Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Invitatie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Invitatie

    Mai mult ca sigur, pe 9 si 10 iulie sint in București.
    La rindul meu va invit in Suceava,intr-un weekend viitor.
    Puteti sta la mine acasa si sala prietenului meu va asteapta.
    Deci?...
    Mizutani SZLC
    Dignics 05

  • #2
    Multumim pt invitatie Cataline, sper sa ajung cat mai curand, dar nu cred ca pot mai devreme de luna septembrie. Oricum te voi tine la curent.

    Comentariu


    • #3
      Slayer a reusit sa ajunga ! , Hai si tu !!
      Te asteptam ! Cit stai ? Chiar aveam un pic de treaba cu tine.
      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
      Fete de palete tenis de masa
      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de valigti
        Slayer a reusit sa ajunga ! , Hai si tu !!
        Te asteptam ! Cit stai ? Chiar aveam un pic de treaba cu tine.
        Abia astept sa ne intalnim. Cu o sala la dispozitie, pari sa fii un adversar redutabil. Nu ca pentru mine orice adversar n-ar fi redutabil... javascript:emoticon('')
        Eu as veni in Suceava, dar nici eu nu pot, ca si maitre Eugen, mai devreme de septembrie. In fine, sper sa ne vedem la 178 in Berceni. Probabil ca locul de italnire va trebui sa fie unul mai comod, de unde sa te luam ? clubul 178 e intr-o zona... sa-i zicem, si sunt ingaduitor, periferica. See u

        Comentariu


        • #5
          Azi, sint in București.Sint curios citi dintre voi ,vor vizita Suceava.
          București are o sala minunata...IDM.
          Sper, ca intr-o zi sa vedem asa ceva si aici.
          Mizutani SZLC
          Dignics 05

          Comentariu


          • #6
            Azi m-am intors de la Oradea.Ii multumesc lui filo pentru atentia deosebita cu care am fost inconjurat.M-am simtit minunat si sint sigur ca imi va ramine mult timp in memorie aceste zile.Daca ospitalitatea poate fi comparata cumva ,ea a depasit toate limitele.Daca amabilitatea si modestia pot fi descrise atunci nu-mi gasesc cuvintele...un om deosebit c-un suflet curat si deschis.
            Iar la tenis, m-am simtit depasit ca valoare si mai ales ...stil.Daca se poate da note ,din partea mea ar primi sigur un 10.
            E un tip foarte ambitios care stie ce vrea si ma tem ca la urmatoarea noastra intilnire ...va trebui sa-i cer un autograf.
            Mizutani SZLC
            Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              alooooo cataline, nu ma lauda atata ca inca n-am murit. cel putin eu pot spune ca tu te pricepi la relatii interumane cum te pricepi si la tenis de masă adica excelent, asa ca sper sa vin in suceava si sa mai descoperim impreuna ceva din tainele acestui minunat sport si pe langa asta sa continuam si sa dezvoltam relatia de prietenie dintre noi care pana acum este excelenta.

              p.s. sper ca nu vei aplica tactica lui stefan cand venim noi la suceava.........

              (p.s. la p.s. stefan parjolea campiile, otravea fantanile, urca bucatele in pod, ducea vitele-n padure etc)

              Comentariu


              • #8
                Eugen m-a intrebat azi daca e posibil sa jucam pe 3 si 4 septembrie la Suceava.Raspunsul a fost afirmativ.Deci, cei care mai pot sa vina sa ne contacteze.
                Mizutani SZLC
                Dignics 05

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X