Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

invatati tenis de masa fara profesor

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • invatati tenis de masa fara profesor

    Cumpar cd-uri de genul...invatati tenis de masă fara profesor(sau cu profesor,nu conteaza!!!).Plata ramburs.Astept oferte!

  • #2
    Alea pe aici le dam de gratis la oricine, nu e nevoie sa scoti banu`, numai sa ai ceva la schimb!(orice)

    Comentariu


    • #3
      invatati tenis de masă fara profesor

      Ce inseamna, totusi, "orice" si cum procedam la modul practic?

      Comentariu


      • #4
        orice inseamna orice chiar si prietenia ta!!!
        ne intalnim la un concurs ( la Suceava e bine?)si iti dau ce doresti.

        Comentariu


        • #5
          Ma intereseaza si pe mine cd-uri cu tema asta, cum asi putea sa intru in posesia lor?


          Multumesc

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Decimus
            Ma intereseaza si pe mine cd-uri cu tema asta, cum asi putea sa intru in posesia lor?
            Multumesc
            Faci un turneu, intri in circuit si mai vorbim. Ce zici?

            Comentariu


            • #7
              Decimus, stii ca pe vremuri Giurgiu a fost un centru destul de tare intr-ale tenisului de masa: au fost campioni nationali, vicecampioni etc. care s-au antrenat o vreme acolo, cu dl. prof. Anghel Corbu.
              Se faceau antrenamente foarte serioase la sc. nr. 4, actuala Mihai Eminescu... Ce s-a mai intamplat?
              La Colegiul National Ion Maiorescu existau mese de tenis si din cand in cand se mai organiza un turneu. Tot asa si la liceul Tudor Vianu...
              Se juca si la baza Cetatea (erau doua mese ...);
              Stiu ca se intentiona crearea unui centru de tenis de masă acolo, undeva pe langa stadionul de langa Fabrica de Zahar. Interesati-va ce s-a mai intamplat cu aceasta initiativa si tineti-ne la curent.
              Exista presa locala, televiziune... Patronul unei cunoscute televiziuni locale (I.M.) era un jucator exceptional, pe bune...
              Trebuie sa se ocupe cineva si acolo...
              Te oferi tu ? Ne poti da detalii?
              ...si vor veni si cd-urile (dvd-urile )

              Comentariu


              • #8
                Draga Mihai si Filo deocamdata Giurgiu este mort d.p.d.v. al TT. Am cautat peste tot si nimic nu mai exista asa ceva. la Clubul Elevilor se mai joaca dar este doar pentru elevi si atat. Am fost la la prof. Corbu ma gandeam daca vrea sa ma antreneze insa el se ocupa doar de copiii din clasele I-VI. Se mai juca tenis la un bar "Caprioara" insa s-a inchis si acela.

                Vremurile sunt sumbre in ceea ce priveste TT in Giurgiu, imi pare rau pentru vesti, asta este.....

                Comentariu


                • #9
                  Tot e ceva...macar sperante.
                  Apropo, nu tb decat sa va strangeti mai multi, sa puneti niste banuti impreuna si sa luati niste mese (tb studiat inainte un pic) si sa inchiriati o sala. Cam asta am facut toti...
                  E si o idee tare de afacere, o investitie care se amortizeaza foarte repede, mai ales intr-un loc in care nu mai exista altceva...
                  Dar trebuie sa crezi ca este realizabil si sa faci efectiv ceva. Succes !

                  Comentariu


                  • #10
                    invatati tenis de masă fara profesor

                    Vin,cu placere,oricand in Suceava,am copilarit acolo...numai sa-mi transmiti cand este concursul!!! Vreau sa-mi aduc aminte de vremurile bune

                    Comentariu


                    • #11
                      totusi eu vreau un raspuns
                      TIMISOARA ceva?

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: invatati tenis de masă fara profesor

                        cum pot intra si eu in posesia acestor dvd? va rog mult.
                        multumesc

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: invatati tenis de masă fara profesor

                          As vrea si eu ceva dvd-uri cu antrenamente, poate vine cineva care are la teius .Din pacate maine la Reghin nu pot ....Multumesc
                          blade:bty garaydia alc
                          fh: Bty rozena
                          bh: Bty t05fx

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: invatati tenis de masă fara profesor

                            Topic vechi din 2006.
                            Ultima vizita a lui VOLO, cel care a deschis acest topic a fost: Joi 14 Sep 2006 10:53 pm .
                            In concluzie se inchide.
                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X