Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

multumesc colegilor din bucuresti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • multumesc colegilor din bucuresti

    multumesc colegilor din bucuresti care au raspuns prezent la dorinta mea de a juca cu ei in cele 5 zile petrecute aici...mulltumesc RBlade,george25,andreixd?,aurel onut,emil tudor,Kobalt,Ovidiu,daniel_san si amicului sau...pot spune ca la bucuresti se joaca mai agresiv si mai rapid...la iasi se joaca mai mult pe mingi sigure si la greseala adversarului...
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

  • #2
    Multumesc si eu, Joo
    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

    Comentariu


    • #3
      Si eu. Pacat ca nu putem juca mai des, pt ca nu se poate castiga experienta impotriva "ierbii", decat jucand contra ei.
      Lemn- Bty Viscaria
      FH - TENERGY 05
      BH - TENERGY 80

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Aurel Onut Vezi post
        Si eu. Pacat ca nu putem juca mai des, pt ca nu se poate castiga experienta impotriva "ierbii", decat jucand contra ei.
        Cu placere Joo,si pentru cei care nu au jucat cu el,are o taietura foarte adanca,si o explozie cu Fh de nivel 50 in amatur-si joaca abia de un an
        Lemn:Butterfly Liu Shiwen
        FH: Tenergy 05
        BH: Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Multumim si noi pentru experienta intersanta, abia astept sa intorc vizita.
          TsE

          Comentariu


          • #6
            Mersi si eu de invitatie. Mi-a facut placere (ca de fiecare data) sa joc cu un ierbar.

            Poate tii cont de ce ti-am zis in legatura cu iarba aia ca ori nu prea te ajuta ea, ori nu prea te ajuta miscarea in sine.
            --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
            --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

            Comentariu


            • #7
              a incurcat pe cineva cumva iarba mea?...tot mai multi imi zic ca nu e deranjanta deloc si incep sa ma joace numai in iarba...eu o tin ca tai bine si-mi permite sa si trag uneori...am inteles ca dr.neubauer monster are perisori flexibili si ar fi buna la chop...
              tibhar def plus jumulita
              gambler reflectoid 1,0
              dawei 388 D-1 ox

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Joo Vezi post
                a incurcat pe cineva cumva iarba mea?...tot mai multi imi zic ca nu e deranjanta deloc si incep sa ma joace numai in iarba...eu o tin ca tai bine si-mi permite sa si trag uneori...am inteles ca dr.neubauer monster are perisori flexibili si ar fi buna la chop...
                Pe mine unul m-a incurcat,acela fiind al 2 meci al meu contra unui ierbar,dupa cel contra lui Dasoveanu Liviu la un turneu Amatur.
                Poate cei care au zis ca nu ii deranjeaza au jucat multe meciuri impotriva ierburilor si s-au obisnuit,dar pentru mine a fost ceva cu totul nou
                Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                FH: Tenergy 05
                BH: Dignics 05

                Comentariu


                • #9
                  ar fi interesant de aflat si ce ati facut cu totii in meciurile contra dansului, v-a ''cocosat'' cu iarba sau l-ati ''dovedit'' ?

                  intreb asta deoarece eu am mari probleme cu cei care joaca cu iarba , seturi razlete mai iau dar meci pe bune nu am castigat inca cu un ierbar ( bine nici nu am jucat cu foarte multi ,doar vreo 6-7 sa zic asa). Oricum,scarbos material, traiasca fetele soft ofensive
                  BTY Michael Maze
                  Tenergy 05 / Omega IV Pro

                  Comentariu


                  • #10
                    La mine a fost 4-4 la meciuri, dupa ce am condus cu 4-2. Pe final recunosc ca ma obosise omul. Dar au fost meciuri frumoase si mingi frumoase pe care le-am jucat.
                    PS : Pe mine personal nu prea m-a deranjat iarba Alligator pe care o avea Joo, tocmai de-asta i-am spus ca poate ar trebui ori sa incerce alta iarba ori sa incerce alta miscare de chop.
                    --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
                    --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

                    Comentariu


                    • #11
                      Salutare,si iti multumesc pentru joc,cu prima ocazie cand ajung pe la iasi dau un semn.
                      Eu nu pot spune ca mai incurcat,nu ma incurca nici un ierbar,pun super block si rezolv problema,parerea mea e ca daca vrei sa ataci cu iarba, eu am facut o foarte bine cu xiom guillotine,merita sa incerci.
                      Numai bine!
                      Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                      Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                      Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                      Comentariu


                      • #12
                        am vazut daniel...m-ai rezolvat simplu...nu ai avut doar superblock...ai avut si mana pt superblock...
                        ---------- Post added 13-Jan-2012 at 00:22 ----------
                        xiom guilotine e rapida...mi-e frica sa nu trebuiasca sa stau la vreo 5 m de masa ca sa returnez mingile...si e si cam scumpa...o sa incerc intai xiying 979
                        tibhar def plus jumulita
                        gambler reflectoid 1,0
                        dawei 388 D-1 ox

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Joo Vezi post
                          am vazut daniel...m-ai rezolvat simplu...nu ai avut doar superblock...ai avut si mana pt superblock...
                          ---------- Post added 13-Jan-2012 at 00:22 ----------
                          xiom guilotine e rapida...mi-e frica sa nu trebuiasca sa stau la vreo 5 m de masa ca sa returnez mingile...si e si cam scumpa...o sa incerc intai xiying 979
                          multumesc,ai un pik dreptate,e mai rapida,dar cu siguranta poti sa ataci decisiv,totul e de mana)
                          numai bine!
                          Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                          Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                          Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X