Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Antrenament echipe

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Antrenament echipe


    ---------- Post added 13.03.2012 at 21:29 ----------
    talent nativ...,mult antrenament...,antrenori adevarati...,munca,munca si iar munca...
    ---------- Post added 13.03.2012 at 21:30 ----------
    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

  • #2

    cred ca la fel se antreneaza cam toti jucatorii chinezi,inclusiv cei de top
    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

    Comentariu


    • #3
      http://www.chinadaily.com.cn/sports/...14229078_4.htm
      Misca cineva in front?!
      FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de nelu mutiu Vezi post
        Nu este nimic surprinzator sa iti imbunatatesti rezultatele in alte sporturi (fizice sau psihice), utilizand artele martiale. M-ar surpinde sa nu fie asa tinand cont de traditia Orientala (Japonia, China, Coreea, Singapore ...) a majoritatii artelor martiale.
        Cea mai cunoscuta aplicatie locala de succes a acestui principiu este rezultatul exceptional obtinut de Steaua in 1996 cand "preparator fizic" era sensei Florentin Marinescu, adus la echipa de Valentin Ceausescu. Cei de-o varsta cu mine isi aduc aminte ca in toate meciurile, fie interne sau internationale, jucatorii nostri erau mereu proaspeti, alergau foarte mult atat cu minge cat si fara minge si, cel mai important, nu erau aproape deloc accidentati.

        Comentariu


        • #5
          ...7 mai 1986...Sevilla...stadionul Sanchez Pijuan: Duckadam Iovan-Belodedici-Bumbescu-Barbulescu Balan(Tudorel Stoica era suspendat)-Boloni-Majaru-Balint Lacatus-Piturca...
          ---------- Post added 06.04.2012 at 20:52 ----------
          ...scuze de off topic...,Cea mai frumoasa noapte din viata mea...,de atunci o visez mereu...!
          FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de nelu mutiu Vezi post
            ...7 mai 1986...Sevilla...stadionul Sanchez Pijuan: Duckadam Iovan-Belodedici-Bumbescu-Barbulescu Balan(Tudorel Stoica era suspendat)-Boloni-Majaru-Balint Lacatus-Piturca...

            ---------- Post added 06.04.2012 at 20:52 ----------

            ...scuze de off topic...,Cea mai frumoasa noapte din viata mea...,de atunci o visez mereu...!
            8 ian 2000=cea mai frumoasa noapte din viata mea=alexandra,ioana si emilia,ana era accidentata

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X