Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Imbunatatiri in joc

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Imbunatatiri in joc

    Important mi se pare in primul si primul rind sa-ti gasesti partenerul tau de antrenament.
    Asta pentru ca ,nu oricine are rabdare cu tine,cu ceea ce vrei tu sa joci,sa exersezi.
    Fara teme nu cred ca ajungem prea departe.
    De acord?
    Mizutani SZLC
    Dignics 05

  • #2
    nici nu se pune problema
    asta iti spune orice antrenor
    ma gandesc ca gasesti combinatii de lovituri si teme si undeva pe netu` asta sau prin biblioteca vreunuia dintre voi, nu?
    blade> Butterfly - Schlager Carbon
    FH> Donic Coppa Tenero 2.1 red
    BH> Donic Coppa Tenero 2.1 black

    Comentariu


    • #3
      Iti pot spune eu niste teme bune de joc shi de cutie ! sunt jucator in divizia A . Anul asta promovam in superliga

      Comentariu


      • #4
        Bine ai venit pe forum Andiy. Cred ca esti primul jucator profesionist care ne scrie. Tinand cont ca noi suntem numai amatori un sfat doua de la un profesionist ne-ar ajuta foarte mult.

        Comentariu


        • #5
          Sunt distribuitor echipament STIGA
          Liviu Petrescu

          Comentariu


          • #6
            Poti sa ne spui preturile...modalitati de comanda ? Apropo, bine ai venit pe forum !!!!

            Comentariu


            • #7
              Vrem lista de preturi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Si apropo andiy nu e singurul jucator profesionist de pe forum dar datorita problemelor din acest sport in romania au preferat sa ramana cu pseudonime care sa nu le dezvaluie identitatea din motive pe care numai ei le stiu. Noi respectam intimitatea oricarui jucator care intra pe acest forum.

              Comentariu


              • #8
                Habar n-aveam ca mai sunt si alti profesionisti ( poate in afara de katyacsinia care am inteles ca e mai aproape de fenomen ). Dar oricum nu a zis nimeni din ce am citit eu pana acum ca e profesionist ( nu trebuia sa-si spuna si numele....tot anonim ramanea )

                Comentariu


                • #9
                  Unul din ei e posibil sa vina maine pe la IDM, asa ca va trebui sa ne incalzim bine.
                  Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                  FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                  BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de petrescu liviu
                    Sunt distribuitor echipament STIGA
                    daca nu poti sa scrii pe forum preturile si modalitatile de comanda poti sa mi le pui in privat sau pe mail.mercic mult.
                    ps: mar interesa in mode special o masa.dar vreau neaparat pretul si modalitatea de transport.
                    Butterfly M. Maze Carbon
                    Butterfly Bryce- Fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de petrescu liviu
                      Sunt distribuitor echipament STIGA
                      Liviu, te rugam sa ne confirmi daca informatiile de aici despre Veb Imex sunt de actualitate. Eu am incercat sa contactez firma zilele trecute, dar cred ca sunt ceva probleme ori cu mail-ul meu ori cu cel al firmei.
                      Butterfly Grubba Carbon-AN All+
                      FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

                      Comentariu


                      • #12
                        ...un antrenament interesant am facut aseara.
                        Am jucat fiecare punct din seturile jucate,atacind toate mingile ...topsin pe ambele parti,din toate pozitiile posibile.Serve scurte si iar topsin.
                        Colegii mei au ramas masca.Dupa 6 seturi am iesit de la masa si-mi tremurau bratele.
                        Concluzii:
                        -nu sint antrenat suficient
                        -nu am destul curaj(pt. a juca 100% ofensiv)
                        -am cistigat lejer toate seturile
                        -trebuie schimbat stilul vechi de joc
                        -nu m-a interesat deloc scorul(si bine am facut)
                        Mizutani SZLC
                        Dignics 05

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de bilutza
                          Liviu, te rugam sa ne confirmi daca informatiile de aici despre Veb Imex sunt de actualitate. Eu am incercat sa contactez firma zilele trecute, dar cred ca sunt ceva probleme ori cu mail-ul meu ori cu cel al firmei.
                          Incearca la telefon pentru ca colo sigur ii gasesti. (numai sa pui 021 in loc de 01 cat e pe site)

                          Comentariu


                          • #14
                            jucator profesionist

                            nu sint profesionist,dar sint un jucator destul de avansat...in orasul meu sint 2-3 care imi pot face fata..mi-ar place tare mult sa cunosc si alti jucatori ,din alte parti,pentru ca numai jucind poti avansa in sport..

                            Comentariu


                            • #15
                              si eu sunt jucator profesionist, joc in iasi si sper sa ajung la regionale anul acesta. Joc cu lemn tibhar triple carbon, fata forehand joola orbit si rever sriver d13. incantat sa intru pe forumul vostru

                              Comentariu


                              • #16
                                ...Gigi,se pare ca esti cel mai aproape,inscris de pe forum fata de mine.
                                Avind in vedere ca esti un jucator profesionist,m-as simti onorat sa putem juca.Sint dispus sa vin in Iași sa te cunosc.
                                http://www.geocities.com/katyacsinia/ro
                                Mizutani SZLC
                                Dignics 05

                                Comentariu


                                • #17
                                  Gigi ar trebui sa ne cunoastem daca esti din Iași pt ca si eu sunt din apropiere mi-ai putea spune la ce echipa joci ?

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Buna , sunt nou pe forum . Va urmaresc de ceva timp , dar abia de curand mi-am facut cont.
                                    Eu am o Stiga Whisp de prin '93 , dar e ca noua , nu prea am jucat cu ea ...
                                    Blade DHS PG 2
                                    FH: DHS Hurricane 3
                                    BH: Stiga Airoc Astro M

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Mi-am imbunatatit stilul . Incep sa dau si smashuri .Fata de stilul meu vechi care era doar cu loop-uri e ceva interesant ...
                                      Blade DHS PG 2
                                      FH: DHS Hurricane 3
                                      BH: Stiga Airoc Astro M

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X