Se retrage Petcu Liviu Tl
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Eden Club", Constanța - 18.08.2018
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Grupe inferioare Open/Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NEAGU MIRCEA CONSTANTA 2 LEOLEA ANDREI CONSTANTA 3 CRACIUN CALIN ORADEA 4 PEIU COSMIN BABADAG 5 CHIOSEA IONEL TULCEA 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DIAMANDI GHERASIM CONSTANTA 2 TARANU NICUSOR TULCEA 3 FRATEA AUREL CONSTANTA 4 SAMOILA ION BABADAG 5 GHIZDAVESCU ADRIAN NAVODARI 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZARINSCHI CATALIN Galați 2 MANEA MIHAITA TULCEA 3 MITREA SILVIU NAVODARI 4 RASID AIHAN CONSTANTA 5 FIRICA LUCIAN CONSTANTA 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TIGANISTEANU ADRIAN CONSTANTA 2 NECULAI ALEXANDRU TULCEA 3 VLADOIU GELU BRASOV 4 SOLCAN FLORIN CONSTANTA 5 LICA GEORGE EFORIE 6
Comentariu
Grupe inferioare Avansati/Incepatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DURAC VIOREL CONSTANTA 2 ZBANT MIHAI TULCEA 3 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 4 SMAU LUMINITA MANGALIA 5 GHEORGHE DAN CONSTANTA 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CARATA CATALIN TULCEA 2 GLAVAN NICULAE CONSTANTA 3 ROSOGA ANA CONSTANTA 4 ABDURAMAN DENIS LAZU 5 PALABUIUC RADUCU CONSTANTA 6 TOLONTAN IONUT NAVODARI
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DANALACHE DANIEL NAVODARI 2 BALBARAU RAZVAN MANGALIA 3 STANESCU MARIAN CONSTANTA 4 ENACHE ADRIAN TULCEA 5 MEDELEANU STEFAN CONSTANTA 6 CORNEA CONSTANTIN CONSTANTA
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STOICA EMANUEL MANGALIA 2 POPESCU ANDREI CONSTANTA 3 IORDACHE PETRICA CONSTANTA 4 PRALEA DAVID CONSTANTIN ALBA IULIA 5 SCHIMBESCHI MARIAN TULCEA 6 AIHAN VELULA CONSTANTA
Comentariu
Grupe inferioare Open/Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NEAGU MIRCEA CONSTANTA 3-03-03-03-0412 LEOLEA ANDREI CONSTANTA 0-31-33-03-0223 CRACIUN CALIN ORADEA 0-33-11-33-0234 PEIU COSMIN BABADAG 0-30-33-13-1245 CHIOSEA IONEL TULCEA 0-30-30-31-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DIAMANDI GHERASIM CONSTANTA 3-03-13-03-0412 TARANU NICUSOR TULCEA 0-30-33-03-2233 FRATEA AUREL CONSTANTA 1-33-03-13-0324 SAMOILA ION BABADAG 0-30-31-30-305 GHIZDAVESCU ADRIAN NAVODARI 0-32-30-33-0146
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZARINSCHI CATALIN Galați 3-03-12-33-2322 MANEA MIHAITA TULCEA 0-33-20-33-0233 MITREA SILVIU NAVODARI 1-32-33-03-0244 RASID AIHAN CONSTANTA 3-23-00-33-2315 FIRICA LUCIAN CONSTANTA 2-30-30-32-306
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TIGANISTEANU ADRIAN CONSTANTA 0-33-23-03-0322 NECULAI ALEXANDRU TULCEA 3-03-03-03-0413 VLADOIU GELU BRASOV 2-30-33-13-2234 SOLCAN FLORIN CONSTANTA 0-30-31-33-2145 LICA GEORGE EFORIE 0-30-32-32-306 Ultima editare de Mircea Neagu; 18.aug.2018, 13:58.
Comentariu
Grupe superioare Open/Elite
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NEAGU MIRCEA CONSTANTA 2 ZARINSCHI CATALIN Galați 3 VLADOIU GELU BRASOV 4 GHIZDAVESCU ADRIAN NAVODARI
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DIAMANDI GHERASIM CONSTANTA 2 TIGANISTEANU ADRIAN CONSTANTA 3 CRACIUN CALIN ORADEA 4 MITREA SILVIU NAVODARI
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 RASID AIHAN CONSTANTA 2 LEOLEA ANDREI CONSTANTA 3 TARANU NICUSOR TULCEA 4 SOLCAN FLORIN CONSTANTA
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NECULAI ALEXANDRU TULCEA 2 FRATEA AUREL CONSTANTA 3 MANEA MIHAITA TULCEA 4 PEIU COSMIN BABADAG
Comentariu
Grupe inferioare Avansati/Incepatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DURAC VIOREL CONSTANTA 3-03-03-03-1412 ZBANT MIHAI TULCEA 0-33-13-03-1323 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 0-31-33-03-2234 SMAU LUMINITA MANGALIA 0-30-30-33-0145 GHEORGHE DAN CONSTANTA 1-31-32-30-306
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CARATA CATALIN TULCEA 3-03-03-03-02-3422 GLAVAN NICULAE CONSTANTA 0-33-23-03-02-3333 ROSOGA ANA CONSTANTA 0-32-33-03-10-3244 ABDURAMAN DENIS LAZU 0-30-30-31-31-305 PALABUIUC RADUCU CONSTANTA 0-30-31-33-11-316 TOLONTAN IONUT NAVODARI 3-23-23-03-13-151
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DANALACHE DANIEL NAVODARI 1-30-33-03-03-0342 BALBARAU RAZVAN MANGALIA 3-11-33-00-33-0333 STANESCU MARIAN CONSTANTA 3-03-13-00-33-0424 ENACHE ADRIAN TULCEA 0-30-30-30-33-015 MEDELEANU STEFAN CONSTANTA 0-33-03-03-03-0416 CORNEA CONSTANTIN CONSTANTA 0-30-30-30-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STOICA EMANUEL MANGALIA 0-30-33-02-33-1242 POPESCU ANDREI CONSTANTA 3-03-03-03-23-2513 IORDACHE PETRICA CONSTANTA 3-00-33-01-33-0334 PRALEA DAVID CONSTANTIN ALBA IULIA 0-30-30-30-30-305 SCHIMBESCHI MARIAN TULCEA 3-22-33-13-03-0426 AIHAN VELULA CONSTANTA 1-32-30-33-00-31
Comentariu
Grupe superioare Avansati/Incepatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DURAC VIOREL CONSTANTA 2 STANESCU MARIAN CONSTANTA 3 IORDACHE PETRICA CONSTANTA 4 ROSOGA ANA CONSTANTA
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TOLONTAN IONUT NAVODARI 2 SCHIMBESCHI MARIAN TULCEA 3 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 4 DANALACHE DANIEL NAVODARI
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MEDELEANU STEFAN CONSTANTA 2 ZBANT MIHAI TULCEA 3 GLAVAN NICULAE CONSTANTA 4 STOICA EMANUEL MANGALIA
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POPESCU ANDREI CONSTANTA 2 CARATA CATALIN TULCEA 3 BALBARAU RAZVAN MANGALIA 4 SMAU LUMINITA MANGALIA
Comentariu
Grupe superioare Open/Elite
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NEAGU MIRCEA CONSTANTA 3-13-03-0312 ZARINSCHI CATALIN Galați 1-33-23-2223 VLADOIU GELU BRASOV 0-32-31-304 GHIZDAVESCU ADRIAN NAVODARI 0-32-33-11
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DIAMANDI GHERASIM CONSTANTA 3-13-03-2312 TIGANISTEANU ADRIAN CONSTANTA 1-33-11-313 CRACIUN CALIN ORADEA 0-31-33-214 MITREA SILVIU NAVODARI 2-33-12-312
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 RASID AIHAN CONSTANTA 3-21-33-0222 LEOLEA ANDREI CONSTANTA 2-32-33-113 TARANU NICUSOR TULCEA 3-13-22-3214 SOLCAN FLORIN CONSTANTA 0-31-33-21
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NECULAI ALEXANDRU TULCEA 1-33-23-022 FRATEA AUREL CONSTANTA 3-12-33-0213 MANEA MIHAITA TULCEA 2-33-23-0224 PEIU COSMIN BABADAG 0-30-30-30
Comentariu
Grupe superioare Avansati/Incepatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DURAC VIOREL CONSTANTA 3-03-03-0312 STANESCU MARIAN CONSTANTA 0-33-03-1223 IORDACHE PETRICA CONSTANTA 0-30-33-114 ROSOGA ANA CONSTANTA 0-31-31-30
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TOLONTAN IONUT NAVODARI 0-32-30-302 SCHIMBESCHI MARIAN TULCEA 3-03-13-2313 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 3-21-30-314 DANALACHE DANIEL NAVODARI 3-02-33-022
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MEDELEANU STEFAN CONSTANTA 0-33-01-312 ZBANT MIHAI TULCEA 3-03-13-0313 GLAVAN NICULAE CONSTANTA 0-31-31-304 STOICA EMANUEL MANGALIA 3-10-33-122
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POPESCU ANDREI CONSTANTA 3-13-13-0312 CARATA CATALIN TULCEA 1-33-23-0223 BALBARAU RAZVAN MANGALIA 1-32-33-114 SMAU LUMINITA MANGALIA 0-30-31-30
Comentariu
Eliminatorii Open/Elite
1. Neagu Mircea
-------------------- -
8. Mitrea Silviu
---------------------------------------- -
5. Rasid Aihan
-------------------- -
4. Fratea Aurel
------------------------------------------------------------ -
3. Taranu Nicusor
-------------------- -
6. Manea Mihaita
---------------------------------------- -
7. Zarinschi Catalin
-------------------- -
2. Diamandi Gherasim
Eliminatorii Avansati/Incepatori
1. Durac Viorel
-------------------- -
8. Danalache Daniel
---------------------------------------- -
5. Stoica Emanuel
-------------------- -
4. Popescu Andrei
------------------------------------------------------------ -
3. Zbant Mihai
-------------------- -
6. Carata Catalin
---------------------------------------- -
7. Stanescu Marian
-------------------- -
2. Schimbeschi Marian
Comentariu
Eliminatorii Avansati/Incepatori
1. Durac Viorel
-------------------- Danalache Daniel 3-2
8. Danalache Daniel
---------------------------------------- -
5. Stoica Emanuel
-------------------- Popescu Andrei 3-1
4. Popescu Andrei
------------------------------------------------------------ -
3. Zbant Mihai
-------------------- Carata Catalin 3-1
6. Carata Catalin
---------------------------------------- -
7. Stanescu Marian
-------------------- Stanescu Marian 3-0
2. Schimbeschi Marian
Comentariu
Eliminatorii Open/Elite
1. Neagu Mircea
-------------------- Neagu Mircea 3-1
8. Mitrea Silviu
---------------------------------------- -
5. Rasid Aihan
-------------------- Fratea Aurel 3-2
4. Fratea Aurel
------------------------------------------------------------ -
3. Taranu Nicusor
-------------------- Manea Mihaita 3-2
6. Manea Mihaita
---------------------------------------- -
7. Zarinschi Catalin
-------------------- Diamandi Gherasim 3-1
2. Diamandi Gherasim
Comentariu
Eliminatorii Open/Elite
1. Neagu Mircea
-------------------- Neagu Mircea 3-1
8. Mitrea Silviu
---------------------------------------- Neagu Mircea 3-0
5. Rasid Aihan
-------------------- Fratea Aurel 3-2
4. Fratea Aurel
------------------------------------------------------------ Diamandi Gherasim 3-2
3. Taranu Nicusor
-------------------- Manea Mihaita 3-2
6. Manea Mihaita
---------------------------------------- Diamandi Gherasim 3-0
7. Zarinschi Catalin
-------------------- Diamandi Gherasim 3-1
2. Diamandi GherasimUltima editare de Mircea Neagu; 18.aug.2018, 15:13.
Comentariu
Eliminatorii Avansati/Incepatori
1. Durac Viorel
-------------------- Danalache Daniel 3-2
8. Danalache Daniel
---------------------------------------- Popescu Andrei 3-2
5. Stoica Emanuel
-------------------- Popescu Andrei 3-1
4. Popescu Andrei
------------------------------------------------------------ Stanescu Marian 3-1
3. Zbant Mihai
-------------------- Carata Catalin 3-1
6. Carata Catalin
---------------------------------------- Stanescu Marian 3-1
7. Stanescu Marian
-------------------- Stanescu Marian 3-0
2. Schimbeschi MarianUltima editare de Mircea Neagu; 18.aug.2018, 15:13.
Comentariu
Clasament Avansati/Incepatori
1. Stanescu Marian - Constanța
2. Popescu Andrei - Constanța
3 -- 4
Carata Catalin - Tulcea
Danalache Daniel - Navodari
5 -- 8
Schimbeschi Marian - Tulcea
Stoica Emanuel - Mangalia
Zbant Mihai - Tulcea
Durac Viorel - Constanța
9 -- 12 1v gr.sup.
Balbarau Razvan - Mangalia
Pralea Constantin - Alba Iulia
Iordache Petrica - Constanța
Medeleanu Stefan - Constanța
13 -- 16 0v gr.sup.
Glavan Niculae - Constanța
Rosoga Ana - Constanța
Smau Luminita - Mangalia
Tolontan Ionut - Navodari
17 -- 19 1v gr.inf.
Enache Adrian - Tulcea
Abduraman Denis - Lazu
Aihan Velula - Constanța
20 -- 23 0v gr.inf.
Pralea David Constantin - Alba Iulia
Palabuiuc Raducu - Constanța
Gheorghe Dan - Constanța
Cornea Constantin - Constanța
Comentariu
Clasament Open/Elite
1. Diamandi Gherasim - Constanța
2. Neagu Mircea - Constanța
3 -- 4
Manea Mihaita - Tulcea
Fratea Aurel - Constanța
5 -- 8
Zarinschi Catalin - Galați
Mitrea Silviu - Navodari
Taranu Nicusor - Tulcea
Rasid Aihan - Constanța
9 -- 2v gr.sup.
Neculai Alexandru - Tulcea
10 -- 14 1v gr.sup.
Tiganisteanu Adrian - Constanța
Leolea Andrei - Constanța
Craciun Calin - Oradea
Solcan Florin - Constanța
Ghizdavescu Adrian - Navodari
15 -- 16 0v gr.sup.
Vladoiu Gelu - Brașov
Peiu Cosmin - Babadag
17 -- 20 0v gr.inf.
Samoila Ion - Babadag
Firica Lucian - Constanța
Chiosea Ionel - Tulcea
Lica George - Eforie
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 19:27.Procesare...X
Comentariu