Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari Gelu!!
    Cel mai bun turneu din anul acesta.Totul a fost de nota 10!!
    Multumesc colegilor cara m-au sustinut tot meciul.La multi ani.

    Comentariu


    • Care a fost scorul finalei la open?
      Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
      https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
      Va rog sa aveti o viata frumoasa.

      Comentariu


      • Postat în original de dinicescuion Vezi post
        si despre cei care obisnuiesc sa vina dupa 2 ore de la inceperea grupei(FLORESCU din DEVA)
        Nea Ioane,da CFR-eul in judecata ca ei sint de vina
        - - - Actualizat - - -
        Felicitari Gelutu ai facut tot ce se putea omeneste sa fie un turneu cit mai bun
        - - - Actualizat - - -
        Felicitari lui Horia si lui Tiberiu (Viva)pentru vinul fiert oferit moca (sau amigo)
        - - - Actualizat - - -
        Postat în original de mandelafree Vezi post
        Care a fost scorul finalei la open?
        Strins....3-0 pentru Vio

        Comentariu


        • Felicitari dlui STEREA VIOREL .

          Comentariu


          • Felicitari pentru acest Mega Turneu!!! Felicitari organizatorilor si castigatorilor (cei care organizeaza sau au organizat stiu ce munca titanica este la organizare cu atat mai mult la un Turneu Final). Felicitari Dan Tecuschi pentru accederea in Finala si mai mult ca ati si castigat-o BRAVOOO. Un bine meritat merit are si finalistul de la M-Ciuc care joaca cu iarba si sandwis si care a facut ceva victime(printre care si subsemnatul). Cat despre comentariile rautacioasa ale dl..... stie el ii doresc sa organizeze dansul un turneu sa vada cat este de "usor". Cred ca o mare vina o are Netty Sandu ca nu i-a prezis la horoscop lu Gelu ca in sala de la Sanpetru nu va fi caldura . La cum il stiu pe Gelu sigur pentru data viitoare sigur va gasi o sala care sa fie aproape la acelasi nivel cu Sala Sporturilor.
            13 Rules

            Comentariu


            • Nea Ioane,da CFR-eul in judecata ca ei sint de vina

              De ani de zile trenurile intarzie dar se poate gandi si la alte solutii pt. a ajunge la timp mai ales dc studiezi mersul trenurilor .In timp ce colegi de grupa inghetau asteptandu-l la masa de joc ,omul era la clasa I la caldurica fiind sigur ca e incalzit sa joace 2 -3 meciuri consecutive.
              NU MAI AVEA VOIE SA PARTICIPE LA CONCURS DL. ORGANIZATORI chiar dc colegii de grupa din amabilitate si -au dat acordul.

              Comentariu


              • EMI si GELU va multumesc din suflet! Sper sa gasiti puterea de a trece peste toate obstacolele si sa mergem impreuna mai departe! Va spune asta unul care a avut aceleasi framantari si incertitudini pe care le traiti si voi acum!
                SA NE DEA DUMNEZEU SANATATE !
                www.clubarena08.ro

                Comentariu


                • "INTELEGETI GRESIT FENOMENUL AMATUR.
                  dl. DAN a dorit neaparat rezultat si consider cu 3 turnee OPEN la care a participat in 2013 nu a avut respect intai pt. dansul ca a jucat la amatori si pentru amatorii ca nu a jucat la OPEN iar in opinia mea nu avea loc pe nici-o lista"
                  Eu cred ca e invers
                  LASA-NEEE, LASA-NEE!!!!
                  Hai scuze, nu de alta dar vin Sarbatorile si tre' sa fim mai buni.
                  Bravo Sorin!!! Scurt si la obiect!!! Sorin stie...
                  13 Rules

                  Comentariu


                  • Un bine meritat merit are si finalistul de la M-Ciuc care joaca cu iarba si sandwis si care a facut ceva victime(printre care si subsemnatul). Cat despre comentariile rautacioasa ale dl..... stie el ii doresc sa organizeze dansul un turneu sa vada cat este de "usor". Cred ca o mare vina o are Netty Sandu ca nu i-a prezis la horoscop lu Gelu ca in sala de la Sanpetru nu va fi caldura . La cum il stiu pe Gelu sigur pentru data viitoare sigur va gasi o sala care sa fie aproape la acelasi nivel cu Sala Sporturilor.
                    dl. BONDOC ,ma numesc dinicescu cu minuscule si la ce nu ma pricep nu ma bag si nu va mai unflatii atata in pene cu organizarea dvs. sau ati folosit acest prilej sa va justificati infrangerea .Am crezut ca dupa turneul de la VOLUNTARI cand dl. SANDU va spus chestia cu ulcelele puteti juca si contra materialelor.

                    Comentariu


                    • Felicitari organizatorilor!! A fost un turneu beeton bravoo Gelu(sultane),clujul s-a simtit minunat! O sa va onoram cu prezenta non stopppp- ,,da-te dracului,,(prietenii stiu de ce). Kri
                      LEMN:MAZE(Old Tag)
                      Fh:TEN. 05
                      Bh:,TEN. 05

                      Comentariu


                      • Nu inteleg cum imi justific infrangerea. Ca sunt fair-play si recunosc cand cineva e mai bun ca mine.
                        dINICESCU!!! Hai pa!!!
                        Nu mai raspund FRUSTRATILOR
                        13 Rules

                        Comentariu


                        • Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
                          dINICESCU!!! Hai pa!!!
                          Nu mai raspund FRUSTRATILOR
                          asta cu ,hai pa, este caver dupa oamenii pe care ii lingusesti?
                          ITI UREZ TOATE IMPLINIRIILE LA CARE VISEZI.
                          - - - Actualizat - - -
                          Nu inteleg cum imi justific infrangerea. Ca sunt fair-play si recunosc cand cineva e mai bun ca mine.
                          Ai uitat poate cand erai organizator de turnee ca ai promis celui care te a invins ca faci tu restrictii la folosirea materialelor amatur si asta e frustrarea mea.

                          Comentariu


                          • Nea Ioane ai perfecta dreptate cu tipul din Deva.......
                            Ultima editare de DANIEL_SAN; 08.dec.2013, 13:44.
                            Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                            Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                            Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                            Comentariu


                            • felicitari tuturor, felicitari Gelu, un turneu reusit care a strans toata crema tenisului amator.
                              Acum in sfarsit poate poti inchide si tu ochii si sa dormi putin.
                              Sa ne vedem sanatosi la urmatorul.
                              sarbatori fericite si sanatate tuturor!!!

                              Comentariu


                              • Postat în original de DANIEL_SAN Vezi post
                                Aveti perfecta dreptate.
                                PROCURORUL catre judecator
                                Cum se poate dl. judecator ca reclamantul si paratul sa le dati dreptate?
                                JUDECATORUL cu glas bland spune ,dl. procuror da sti ca si dta ai dreptate.

                                Comentariu


                                • Postat în original de dinicescuion Vezi post
                                  PROCURORUL catre judecator
                                  Cum se poate dl. judecator ca reclamantul si paratul sa le dati dreptate?
                                  JUDECATORUL cu glas bland spune ,dl. procuror da sti ca si dta ai dreptate.
                                  Rai mai sinteti,Doru Florescu este un baiat cu mult bun simt care face multe sacrificii pentru a participa la turnee mai ales financiare.
                                  Pentru comentarii rautaciose si tie Nea Ioane cit si lui Daniel va pun mascota Bingo in brate

                                  Comentariu


                                  • esti patimas nea DAN ,asta inseamna ca DANIEL te a invins cat despre dl.profesor antrenor FLORESCU stie el singur cat ii ajunge plapuma fiinca pe frigul din sala de la SANPETRU ti a copiat obiceiul cu berea.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de dinicescuion Vezi post
                                      si despre cei care obisnuiesc sa vina dupa 2 ore de la inceperea grupei(FLORESCU din DEVA)
                                      dreptatea era pentru postul asta,scuze nea ioane
                                      Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                      Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                      Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                      Comentariu


                                      • Tokosp trasmite te rog lista cu cei care nu sau prezentat la T.F.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de dantim Vezi post
                                          Rai mai sinteti,Doru Florescu este un baiat cu mult bun simt care face multe sacrificii pentru a participa la turnee mai ales financiare.
                                          Pentru comentarii rautaciose si tie Nea Ioane cit si lui Daniel va pun mascota Bingo in brate
                                          Dane, nu suntem deloc rai ceea ce face Doru e lipsa de restect pentru noi toti din amatur,probabil ca pana nu va veni degeaba la un turneu nu se va invata minte.
                                          P.S. am avut cu el o discutie la sala si mi a spus ca de cand se stiu nu a ajuns la timp,asa ceva nu poate fi admis.
                                          Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                          Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                          Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                          Comentariu


                                          • Felicitari Emi/Geo

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de DANIEL_SAN Vezi post
                                              Dane, nu suntem deloc rai ceea ce face Doru e lipsa de restect pentru noi toti din amatur,probabil ca pana nu va veni degeaba la un turneu nu se va invata minte.
                                              P.S. am avut cu el o discutie la sala si mi a spus ca de cand se stiu nu a ajuns la timp,asa ceva nu poate fi admis.
                                              El vine tot timpul cu trenul

                                              Comentariu


                                              • l am vazut si mi a si comfirmat ca si cand a venit cu masina a intarziat.
                                                Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                                Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                                Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de dantim Vezi post
                                                  El vine tot timpul cu trenul
                                                  iar tu era sa te intorci pe jos la BUCURESTI de la ..... stii tu de unde.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                    Tokosp trasmite te rog lista cu cei care nu sau prezentat la T.F.
                                                    Ma ocup eu, nu prea am timp, am mesele imprastiate, mantinelele...trebuie sa caut pe fiecare tabel (dureaza putin)...ref la sedinta va pot transmite ca fiecare propunere de pe lista dlui Cazma a fost votata, iar in conditiile in care s-a hotarat ...de ex: ca media 18 va fi bariera dintre open si amatori, celelalte cifre (17, 24 , 25 etc) au ramas la nivel de discutie. Daca tot am dat un exemplu pot sa va si confirm ca media 19 va fi inlocuita cu media 18.
                                                    In acest moment este imposibil sa scrie cineva despre rezultatele sedintei. Oamenii nici nu au ajuns acasa. Nu se cade ca cineva sa scrie la rece, sa greseasca ceva, si sa inceapa circul. Asta este parerea mea.
                                                    Am sa postez si eu un mesaj despre acest turneu, dar credeti-ma ca acum nu sunt in starea necesara.
                                                    Multumesc!
                                                    Hobby: Motoare si ski !
                                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X