Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cumpar Timo Boll ALC,maner ST...in stare cat mai buna

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cumpar Timo Boll ALC,maner ST...in stare cat mai buna

    Cumpar Timo Boll ALC,maner ST...preferabil cat mai nou.

  • #2
    joc eu cu unul, de la boll, care a ajuns la chuan , apoi la alt taiwanez, si apoi la mine.

    650 euro il vand

    Comentariu


    • #3
      vezi ca are catalin mazy unul extraordinar de bun(a fost al meu candva si stiu ce spun).
      *** T05/JWM/GD 612

      Comentariu


      • #4
        am eu TB ALC FL impecabil
        450 lei
        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...tterfly-XL-noi
        FH: T05 2.1
        M.Maze Off
        BH: T64 2.1

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Andiy089 Vezi post
          joc eu cu unul, de la boll, care a ajuns la chuan , apoi la alt taiwanez, si apoi la mine.

          650 euro il vand



          ce tare esti 650 de eruro pt. un Lemn ALC ?.. ,,, ,,, daca doresti ati ofer 700 de euro sa fie suma rotunda,,,


          sunt curios cu ce este mai bun decat unul normal de la colegi cu 400,500 ron... ?...


          ma intreb daca este asa de faimos Lemnul tau de ce il vinzi?... ,,, ati ?ți sugerez sa nu il vinzi poate devi si tu campion...



          scuze, Claudiu...
          Ultima editare de leo33; 20.mai.2014, 23:23.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Andiy089 Vezi post
            joc eu cu unul, de la boll, care a ajuns la chuan , apoi la alt taiwanez, si apoi la mine.

            650 euro il vand
            Cel mai tare post din ultima vreme.... Vrem si noi fotografii cu lemnul acesta asa de special....si bineînțeles, dovezi care sa ateste cele afirmate!

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Andiy089 Vezi post
              joc eu cu unul, de la boll, care a ajuns la chuan , apoi la alt taiwanez, si apoi la mine.

              650 euro il vand
              Cat costa doar sa il atingem?
              Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

              Comentariu


              • #8
                Caut doar cu maner drept...multumesc de raspunsuri

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de mido8 Vezi post
                  Caut doar cu maner drept...multumesc de raspunsuri
                  Am eu unul cu maner drept, la pretul de 400 lei. Este postat pe pagina a 2-a, cred. Are si poze

                  Comentariu


                  • #10
                    sunteti smecheri mah sau ce ? gruia_lu_novac , claudiu84 si leo 33.

                    bah fratilor daca sunteti pe langa jocul de tenis de masă, stati fratilor mai potoliti. Sunteti tupeisti de la tastatura.

                    habar n-aveti ce e ala lemn adevarat, si aveti chef de mistouri,cu cine nu trebuie.

                    era un post pentru domnul care cumpara, dar restul smecherasilor carora le place harjoneala, vorbiti cu mine va rog, si ne atingem si pe lemne si cu lemne, cum doriti.

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Andiy089 Vezi post
                      sunteti smecheri mah sau ce ? gruia_lu_novac , claudiu84 si leo 33.

                      bah fratilor daca sunteti pe langa jocul de tenis de masă, stati fratilor mai potoliti. Sunteti tupeisti de la tastatura.

                      habar n-aveti ce e ala lemn adevarat, si aveti chef de mistouri,cu cine nu trebuie.

                      era un post pentru domnul care cumpara, dar restul smecherasilor carora le place harjoneala, vorbiti cu mine va rog, si ne atingem si pe lemne si cu lemne, cum doriti.
                      Tu chiar te iei in serios... Din pacate pentru tine, esti singurul...
                      Citindu-ti raspunsul, m-a strafulgerat senzatia de deja-vu:
                      "Pumnii mei minte nu are,
                      Bate tot ce-i sta in cale!"
                      cum frumos spun celebrele versuri de manea...

                      P.S. Imi cer scuze, mido8, pentru off-topic-uri.
                      Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                      Comentariu


                      • #12
                        Multumesc tuturor pentru oferte....mi am comandat Zhang Jike Super ZLC

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X