Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Magic Spin", Brăila - 24-25.02.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Gabriel Nicolae- Babadag. Incepatori.

    Comentariu


    • sorescu mircea din paulesti-open

      Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

      Comentariu


      • Se retrage Nagy Iosif din Arad avansati probleme cu masina.

        Comentariu


        • - SITUATIA METEO PENTRU ZILELE DE 24 - 25 FEB 2018

          - Zile insorite cu 16 - 20 de grade in termometre - "Excelente"... pentru un Turneu A+ Amatur...

          - Vantul va sufla moderat din toate directiile catre Sala Polivalenta Brăila - "Locatia destinata desfasurarii Turneului" - pentru a indica traseul celor lipsiti de GPS...

          - Vor fi... "Averse" de Forehanduri - la discretie presarate cu "Backhanduri" pe arii restranse...

          - Pentru ziua de Duminica la Open si Elite va fi... "Cod Rosu de Meciuri Furtunoase" cu averse locale de "Incurajri" si descarcari electrice de "Aplauze"...

          - Nu uitati sa va luati: - Paleta... - Umbrela... - si Cheful de ... TENIS

          - SA NE VEDEM SANATOSI LA UN REGAL AMATUR DE EXCEPTIE...

          - Prezentator meteo... Alba ca Zapada in versiunea Tenis... - Eiii... nu fiti pretentiosi si voi acum... a mai imbatranit si ea un pic...

          Comentariu


          • Bodea Vasile din Panciu avansati

            Comentariu


            • Cu parere de rau, ma retrag, Lita Gabriel - Avansati - București

              Comentariu


              • Postat în original de Chuck Vezi post
                Cristescu Cristian București Open
                Retragere de la OPEN si inscriere la Avansati. Multumesc

                Comentariu


                • Apostu Ionel, Brăila - Avansati.
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • MATERIALE DE PREMIERE : cupe de sampanie amara - amatori avansati : Stroe Ionel -19,86, Samoila Ion - 19,83, Nagy Iosif - 19,65, Silivestru Nicu - 19,6o .

                    Comentariu


                    • Se retrage Boariu Timofte Dănuț, Borsec, 1816 - 5,5 - A - Lista de așteptare ma va iubi mai ales ca sunt brăileni și gălățeni care stau cu emoții sa vadă dacă cineva se retrage... am fost si eu făcut fericit la Corund unde lista de așteptare era mult mai lunga si speranțe foarte mici sa prind un loc.... dar am prins si eu. Mult succes participanților si profesionalism organizatorilor... Mulțumesc pentru înțelegere. Stima!

                      Comentariu


                      • Șișca Nicușor - Comănești - începători
                        Albu Iulian - Comănești - Avansați
                        Nicu Sisca

                        Comentariu


                        • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                          MATERIALE DE PREMIERE : cupe de sampanie amara - amatori avansati : Stroe Ionel -19,86, Samoila Ion - 19,83, Nagy Iosif - 19,65, Silivestru Nicu - 19,6o .
                          !!!???!!!???!!!!
                          ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                          Comentariu


                          • iordache Catalin - Comănești - incepatori
                            Dolis Narcis - Comănești - incepatori
                            Multumim.

                            Comentariu


                            • Plăiașu Ion, PLOPENI, Prahova, avansați
                              BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                              Blade: KAZAK
                              FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                              Comentariu


                              • Manea Dorinel, Tecuci - Avansați;
                                Tirdea Ionut, Tecuci - Avansați.
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu


                                • Filip Cristi - incepatori - Comănești. Mulțumesc...
                                  Blade-Donic Valdner AR/FH-Rakza7 Soft/BH-Rakza7 Soft

                                  Comentariu


                                  • Keep on ridin`

                                    Amaturiștilor care ajung de vineri seara la Brăila le recomandăm o seară de Rock și Blues cu trupa bucureșteană, cu origini bucovinene, Ride on Band la The Music Pub - taman pe pietonalul din centrul Brăilei.

                                    https://www.facebook.com/events/2075078806036843/




                                    într-una dintre frumoasele fotografii realizate de gălățeanul Adrian Mociulschi l-am surprins și pe amaturistul:
                                    25. Coclea Ionel - Brăila participând la o seară Pavel Stratan în The Music Pub. Dovadă că ne place. Și muzica. Nu numai tenisul de masă.




                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • Cucu Cristin - Targoviște - inscriere avansati

                                      Comentariu


                                      • Rectific. Nicolae Gabriel, Babadag. Incepatori. Am scris gresit numele prima data.

                                        Comentariu


                                        • Daca am cu cine mă cupla (la transport), vin si eu la open. Migea Cornel, din Sibiu.

                                          Comentariu


                                          • Cu serviciul am rezolvat azi.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de coco68 Vezi post
                                              Daca am cu cine mă cupla (la transport), vin si eu la open. Migea Cornel, din Sibiu.
                                              Macovei Liviu isi doreste...
                                              Hobby: Motoare si ski !
                                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                              Comentariu


                                              • se retrage dior dorin - iasi - open

                                                Comentariu


                                                • Se retrage Hana Mircea Radu-Avansați, București.

                                                  Trimis de pe al meu SM-T561 folosind Tapatalk

                                                  Comentariu


                                                  • "Daca am cu cine mă cupla (la transport), vin si eu la open. Migea Cornel, din Sibiu."

                                                    Postat în original de GeluBv Vezi post
                                                    Macovei Liviu isi doreste...
                                                    Si eu imi mai doresc din cand in cand sa ma cuplez....nu cu Liviu,evident dar ,culmea ,a devenit cam plictisitor .
                                                    Asa ca mai bine merg la Brăila la un tenis
                                                    of all the things i lost i miss my mind the most

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X