Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", Comănești - 02.09.2017 (Zona 1)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dacă găsiți o bluza de treining cu glugă culoare albastru închis Joola știu eu cine am pierdut o
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • Comentariu


      • In grupa superioară 1 la Open

        Atomei - Pralea : 3-1 este rezultatul corect . In consecință Pralea 0 victorii și o idee mai jos in clasamentul final .

        Comentariu


        • sanatate maxima d-lor COMANESTI
          ...
          altele au fost caile Domnului; imi pare rau ca nu v-am putut vizita

          Comentariu


          • Auzi Mahule referitor la fair-play știu ca e supărător sa revin de la 2-0 dar în setul decisiv am avut 7-0 și punctul ala care spui tu nu era asa important pt mine a trecut la 20 cm de masa păcat ca (vinul și palinca face diferența)... Felicitări organizatorilor pt un turneu super cu oameni deosebiți, Felicitări câștigătorilor mai ales ma bucur enorm pt Buruiana Petru!!!
            Primorac carbon tamca 5000
            fh tenergy 05
            bh rakza 7 soft

            Comentariu


            • Rezultatul corect la meciul din grupa superioara 6 avansati MAFTEI CATALIN DORU -ROBU VALENTIN 0-3, cu consecintele de rigoare asupra clasamentului final.

              Comentariu


              • Postat în original de cata_60 Vezi post
                Dacă găsiți o bluza de treining cu glugă culoare albastru închis Joola știu eu cine am pierdut o
                Am găsit-o e la mine

                Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                Blade: Xiom Strato
                FH: Tenergy 05
                BH: Tenergy 05

                Comentariu


                • Ultima editare de Player; 03.sep.2017, 13:40.

                  Comentariu


                  • Comentariu


                    • Comentariu


                      • Comentariu


                        • Comentariu




                          • Va urma.

                            Comentariu


                            • Daca s-ar face un manual in care sa fie exemplificat si modul de organizare al unui turneu, Comăneștiul ar fi cel mai bun exemplu.
                              Bravo voua, felicitari organizatorilor, totul exceptional. Fara cuvinte...
                              Blade: lemn off...ce lemn !
                              Bh: cu tepi
                              Fh: fara tepi

                              Comentariu


                              • Domnilor si Doamnelor doresc sa mulțumesc :
                                Primăria Comănești - Primar ec. Viorel Miron pentru frumoasa sală+mese+transport.
                                Gabi Darie - organizare
                                Anastasiu Constantin - organizare
                                Ciubotariu Mihaela - mese, mantinele.
                                S. C. Maftei Cătălin - TRANSPORT
                                Buliga Silviu+Cozma Cătălin +Motoca Ionuț - butoane.
                                Giosan Marcel-sfaturi, diverse... Etc.
                                Fam. Cazanel Gheorghiță - photo
                                Bucurel Claudiu, Bulubasa Nicusor,Sisca Nicusor.. Etc-suport
                                Echipei nebune Adi, Albu, Martz, Sergiu ... Motivație.. Suport. Si personalului de la centrul Ionuț Iftimoaie.
                                Ma mai gîndesc si revin
                                Partipantilor pentru că m-au suportat. Scuze pentru greseli o sa ?nvățăm din ele.
                                Mă-nclin! Va mai asteptam.
                                FELICITARI COMANESTENILOR premiati.



                                Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                                Blade: Xiom Strato
                                FH: Tenergy 05
                                BH: Tenergy 05

                                Comentariu


                                • Comentariu




                                  • Ramaneti aproape!

                                    Comentariu


                                    • Comentariu


                                      • Comentariu


                                        • Comentariu


                                          • Felicitări Cristi! !

                                            Comentariu


                                            • Sa ne vedem sanatosi la urmatorul turneu!
                                              Echipa din Comănești


                                              Comentariu


                                              • Buna ziua , departe de ideea de a fi eu contra tuturor, v-as recomanda ca la viitoarele turnee sa lasati pe altcineva sa stabileasca componenta grupelor inferioare , CONFORM REGULAMENTULUI AMATUR. Eu inteleg ca l-ati uitat pe dl Braniste George , care s-a inscris corect pe forum si a trebuit sa il adaugati in ultimul moment, dar ceea ce nu inteleg eu este de ce l-ati pus nr 6 pe o foaie a unei grupe luate la intamplare ???????? Trebuiau refacute grupele cu pozitionarea corecta a domnului Braniste pe locul pe care il indica MP-ul sau. Asta ar fi schimbat componenta grupelor pe care deja le stabiliseti in mod ERONAT. N-am inteles ce anume v-a lipsit 5 foi de hartie sau 10 min cat se refaceau grupele ? E un simplu macroul in excel !!!! Daca nu stiti sa il folositi si va mușca calculatorul, lasați pe altii care știu !!!! Nu vreau sa blamez organizatorii care s-au dat peste cap sa fie ok ( si a fost ) dar sa stiti ca unii din noi au venit nu pentru visinata, masa sau piscina ci pentru tenis de masă jucat in conditiile regulamentului Amatur. Inca o data imi cer scuze daca cineva se va simti jignit , dar nu a fost corect. Incercati sa nu tratati problema cu lasa ca merge si asa si tin sa va amintesc ca nu e prima data cand se intampla , anul trecut la Cupa lui Mos Craciun de la Fălticeni am fost mutat in trei grupe inferioare pe motiv ca aici nu e bine, ba aici sau mai bine acolo !!!!!!!!! Hotar?ti-vă cum se alcatuiesc grupele inferioare care pot determina un traseu sau altul, dupa regulamentul Amatur sau " la pix " ?
                                                Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                                FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                                BH : Spinlord Sternenfall OX

                                                Comentariu


                                                • am mancat meniul 1
                                                  n-am intalnit la nici un turneu mancare asa buna... si am fost la aproape 200
                                                  totul a fost SUPER-OK
                                                  BRAVOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!
                                                  Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                                  FH: Tenergy 05 FX
                                                  BH: Tenergy 05 FX

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de gabriel1962 Vezi post
                                                    Buna ziua , departe de ideea de a fi eu contra tuturor, v-as recomanda ca la viitoarele turnee sa lasati pe altcineva sa stabileasca componenta grupelor inferioare , CONFORM REGULAMENTULUI AMATUR. Eu inteleg ca l-ati uitat pe dl Braniste George , care s-a inscris corect pe forum si a trebuit sa il adaugati in ultimul moment, dar ceea ce nu inteleg eu este de ce l-ati pus nr 6 pe o foaie a unei grupe luate la intamplare ???????? Trebuiau refacute grupele cu pozitionarea corecta a domnului Braniste pe locul pe care il indica MP-ul sau. Asta ar fi schimbat componenta grupelor pe care deja le stabiliseti in mod ERONAT. N-am inteles ce anume v-a lipsit 5 foi de hartie sau 10 min cat se refaceau grupele ? E un simplu macroul in excel !!!! Daca nu stiti sa il folositi si va mușca calculatorul, lasați pe altii care știu !!!! Nu vreau sa blamez organizatorii care s-au dat peste cap sa fie ok ( si a fost ) dar sa stiti ca unii din noi au venit nu pentru visinata, masa sau piscina ci pentru tenis de masă jucat in conditiile regulamentului Amatur. Inca o data imi cer scuze daca cineva se va simti jignit , dar nu a fost corect. Incercati sa nu tratati problema cu lasa ca merge si asa si tin sa va amintesc ca nu e prima data cand se intampla , anul trecut la Cupa lui Mos Craciun de la Fălticeni am fost mutat in trei grupe inferioare pe motiv ca aici nu e bine, ba aici sau mai bine acolo !!!!!!!!! Hotar?ti-vă cum se alcatuiesc grupele inferioare care pot determina un traseu sau altul, dupa regulamentul Amatur sau " la pix " ?
                                                    Dl Iacob are dreptate ,sunt dator cu o explicatie asupra acestui încident"tehnic:
                                                    La butoane m am aflat impreuna cu dl Silviu din parte gazdelor,IT ist cu experienta, care avea fisierele si grupele gata conturate.Am hotarat de comun acord sa lucram pe acele fisiere.
                                                    Am verificat foile si dat drumul la concursul incepatorilor,am verificat foile avansatilor si am facut repartitia grupelor(in unele cazuri,o grupa pe doua mese),cand sa dau drumul la concurs am fost anuntat ca un domn a ramas in pana cu masina..Am refacut grupele,am dat drumul la concurs ,era deja10.00.
                                                    Am continuat cu foile la Elite si Open.La Elite am refacut cele doua grupe,in sensul ca Sebi Rojnita fusese initial omis.Am dat drumul si la concursul lor,pe 4 mese.Am verificat grupele de la Open si am pus foile pe mese.Cand openistii erau la incalzire am mai verificat odata grupele lor si am constatat ca Valeanu Vlad figura si la Open si la Elite.Am refacut foile si openistii s-au reasezat la mese conform noii impartiri. Dupa ce meciurile incepusera deja la vreo doua -trei mese a aparut George Braniste zicand ca el nu se regaseste la nici o grupa.
                                                    Eu nu il aveam trecut nicairi,nu aparea nici in fisierele organizatorului,banuiesc ca se inscrisese la sala,habar n am avut.
                                                    Pentru a nu mai deranja toti concurentii,care fusesera reimpartiti odata,am decis sa l bag manual(in prima instanta) in una din cele doua grupe de cinci jucatori.Intr-o grupa era deja un jucator din Bacău,l am bagat in cealalta. Asta e povestea.Imi pare rau daca am prejudiciat pe cineva
                                                    of all the things i lost i miss my mind the most

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X