Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Orașului Dumbrăveni", Dumbrăveni - 15.07.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Poze din grupele inferioare / superioare ... Open / Amatori

    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Sincer, nu stiu de ce atâta tevatură pe tema ambullanței. SMURD-ul a fost la sala pe tot timpul turneului, mai putin in perioada cât au transportat pacientul la spital. SMURD-ul a fost la sala chiar dinainte de a incepe turneul.

      Comentariu


      • Din pacate, s-a stins un coleg de-al nostru din marea familie Amatur. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

        Comentariu


        • Imi cer scuze sincer fata de toti cei ce s-au simtit lezati de postarea mea anterioara ,pe care am si sters-o fiind total nepotrivita.Mii de scuze.
          Emi.

          Odihneste-te in pace Dane.

          Comentariu


          • Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!sincere condoleante familiei

            Comentariu


            • Mi-am zis ca nu o sa dau "raspuns" ..dar asa fac "papagalii" ..nu pot sa mai " inghit" acuzatiile lui emi,(desi personal nu i-am gresit cu nimic ,desi am colaborat bine zic eu timp de 4 ani folosind logistica emitt) ..si renunt la orice fel de implicare in organizarea vrunui turneu amatur in localitatea mea..

              P.s. o poza daca se poate cu Dl. Patrascu..multumesc..odihneasca-se in pace
              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
              Pe spate: Tenergy 80
              Pe fata.: Tenergy 64

              Comentariu


              • Pt cei care nu stiu despre ce vorbesc afisez mesajul scris azi-noapte si sters ulterior..e un printscreen sper sa se inteleaga
                Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                Pe spate: Tenergy 80
                Pe fata.: Tenergy 64

                Comentariu


                • O poză se cade cu domnul PATRASCU, mulți nu-l cunosc,printre care mă număr și eu.Eventual și o cauza a morții lui,pe viitorul sa putem preantampina repetarea unui astfel de eveniment nefericit.Si în final ,as propune sa se deschida o rubrica cu pozele jucătorilor care au jucat în Amatur și care au murit atât la masa de jos și nu numai acolo,așa spre aducere aminte în timp.
                  Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                  Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                  Comentariu



                  • Dumnezeu sa-l odihneasca! Condoleante!

                    Comentariu


                    • Buna ziua draji mei!

                      Scriu aceste randuri cu sufletul profund indoit de tragedia care s-a intamplat la turneul de ieri.Sunt tare mahnit ca ,desi salvarea si cadrele medicale prezente pe parcursul intregii competitii si care au intervenit rapid ,nu au mai putut face nimic pentru un coleg din comunitatea noastra!Se pare ca a fost un infarct.Sincere condoleante familiei!
                      Nu vreu sa intru in discutii legate de starea de sanatate pe care o avea colegul nostru la inceperea competitie pentru ca sunt vorbe auzite de la colegii de antrenament din Sighișoara!Spun doar ca vom afla si astfel de detalii .Viata este uneori foarte dura si ne ia fulgerator cate un prieten,coleg,partener de joc.

                      Alte comentarii pentru acest turneu nu am sa mai fac.Doar vreu sa multumesc prof.Holom Dorin pentru efortul depus in organizarea acestui turneu.
                      Am vazut niste postari la care nu voi comenta si gandul meu se indreapta doar spre familia indoliata!

                      Imi pare nespus de rau!
                      Dumnezeu sa-l odihneasca-n pace pe dl.Patrascu!

                      Alex

                      Comentariu


                      • Un turneu frumos umbrit de decesul domnului Patrascu(desi cei de la ambulanta au intervenit prompt)-sincere condoleante familie.

                        Felicitari organizatorilor,castigatorilor si tuturor participantilor!!!

                        Comentariu


                        • F trist ce s-a intâmplat, condoleante sincere celor care l-au cunoscut , in special familiei!
                          Legat de turneu, felicit?ri organizatorilor, foarte multe progrese , am simtit eforturile voastre! Multumim!

                          Comentariu


                          • - PATRASCU DAN - DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA IN PACE
                            - SINCERE CONDOLIANTE FAMILIEI

                            - Este Regretabil si Dureros cand colegii si prietenii nostri din Marea Familie Amatur se sting si pleaca dintre noi

                            - Pe 08 iulie 2017 la Galați tocmai am participat la Memorialul LEFTER COSTEL si este foarte Straniu "SA VEZI" ca "NU MAI VEZI" in sala si la masa de joc pe cineva apropiat cu care erai obisnuit sa "FIE PREZENT ACOLO"

                            - Pe PATRASCU DAN nu l-am cunoscut personal probabil pentru ca nu sosise inca acel moment MIRIFIC

                            - Suntem multi in MAREA FAMILIE AMATUR si nu ne putem cunoaste toti odata. Doar Timpul si Turneele fac posibil ca acel "MIRIFIC" moment sa se intample

                            - De obicei la fiecare Turneu se regasesc "PRIETENII VECHI" si se nasc in permanenta altele "noi"

                            - Se pare cu mare Regret ca nici Timpul si nici Turneele nu mai pot face sa se intample acel "MIRACOL MAGIC" cu PATRASCU DAN.

                            - DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA IN PACE

                            Comentariu


                            • A fost un Concurs frumos, dar si trist,,, Felicitări Organizatorilor si gazdelor ospitaliere !!! ,,, Felicitări tuturor participanților și premianților !!! ,,,





                              A fost un om de nota 10 + gata sa ajute pe toata lumea ,,,, Condoleante familiei, Bunul Dumnezeu fie cu voi !!!


                              Comentariu


                              • Comentariu


                                • Sincere condoleante familiei dlui Patrascu !
                                  MAZUNOV-FL-109GR.
                                  DONIC BLUEFIRE M2
                                  DONIC BLUEFIRE M2

                                  Comentariu


                                  • Dumnezeu să-l odihnească!

                                    Comentariu


                                    • M-am g?ndit 2 zile , dacă o să scriu ceva sau nu despre cele întâmplate Sâmbătă la Dumbrăveni . Cei care sunt organizatori de turnee ințeleg ce spun eu acum . Nu vreau să spun nimic despre cele scrise ulterior pe forum ! Vreau să cred că a fost un vis ur?t din care mă trezesc dimineață ! Mulțumesc tuturor participanților și contrar sentimentelor care m-au încercat aceste două zile vreau să vă asigur că o să merg mai departe , nu mă opresc . Următorul turneu din Octombrie o să- l organizez în primul rând pentru domnul Pătrașcu Dan . Dumnezeu să-l ierte și să-i facă parte de odihnă ! Deși nu l-am cunoscut foarte bine sunt absolut convins că a fost un om deosebit !

                                      Comentariu


                                      • Salut
                                        Abia acum reusesc să scriu despre acest turneu

                                        ?n primul rând Sincere condoleante Familiei domnului Patrascu Dan
                                        Dumnezeu sa il odihnească



                                        As vrea sa multumesc in special domnului profesor HOLOM DORIN care a facut ca acest turneu sa aibă loc , sa aibă salvare, apa calda , lumina , curatenie, sonorizare, meniu …. și pentru efortutul depus

                                        Multumesc lui Alex Mureșanu pentru implicarea lui și efortutul depus ca acest turneu să fie cât mai bine organizat
                                        și ca afacut tot ce a putut pentru domnul Patrascu Dan

                                        Multumesc celor care ne-au ajutat cu pregatirea salii : Felicia , Michi, Anda, Sorin, Loti, Nicu , George și copiilor


                                        Multumesc Primariei orasului Dumbraveni si Sponsorului BAUM GAMES pentru ajutorul acordat




                                        Cronologie turneu

                                        Cupe , materiale, forum
                                        Sala a fost zugravit opsit sala si au fost curatate zidurile de aluminiu, stalpii….

                                        ?n data de 14 .07.2017
                                        ora 18:30
                                        - sau adus materiale,
                                        - s- a maturat si sters pe jos sala
                                        - montare reclame
                                        - acoperire geamuri




                                        ora 20:30
                                        - montare mese, filee, despartitoare jumatate de sala, reglare mese la boloboc




                                        - asteptat celelalte mese, sters mese

                                        In data de 15.07.2017

                                        - asteptat celelalte mese, sters mese
                                        Ora 1:20
                                        - montare mese, filee, despartitoare jumatate de sala, reglare mese la boloboc




                                        majoritatea am pleca t la 2:45

                                        alti la 4:30 (Dorin,….

                                        Ora 8:10-9:10 inscrieri – grupe
                                        Sosire salvare si paza
                                        Discurs primar
                                        Prezentare turneu


                                        începere jocuri




                                        Ora 13-15 grupe superioare Amatori Si Open
                                        Servirea Mesei

                                        17 - 18:30 Eliminatorii

                                        18:30 - 19:00 Finala Amatori



                                        19:00 - 19:30 Finala Open



                                        19:30 - 20.00 Premiere





                                        20:00 - 21:30 Adunat mese si altele

                                        Mulțumesc tuturor participanților si felicitari caștigatorilor


                                        Fara multe comentarii pentru ce am citit în 16.07.2017 dimineața
                                        Doar atât

                                        Eu sunt Taur iar Alex este Rac petru cei interesati

                                        o sa atasez și filmarile finalelor

                                        multumesc înca o dată TUTUROR

                                        ADONIS
                                        Ultima editare de adof; 20.iul.2017, 21:09.

                                        Comentariu


                                        • Filmari

                                          Finala Amatori


                                          Finala Open

                                          Ultima editare de adof; 21.iul.2017, 14:53.

                                          Comentariu

                                          Who has read this thread:
                                          Procesare...
                                          X