Se inscrie Janosi Attila la open din Tg. Mureș si Gecse Alpar la amatori din Chibed
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu B "Cupa Ditroit", Ditrău - 22.07.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator turnee
- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Situatia la termenul de retrageri:
Postat în original de tokosp Vezi postInscrieri Open/Elite - on 7/20/2017 at 10:54:01 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 7 - 41.69 - OEW
2. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 74 - 32.32 - OE
3. Farkas Bence, Targu Mureș, 41 - 31.18 - OE
4. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 61 - 28.43 - OE
5. Denes Ferenc, Praid, 248 - 28.25 - OEW
...
14. Demeny Zoltan, Brașov, 153 - 22.09 - O
15. Popa Mircea, Brașov, 132 - 21.63 - OW
16. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 523 - 21.4 - O
17. Colcer Nicolae, Toplita, 290 - 21.32 - O
18. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 473 - 21.06 - O
***
Inscrieri Avansati/Incepatori - on 7/20/2017 at 10:54:17 PM
1. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 1077 - 19 - A
2. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 828 - 18.67 - A
3. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 820 - 18.5 - A
4. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 471 - 18.38 - A
5. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 346 - 18.14 - AW
...
41. Stercer Zalan, Sanzieni, 2828 - 4 - A
42. Peter Laszlo, Ciumani, 1630 - 0 - A
43. Gergely Istvan, Ditrau, 1745 - 0 - A
44. Taran Cornel, Sarmas, 3125 - 0 - A
45. Mezei Mihai, Sarmas, 4001 - 0 - AFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
daca nu intervin noutati asa sunt inferioarele la open:
Grupe inferioare Open/Elite
1 Farkas Gabor Gyorfi Szabolcs Elekes Hunor Popa Mircea Miklos Imre 2 Incze Levente Padurariu Costel Trandafir Vasile Keresztes Zoltan Colcer Nicolae 3 Farkas Bence Fazakas Attila Babics Tamas Demeny Zoltan 4 Laszlo Levente Denes Ferenc Janosi Attila Fancsali Kalman FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Inscrieri Avansati/Incepatori - on 7/22/2017 at 9:14:27 AM
1. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 1077 - 19 - A
2. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 828 - 18.67 - A
3. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 820 - 18.5 - A
4. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 471 - 18.38 - A
5. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 346 - 18.14 - AW
6. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 1030 - 17.5 - AJF
7. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.22 - A
8. Kis Istvan, Brașov, 336 - 15.86 - AW
9. Loghin Florin, Brașov, 533 - 15.71 - A
10. Vajda Erno, Reghin, 558 - 15.25 - AW
11. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 849 - 15 - A
12. Iliescu Lucian, Toplita, 989 - 15 - A
13. Todor Csaba, Gheorgheni, 617 - 14.4 - AH
14. Marin Floricel, Brașov, 960 - 13.69 - AW
15. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 710 - 13.6 - A
16. Lupescu Nicolae, Reghin, 437 - 13.56 - A
17. Gecse Alpar, Chibed, 641 - 13.11 - A
18. Nagy Attila, Suseni, 1484 - 13 - A
19. Heja Zoltan, Ditrau, 672 - 12.8 - A
20. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 659 - 12.71 - A
21. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1177 - 12 - A
22. Mindru Marin, Sarmas, 1257 - 12 - A
23. Mandru Aurel, Sarmas, 1047 - 11 - A
24. Szabo Aron, Gheorgheni, 1178 - 11 - A
25. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 661 - 10.89 - A
26. Bartha Laszlo, Valea Scurta, 1598 - 10.5 - AJ
27. Bedo Jozsef, Suseni, 1535 - 10 - A
28. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1196 - 9.5 - A
29. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 1795 - 9 - A
30. Pap Gyula, Gheorgheni, 1011 - 8.8 - A
31. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1798 - 8 - A
32. Bajko Karoly, Gheorgheni, 1976 - 7 - A
33. Hompoth Zsolt, Ditrau, 1981 - 6 - A
34. Adorjani Andrea, Targu Mureș, 2144 - 6 - AF
35. Kollo Imre, Ditrau, 2350 - 6 - A
36. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 3321 - 6 - AJF
37. Szell Pal, Ciumani, 3359 - 6 - A
38. Illyes Elemer, Ditrau, 2054 - 5.5 - A
39. Stercer Sandor, Sanzieni, 2354 - 5 - A
40. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 2472 - 5 - AF
41. Stercer Zalan, Sanzieni, 2828 - 4 - A
42. Peter Laszlo, Ciumani, 1630 - 0 - A
43. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1696 - 0 - A
44. Gergely Istvan, Ditrau, 1745 - 0 - A
45. Bordas Laszlo, Santionlunca, 2766 - 0 - A
46. Taran Cornel, Sarmas, 3125 - 0 - A
47. Mezei Mihai, Sarmas, 4001 - 0 - A
Grupe inferioare Avansati/Incepatori
1 Demeter Arpad Mindru Marin Bartha Laszlo Gergely Istvan Bordas Laszlo 2 Lovasz Vilmos Gered Ferenc Fulop Laszlo Szakacs Sandor Taran Cornel 3 Sass Imre Elekes Csaba Szabo Aron Peter Laszlo Mezei Mihai 4 Szanto Lajos Heja Zoltan Bedo Jozsef Stercer Zalan 5 Imecs Attila Nagy Attila Mandru Aurel Stercer Sandor 6 Adorjani Csilla Gecse Alpar Lorinczi Bela Tamas Vivien 7 Balla Peter Lupescu Nicolae Vaszi Denes Illyes Elemer 8 Kis Istvan Canea Kocsis Andras Pap Gyula Szell Pal 9 Loghin Florin Todor Csaba Bardocz Ferenc Weisz Zsofia 10 Vajda Erno Marin Floricel Bajko Karoly Kollo Imre 11 Konczei Jozsef Iliescu Lucian Hompoth Zsolt Adorjani Andrea FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Au inceput nu demult si superioarele. Revenim cu detalii, indata ce vor posta colegii pozele cu inferioarele.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe inferioare Avansati/Incepatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC 2 MINDRU MARIN SARMAS 3 BARTHA LASZLO VALEA SCURTA 4 GERGELY ISTVAN DITRAU 5 BORDAS LASZLO SANTIONLUNCA 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI 3-03-03-23-0412 GERED FERENC MIERCUREA CIUC 0-31-33-13-0233 FULOP LASZLO TARGU MURES 0-33-11-33-1244 SZAKACS SANDOR SFANTU GHEORGHE 2-31-33-13-0225 TARAN CORNEL SARMAS 0-30-31-30-3056
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SASS IMRE MIERCUREA CIUC 3-03-23-03-0412 ELEKES CSABA VALEA SCURTA 0-33-03-03-2323 SZABO ARON GHEORGHENI 2-30-31-32-3054 PETER LASZLO CIUMANI 0-30-33-12-3145 MEZEI MIHAI SARMAS 0-32-33-23-2236
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC 3-13-03-0312 HEJA ZOLTAN DITRAU 1-33-23-0223 BEDO JOZSEF SUSENI 0-32-31-3044 STERCER ZALAN SANZIENI 0-30-33-1135 6
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC 3-12-33-0212 NAGY ATTILA SUSENI 1-33-23-0233 MANDRU AUREL SARMAS 3-22-33-0224 STERCER SANDOR SANZIENI 0-30-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ADORJANI CSILLA TARGU MURES 2-33-13-0222 GECSE ALPAR CHIBED 3-23-03-0313 LORINCZI BELA GHEORGHENI 1-30-33-0134 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC 0-30-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BALLA PETER TOPLITA 3-02-33-0212 LUPESCU NICOLAE REGHIN 0-33-13-0223 VASZI DENES MIERCUREA CIUC 3-21-33-0234 ILLYES ELEMER DITRAU 0-30-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 KIS ISTVAN BRASOV 1-33-03-0222 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC 3-13-03-0313 PAP GYULA GHEORGHENI 0-30-33-0134 SZELL PAL CIUMANI 0-30-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LOGHIN FLORIN BRASOV 3-23-03-1312 TODOR CSABA GHEORGHENI 2-33-03-0223 BARDOCZ FERENC DITRAU 0-30-33-1134 WEISZ ZSOFIA TARGU MURES 1-30-31-3045 6
Gr.inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VAJDA ERNO REGHIN 1-33-03-0222 MARIN FLORICEL BRASOV 3-13-03-0313 BAJKO KAROLY GHEORGHENI 0-30-33-0134 KOLLO IMRE DITRAU 0-30-30-3045 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 KONCZEI JOZSEF TARGU SECUIESC 0-33-03-0222 ILIESCU LUCIAN TOPLITA 3-03-03-0313 HOMPOTH ZSOLT DITRAU 0-30-33-0134 ADORJANI ANDREA TARGU MURES 0-30-30-3045 6
Grupe inferioare Open/Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 3-03-03-13-1412 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI 0-33-21-33-1223 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA 0-32-33-21-3144 POPA MIRCEA BRASOV 1-33-12-31-3155 MIKLOS IMRE MIERCUREA CIUC 1-31-33-13-1236
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC 3-23-13-13-1412 PADURARIU COSTEL BRASOV 2-30-33-13-0233 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 1-33-03-00-3224 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI 1-31-30-32-3055 COLCER NICOLAE TOPLITA 1-30-33-03-2246
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS BENCE TARGU MURES 2 FAZAKAS ATTILA TOPLITA 3 BABICS TAMAS GHEORGHENI 4 DEMENY ZOLTAN BRASOV 5 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC 2 DENES FERENC PRAID 3 JANOSI ATTILA TARGU MURES 4 FANCSALI KALMAN LUNCA DE SUS 5 6 FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Înțelept- 01.apr.2009
- 6056
- Brașov, Romania, Romania
- 65
Likes given: 29Likes received: 42
Pali stiu din acest motiv am vrut sa ajung,dar nu s-a putut.
Tinerete,tinerete am ramas doar cu nelinistea Iuliu Z.
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe inferioare Open/Elite
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 3-03-03-13-1412 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI 0-33-21-33-1223 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA 0-32-33-21-3144 POPA MIRCEA BRASOV 1-33-12-31-3155 MIKLOS IMRE MIERCUREA CIUC 1-31-33-13-1236
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC 3-23-13-13-1412 PADURARIU COSTEL BRASOV 2-30-33-13-0233 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 1-33-03-00-3224 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI 1-31-30-32-3055 COLCER NICOLAE TOPLITA 1-30-33-03-2246
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS BENCE TARGU MURES 3-03-13-2312 FAZAKAS ATTILA TOPLITA 0-33-12-3123 BABICS TAMAS GHEORGHENI 1-31-33-1134 DEMENY ZOLTAN BRASOV 2-33-21-3145 6
Calificati in superioare - Open/EliteNume si prenume Localitate 123456VLoc1 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC 0-30-32-3042 DENES FERENC PRAID 3-03-23-1313 JANOSI ATTILA TARGU MURES 3-02-32-3134 FANCSALI KALMAN LUNCA DE SUS 3-21-33-2225 6
1 Farkas Gabor Gyorfi Szabolcs Miklos Imre Elekes Hunor Popa Mircea 2 Incze Levente Trandafir Vasile Padurariu Costel Colcer Nicolae Keresztes Zoltan 3 Farkas Bence Fazakas Attila Babics Tamas Demeny Zoltan 5 3 4 Denes Ferenc Fancsali Kalman Janosi Attila Laszlo Levente 5 4 FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe superioare Open/Elite
1 Farkas Gabor Fancsali Kalman Babics Tamas Colcer Nicolae 5 4 2 Incze Levente Gyorfi Szabolcs Janosi Attila Demeny Zoltan Popa Mircea 3 Farkas Bence Trandafir Vasile Miklos Imre Laszlo Levente Keresztes Zoltan 4 Denes Ferenc Fazakas Attila Padurariu Costel Elekes Hunor 5 3 FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe inferioare Avansati/Incepatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC 3-03-13-03-0412 MINDRU MARIN SARMAS 0-33-03-03-1323 BARTHA LASZLO VALEA SCURTA 1-30-33-03-1234 GERGELY ISTVAN DITRAU 0-30-30-30-3055 BORDAS LASZLO SANTIONLUNCA 0-31-31-33-0146
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI 3-03-03-23-0412 GERED FERENC MIERCUREA CIUC 0-31-33-13-0233 FULOP LASZLO TARGU MURES 0-33-11-33-1244 SZAKACS SANDOR SFANTU GHEORGHE 2-31-33-13-0225 TARAN CORNEL SARMAS 0-30-31-30-3056
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SASS IMRE MIERCUREA CIUC 3-03-23-03-0412 ELEKES CSABA VALEA SCURTA 0-33-03-03-2323 SZABO ARON GHEORGHENI 2-30-31-32-3054 PETER LASZLO CIUMANI 0-30-33-12-3145 MEZEI MIHAI SARMAS 0-32-33-23-2236
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC 3-13-03-0312 HEJA ZOLTAN DITRAU 1-33-23-0223 BEDO JOZSEF SUSENI 0-32-31-3044 STERCER ZALAN SANZIENI 0-30-33-1135 6
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC 3-12-33-0212 NAGY ATTILA SUSENI 1-33-23-0233 MANDRU AUREL SARMAS 3-22-33-0224 STERCER SANDOR SANZIENI 0-30-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ADORJANI CSILLA TARGU MURES 2-33-13-0222 GECSE ALPAR CHIBED 3-23-03-0313 LORINCZI BELA GHEORGHENI 1-30-33-0134 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC 0-30-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BALLA PETER TOPLITA 3-02-33-0212 LUPESCU NICOLAE REGHIN 0-33-13-0223 VASZI DENES MIERCUREA CIUC 3-21-33-0234 ILLYES ELEMER DITRAU 0-30-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 KIS ISTVAN BRASOV 1-33-03-0222 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC 3-13-03-0313 PAP GYULA GHEORGHENI 0-30-33-0134 SZELL PAL CIUMANI 0-30-30-3045 6
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LOGHIN FLORIN BRASOV 3-23-03-1312 TODOR CSABA GHEORGHENI 2-33-03-0223 BARDOCZ FERENC DITRAU 0-30-33-1134 WEISZ ZSOFIA TARGU MURES 1-30-31-3045 6
Gr.inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VAJDA ERNO REGHIN 1-33-03-0222 MARIN FLORICEL BRASOV 3-13-03-0313 BAJKO KAROLY GHEORGHENI 0-30-33-0134 KOLLO IMRE DITRAU 0-30-30-3045 6
Calificati in superioare - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 KONCZEI JOZSEF TARGU SECUIESC 0-33-03-0222 ILIESCU LUCIAN TOPLITA 3-03-03-0313 HOMPOTH ZSOLT DITRAU 0-30-33-0134 ADORJANI ANDREA TARGU MURES 0-30-30-3045 6
1 Demeter Arpad Mindru Marin Bartha Laszlo Bordas Laszlo Gergely Istvan 2 Lovasz Vilmos Szakacs Sandor Gered Ferenc Fulop Laszlo Taran Cornel 3 Sass Imre Elekes Csaba Mezei Mihai Peter Laszlo Szabo Aron 4 Szanto Lajos Heja Zoltan Stercer Zalan Bedo Jozsef 5 4 5 Imecs Attila Mandru Aurel Nagy Attila Stercer Sandor 5 5 6 Gecse Alpar Adorjani Csilla Lorinczi Bela Tamas Vivien 5 6 7 Balla Peter Lupescu Nicolae Vaszi Denes Illyes Elemer 5 7 8 Canea Kocsis Andras Kis Istvan Pap Gyula Szell Pal 5 8 9 Loghin Florin Todor Csaba Bardocz Ferenc Weisz Zsofia 5 9 10 Marin Floricel Vajda Erno Bajko Karoly Kollo Imre 5 10 11 Iliescu Lucian Konczei Jozsef Hompoth Zsolt Adorjani Andrea 5 11 FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe superioare Avansati/Incepatori
1 Demeter Arpad Heja Zoltan Mezei Mihai Fulop Laszlo 5 11 2 Lovasz Vilmos Mandru Aurel Stercer Zalan Peter Laszlo Gergely Istvan 3 Sass Imre Adorjani Csilla Nagy Attila Bedo Jozsef Taran Cornel 4 Szanto Lajos Lupescu Nicolae Lorinczi Bela Stercer Sandor Szabo Aron 5 Imecs Attila Kis Istvan Vaszi Denes Tamas Vivien 5 4 6 Gecse Alpar Todor Csaba Pap Gyula Illyes Elemer 5 5 7 Balla Peter Vajda Erno Bardocz Ferenc Szell Pal 5 6 8 Canea Kocsis Andras Konczei Jozsef Bajko Karoly Weisz Zsofia 5 7 9 Loghin Florin Mindru Marin Hompoth Zsolt Kollo Imre 5 8 10 Marin Floricel Szakacs Sandor Bartha Laszlo Adorjani Andrea 5 9 11 Iliescu Lucian Elekes Csaba Gered Ferenc Bordas Laszlo 5 10 FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe superioare Avansati/Incepatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC 2-33-01-312 HEJA ZOLTAN DITRAU 3-23-00-3223 MEZEI MIHAI SARMAS 0-30-30-304 FULOP LASZLO TARGU MURES 3-13-03-0315 5 11
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI 3-23-03-03-0412 MANDRU AUREL SARMAS 2-33-03-13-0323 STERCER ZALAN SANZIENI 0-30-30-30-304 PETER LASZLO CIUMANI 0-31-33-03-025 GERGELY ISTVAN DITRAU 0-30-33-00-31
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 SASS IMRE MIERCUREA CIUC 0-33-03-03-1322 ADORJANI CSILLA TARGU MURES 3-03-13-03-0413 NAGY ATTILA SUSENI 0-31-33-13-024 BEDO JOZSEF SUSENI 0-30-31-33-115 TARAN CORNEL SARMAS 1-30-30-31-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC 3-03-13-03-1412 LUPESCU NICOLAE REGHIN 0-31-33-03-023 LORINCZI BELA GHEORGHENI 1-33-13-03-0324 STERCER SANDOR SANZIENI 0-30-30-30-305 SZABO ARON GHEORGHENI 1-30-30-33-01
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC 3-03-03-0312 KIS ISTVAN BRASOV 0-33-23-0223 VASZI DENES MIERCUREA CIUC 0-32-32-304 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC 0-30-33-215 5 4
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 GECSE ALPAR CHIBED 3-13-03-0312 TODOR CSABA GHEORGHENI 1-33-03-0223 PAP GYULA GHEORGHENI 0-30-33-014 ILLYES ELEMER DITRAU 0-30-30-305 5 5
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 BALLA PETER TOPLITA 2-33-03-0222 VAJDA ERNO REGHIN 3-23-03-0313 BARDOCZ FERENC DITRAU 0-30-33-014 SZELL PAL CIUMANI 0-30-30-305 5 6
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC 3-13-03-1312 KONCZEI JOZSEF TARGU SECUIESC 1-33-03-0223 BAJKO KAROLY GHEORGHENI 0-30-33-214 WEISZ ZSOFIA TARGU MURES 1-30-32-305 5 7
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 LOGHIN FLORIN BRASOV 0-33-03-0222 MINDRU MARIN SARMAS 3-03-03-0313 HOMPOTH ZSOLT DITRAU 0-30-33-214 KOLLO IMRE DITRAU 0-30-32-305 5 8
Gr.superioara nr. 11Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 MARIN FLORICEL BRASOV 3-13-03-0312 SZAKACS SANDOR SFANTU GHEORGHE 1-31-33-013 BARTHA LASZLO VALEA SCURTA 0-33-13-0224 ADORJANI ANDREA TARGU MURES 0-30-30-305 5 9
Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 ILIESCU LUCIAN TOPLITA 1-33-03-0222 ELEKES CSABA VALEA SCURTA 3-13-23-0313 GERED FERENC MIERCUREA CIUC 0-32-33-014 BORDAS LASZLO SANTIONLUNCA 0-30-30-305 5 10
Calificati in eliminatorii - Avansati/Incepatori1 Fulop Laszlo Heja Zoltan 2 Lovasz Vilmos Mandru Aurel 3 Adorjani Csilla Sass Imre 4 Szanto Lajos Lorinczi Bela 5 Imecs Attila Kis Istvan 6 Gecse Alpar Todor Csaba 7 Vajda Erno Balla Peter 8 Canea Kocsis Andras Konczei Jozsef 9 Mindru Marin Loghin Florin 10 Marin Floricel Bartha Laszlo 11 Elekes Csaba Iliescu Lucian FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Grupe superioare Open/Elite
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 3-03-03-0312 FANCSALI KALMAN LUNCA DE SUS 0-32-32-303 BABICS TAMAS GHEORGHENI 0-33-23-2224 COLCER NICOLAE TOPLITA 0-33-22-315 5 4
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC 3-03-13-13-0412 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI 0-32-30-30-303 JANOSI ATTILA TARGU MURES 1-33-23-03-2324 DEMENY ZOLTAN BRASOV 1-33-00-30-315 POPA MIRCEA BRASOV 0-33-02-33-02
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 12345VLoc1 FARKAS BENCE TARGU MURES 3-11-33-23-0322 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 1-33-03-23-1313 MIKLOS IMRE MIERCUREA CIUC 3-10-33-13-034 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC 2-32-31-30-305 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI 0-31-30-33-01
Calificati in eliminatorii - Open/EliteNume si prenume Localitate 12345VLoc1 DENES FERENC PRAID 1-33-23-0212 FAZAKAS ATTILA TOPLITA 3-13-10-323 PADURARIU COSTEL BRASOV 2-31-32-304 ELEKES HUNOR VALEA SCURTA 0-33-03-2225 5 3 1 Farkas Gabor Babics Tamas 2 Incze Levente Janosi Attila 3 Trandafir Vasile Farkas Bence 4 Denes Ferenc Elekes Hunor FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Eliminatorii Open/Elite
1. Farkas Gabor
------------------------- Farkas Gabor 3-1
8. Farkas Bence
--------------------------------------------------
5. Janosi Attila
------------------------- Denes Ferenc 1-3
4. Denes Ferenc
---------------------------------------------------------------------------
3. Trandafir Vasile
------------------------- Elekes Hunor 2-3
6. Elekes Hunor
--------------------------------------------------
7. Babics Tamas
------------------------- Incze Levente 0-3
2. Incze LeventeFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Eliminatorii Avansati/Incepatori
1. Fulop Laszlo
------------------------- Fulop Laszlo 3-0
32. Bye
-------------------------------------------------- Fulop Laszlo 3-1
17. Todor Csaba
------------------------- Iliescu Lucian 2-3
16. Iliescu Lucian
--------------------------------------------------------------------------- Fulop Laszlo 3-1
9. Mindru Marin
------------------------- Mindru Marin 3-0
24. Bye
-------------------------------------------------- Canea Kocsis Andras 0-3
25. Bye
------------------------- Canea Kocsis Andras 0-3
8. Canea Kocsis Andras
A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Imecs Attila
------------------------- Imecs Attila 3-0
28. Bye
-------------------------------------------------- Imecs Attila 3-0
21. Bartha Laszlo
------------------------- Mandru Aurel 2-3
12. Mandru Aurel
--------------------------------------------------------------------------- Imecs Attila 3-0
13. Sass Imre
------------------------- Sass Imre 3-2
20. Balla Peter
-------------------------------------------------- Sass Imre 3-0
29. Bye
------------------------- Szanto Lajos 0-3
4. Szanto Lajos
3. Adorjani Csilla
------------------------- Adorjani Csilla 3-0
30. Bye
-------------------------------------------------- Adorjani Csilla 3-0
19. Lorinczi Bela
------------------------- Lorinczi Bela 3-1
14. Loghin Florin
--------------------------------------------------------------------------- Adorjani Csilla 3-0
11. Elekes Csaba
------------------------- Kis Istvan 2-3
22. Kis Istvan
-------------------------------------------------- Kis Istvan 3-0
27. Bye
------------------------- Gecse Alpar 0-3
6. Gecse Alpar
B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
7. Vajda Erno
------------------------- Vajda Erno 3-0
26. Bye
-------------------------------------------------- Marin Floricel 1-3
23. Bye
------------------------- Marin Floricel 0-3
10. Marin Floricel
---------------------------------------------------------------------------
15. Heja Zoltan
------------------------- Heja Zoltan 3-1
18. Konczei Jozsef
-------------------------------------------------- Lovasz Vilmos 0-3
31. Bye
------------------------- Lovasz Vilmos 0-3
2. Lovasz VilmosFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Farkas-Denes 3-1
Elekes-Incze 0-3
si favoritii 1 si 2 in finala....
Farkas-Incze 1-0 (11-9)FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Eliminatorii Avansati/Incepatori
1. Fulop Laszlo
------------------------- Fulop Laszlo 3-0
32. Bye
-------------------------------------------------- Fulop Laszlo 3-1
17. Todor Csaba
------------------------- Iliescu Lucian 2-3
16. Iliescu Lucian
--------------------------------------------------------------------------- Fulop Laszlo 3-1
9. Mindru Marin
------------------------- Mindru Marin 3-0
24. Bye
-------------------------------------------------- Canea Kocsis Andras 0-3
25. Bye
------------------------- Canea Kocsis Andras 0-3
8. Canea Kocsis Andras
A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Imecs Attila 0-3
5. Imecs Attila
------------------------- Imecs Attila 3-0
28. Bye
-------------------------------------------------- Imecs Attila 3-0
21. Bartha Laszlo
------------------------- Mandru Aurel 2-3
12. Mandru Aurel
--------------------------------------------------------------------------- Imecs Attila 3-0
13. Sass Imre
------------------------- Sass Imre 3-2
20. Balla Peter
-------------------------------------------------- Sass Imre 3-0
29. Bye
------------------------- Szanto Lajos 0-3
4. Szanto Lajos
3. Adorjani Csilla
------------------------- Adorjani Csilla 3-0
30. Bye
-------------------------------------------------- Adorjani Csilla 3-0
19. Lorinczi Bela
------------------------- Lorinczi Bela 3-1
14. Loghin Florin
--------------------------------------------------------------------------- Adorjani Csilla 3-0
11. Elekes Csaba
------------------------- Kis Istvan 2-3
22. Kis Istvan
-------------------------------------------------- Kis Istvan 3-0
27. Bye
------------------------- Gecse Alpar 0-3
6. Gecse Alpar
B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Adorjani Csilla 3-0
7. Vajda Erno
------------------------- Vajda Erno 3-0
26. Bye
-------------------------------------------------- Marin Floricel 1-3
23. Bye
------------------------- Marin Floricel 0-3
10. Marin Floricel
--------------------------------------------------------------------------- Lovasz Vilmos 0-3
15. Heja Zoltan
------------------------- Heja Zoltan 3-1
18. Konczei Jozsef
-------------------------------------------------- Lovasz Vilmos 0-3
31. Bye
------------------------- Lovasz Vilmos 0-3
2. Lovasz Vilmos
Finala - Avansati/Incepatori
Imecs Attila
------------------------- Adorjani Csilla 0-3
Adorjani CsillaFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Clasament Avansati/Incepatori
1. Adorjani Csilla - Targu Mureș
2. Imecs Attila - Miercurea Ciuc
3 -- 4
Lovasz Vilmos - Gheorgheni
Fulop Laszlo - Targu Mureș
5 -- 8
Kis Istvan - Brașov
Sass Imre - Miercurea Ciuc
Marin Floricel - Brașov
Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
9 -- 16
Lorinczi Bela - Gheorgheni
Mandru Aurel - Sarmas
Heja Zoltan - Ditrau
Iliescu Lucian - Toplita
Gecse Alpar - Chibed
Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
Vajda Erno - Reghin
Mindru Marin - Sarmas
17 -- 22
Balla Peter - Toplita
Loghin Florin - Brașov
Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
Todor Csaba - Gheorgheni
Elekes Csaba - Valea Scurta
Bartha Laszlo - Valea Scurta
23 -- 25 2v gr.sup.
Lupescu Nicolae - Reghin
Nagy Attila - Suseni
Peter Laszlo - Ciumani
26 -- 36 1v gr.sup.
Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
Szabo Aron - Gheorgheni
Bedo Jozsef - Suseni
Pap Gyula - Gheorgheni
Bardocz Ferenc - Ditrau
Bajko Karoly - Gheorgheni
Hompoth Zsolt - Ditrau
Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
Gergely Istvan - Ditrau
37 -- 40 0v gr.sup.
Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
Stercer Zalan - Sanzieni
Bordas Laszlo - Santionlunca
Mezei Mihai - Sarmas
41 -- 47 0v gr.inf.
Adorjani Andrea - Targu Mureș
Kollo Imre - Ditrau
Weisz Zsofia - Targu Mureș
Szell Pal - Ciumani
Illyes Elemer - Ditrau
Stercer Sandor - Sanzieni
Taran Cornel - SarmasFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Farkas-Incze 1-0 (11-9), 2-0 (11-9), 3-0 (5-2, 7-2, 11-3).FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Eliminatorii Open/Elite
1. Farkas Gabor
------------------------- Farkas Gabor 3-1
8. Farkas Bence
-------------------------------------------------- Farkas Gabor 3-1
5. Janosi Attila
------------------------- Denes Ferenc 1-3
4. Denes Ferenc
--------------------------------------------------------------------------- Farkas Gabor 3-0
3. Trandafir Vasile
------------------------- Elekes Hunor 2-3
6. Elekes Hunor
-------------------------------------------------- Incze Levente 0-3
7. Babics Tamas
------------------------- Incze Levente 0-3
2. Incze Levente
Clasament Open/Elite
1. Farkas Gabor - Targu Mureș
2. Incze Levente - Miercurea Ciuc
3 -- 4
Denes Ferenc - Praid
Elekes Hunor - Valea Scurta
5 -- 8
Farkas Bence - Targu Mureș
Babics Tamas - Gheorgheni
Janosi Attila - Targu Mureș
Trandafir Vasile - Targu Mureș
9 -- 3v gr.sup.
Miklos Imre - Miercurea Ciuc
10 -- 11 2v gr.sup.
Fazakas Attila - Toplita
Popa Mircea - Brașov
12 -- 14 1v gr.sup.
Demeny Zoltan - Brașov
Keresztes Zoltan - Gheorgheni
Colcer Nicolae - Toplita
15 -- 17 0v gr.sup.
Padurariu Costel - Brașov
Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
Fancsali Kalman - Lunca de Sus
18 -- 0v gr.inf.
Laszlo Levente - Miercurea CiucFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 14:03.Procesare...X
Comentariu