Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Prietenii știu de ce...", Botoșani - 27.01.2018

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ?n primul rând doresc să felicit organizatorii pentru cursivitatea concursului, dar și pentru tot ce au pus pe mese (nu numai pe cele de joc).

    Felicitări colegului și prietenului FLORIIIIIN UNGUREANUUUUUUUU pentru performanța de la Amatori! Florine, te așteptăm m?ine la sală! Bine ai venit în "groapa cu lei" de la OPEN!

    Felicitări lui Sebi Rojniță, adversarul meu din superioare, pentru câștigarea concursului de la OPEN! Mă bucur că am avut ocazia să joc astăzi cu tine, iar când te învinge un campion la un scor str?ns, nu poți decât să te bucuri că i-ai făcut față.

    Comentariu


    • Multumim tuturor pentru participare, ne place sa credem ca v-ati simtit bine, se pare ca schimbarea salii a fost un plus pana la urma.

      Multumim de gazduire d-lui primar al comunei Vorona, d-lui director Lupu Daniel si d-lui Lupu Cristi pentru toata buna vointa de care au dat dovada, oameni care merita respectul nostru si care doresc sa ne sprijine si in continuare.

      Felicitari d-lor Zamfirache Ioan si Marcean Ovidiu pentru organizare, mii de multumiri d-lui Portariuc Gheorghe pentru sprijin, fara dumnealui aceasta zi n-ar fi fost de nota 10. La fel de

      Felicit si campionii tuturor categoriilor, au fost meciuri spectaculoase, fair play prezent.

      Speram ca si data viitoare veti raspunde invitatiei noastre tot in numar mare, ne motivati pentru a reorganiza la Botoșani si alte concursuri.

      Multumim.


      Respect.
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • Un turneu la superlativ!!!!!!!
        Multumiri sincere dragilor noastre gazde, a fost o zi minunata!!
        Va multumesc tuturor pentru felicitari !
        Vreau sa anunt prieteni si colegii mei de sala ca maine voi sarbatori alaturi de ei rezultatul meu de la acest turneu si trecere mea la un nivel superior în circuit
        Cu stima si consideratiune Florin Ungureanu

        Comentariu


        • Felicitari organizatorilor!!! Un turneu foarte frumos si bine organizat!!! Totul la superlativ!!! Felicitari tuturor castigatorilor, in special celor din Suceava de la Economic... si nu in ultimul rand Felicitari colegului si pasionatului de tenis de masă Florin Ungureanu pentru castigarea tuneului de Avansati si avansarea la categoria Open!!!

          Comentariu


          • Felicitări de la COMĂNEȘTI
            Locația super
            Căldură - 1 (a trebuit sa scoatem toate bidoanele)
            Lumină bună
            Gazde +++
            Ps. L-am lăsat pe Catalin să cântărească.. Vb. Dupa nimic nu e bătut in..
            Sa fiți sănătoși Mister Portariuc & Zamfirache.. La mai multe

            Trimis de pe al meu VKY-L29 folosind Tapatalk
            Blade: Xiom Strato
            FH: Tenergy 05
            BH: Tenergy 05

            Comentariu


            • Mulțumesc organizatorilor pentru toate eforturile depuse pentru primirea calduroasa si buna desfasurare a competiției!
              Rog o modificare a clasamentului la incepatori unde dl.Mihut Benone a ocupat locul 4 intrucat in eliminatorii m-a invins cu scorul de 3-0 și in mod eronat mi s-a atribuit mie victoria .Deasemenea multumesc dl.Gavrilei Constantin care avand probleme urgente de rezolvat a cedat punctele in grupa superioara favorizand continuarea competiției.

              Comentariu


              • Felicitari la toti pentru un concurs reusit la VORONA









                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                FH: Tenergy 05 FX
                BH: Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • Felicitări tuturor celor implicați in organizarea acestui turneu. Decizia de a muta acest turneu la Vorona a fost de bun augur, consider ca aceasta locație merita sa mai găzduiască asemenea turnee. Nota bene !!!


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comentariu


                  • Foarte frumos ,gazde ospitaliere ( putin spus), ora terminare concurs decenta , rezultat un concurs foarte reusit. Felicitari ,felicitari. felicitari.

                    Comentariu












                    • Comentariu


                      • Felicitari Sebi pt locul 1, sunt mindru ca jucam impreuna la Bacău. Felicitari Marola Dan .

                        Comentariu








                        • Comentariu












                          • Comentariu














                            • Comentariu


                              • Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                FH: Tenergy 05 FX
                                BH: Tenergy 05 FX

                                Comentariu


                                • Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                  FH: Tenergy 05 FX
                                  BH: Tenergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • A fost extraordinar.Merci mult.Asa primire mai rar.Urari de sanatate
                                    si tot ce isi doresc organizatorii....Nu avem cuvinte
                                    (cei de dincolo...)

                                    Comentariu


















                                    • Comentariu


                                      • Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                        FH: Tenergy 05 FX
                                        BH: Tenergy 05 FX

                                        Comentariu


















                                        • Comentariu


                                          • Felicitări Polo pentru rezultatul obținut!

                                            Comentariu


                                            • Clasamentul de la începători eronat

                                              Comentariu


                                              • Lipseste grupa superioara nr.2, dar clasamentul pare bun. Daca aveti vreo sugestie, fiti mai explicit, am copiat deja clasamentul si n-as vrea sa apara cu greseli.
                                                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • Un concurs grozav ... complimente si numai de bine ... speram la editiiii viitoare !!!

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de ghiliv Vezi post
                                                    Mulțumesc organizatorilor pentru toate eforturile depuse pentru primirea calduroasa si buna desfasurare a competiției!
                                                    Rog o modificare a clasamentului la incepatori unde dl.Mihut Benone a ocupat locul 4 intrucat in eliminatorii m-a invins cu scorul de 3-0 și in mod eronat mi s-a atribuit mie victoria .Deasemenea multumesc dl.Gavrilei Constantin care avand probleme urgente de rezolvat a cedat punctele in grupa superioara favorizand continuarea competiției.
                                                    Eroare in clasamentul incepatorilor

                                                    Trimis de pe al meu SM-N920P folosind Tapatalk

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X