Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena", București - 16.09.2017 și 17.09.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Clasament Elite

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Oprea Luca - București
    3 -- 4
    Banescu Dragos - Pitești
    Ursut Horia - București
    5 -- 8
    Cristache George - București
    Burlacel Ionut - București
    Ropotan Iulian - București
    Navacioiu Marian - București
    9 -- 14
    Dinca Daniel - București
    Cionoiu Cristian - București
    Zamfir Ionel - București
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Radu Daniel - București
    Stoica Cornel - București
    15 -- 2v gr.sup.
    Istrate Andrei - București
    16 -- 22 1v gr.sup.
    Trohonel Daniel - București
    Sinita Eugen - București
    Buzatu Vasile - Buftea
    Iancu George - Ploiești
    Macarenco Andrei - București
    Motoroi Costin - București
    Dutu Daniel - București
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Panea Ovidiu - București
    Dumitrescu Cornel - București
    Ciuca Dan - Pitești
    Dumitru Gheorghe - București
    Leolea Andrei - Constanța
    Amran Akerim - București
    29 -- 30 2v gr.inf.
    Constantin Teodor - București
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    31 -- 38 1v gr.inf.
    Vasile Gelu Iulian - București
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Zarinschi Catalin - Galați
    Darmaz Ion - Targoviște
    Padurariu Costel - Brașov
    Ivan Sorin Ioan - Targoviște
    Popescu George - București
    39 -- 41 0v gr.inf.
    Istrate Cristian - București
    Grigore Alexandru - Campina
    Popescu Valentin - București

    Comentariu


    • Felicitări Enciu A., Oprea Luca și celorlalți participanți!

      După 2 zile de foc, e de așteptat să mai fie și unele nemulțumiri sau orgolii..
      Dar nu pot să nu apreciez efortul extraordinar al organizatorilor și pe lângă Cornel și pe Teo, ce la tinerețea lui, își asumă cu îndrăzneală responsabilități mari!..
      O echipă de succes!

      Aștept cu interes și nerăbdare noul eveniment la TT Arena!

      Hai Open-iștii!..

      Și Bravo România!
      Noua campioană Europeană la tenis de masă!..
      Așa cum spunea comentatorul: am învins și China și Germania în meciurile de azi!..

      Comentariu


      • Eliminatorii Open
        1. Brezae Vlad
        -------------------- Brezae Vlad 3-0
        32. Bye
        ---------------------------------------- Brezae Vlad 3-1
        17. Sandu Bogdan Gabriel
        -------------------- Sandu Bogdan Gabriel 3-2
        16. Bolea Catalin
        ------------------------------------------------------------ Badulescu Mario 3-2
        9. Trandafir Radu Catalin
        -------------------- Trandafir Radu Catalin 3-0
        24. Bye
        ---------------------------------------- Badulescu Mario 3-1
        25. Bye
        -------------------- Badulescu Mario 3-0
        8. Badulescu Mario

        A. -------------------------------------------------------------------------------- Badulescu Mario 3-2

        5. Gheorghiu Laura
        -------------------- Gheorghiu Laura 3-0
        28. Bye
        ---------------------------------------- Gheorghiu Laura 3-1
        21. Bye
        -------------------- Buta Radu 3-0
        12. Buta Radu
        ------------------------------------------------------------ Gheorghiu Laura 3-0
        13. Musat Catalin
        -------------------- Musat Catalin 3-0
        20. Bye
        ---------------------------------------- Popa Alexandru Iulian 3-1
        29. Bye
        -------------------- Popa Alexandru Iulian 3-0
        4. Popa Alexandru Iulian



        3. Bradatan Lenuta
        -------------------- Bradatan Lenuta 3-0
        30. Bye
        ---------------------------------------- Bradatan Lenuta 3-0
        19. Bye
        -------------------- Garlea Maria 3-0
        14. Garlea Maria
        ------------------------------------------------------------ Bradatan Lenuta 3-0
        11. On Ho
        -------------------- On Ho 3-0
        22. Bye
        ---------------------------------------- On Ho 3-0
        27. Bye
        -------------------- Marcu Nicolae 3-0
        6. Marcu Nicolae

        B. -------------------------------------------------------------------------------- Rosioara Razvan 3-1

        7. Dumbrava Doru
        -------------------- Dumbrava Doru 3-0
        26. Bye
        ---------------------------------------- Dumbrava Doru 3-1
        23. Bye
        -------------------- Voin Doru 3-0
        10. Voin Doru
        ------------------------------------------------------------ Rosioara Razvan 3-2
        15. Gherasim Iulian
        -------------------- Rosioara Razvan 3-2
        18. Rosioara Razvan
        ---------------------------------------- Rosioara Razvan 3-1
        31. Bye
        -------------------- Ursu Teodor 3-0
        2. Ursu Teodor

        Comentariu


        • Finala Open Badulescu Mario - Rosioara Razvan

          Comentariu


          • Indiferent de rezultat, felicitari finalistilor!!!
            Si Mario si Razvan cred ca au surprins placut astazi [emoji6]

            Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
            Blade: Andro Treiber H
            Fh: Nittaku Fastarc G-1
            Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

            Comentariu


            • buna seara tuturor.un turneu interesant.ma bucur de reintalnirea cu toti prietenii.multa sanatate tuturor !

              Comentariu


              • Clasament Open

                1. Badulescu Mario - Giurgiu
                2. Rosioara Razvan - Alexandria
                3 -- 4
                Gheorghiu Laura - București
                Bradatan Lenuta - București
                5 -- 8
                Brezae Vlad - București
                Dumbrava Doru - București
                Popa Alexandru Iulian - Buzău
                ON HO - București
                9 -- 16
                Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
                Ursu Teodor - București
                Buta Radu - București
                Garlea Maria - București
                Sandu Bogdan Gabriel - București
                Voin Doru - București
                Musat Catalin - Alexandria
                Marcu Nicolae - București
                17 -- 18
                Bolea Catalin - București
                Gherasim Iulian - Tulcea
                19 -- 30 1v gr.sup.
                Bivolaru Marius - Ploiești
                Antal Denes - Brașov
                Gheorghe Nicolae - Călărași
                Bratescu Adrian - Targoviște
                Demeny Zoltan - Brașov
                Cioboiu Dan - Craiova
                Papacu Bejoli - București
                Sabin Cristian - București
                Petenchi Edmond - Roman
                Virlan Ioan - București
                Cudalbu Ciprian - Ploiești
                Potarniche Bianca - Buzău
                31 -- 36 0v gr.sup.
                Petrov Dan - București
                Negria Mihai - București
                Dima Cristi - București
                Acatrinei Lucian Marian - București
                Varbanescu Marian - Giurgiu
                Radu Ion - Ploiești
                37 -- 39 2v gr.inf.
                Sarbu Dan - Ploiești
                Cinca Daniel - Craiova
                Nicolae Alin - București
                40 -- 47 1v gr.inf.
                Hrituleac Claudiu - Rădăuți
                Sorescu Mircea - Paulesti
                Niculescu Gabriel - București
                Popa Mircea - Brașov
                Stancalie Doru - Craiova
                Acsinte Oana - București
                Adam Teodor - Buzău
                Vlad Maria Victoria - Dumbravita
                48 -- 52 0v gr.inf.
                Viciu Dragos - Pitești
                Doba Vasile - Pitești
                Baceanu Constantin - Buzău
                Barca George - Pitești
                Oancea Vasile - Buzău

                Nemotivat Dumitrescu Nicolae - București

                Comentariu


                • Postat în original de - Marcel - Vezi post
                  Felicitări Enciu A., Oprea Luca și celorlalți participanți!

                  După 2 zile de foc, e de așteptat să mai fie și unele nemulțumiri sau orgolii..
                  Dar nu pot să nu apreciez efortul extraordinar al organizatorilor și pe lângă Cornel și pe Teo, ce la tinerețea lui, își asumă cu îndrăzneală responsabilități mari!..
                  O echipă de succes!
                  Cine e TEO? Ca nu l-am vazut in anuntul turneului si nici nu a fost recunoscut de Dena ca ajutor de organ tehnic!
                  Si despre timpii morti sa nu spunem nimic?

                  Comentariu


                  • Multumesc mult pentru aprecierile voastre legate de organizare, au fost doua zile grele, poate si pentru asta au fost si nemultumiri. Multumesc participantilor si felicitari premiantilor la toate cele 4 categorii.
                    Multumiri si lui Teo pentru ajutorul dat.

                    Comentariu


                    • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                      Multumesc mult pentru aprecierile voastre legate de organizare, au fost doua zile grele, poate si pentru asta au fost si nemultumiri. Multumesc participantilor si felicitari premiantilor la toate cele 4 categorii.
                      Multumiri si lui Teo pentru ajutorul dat.
                      Bravo Corneluș! Tine-o tot asa!

                      Comentariu


                      • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                        Multumesc mult pentru aprecierile voastre legate de organizare, au fost doua zile grele, poate si pentru asta au fost si nemultumiri. Multumesc participantilor si felicitari premiantilor la toate cele 4 categorii.
                        Multumiri si lui Teo pentru ajutorul dat.
                        Bravo Corneluș! Tine-o tot asa!

                        Comentariu


                        • Felicitari Mario Badulescu pt. locul obtinut

                          Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • Romania - campioana europeana fete!

                            Felicitari fetelor noastre - campioane minunate, modele de tenacitate pentru toti!

                            Comentariu


                            • Postat în original de TurboBlade Vezi post
                              Felicitari fetelor noastre - campioane minunate, modele de tenacitate pentru toti!
                              O mare realizare pentru Romania....poate acum vom vedea si primul strop de beton/ciment, mortar ce vreti la baza unei polivalente in București in care sa se poata antrena si juca. Eu unul m-as multumi, in loc de polivalenta si cu o autostrada pana la Bistrița sau macar pana la Buzău...
                              Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
                              FH Cauciuc natural de la Danubiana
                              BH Camera de bicicleta de la Luduș

                              Comentariu


                              • fara sa dau nume: oare cum trebuie sa te simti atunci cand un copil de nici 12 ani iti spune ca il doare in barbatie de parerea ta....

                                Comentariu


                                • Postat în original de Bogdan_TG-JIU Vezi post
                                  O mare realizare pentru Romania....poate acum vom vedea si primul strop de beton/ciment, mortar ce vreti la baza unei polivalente in București in care sa se poata antrena si juca. Eu unul m-as multumi, in loc de polivalenta si cu o autostrada pana la Bistrița sau macar pana la Buzău...
                                  Domn' profesor, se construiau multe polivalente cu banii furati de "baietii destepti" din politica noastra. Din pacate in acest sport nu o sa vezi ca se va investi vreodata, chiar daca semnalul dat astazi de fetele noastre a fost unul covarsitor...
                                  Felicitari fetelor noastre, antrenorilor si tuturor celor care au contribuit la acest mare succes!!

                                  Turneul nostru de astazi a fost unul frumos si foarte reusit. Felicitari Corneliu Dena pt. calitatile tehnice de care dai dovada si felicitari Teodor Ursu pt. implicarea in desfasurarea turneului.
                                  Este nevoie bineinteles de persoane tinere cu initiativa si dedicatie pentru buna desfasurare a competitiilor de acest gen...

                                  O seara frumoasa tuturor!
                                  blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                                  Comentariu


                                  • - FELICITARI TUTUROR... - PARTICIPANTILOR... - ORGANIZATORILOR... - SI MAI ALES "EROILOR ZILEI" - CASTIGATORII DE LA OPEN SI ELITE

                                    - Dupa doua zile de "Maraton"...
                                    - Castigatorii s-au cernut si au reusit sa ajunga la final...
                                    - ceilalti jucatori inca mai oscileaza intre "a savura victoriile avute" si a fi suparati pe meciurile pierdute
                                    - organizatorii respira usurati ca vacarmul s-a potolit si turneul s-a terminat bine...

                                    - Meciurile au fost tari... - surprizele au fost mari... - "... ca asa e in tenis"...

                                    - Bine ca meciurile din Amatur nu sunt puse la " Pariuri Sportive"... ca as fi pierdut banii...

                                    - Poate din prea mult drag fata de anumiti jucatori... mi-as fi dorit si am sperat ca se vor apropia mai mult de locurile fruntase dar... asta e... de aia e frumos tenisul ...ca se poate intampla orice...

                                    - Ma bucur pentru ei si ii felicit - pentru "cat" au reusit sa faca... si pentru "unde" au reusit sa ajunga...

                                    - Cristian Istrate - Sarbu Dan - Iancu George - Gherasim Iulian - Dumitrescu Cornel - Potarniche Bianca - Dan Petrov - Demeny Zoltan - Antal Denes - Voin Doru - Leolea Andrei - Panea Ovidiu... sunt cativa dintr-o lista mai mare

                                    - Dincolo de valoarea sportiva sunt convins ca "Norocul si Sansa Momentului" au facut parte din scor la anumite meciuri...

                                    - SA NE VEDEM SANATOSI SI DORNICI DE MECIURI FRUMOASE LA URMATOARELE TURNEE

                                    Comentariu


                                    • Felicitari organizatorilor pentru efortul depus, sa organizezi doua concursuri de top în doua zile este foarte greu!
                                      Felicitări Răzvan! Ma bucur pentru tine, pentru performanta de astăzi și acum când ma uit pe clasament realizez ca a fost mai bine ca am cedat fizic în meciul nostru eliminatoriu pentru ca dacă ar fi fost sa câștig sigur nu as mai fi avut forța necesara sa merg mai departe. Foarte obositor pentru mine acest concurs având în vedere distanta de la care am venit, dar m-am bucurat de tenis și am legat noi prietenii.
                                      Ma bucur ca am reușit sa fiu prezent la Top Tenis Arena la aniversarea de 7 ani.
                                      Succes mai departe tuturor!
                                      ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Iulian Gherasim Vezi post
                                        Felicitari organizatorilor pentru efortul depus, sa organizezi doua concursuri de top în doua zile este foarte greu!
                                        Felicitări Răzvan! Ma bucur pentru tine, pentru performanta de astăzi și acum când ma uit pe clasament realizez ca a fost mai bine ca am cedat fizic în meciul nostru eliminatoriu pentru ca dacă ar fi fost sa câștig sigur nu as mai fi avut forța necesara sa merg mai departe. Foarte obositor pentru mine acest concurs având în vedere distanta de la care am venit, dar m-am bucurat de tenis și am legat noi prietenii.
                                        Ma bucur ca am reușit sa fiu prezent la Top Tenis Arena la aniversarea de 7 ani.
                                        Succes mai departe tuturor!
                                        Multumesc pentru felicitari ! Intr-adevar a fost obositor, fost foarte obositor si pentru mine, au urmat 4 meciuri f grele, in care daca lasa-i putin nivelul mai moale si nu erai in permanenta atent ,te costa meciul.
                                        Butterfly Viscaria, FH si BH Andro Rasanter R42 ambele

                                        Comentariu


                                        • As dori sa adresez si eu cateva cuvinte publicului larg.
                                          In primul rand, felicitari Top Tenis Arena, pentru o gazduire calduroasa. Sa auzim de o aniversare de 17 ani, de 27 ani. Mult spor!
                                          Felicitari lui Dena Cornel, o organizare reusita, in ciuda amplitudinii acestui turneu, si a numarului colosal de participanti. Mult succes in continuare la turnee, Domnul Cornel!
                                          Felicitari castigatorilor a celor 4 categorii, multe surprize in toate etapele turneului, Felicitari Lazar Ion!, Felicitari Belinsca Romeo!, Felicitari viitorilor reprezentanti ai tenisului de masa romanesc, Horia Ursut si Oprea Luca! Viitorul va asteapta! Felicitari domnului Enciu Alexandru! Consecvent pe podium! Felicitari Razvan Rosioara! Ai avut un traseu destul de dificil de parcurs, dar ai reusit pana la capat! Felicitari Badulescu Mario! Campion de 2 ori consecutiv! Tot asa!
                                          Si nu in ultimul rand, Felicitari bineinteles domnisoarei LAURA GHEORGHIU, o jucatoare de exceptie, o finala excelenta, cu emotii, a stiut sa si piarda, asta inseamna fair-play, puteai mai mult, oboseala si-a spus cuvantul. Toata sustinerea mea pe tot parcursul tau in acest sport, Laura!!!
                                          Felicitari si domnului fotograf Daniel, care a binevoit sa imortalizeze cateva momente cheie in aceste 2 zile. Numai poze reusite! Multumim Frumos!
                                          De asemenea, aprecieri deosebite si celorlalti participanti, imi cer scuze pentru ca i-am lasat in anonimat, insa cu totii ati dat tot ce ati putut, cu totii ati ajutat la mentinerea unui ambient primitor si sportiv.
                                          Astept cu nerabdare urmatorul turneu, sa ne revedem cu forte noi, sper sa nu mai existe factori perturbatori, in concluzie, un weekend reusit, sa ne auzim cu bine la urmatorul concurs.
                                          O seara minunata va doresc tuturor si o saptamana usoara!

                                          Comentariu


                                          • Comentariu


                                            • Care " numai poze reusite"? Ce am vazut pe FB erau.. foarte reușite. Numai poze reușite.

                                              Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk
                                              www.*************

                                              Comentariu


                                              • La Open cand se posteaza grupele superioare?

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Dan Cinca Vezi post
                                                  La Open cand se posteaza grupele superioare?
                                                  Mai aveti rabdare un pic, se lucreaza.

                                                  Comentariu


                                                  • Mi-a parut foarte rau sa mergem pana in București si sa fim in gr.inferioare cu colegul meu de antrenament!!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X