Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"EMI-TT & SELGROS", Dumbrăvița - 16.06.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
    Daca a trecut asta pe foaie e neserios! Duoa ce iam spus ca il las sa cistige! Nu e corect! Contactatil sa confirme va rog ca sa terminat 2-3! Nu 0-3! Va rog!
    Un inivid care face astfel de afirmatii.....
    Ma intreb ce cauti in circuit.... Iti dau in scris ca nu esti capabil sa-i faci fata d-lui Matei Dumitru! Ai facut un turneu norocos si gata, te crezi mare jucator.
    Mai bine multumeste-i ca a fost bland cu tine!

    Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

    Comentariu


    • Emi, meciul intre mine si Victor a fost 3-2 pt Victor. Felicitari, Eugen Mutrescu!

      Comentariu


      • Va rog frumos sa nu incepeti sa va certati. Il rog pe domnul Matei sa spuna rezultatul corect. Sunt sigur ca Emi va corecta, daca e cazul. Haideti sa ne bucuram de tenis, de fotbal si de un weekend linistitor.

        Comentariu


        • Totul ca la carte , mai putin refuzul maretului organizator , reprezentant Joola de a-mi permite sa aleg o minge rotunda. Motivatia "mingea e ovala pentru amandoi" e absolut ridicola.
          Blade DHS PG 2
          FH: DHS Hurricane 3
          BH: Stiga Airoc Astro M

          Comentariu


          • Postat în original de Zosim1 Vezi post
            Clasament OPEN

            1. Murgu Ioan - Oravita
            2. Codau Vlad - Oradea
            3 -- 4
            Grubacichi Marius - Timișoara
            Schiopulescu Ion - Lugoj
            5 -- 8
            Csaky Tiberiu - Resita
            Marta Marcel - Timișoara
            Venter Liviu - Resita
            Mirza Sorin - Arad
            9 -- 16
            Degianschi Obrad - Resita
            Ardelean Raul - Arad
            Ticu Sorin - Lugoj
            Costache Rosioru Cristian - Timișoara
            Postelnicu Mihai - Deva
            Drinceanu Lilian - Oravita
            Ciublea Vichente - Oravita
            Nagy Iosif - Arad
            17 -- 24 0v gr.sup.
            Kiraly Pongratz - Salonta
            Veres Francisc - Oravita
            Frunza Alexandru - Timișoara
            Vuca Adrian - Berzovia
            Cecan Vasile - Timișoara
            Munteanu Constantin - Resita
            Veres Adrian - Timișoara
            Olah Remus - Arad
            25 -- 27 2v gr.inf.
            Curpas Ioan - Oradea
            Matei Dumitru - Deva
            Poenar Alin - Resita
            28 -- 30 1v gr.inf.
            Tarlea Adrian - Deva
            Costeant Tiberiu - Margina
            Ciochina Gabriel - Arad
            31 -- 35 0v gr.inf.
            Pop Alexandru - Oradea
            Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
            Darvasi Ibolya - Salonta
            Simion Dan - Resita
            Mirza Karim - Timișoara
            Feliciari d-nu Murgu!!!!

            Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

            Comentariu


            • Un Turneu foarte tare cu jucători pe măsura!!Fără timpi morți iar la ora 19 sa u terminat toate categoriile!Bravo Emi, felicitări!!Ne bucurăm că ne-am intalnit cu prietenii și colegii noștri!!Sa ne vedem cu bine la masa de joc!!😉

              Comentariu


              • Pentru destindere si detensionare atasez o poza care are legatura cu meciul recent incheiat dintre Argentina si Islanda...


                Comentariu


                • Nu este corect sa se termine asa repede un astfel de concurs tare! Au fost favorizați unii jucători,gen Eugen Mutrescu din Timișoara... Dacă locuia mai departe și se întindea concursul mai mult,sunt sigur ca nu avea nicio șansă. Cred că s-a înțeles cu organizatorul. Lăs?nd gluma la o parte,cine are urechi să audă, cine merită laude se știe,cine are de criticat aș vrea să aud și eu...că eu nu am găsit nimic! Felicitări sincere bunului simț și fair-play-ului pe care l-am văzut aici,peste tot! Subiect de inspirație pentru binele și progresul circuitului! Bravo câștigătorului concursului și învingătorilor mei! (destui &#128515

                  Comentariu


                  • Postat în original de vali Vezi post
                    Totul ca la carte , mai putin refuzul maretului organizator , reprezentant Joola de a-mi permite sa aleg o minge rotunda. Motivatia "mingea e ovala pentru amandoi" e absolut ridicola.
                    Ironia raspunsului meu vad ca te afecteaza, atata timp cat ceilalti participanti in mare masura nu prea ii preocupa acest subiect,si nici macar finala de ieri de super liga s-a jucat cu aceleasi mingi din aceasta cutie, deoarece acele cateva sute de mingi Joola Flash pe care le-am adus cu mine au fost devorate chiar de la sosirea mea in fata salii.
                    De acum incolo atata timp cat eu voi organiza la Dumbravita a-si avea rugamintea de a nu mai da concurs participarii tale la aceste actiuni.

                    Comentariu


                    • Postat în original de dani 0205 Vezi post
                      Un inivid care face astfel de afirmatii.....
                      Ma intreb ce cauti in circuit.... Iti dau in scris ca nu esti capabil sa-i faci fata d-lui Matei Dumitru! Ai facut un turneu norocos si gata, te crezi mare jucator.
                      Mai bine multumeste-i ca a fost bland cu tine!

                      Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk
                      Nu are nici o legatura cu atitudinea unor jucatori sau cu divergentele dintre uni ,ci cu relatarea faptelor reale si cat mai exacte.

                      Majoritatea organizatorilor transcriu rezultatele inscrise in fisa de catre participanti care au obligatia morala de a verifica corectitudinea rezultatelor.Este inca o problema pe care eu personal nu ii dau curs deoarece persoana nemultumita mai in majoritatea cazurilor nici macar nu are curiozitatea de a se informa la fata locului.
                      Tensiunea si stresul momentului de a transcrie datele sunt mari asupra organizatorului in momentele dintre grupe si de multe ori gresim si noi si aceste greseli sunt dureroase si de multe ori schimba desfasurarea intregului parcurs al unuia sau altuia ,dar o astfel de greseala care nu influenteaza sub nici o forma nici rezultatul si nici parcursul unui din participanti mi-se par niste fortari de situatie asupra noastra care mai avem inca de muncit dupa turneu .
                      Eu personal nu voi face nici o modificare a unei erori infaptuita din neglijenta unui participant sau altul.

                      Comentariu


                      • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
                        Mitar Marius Tiberiu - Matei Dumitru 2-3 nu 0-3 va rog corectati! ( open inferioare )Multumesc!

                        Acum am ajuns acasa si am vazut postul tau. Nu stiu de unde ai scos scorul de 3-2. A fost un 3-0 fara dubii. Dar, daca te ajuta cu ceva, eu sunt de acord sa-ti treaca 3-2.
                        Sa ne vedem sanatosi !

                        Comentariu


                        • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
                          Daca a trecut asta pe foaie e neserios! Duoa ce iam spus ca il las sa cistige! Nu e corect! Contactatil sa confirme va rog ca sa terminat 2-3! Nu 0-3! Va rog!
                          Pur si simplu m-a pufnit rasul.
                          Treceti, va rog, 3-0 pentru el, daca tot m-a lasat sa-l bat. Si poate asa, nu ma mai crede neserios.

                          Comentariu


                          • Postat în original de Kralizec Vezi post
                            Va rog frumos sa nu incepeti sa va certati. Il rog pe domnul Matei sa spuna rezultatul corect. Sunt sigur ca Emi va corecta, daca e cazul. Haideti sa ne bucuram de tenis, de fotbal si de un weekend linistitor.
                            Rezultatul corect a fost 3-0 pentru mine, dar daca el sustine ca mi-a dat meciul, atunci eu refuz cadoul lui si treceti 3-0 pentru el si, totodata, ar trebui sanctionat pentru noncombat ( el a afirmat ca mi-a dat meciul )

                            Comentariu


                            • Foarte pe scurt o prima impresie a acestui turneu vazuta din prisma mea a organizatorului.Placut impresionat de majoritatea participantiilor care nu au asteptat interventile mele din turneelor anterioare cu tonalitate ridicata si o insistenta deranjanta de multe.ori si au dat curs bunei desfasurari si fluentizarii turneului.Extraordinar dinamica multora in a juca pe ori ce masa fara sa existe timpi morti nicaieri si in implicarea directa a sefilor de grupa .Cred ca aceasta atitudine a multora a fost efectiv reusita terminarii acestui turneu in timp optim cu sare si piper in ceea ce inseamna Familia Amatur,socializare,degustare,competitie ,relaxare si buna dispozitie.
                              Multumesc tuturor.Emi

                              P.S. Avram a fost exemplar. bravo.

                              Comentariu


                              • Salut,
                                A filmat cineva finalele?

                                Merci, seara faina!

                                Comentariu


                                • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                  Ironia raspunsului meu vad ca te afecteaza, atata timp cat ceilalti participanti in mare masura nu prea ii preocupa acest subiect,si nici macar finala de ieri de super liga s-a jucat cu aceleasi mingi din aceasta cutie, deoarece acele cateva sute de mingi Joola Flash pe care le-am adus cu mine au fost devorate chiar de la sosirea mea in fata salii.
                                  De acum incolo atata timp cat eu voi organiza la Dumbravita a-si avea rugamintea de a nu mai da concurs participarii tale la aceste actiuni.
                                  Cred ca de la mingi li sa tras bataia crancena celor de la Mioveni

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                    Foarte pe scurt o prima impresie a acestui turneu vazuta din prisma mea a organizatorului.Placut impresionat de majoritatea participantiilor care nu au asteptat interventile mele din turneelor anterioare cu tonalitate ridicata si o insistenta deranjanta de multe.ori si au dat curs bunei desfasurari si fluentizarii turneului.Extraordinar dinamica multora in a juca pe ori ce masa fara sa existe timpi morti nicaieri si in implicarea directa a sefilor de grupa .Cred ca aceasta atitudine a multora a fost efectiv reusita terminarii acestui turneu in timp optim cu sare si piper in ceea ce inseamna Familia Amatur,socializare,degustare,competitie ,relaxare si buna dispozitie.
                                    Multumesc tuturor.Emi

                                    P.S. Avram a fost exemplar. bravo.
                                    De frica ca urlii la ei sau miscat mai repede

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                      Nu are nici o legatura cu atitudinea unor jucatori sau cu divergentele dintre uni ,ci cu relatarea faptelor reale si cat mai exacte.

                                      Majoritatea organizatorilor transcriu rezultatele inscrise in fisa de catre participanti care au obligatia morala de a verifica corectitudinea rezultatelor.Este inca o problema pe care eu personal nu ii dau curs deoarece persoana nemultumita mai in majoritatea cazurilor nici macar nu are curiozitatea de a se informa la fata locului.
                                      Tensiunea si stresul momentului de a transcrie datele sunt mari asupra organizatorului in momentele dintre grupe si de multe ori gresim si noi si aceste greseli sunt dureroase si de multe ori schimba desfasurarea intregului parcurs al unuia sau altuia ,dar o astfel de greseala care nu influenteaza sub nici o forma nici rezultatul si nici parcursul unui din participanti mi-se par niste fortari de situatie asupra noastra care mai avem inca de muncit dupa turneu .
                                      Eu personal nu voi face nici o modificare a unei erori infaptuita din neglijenta unui participant sau altul.
                                      Am o rugaminte: daca este cineva care a vazut meciul dintre noi, i-as fi recunoscator sa spuna care a fost scorul, fiindca persoanele in cauza nu pot fi credibile, ele isi sustin punctul de vedere, fiecare fiind convins ca el are dreptate.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                        Am o rugaminte: daca este cineva care a vazut meciul dintre noi, i-as fi recunoscator sa spuna care a fost scorul, fiindca persoanele in cauza nu pot fi credibile, ele isi sustin punctul de vedere, fiecare fiind convins ca el are dreptate.
                                        Poate a confundat meciul si adversarul[emoji16]

                                        Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de cara Vezi post
                                          Poate a confundat meciul si adversarul[emoji16]

                                          Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk
                                          Asa cred si eu

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                            Clasament OPEN

                                            1. Murgu Ioan - Oravita
                                            2. Codau Vlad - Oradea
                                            3 -- 4
                                            Grubacichi Marius - Timișoara
                                            Schiopulescu Ion - Lugoj
                                            5 -- 8
                                            Csaky Tiberiu - Resita
                                            Marta Marcel - Timișoara
                                            Venter Liviu - Resita
                                            Mirza Sorin - Arad
                                            9 -- 16
                                            Degianschi Obrad - Resita
                                            Ardelean Raul - Arad
                                            Ticu Sorin - Lugoj
                                            Costache Rosioru Cristian - Timișoara
                                            Postelnicu Mihai - Deva
                                            Drinceanu Lilian - Oravita
                                            Ciublea Vichente - Oravita
                                            Nagy Iosif - Arad
                                            17 -- 24 0v gr.sup.
                                            Kiraly Pongratz - Salonta
                                            Veres Francisc - Oravita
                                            Frunza Alexandru - Timișoara
                                            Vuca Adrian - Berzovia
                                            Cecan Vasile - Timișoara
                                            Munteanu Constantin - Resita
                                            Veres Adrian - Timișoara
                                            Olah Remus - Arad
                                            25 -- 27 2v gr.inf.
                                            Curpas Ioan - Oradea
                                            Matei Dumitru - Deva
                                            Poenar Alin - Resita
                                            28 -- 30 1v gr.inf.
                                            Tarlea Adrian - Deva
                                            Costeant Tiberiu - Margina
                                            Ciochina Gabriel - Arad
                                            31 -- 35 0v gr.inf.
                                            Pop Alexandru - Oradea
                                            Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
                                            Darvasi Ibolya - Salonta
                                            Simion Dan - Resita
                                            Mirza Karim - Timișoara
                                            Felicitări Codău Vlad!
                                            Club King Pong Oradea
                                            www.kingpong.ro
                                            0359 181 232

                                            Comentariu


                                            • Va salut! Mam uitat pe profilul dv! Asa e cu dv a fost 3-0 pt dv ! Cu ultimul cu care am jucat a fost 2-3/ SCUZE ! oricum nu conteaza tot pierdere e pentru mine dar e vorba de ce sa trecut pe hirtia respectiva si ce a fost la masa! Multumesc si scuze maxime! Sa auzim de bine!

                                              Comentariu


                                              • Felicitari Murgu Ioan!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
                                                  Va salut! Mam uitat pe profilul dv! Asa e cu dv a fost 3-0 pt dv ! Cu ultimul cu care am jucat a fost 2-3/ SCUZE ! oricum nu conteaza tot pierdere e pentru mine dar e vorba de ce sa trecut pe hirtia respectiva si ce a fost la masa! Multumesc si scuze maxime! Sa auzim de bine!
                                                  Ma gandeam eu ca ai confundat adversarii. Nu-i nimic, tu sa fii sanatos !

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de dantim Vezi post
                                                    De frica ca urlii la ei sau miscat mai repede
                                                    Am vazut ca uni au jucat seturi mici de emotie.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X