Postat în original de FinalDestiny
Vezi post
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Sucevei", Suceava ? 23.06.2018
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
maestru
- 23.oct.2007
- 1840
- Straja, Suceava, Romania, Romania
- 50
Likes given: 29Likes received: 53
Ursulean Daniel si Brandusan Lucian la avansatiBlade: SCHLAGER CARBON OF+
FH: Tenergy 05 FX
BH: Tenergy 05 FX
Comentariu
Aldea Nelu din Fălticeni la avansați.Blade : Butterfly Photino ST
Bh : Xion Yanus DF 1,5
Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Grupe inferioare ELITE-OPEN
1 Sumanaru Catalin Cojocaru Stefan Ursulean Vasile Colesniuc Romeo Plamada Lucian Sofian Corneliu 2 Onufrei Ciprian Polocoser Cristian Subcinski Alexandru Mironescu Adrian Macovei Cristi Mosneagu Mihnea 3 Cozma Catalin Berila Radu Calenciuc Dumitru Bogza Dragos Pinzar Alin Vieru Costica 4 Ungureanu Adrian Morosanu Vasile Dragan Petru Ioan Baisan Paul Vlaisan Vasile Grosu Alexandru
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Inscrieri INCEPATORI - on 23.06.2018 at 09:29:27
1. Mita Augustin, Dorohoi, 826 - 9,22 - I
2. Calancea Dragos, Siret, 1086 - 8,76 - I
3. Miron Sara, Prelipca, 1258 - 8,6 - IF
4. Herghelegiu Laurentiu, Botoșani, 1600 - 8,5 - I
5. Simon Alexandru, Roman, 3228 - 8,4 - I
6. Simon Gheorghe, Roman, 2476 - 8,05 - I
7. Medvediuc Lucian, Siret, 2502 - 8 - I
8. Amoraritei Tudor, Suceava, 2659 - 8 - I
9. Oghinciuc Cristi, Tisauti, 1005 - 7,78 - I
10. Vladianu Marian, Botoșani, 1297 - 7,3 - I
11. Portariuc Gheorghe, Botoșani, 1034 - 6,97 - I
12. Ghetau Paul, Suceava, 2368 - 6 - I
13. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1535 - 5,5 - I
14. Spircu Alexandru, Botoșani, 1635 - 5,5 - I
15. Grosu Gheorghita, Targu Neamț, 1364 - 5 - I
16. Hanza Daniel, Prelipca, 2322 - 5 - I
17. Mihalea Iustina, Suceava, 3686 - 5 - IF
18. Pauca Cosmin, Botoșani, 3693 - 5 - I
19. Apetroaei Mircea, Suceava, 2578 - 4,5 - I
20. Robu David, Botoșani, 3267 - 4 - I
21. Simon Danisa, Roman, 3824 - 4 - IF
22. Spac Iulian, Mangalia, 2623 - 0 - A
23. Maciuc Sorin, Suceava, 3097 - 0 - A
24. Ciobanu David Florin, Suceava, 3525 - 0 - A
25. Maciuc Razvan, Suceava, 3573 - 0 - A
26. Fandache Adrian, Dumbraveni Sv, 5004 - 0 - A
27. Fandache Cristian, Dumbraveni Sv, 5005 - 0 - A
28. Lazaroff Filip, Suceava, 5006 - 0 - A
29. Lazaroff Toma, Suceava, 5007 - 0 - A
30. Pascariu Vasile, Suceava, 5008 - 0 - A
31. Mocanu Alexandru, Suceava, 5009 - 0 - A
32. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 5011 - 0 - A
33. Cucos Dan, Suceava, 5012 - 0 - A
Grupe inferioare INCEPATORI
1 Mita Augustin Ghetau Paul Spircu Alexandru Ciobanu David Florin Fandache Adrian 2 Calancea Dragos Portariuc Gheorghe Husarciuc Beniamin Maciuc Sorin Fandache Cristian 3 Miron Sara Vladianu Marian Grosu Gheorghita Spac Iulian Maciuc Razvan Mocanu Alexandru 4 Herghelegiu Laurentiu Oghinciuc Cristi Hanza Daniel Simon Danisa Lazaroff Filip Cucos Dan 5 Simon Alexandru Amoraritei Tudor Mihalea Iustina Robu David Lazaroff Toma Vlaisan Georgica 6 Simon Gheorghe Medvediuc Lucian Pauca Cosmin Apetroaei Mircea Pascariu Vasile Ultima editare de Adrian's; 23.iun.2018, 08:29.
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Inscrieri AVANSATI - on 23.06.2018 at 09:30:06
1. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 781 - 19,62 - A
2. Lucic Corneliu, Suceava, 372 - 18,7 - AWH
3. Grigoriu Vlad, Suceava, 1479 - 18,4 - A
4. Fotia Iulian, Bacău, 325 - 17,5 - A
5. Aldea Nelu, Fălticeni, 855 - 17,26 - A
6. Ianos Valentin, Suceava, 1057 - 17 - A
7. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 467 - 16,97 - A
8. Donisan Costel, Pascani, 607 - 16,6 - AW
9. Puscasu Calin, Botoșani, 661 - 16,04 - AJ
10. Balau Laurentiu, Fălticeni, 825 - 15,78 - A
11. Chiriac Marius, Botoșani, 513 - 15,57 - A
12. Tanase Gabi, Suceava, 806 - 14,56 - A
13. Morosan Ionel, Granicesti, 907 - 14,56 - A
14. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 1002 - 14,24 - A
15. Lupu Cristian, Botoșani, 785 - 13,5 - A
16. Balan Viorel, Bistrița, 795 - 12,76 - A
17. Andrei Radu Alexandru, Iași, 665 - 12,55 - A
18. Aparaschivei Marcel, Botoșani, 604 - 12,4 - AW
19. Rapan Mihai, București, 902 - 12,18 - A
20. Ujeniuc Dan, Suceava, 959 - 11,98 - A
21. Cosarca Mihaita, Sarmas, 1037 - 11,5 - A
22. Zamfirache Ioan, Botoșani, 556 - 11,41 - AW
23. Gagea Marian, Botoșani, 1007 - 11,4 - A
24. Mihalea Lucian, Suceava, 1871 - 11,25 - A
25. Popescu Doru Viorel, Botoșani, 877 - 11,24 - A
26. Robciuc Doru, Suceava, 1595 - 11 - A
27. Mindru Marin, Sarmas, 1102 - 10,77 - A
28. Brandusan Lucian, Rădăuți, 1644 - 10,45 - A
29. Ursulean Daniel, Straja, 1651 - 10,3 - AJ
30. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 1330 - 10 - A
31. Simionese Ovidiu, Granicesti, 1198 - 8,48 - IJ
Grupe inferioare AVANSATI
1 Vicovanu Petru Balau Laurentiu Chiriac Marius Ujeniuc Dan Cosarca Mihaita Pohaci Claudiu Simionese Ovidiu 2 Lucic Corneliu Puscasu Calin Tanase Gabi Rapan Mihai Zamfirache Ioan Ursulean Daniel 3 Grigoriu Vlad Donisan Costel Morosan Ionel Aparaschivei Marcel Mihalea Lucian Brandusan Lucian 4 Fotia Iulian Ignatescu Bogdan Ionut Simionese Sorin Gabriel Andrei Radu Alexandru Gagea Marian Robciuc Doru 5 Aldea Nelu Ianos Valentin Lupu Cristian Balan Viorel Popescu Doru Viorel Mindru Marin Ultima editare de Adrian's; 23.iun.2018, 08:30.
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Grupe inferioare INCEPATORI
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MITA AUGUSTIN DOROHOI 3-02-33-00-3232 GHETAU PAUL SUCEAVA 0-30-30-30-303 SPIRCU ALEXANDRU Botoșani 3-23-03-00-3324 CIOBANU DAVID FLORIN SUCEAVA 0-33-00-33-1245 FANDACHE ADRIAN DUMBRAVENI SV 3-03-03-01-3316
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CALANCEA DRAGOS SIRET 3-13-03-03-2412 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 1-33-22-32-3143 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA 0-32-33-01-3134 MACIUC SORIN SUCEAVA 0-33-20-31-315 FANDACHE CRISTIAN DUMBRAVENI SV 2-33-23-13-1326
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MIRON SARA PRELIPCA 0-33-03-03-0322 VLADIANU MARIAN Botoșani 3-03-03-03-0413 GROSU GHEORGHITA TARGU NEAMT 4 SPAC IULIAN MANGALIA 0-30-30-33-0145 MACIUC RAZVAN SUCEAVA 0-30-33-03-0236 MOCANU ALEXANDRU SUCEAVA 0-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HERGHELEGIU LAURENTIU Botoșani 1-33-03-03-03-0422 OGHINCIUC CRISTI TISAUTI 3-10-33-03-03-0413 HANZA DANIEL PRELIPCA 0-33-03-00-30-324 SIMON DANISA ROMAN 0-30-30-30-30-305 LAZAROFF FILIP SUCEAVA 0-30-33-03-00-3246 CUCOS DAN SUCEAVA 0-30-33-03-03-033
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SIMON ALEXANDRU ROMAN 3-03-03-03-03-0512 AMORARITEI TUDOR SUCEAVA 0-33-13-22-33-1333 MIHALEA IUSTINA SUCEAVA 0-31-31-30-31-304 ROBU DAVID Botoșani 0-32-33-12-33-0245 LAZAROFF TOMA SUCEAVA 0-33-23-03-23-0426 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS 0-31-33-10-30-31
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SIMON GHEORGHE ROMAN 3-03-03-03-0412 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET 0-33-03-03-0323 PAUCA COSMIN Botoșani 0-30-30-30-304 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA 0-30-33-00-3145 PASCARIU VASILE SUCEAVA 0-30-33-03-0236
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Grupe superioare INCEPATORI
1 Fandache Adrian Herghelegiu Laurentiu Husarciuc Beniamin Spac Iulian 2 Calancea Dragos Lazaroff Toma Maciuc Razvan Lazaroff Filip 3 Vladianu Marian Medvediuc Lucian Cucos Dan Robu David 4 Oghinciuc Cristi Spircu Alexandru Amoraritei Tudor Apetroaei Mircea 5 Simon Alexandru Fandache Cristian Pascariu Vasile Ciobanu David Florin 6 Simon Gheorghe Miron Sara Mita Augustin Portariuc Gheorghe
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Grupe inferioare AVANSATI
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS 3-01-33-23-13-03-0512 BALAU LAURENTIU Fălticeni 0-33-03-03-13-03-2523 CHIRIAC MARIUS Botoșani 3-10-32-33-03-03-1434 UJENIUC DAN SUCEAVA 2-30-33-21-33-00-325 COSARCA MIHAITA SARMAS 1-31-30-33-13-10-326 POHACI CLAUDIU DOROHOI 0-30-30-30-31-30-307 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI 0-32-31-33-03-03-034
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LUCIC CORNELIU SUCEAVA 1-33-23-03-23-0422 PUSCASU CALIN Botoșani 3-13-13-03-03-1513 TANASE GABI SUCEAVA 2-31-33-13-03-2334 RAPAN MIHAI BUCURESTI 0-30-31-33-23-2245 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 2-30-30-32-33-116 URSULEAN DANIEL STRAJA 0-31-32-32-31-30
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GRIGORIU VLAD SUCEAVA 1-33-23-23-13-0422 DONISAN COSTEL PASCANI 3-13-13-03-03-0513 MOROSAN IONEL GRANICESTI 2-31-33-13-03-1334 APARASCHIVEI MARCEL Botoșani 2-30-31-31-33-015 MIHALEA LUCIAN SUCEAVA 1-30-30-33-13-1246 BRANDUSAN LUCIAN RADAUTI 0-30-31-30-31-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FOTIA IULIAN BACAU 3-03-03-03-13-1512 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET 0-33-03-23-13-0423 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 0-30-30-30-33-114 ANDREI RADU ALEXANDRU IASI 0-32-33-00-33-0245 GAGEA MARIAN Botoșani 1-31-33-03-03-0336 ROBCIUC DORU SUCEAVA 1-30-31-30-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ALDEA NELU Fălticeni 3-23-23-13-23-0512 IANOS VALENTIN SUCEAVA 2-33-22-33-23-0333 LUPU CRISTIAN Botoșani 2-32-33-03-03-0324 BALAN VIOREL BISTRITA 1-33-20-33-03-0345 POPESCU DORU VIOREL Botoșani 2-32-30-30-32-306 MINDRU MARIN SARMAS 0-30-30-30-33-21
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Grupe superioare AVANSATI
1 Vicovanu Petru Ignatescu Bogdan Ionut Tanase Gabi Mihalea Lucian 2 Puscasu Calin Lupu Cristian Morosan Ionel Andrei Radu Alexandru 3 Donisan Costel Balau Laurentiu Gagea Marian Balan Viorel 4 Fotia Iulian Lucic Corneliu Ianos Valentin Simionese Ovidiu 5 Aldea Nelu Grigoriu Vlad Chiriac Marius Rapan Mihai
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Grupe superioare INCEPATORI
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 FANDACHE ADRIAN DUMBRAVENI SV 2-33-03-0222 HERGHELEGIU LAURENTIU Botoșani 3-23-03-1313 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA 0-30-30-304 SPAC IULIAN MANGALIA 0-31-33-01
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CALANCEA DRAGOS SIRET 3-03-13-0312 LAZAROFF TOMA SUCEAVA 0-31-32-303 MACIUC RAZVAN SUCEAVA 1-33-13-0224 LAZAROFF FILIP SUCEAVA 0-33-20-31
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VLADIANU MARIAN Botoșani 3-13-03-0312 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET 1-33-23-1223 CUCOS DAN SUCEAVA 0-32-33-014 ROBU DAVID Botoșani 0-31-30-30
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 OGHINCIUC CRISTI TISAUTI 3-13-13-0312 SPIRCU ALEXANDRU Botoșani 1-33-03-0223 AMORARITEI TUDOR SUCEAVA 1-30-30-304 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA 0-30-33-01
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SIMON ALEXANDRU ROMAN 3-03-03-0312 FANDACHE CRISTIAN DUMBRAVENI SV 0-33-13-1223 PASCARIU VASILE SUCEAVA 0-31-30-304 CIOBANU DAVID FLORIN SUCEAVA 0-31-33-01
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SIMON GHEORGHE ROMAN 3-03-03-0312 MIRON SARA PRELIPCA 0-33-23-0223 MITA AUGUSTIN DOROHOI 0-32-32-304 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 0-30-33-21
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Eliminatorii INCEPATORI
1. Herghelegiu Laurentiu
--------------- Herghelegiu Laurentiu 3-0
16. Bye
------------------------------ Medvediuc Lucian 3-0
9. Medvediuc Lucian
--------------- Medvediuc Lucian 3-0
8. Miron Sara
--------------------------------------------- Medvediuc Lucian 3-0
5. Simon Alexandru
--------------- Simon Alexandru 3-0
12. Maciuc Razvan
------------------------------ Oghinciuc Cristi 3-0
13. Bye
--------------- Oghinciuc Cristi 3-0
4. Oghinciuc Cristi
------------------------------------------------------------ Medvediuc Lucian 3-1
3. Vladianu Marian
--------------- Vladianu Marian 3-0
14. Bye
------------------------------ Vladianu Marian 3-0
11. Fandache Adrian
--------------- Simon Gheorghe 3-2
6. Simon Gheorghe
--------------------------------------------- Vladianu Marian 3-1
7. Fandache Cristian
--------------- Fandache Cristian 3-0
10. Spircu Alexandru
------------------------------ Calancea Dragos 3-1
15. Bye
--------------- Calancea Dragos 3-0
2. Calancea DragosUltima editare de Adrian's; 23.iun.2018, 15:21.
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 13:37.Procesare...X
Comentariu