Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTuR, Târgoviște - 03.12.2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de csabazedler Vezi post
    Gabriela
    esti cel mai elocvent exemplu al Amatur-ului pentru ca incerci,te lupti si reusesti sa depasesti toate prejudecatiile(doar tu sti cu ce eforturi!!).
    Esti exemplu pentru toti acei ce inca se mai indoiesc sau nu cred indeajuns in ei insasi.
    Ceea ce a realizat colegul si prietenul nostru Adimucu prin baladele sale,ai infaptuit TU prin participarea alaturi de noi in Amatur.
    Pe langa diplome si cupe,ai castigat..... STIMA si RESPECTUL nostru,al tuturor!
    Multa bafta in Argentina!Mult noroc in viata!

    ---------- Post added 06-Dec-2011 at 11:53 ----------
    Va multumesc din suflet. Voi incerca cu toate puterile mele, cu ambitia mea si cu ajutoru bunului Dumnezeu sa castig. Sper sa reusesc. Va doresc multa sanatate si numai bine. Si la anu viitor sa ne vedem din nou cu bine.
    Gabita - Tenismena

    Comentariu


    • RESPECTELE MELE D-NU BODEANU ........ ACEST TITLU DE " Premiile de excelenta:

      Maestru AmatuR --- Toma Florin

      pentru ce este oferit ??????? demonstrez la orice open ca nu ia set la mine ...........................

      SI TU ALEX( CIOBANU) SA TE TII DE CUVANT LA BUCURESTI CU PARIUL VIS-A-VIS DE VALCEANU..... IN REST, NIMIC DE ADAUGAT .
      - poate doar faptul ca multi comenteaza noul sistem de grupe superioare , dar le e aiurea sa vorbeasca....... ca sunt orbiti de punctele din amatour
      -eu sunt dintr-o bucata si spun ce am pe suflet ,
      toate bune si un an nou cu mese pline si voie buna ;

      Comentariu


      • am apasat gresit pe mesajul Gabrielei!
        ---------- Post added 06-Dec-2011 at 23:11 ----------
        Postat în original de GABRIELA Vezi post

        ---------- Post added 06-Dec-2011 at 11:53 ----------
        Va multumesc din suflet. Voi incerca cu toate puterile mele, cu ambitia mea si cu ajutoru bunului Dumnezeu sa castig. Sper sa reusesc. Va doresc multa sanatate si numai bine. Si la anu viitor sa ne vedem din nou cu bine.

        Comentariu


        • Postat în original de dasoveanu liviu Vezi post
          RESPECTELE MELE D-NU BODEANU ........ ACEST TITLU DE " Premiile de excelenta:
          Maestru AmatuR --- Toma Florin
          pentru ce este oferit ??????? demonstrez la orice open ca nu ia set la mine ...........................
          ;
          Poate daca aveai curiozitatea de a citi primul post de prezentare a turneului nu publicai postul asta jignitor la adresa unui om care poate sa-ti fie tata.Chiar daca spui ce ai pe suflet incearca sa treci vorbele prin creier
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • Postat în original de dasoveanu liviu Vezi post
            RESPECTELE MELE D-NU BODEANU ........ ACEST TITLU DE " Premiile de excelenta:
            Maestru AmatuR --- Toma Florin
            pentru ce este oferit ??????? demonstrez la orice open ca nu ia set la mine ........................... ;
            Va multumesc D-le Cozma, pentru precizare, dar el are ce are cu mine deoarece acum citiva ani, la Turneul Simfonia Lalelelor incercind sa respect regulamentul, nu l-am lasat sa joace la AMATORI, si atunci a facut deplasarea degeaba la Pitești, iar la OPEN nu s-a mai putut inscrie, ca incepuse deja.
            Cit despre tine, Liviule, nu am facut nici-un pariu ca nu-ti iau set, dar mai stiu eu pe altii care tot asa au zis, si pina la urma nu au luat ei set.
            Daca vrei , cu prima ocazie jucam cind vrei tu, dar eu joc de placere si fara ranchiuna

            Comentariu


            • D-le Cozma, eu nu am nimic cu dumneata asa ca ar fi mai bine sa nu va bagati ca nu v-am cerut parerea dumneavoastra......
              Am precizat clar : D-NU BODEANU ..... ( era pur si simplu o curiozitate )
              Cat despre explicatia data de TOMA FLORIN nu e nici pe departe a fi adevarata si stie prea bine....
              Nu mai deschid subiectul ca nu are rost , NU MERITA RESPECTUL MEU .

              Comentariu


              • Postat în original de dasoveanu liviu Vezi post
                D-le Cozma, eu nu am nimic cu dumneata asa ca ar fi mai bine sa nu va bagati ca nu v-am cerut parerea dumneavoastra......
                Am precizat clar : D-NU BODEANU ..... ( era pur si simplu o curiozitate )
                ....
                Atunci scrie-i pe privat Dlui Bodeanu...
                TB ZLF & T05/T05FX

                Comentariu


                • nu mai este cazul , ca m-am lamurit acum....
                  (dupa cum am spus, era o curiozitate)

                  Maestru AmaTuR – celui mai bine clasat varstnic jucator (peste 50 ani)

                  Comentariu


                  • Liviule ce-ai patit ma ? te-a suparat viata de esti asa de artzagos ? mai usor cu afirmatiile astea atat de sigure pe tine ..ca nu se stie niciodata...
                    Apropo...noi doi nu am pus nici un pariu...am zis ca daca il batzi pe dany ai o cola de la mine ...a fost vorba de un stimulent din partea mea ...si am vazut ca pt o cola parca ai jucat mai bine ..
                    Ne-am vazut noi cumva zilele astea si nu ti-am dat eu cola ? nu cred...stai linistit..ca-ti aduc la 2l sa te saturi ..
                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                    Comentariu


                    • stai frate linistit ca nu am nimic cu nimeni... am pus si eu o intrebare si mi-a sarit lumea in cap )
                      nu ma face o cola pe mine, dar am vrut sa ii mai iasa fumurile din cap celui mic ==))
                      sa fim sanatosi , e cel mai bine...

                      Comentariu


                      • ....hop si eu.... banuiesc ca pariul o fi fost pe Adria Cola sau poate niste quik... ca tot cola e ! Trebuie sa invat sa nu mai pun pariu pe coniac ca stric piatza !
                        Subiectul Turneul Final Amatur tinde sa se incheie cu mizerii ieftine... ! Pacat !
                        Cred ca moderatorul ar trebui sa stearga acele posturi "personale" sau sa le mute intr-un "coltz privat".
                        Respect,
                        Blade: lemn off...ce lemn !
                        Bh: cu tepi
                        Fh: fara tepi

                        Comentariu


                        • Fuse fuse si se duse. Un turneu reusit. Congrats Dl. Zmeureanu , Ciprian Constantinovici. Congrtas Rusu Cristi si Durdun....da' pana la urma felicitari la toti c-o fo' fain.
                          Sa ne vedem cu bine in 2012..... si fara ranchiune


                          Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                          FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                          BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                          Comentariu


                          • Exista ceva inregistrari cu meciurile disputate? Macar semifinalele sau finala? Poate cineva sa dea o mana de ajutor in acest sens?

                            Comentariu


                            • P.S. Da' ceva poze ?


                              Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                              FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                              BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                              Comentariu


                              • Poze si filme la pag.28
                                Blade: MICHAEL MAZE
                                Rubbers: DONIC BARACUDA MAX

                                Comentariu


                                • Pagina 28/24?

                                  Comentariu


                                  • daca și ceaușescu zice asta (fie iertat, ca l-au ?mpușcat de craciun saracu) atunci e treaba serioasa...!
                                    sper ca gluma nu e prea nașpa
                                    am dat click pe citat și nu mi-a aparut citatul

                                    Comentariu


                                    • salutari..snt nou pe aici..dar am ca placere..placerea voastra si as dori sa va intreb cand va fi urmatorul concurs si unde?eu caut in special in targoviste..va multumesc

                                      Comentariu


                                      • foarte simplu....urmarește forumul și vei gasi!

                                        Comentariu


                                        • As fii foarte curios sa stiu daca poate cineva sa imi spuna,ce s-a intamplat cu Liviu Dasoveanu?a trecut la profesionisti?s-a calificat in diviziile superioare?nu l-am mai vazut in niciun turneu Amatur pe nicio lista
                                          Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                                          FH: Tenergy 05
                                          BH: Dignics 05

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de george25 Vezi post
                                            As fii foarte curios sa stiu daca poate cineva sa imi spuna,ce s-a intamplat cu Liviu Dasoveanu?a trecut la profesionisti?s-a calificat in diviziile superioare?nu l-am mai vazut in niciun turneu Amatur pe nicio lista
                                            s-a apucat de cricket
                                            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Alex.C Vezi post
                                              s-a apucat de cricket
                                              pe frigurile astea perspectiva este sa te apuci sa tai lemne.

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de dinicescuion Vezi post
                                                pe frigurile astea perspectiva este sa te apuci sa tai lemne.
                                                dar fetele?

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Alex.C Vezi post
                                                  s-a apucat de cricket
                                                  Mai , dar rautacios mai esti ALEX )......
                                                  Ca si raspuns pentru george25 pot spune ca activez in campionatul municipal la CALIFICARI DIVIZIE , unde treaba merge foarte bine, am terimat turul pe locul 1 , iar in retur nu am nicio infrangere cu echipa....
                                                  Nu am mai fost pe la turnee din diferite motive....

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de dasoveanu liviu Vezi post
                                                    Mai , dar rautacios mai esti ALEX )......
                                                    Ca si raspuns pentru george25 pot spune ca activez in campionatul municipal la CALIFICARI DIVIZIE , unde treaba merge foarte bine, am terimat turul pe locul 1 , iar in retur nu am nicio infrangere cu echipa....
                                                    Nu am mai fost pe la turnee din diferite motive....
                                                    Foarte bine,iti urez sa ramai neinvins anul acesta.Noi am jucat un meci la Turneul Otilia Badescu in 2011 la Top Tenis,si de acolo am ramas cu o foarte buna impresie despre jocul tau-foarte exploziv de altfel
                                                    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                                                    FH: Tenergy 05
                                                    BH: Dignics 05

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X