Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Donez sau mai bine spus fac cadou

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Donez sau mai bine spus fac cadou

    Fac cadou palete ansamblate bune pentru cluburile de copiii din cadrul AMATUR.
    As dori ca cei care doresc aceste materiale sa fie oameni de incredere si sa le folosesca numai pentru copii sa nu aiba alte scopuri nedorite.
    Imi aduc si eu aminte cand primeam cate un cadou de la prietenii de pe seit cat de mult ma bucuram.Acum am si vreau ca si alti colegi sa aiba aceeasi bucurie cum am avuto si eu.Vorba aia DAR DIN DAR SE FACE RAI.
    Am sa pun si ceva poze deci doritorii sunt rugati sa nu-si bate joc de sentimentul meu de a fi sincer si vreau ca aceste materiale sa ajute pe viitorii jucatori de tenis de masă.Materialele nu sunt dintre cele mai exceptionale dar sunt bune pentru inceput.Dintotdeauna inceputul a fost greu.
    ASTEPT cereri
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  • #2
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #3
      Buna ziua, as vrea eu 2 lemne : unul pt. fetita mea, are 10 ani si unul pt. nepotul meu de 8 ani , fac tenis de 1,5 ani la CS Tenis Dej; daca se ca se poate cel cu maner anatomic ( Joola GX75 ) si lemnul cu fete Joola GX75 cu maner FL, ar fi foarte multumiti, la fel si eu. Daca nu se poate, nu-i cu suparare, binenteles. Multumesc anticipat, o zi buna.
      SK7 / T64 / T64

      Comentariu


      • #4
        Scoala Nr3 Husi
        Jud Vaslui ?
        OVTCHAROV CARBOSPEED
        BLUEFIRE M1
        BLUEFIRE M1

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de nanebanane Vezi post
          Buna ziua, as vrea eu 2 lemne : unul pt. fetita mea, are 10 ani si unul pt. nepotul meu de 8 ani , fac tenis de 1,5 ani la CS Tenis Dej; daca se ca se poate cel cu maner anatomic ( Joola GX75 ) si lemnul cu fete Joola GX75 cu maner FL, ar fi foarte multumiti, la fel si eu. Daca nu se poate, nu-i cu suparare, binenteles. Multumesc anticipat, o zi buna.
          DRAGUL MEU te rog o adresa unde sa le trimit
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de catalin mazy Vezi post
            Scoala Nr3 Husi
            Jud Vaslui ?
            Te rog o adresa mai complete cu cod postal si altele am sa-ti trimit patru palete
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #7
              Mai sunt 6 palete , 4 fețe rosii si 2 negre Rog doritorii sa-mi trimita si adresa completa unde sa le trimit
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #8
                Grosan Mircea, str. Dealul Rozelor nr. 16, bl. J apt. 14, oras Dej, cod postal 405200, judet Cluj. Va rog sa puneti ramburs pretul pentru transport. Nu pot decat sa va multumesc inca odata. Stima !

                - - - Actualizat - - -

                Postat în original de marcu vasile Vezi post
                DRAGUL MEU te rog o adresa unde sa le trimit
                Grosan Mircea, str. Dealul Rozelor nr. 16, bl. J apt. 14, oras Dej, cod postal 405200, judet Cluj. Va rog sa puneti ramburs pretul pentru transport. Nu pot decat sa va multumesc inca odata. Stima !
                SK7 / T64 / T64

                Comentariu


                • #9
                  Ma bucura foarte mult cand se intampla lucruri frumoase precum acesta.BRAVO!!!!!!
                  Sunt mandru ca facem parte din aceeasi comunitate.

                  Comentariu


                  • #10



                    Acestea au mai ramas
                    Blade . PHOTINO
                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de marcu vasile Vezi post
                      Fac cadou palete ansamblate bune pentru cluburile de copiii din cadrul AMATUR.
                      As dori ca cei care doresc aceste materiale sa fie oameni de incredere si sa le folosesca numai pentru copii sa nu aiba alte scopuri nedorite.
                      Imi aduc si eu aminte cand primeam cate un cadou de la prietenii de pe seit cat de mult ma bucuram.Acum am si vreau ca si alti colegi sa aiba aceeasi bucurie cum am avuto si eu.Vorba aia DAR DIN DAR SE FACE RAI.
                      Am sa pun si ceva poze deci doritorii sunt rugati sa nu-si bate joc de sentimentul meu de a fi sincer si vreau ca aceste materiale sa ajute pe viitorii jucatori de tenis de masă.Materialele nu sunt dintre cele mai exceptionale dar sunt bune pentru inceput.Dintotdeauna inceputul a fost greu.
                      ASTEPT cereri
                      Exceptionala initiativa ! Felicitari din toata inima ! Stima !!!

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de nanebanane Vezi post
                        Grosan Mircea, str. Dealul Rozelor nr. 16, bl. J apt. 14, oras Dej, cod postal 405200, judet Cluj. Va rog sa puneti ramburs pretul pentru transport. Nu pot decat sa va multumesc inca odata. Stima !

                        - - - Actualizat - - -



                        Grosan Mircea, str. Dealul Rozelor nr. 16, bl. J apt. 14, oras Dej, cod postal 405200, judet Cluj. Va rog sa puneti ramburs pretul pentru transport. Nu pot decat sa va multumesc inca odata. Stima !
                        baiat de incredere nane recomand ... multumesc nea marcu
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • #13
                          Nu ma pot abtine cum i-am spus si D-nului Marcu azi, si daca supar ceva lume asta este.
                          D-nul nanebanane spune ca a dorit 2 palete pentru fiica sa si pentru un nepot dar dansul are paleta de cam multui banuti
                          Nittaku Barwell Fleet
                          FH: Xiom Vega Europe max.
                          BH: Xiom Vega Europe max.
                          si cred ca sunt mult copii care nu au tatici si unchi cu asa paleta si care deadevaratelea nu isi permit sa cumpere materiale bune de tenis de masă.
                          Respect pentru D-nul Marcu si multa sanatate!!
                          Blade Buterfly Apolonia Tiago
                          FH Tenergy 80
                          BH Tenergy 05 FX

                          Comentariu


                          • #14
                            Da chiar nu mă supăr Nomak, lemnul meu e scump intradevar, însă nu e luat de nou ci SH, la un pret bun, chiar nu sunt un om bogat ( ce bine ar fi!! ) Cine se scuza, se acuza, asa ca, renunț, să fie ok. D-le Marcu, face-ti cumva și dati-le altor copii, or fi mai cu folos acolo. Mii de mulțumiri!!! Va salut cu respect.
                            SK7 / T64 / T64

                            Comentariu


                            • #15
                              Materialele sau epuizat sau dus aproape toate catre SC.GEN.3 HUSI , doua palete la DEJ ,astept o adresa de la userul fitnes21 ptr. copilasul de 13 ani .
                              Blade . PHOTINO
                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                              Comentariu


                              • #16
                                Va multumim din suflet !
                                Sper sa va intalnesc macar o data in viata sa va strang mana cat pot de prieteneste !!
                                Va multumim !
                                OVTCHAROV CARBOSPEED
                                BLUEFIRE M1
                                BLUEFIRE M1

                                Comentariu


                                • #17
                                  Sa speram
                                  Blade . PHOTINO
                                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de marcu vasile Vezi post
                                    Materialele sau epuizat sau dus aproape toate catre SC.GEN.3 HUSI , doua palete la DEJ ,astept o adresa de la userul fitnes21 ptr. copilasul de 13 ani .
                                    Am pus si coletul pentru copilasul de 13 ani
                                    Va urez sanatate la toti si sa fiti iubiti .
                                    Cand o sa mai am materiale am sa anunt
                                    Blade . PHOTINO
                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de Nomak Vezi post
                                      Nu ma pot abtine cum i-am spus si D-nului Marcu azi, si daca supar ceva lume asta este.
                                      D-nul nanebanane spune ca a dorit 2 palete pentru fiica sa si pentru un nepot dar dansul are paleta de cam multui banuti
                                      Nittaku Barwell Fleet
                                      FH: Xiom Vega Europe max.
                                      BH: Xiom Vega Europe max.
                                      si cred ca sunt mult copii care nu au tatici si unchi cu asa paleta si care deadevaratelea nu isi permit sa cumpere materiale bune de tenis de masă.
                                      Respect pentru D-nul Marcu si multa sanatate!!
                                      trebuie sa va contrazic mircea grosan din dej lucreaza ca asistent medical iar familia o intretine singur este pasionat de tdm iar ambii copii sunt la noi la club. daca ai o paleta scumpa nu inseamna ca ai bani sau posibilitati... cunosc cazuri in care un jucator sia luat paleta de 1500 lei in rate multe doar ca imagine ,iar i realitate ai era f greu .. daca era ceva suspect cu nane nu interveneam pt el ci sigur impotriva lui desi este concetatean de al meu eu sunt impartial dar dvs nu sunteti ...si judecati oamenii dupa aparente .
                                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        In fine, nu mai conteaza, daca D-voastra ziceti ca asa este, am puterea sa ii cer SCUZE lui Nane si mai departe no comment.
                                        Cu respect!!
                                        Blade Buterfly Apolonia Tiago
                                        FH Tenergy 80
                                        BH Tenergy 05 FX

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Multumesc de sustinere Danutz, esti dragutz ( ca sa fac si o rima, asa de dimineata buna ). Chiar daca nu mi-a picat bine, nu m-am suparat pe comentariul cu pricina, am trecut peste, chiar nu-s un om ranchiunos. Poate m-oi intalni cu Nomak la vreun concurs si ne-om cunoaste mai bine ( berea o dau eu . Hai sa aveti o zi buna cu totii !

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Postat în original de Nomak Vezi post
                                          In fine, nu mai conteaza, daca D-voastra ziceti ca asa este, am puterea sa ii cer SCUZE lui Nane si mai departe no comment.
                                          Cu respect!!
                                          Fi serios Nomak ca nu-i nevoie de nicio scuza, mai bine ma sfatuiti careva cum sa castig si eu un meci macar la vreun concurs, ca din cele 2 participari pe care le am la activ n-am reusit nicio victorie . Ca de antrenat ma antrenez la greu .... Sa auzim numai de bine !

                                          - - - Actualizat - - -
                                          Ultima editare de nanebanane; 29.oct.2015, 08:15. Motiv: greseala de editare
                                          SK7 / T64 / T64

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Scuze Vasile de off topic.Oricum acest post trebuie inchis,deoarece s-au epuizat materialele de tenis de masă.
                                            Pentru domnul nanebanane,ii sugerez o varianta de castig la tenisul de masa.Ma inviti la un turneu organizat de Danut Pop,imi dai inca de la inceput o tuiculita buna de prune,imi sugerezi sa joc cu tine cu mana dreapta cu priza europeana(deoarece mana stanga o voi avea bandajata si imobilizata) si sa dau numai cu reverul,in caz ca dau si cu fh-dul,punctul este al tau.Garantat ca vei castiga acel meci.
                                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Priza Tok , de vreo luna sau mai mult am vazut pe comunitate un videoclip cu un meci al dvs. , nu mai retin cu cine si unde, intradevar, cred ca doar asa voi castiga ...... Una peste alta, palinca o dau cu si fara victorie, iar invitatia vb. cu Dan Universal si se rezolva garantat. Sanatate la toata lumea, ca-i cea mai importanta!
                                              SK7 / T64 / T64

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Au ajuns materialele la Husi
                                                Bucurie maxima ! Va multumim !
                                                OVTCHAROV CARBOSPEED
                                                BLUEFIRE M1
                                                BLUEFIRE M1

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Nea' Marcu, au ajuns și la noi, mulțumim!!
                                                  SK7 / T64 / T64

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X