Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Tel George Junior", Ploiești - 22.07.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de ivamaistru Vezi post
    premierea elite si open
    poze de la premierea elite si turneu





    trimis de pe al meu sm-g935f folosind tapatalk
    felicitari alin stanciu!
    FH: GoldArc 8, 2.1
    STIGA XU XIN
    BH: XIOM VEGA SPO 2.0

    Comentariu


    • - SPRCIAL PENTRU PATRONUL SALII SI TURNEU

      - Toate Multumirile noastre in primul rand Patronului Salii TEL GEORGE JUNIOR din Ploiești pentru ca a fost deacord sa organizeze in "BIJUTERIA de SALA" si Frumoasa si Dotata pe care o are - un Turneu de Tenis AMATUR

      - Este o Sala Superba care merita toate Laudele si la care voi reveni cu Mare Placere ori de cate ori se va organiza un Turneu

      - TURNEUL A FOST WOW - MAXIM

      - In urma acestui Turneu nu au ramas in urma doar Cupe, Diplome si Medaliici si Multe lucruri extraordinare.

      - Prietenii vechi s-au regasit si au facut ca "STAREA de BINE" si "BUCURIA REVEDERII" sa fie WOW

      - Au ramas in urma multe Amintiri Frumoase, multe Meciuri Spectaculoase si uneori Palpitante impreuna cu multe Stari de Bine aduse de jucatori in bagajele lor si Impartasite cu ceilalti

      - A fost un Turneu cu toate "LUCRURILE BUNE la SUPERLATIV" care nu iti da voie sa RATEZI vreun viitor Turneu organizat aici

      - SA NE VEDEM SANATOSI LA URMATOARELE TURNEE

      Comentariu


      • - FELICITARI TUTUROR JUCATORILOR CARE AU PARTICIPAT LA TURNEU

        - Pentru ca numai impreuna Turneele Amatur pot fi atat de Fermecatoare si Frumoase
        - Iar sansa Castigatorilor de a ajunge la Cupe se datoreaza in primul rand faptului ca noi toti am fost acolo si apoi Talentului lor deosebit de a Castiga meciurile


        - Bineinteles Castigatorii Turneului A de la Ploiești - De la Toate Categoriile merita sa savureze momentul de Glorie al primirii Cupelor, Diplomelor si Medaliilor in Aplauzele si Felicitarile noastre

        - FELICITARI SI LUPTATI CU DARUIRE IN CONTINUARE PENTRU VIITOARELE CUPE

        Comentariu


        • - In mod special vreau sa Felicit pe ROMAN IULIAN - LULU in primul rand pentru ca a Castigat Turneul la cea mai Grea Categorie - ELITE si apoi pentru ca este Jucatorul care "DA ORA EXACTA IN AMATUR"

          - Adica atunci cand vine la Turneu nu prea are cine sa ii "Stea in Cale" si Castiga Tot desi multe din meciuri par foarte echilibrate

          - Este jucatorul cu propriul lui "STIL de JOC"

          - Enervant in modul bun al lucrurilor este faptul ca:
          - Nu ai "Ce" sa Copii din Stilul lui
          - Nu ai "Cum" sa ii Copii Stilul - doar pentru ca este Personal si Format din Mult Talent si Multa Experienta

          - LULU - STIMA si mult RESPECT

          Comentariu


          • - PENTRU TOTI JUCATORII DE LA ELITE CARE AU PARTICIPAT LA TURNEUL "A" DE LA PLOIESTI

            - Fiecare nume din Lista de Jucatori de la cea mai Grea Categorie din Amatur -ELITE care au participat la acest Turneu de la Ploiești merita o Lauda Deosebita pentru ca sunt Jucatori de "Mare Valoare" atat pentru Amatur si "NU NUMAI..."

            - Imi este foarte greu sa dau doar cateva nume gen ENCIU ALEXANDRU, NEAGU MIRCEA, DAN TIGAU, PANEA OVIDIU, STANCIU ALIN, VLADOIU GELU, FRATILA ROBERT, SENCU VICTOR pentru ca repet Toti din Lista de Elite sunt Jucatorifoarte Buni, foarte Spectaculosi si foarte Eficienti in joc

            - Indiferent pe ce loc ati iesit astazi sau cate victorii ati avut "VALOAREA VOASTRA" tot MARE si IMPRESIONANTA ramane

            - TUTUROR MULTE FELICITARI SI BUCURATI-VA DE TOATA ADMIRATIA NOASTRA

            Comentariu


            • - SPECIAL PENTRU ORGANIZATORI
              - AVRAM NICOLAE, DAN BODEANU si BOZGA LUCIAN

              - Pentru toti trei la un loc multe Multumiri si Felicitari pentru tot ce ati facut ca acest Turneu sa se desfasoare MEGA - SUPER OK

              - AVRAM NICOLAE - in primul rand ca "Jucator Inrait" cred eu personal ca "Ti-ai calcat pe inima" nejucand la un Turneu de Anvergura asta pentru a fi "MAXIM de EFICIENT" in Organizare

              - Lucru pe care ce este drept la-i reusit cu mare SUCCES.
              - STIMA SI RESPECT MAXIM

              - Nu pot sa nu Mentionez si sa nu Felicit si Ajutoarele de Nadejde pe care le-ai avut si care au fost la locul potrivit intotdeauna.

              - DAN BODEANU si BOZGA LUCIAN s-a simtit in Buna Derulare a Turneului ca v-ati implicat cu toata " MAREA VOASTRA EXPERIENTA"si lucrurile au iesit MEGA OK

              - STIMA si RESPECT MAXIM din partea noastra a Jucatorilor

              Comentariu


              • - ASA A FOST CE A FOST

                Comentariu


                • - SAU SI ASA

                  Comentariu


                  • Felicitări Adi Bratescu!

                    Comentariu


                    • Bine Nae , felicitări tie si dl Bodeanu, dl Bogza pt buna desfăsurare a turneului, felicitări câștigătorilor la cele 4 categorii, sa ne vedem sănătoși la urmatoarele turnee

                      Comentariu


                      • bun gasit tuturor prietenilor din amatur.imi pare rau ca nu au intrat comentariile facute la cald in miez de noapte.am participat la un turneu interesant unde m-am revazut cu prieteni buni(nu conteaza categoria si valoarea lor)care si-au rupt o sambata din sanul familiei si au venit la ploiesti.nu sunt de acord cu ce a postat johnny plaiasu,venim la turnee sa ne relaxam si sa ne bucuram de viata .din pacate unii nu o mai pot face.ganduri bune si pentru organizatori.o duminica frumoasa prieteni.

                        Comentariu


                        • Lucian, trebuie sa- ti fac cinste ,ti-am gresit numele, scuze

                          Comentariu


                          • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                            George Bernard Shaw

                            https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                            https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                            Comentariu


                            • Postat în original de shogun Vezi post
                              - SPECIAL PENTRU ORGANIZATORI
                              - AVRAM NICOLAE, DAN BODEANU si BOZGA LUCIAN

                              - Pentru toti trei la un loc multe Multumiri si Felicitari pentru tot ce ati facut ca acest Turneu sa se desfasoare MEGA - SUPER OK

                              - AVRAM NICOLAE - in primul rand ca "Jucator Inrait" cred eu personal ca "Ti-ai calcat pe inima" nejucand la un Turneu de Anvergura asta pentru a fi "MAXIM de EFICIENT" in Organizare

                              - Lucru pe care ce este drept la-i reusit cu mare SUCCES.
                              - STIMA SI RESPECT MAXIM

                              - Nu pot sa nu Mentionez si sa nu Felicit si Ajutoarele de Nadejde pe care le-ai avut si care au fost la locul potrivit intotdeauna.

                              - DAN BODEANU si BOZGA LUCIAN s-a simtit in Buna Derulare a Turneului ca v-ati implicat cu toata " MAREA VOASTRA EXPERIENTA"si lucrurile au iesit MEGA OK

                              - STIMA si RESPECT MAXIM din partea noastra a Jucatorilor

                              Multumim mult pentru cuvintele frumoase si pentru aprecierile facute.

                              Clar nu mi a fost usor sa nu particip la acest turneu dar dorinta de a fi ceilalti participanti multumiti a fost mai mare decat cea de a juca la primul turneu A organizat impreuna cu domnul Bodeanu si Lucica Bozga carora le multumesc pentru increderea si sprijinul acordat in organizarea turneului.
                              Multumesc tuturor celor prezenti la acest turneu pentru sportivitatea de care au dat dovada si pentru cursivitatea jocurilor(mai putin unui participant care a facut ca durata turneului sa se prelungeasca cu o ora) care au ales sa si petreaca inca o sambata departe de familii,se pare ca pasiunea pentru acest sport nu cunoaste limite chiar si pentru noi amatorii.
                              Multumesc celor doua ajutoare de nadejde Gabi si Robert Fratila care m au ajutat cu tot ceea ce a tinut de logistica acestui turneu(adus mese,montat,aranjat mese,aranjat mantinele,strans mese +mantinele)si in special prietenei mele Cristina(foarte curand viitoare sotie) care m a ajutat si m a sprijinit foarte mult si care mai presus de toate a inteles ca tenisul de masa reprezinta o parte din mine.
                              Multumesc lui Taru Alex,Lucica Bozga si Vali Soare pentru mesele si mantinelele puse la dispozitie.
                              Multumesc domnului Victor Ionescu,proprietarul salii Tel-George JR.,care prin intermediul acestei sali contribuie la dezvoltarea sportului Ploiestean in general si care sper sa mai gazduiasca si pe viitor turnee in cadrul Amaturului.
                              Multumesc firmei Viva Sport si lui Tiberiu Tanase pentru voucherele oferite primilor 4 clasati.
                              Multumesc lui Ivan Ioan Sorin si lui Marian Bogdan pentru poze si filmarile facute.
                              Nu in ultimul rand vreau sa I multumesc lui Rusea Gheorghe(nea Gica cum ii spunem noi apropiatii) pentru sponsorizarea facuta din care am achizitionat racoritoarele si sandwish urile oferite.(I am spus ca nu o sa zic ca el a facut sponsorizarea dar eu zic ca un astfel de gest merita amintit-----MULTUMESC nea Gica!)
                              FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                              BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                              BH:Stiga Energy Absorber

                              Comentariu


                              • Postat în original de ADN Vezi post
                                Multumim mult pentru cuvintele frumoase si pentru aprecierile facute.

                                Clar nu mi a fost usor sa nu particip la acest turneu dar dorinta de a fi ceilalti participanti multumiti a fost mai mare decat cea de a juca la primul turneu A organizat impreuna cu domnul Bodeanu si Lucica Bozga carora le multumesc pentru increderea si sprijinul acordat in organizarea turneului.
                                Multumesc tuturor celor prezenti la acest turneu pentru sportivitatea de care au dat dovada si pentru cursivitatea jocurilor(mai putin unui participant care a facut ca durata turneului sa se prelungeasca cu o ora) care au ales sa si petreaca inca o sambata departe de familii,se pare ca pasiunea pentru acest sport nu cunoaste limite chiar si pentru noi amatorii.
                                Multumesc celor doua ajutoare de nadejde Gabi si Robert Fratila care m au ajutat cu tot ceea ce a tinut de logistica acestui turneu(adus mese,montat,aranjat mese,aranjat mantinele,strans mese +mantinele)si in special prietenei mele Cristina(foarte curand viitoare sotie) care m a ajutat si m a sprijinit foarte mult si care mai presus de toate a inteles ca tenisul de masa reprezinta o parte din mine.
                                Multumesc lui Taru Alex,Lucica Bozga si Vali Soare pentru mesele si mantinelele puse la dispozitie.
                                Multumesc domnului Victor Ionescu,proprietarul salii Tel-George JR.,care prin intermediul acestei sali contribuie la dezvoltarea sportului Ploiestean in general si care sper sa mai gazduiasca si pe viitor turnee in cadrul Amaturului.
                                Multumesc firmei Viva Sport si lui Tiberiu Tanase pentru voucherele oferite primilor 4 clasati.
                                Multumesc lui Ivan Ioan Sorin si lui Marian Bogdan pentru poze si filmarile facute.
                                Nu in ultimul rand vreau sa I multumesc lui Rusea Gheorghe(nea Gica cum ii spunem noi apropiatii) pentru sponsorizarea facuta din care am achizitionat racoritoarele si sandwish urile oferite.(I am spus ca nu o sa zic ca el a facut sponsorizarea dar eu zic ca un astfel de gest merita amintit-----MULTUMESC nea Gica!)
                                Apropo,asta a fost de pomana sau...de ziua lui ca la terasa am baut de ziua lui si nu a pomenit nimic cu toate ca sint tovarasul lui in Amatur

                                Comentariu


                                • Oricum frumos gestul din partea unui amarit de pensionar

                                  Comentariu


                                  • Felicitari Nick! Foarte frumos mesajul tau.. iti doresc mult succes in continuare.
                                    Sa fiti fericiti si sanatosi!
                                    Doamne ajuta!

                                    Comentariu


                                    • Danute sti cat are un aviator pensie ???

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de mironliviu Vezi post
                                        Danute sti cat are un aviator pensie ???
                                        Stiu

                                        Comentariu


                                        • La curatenia generala de la final am gasit in sala 2 tricouri -unul galben inscriptionat Redis(cred ca al domnului Buzatu) si unul visiniu(din ce mi aduc aminte posibil al domnului Bratescu),au fost spalate si le voi inapoia la urmatoarele turnee la care ne vom intalni.

                                          Cei ce au plecat inainte de premiere indiferent de categorie si care doresc sa si primeasca medaliile si diplomele sa mi lase mesaj si o sa vad cum fac sa le trimit.
                                          FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                          BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                          BH:Stiga Energy Absorber

                                          Comentariu

                                          Who has read this thread:
                                          Procesare...
                                          X