Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Simfonia Lalelelor", Pitești - 22.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de ClaudiuManoiu Vezi post
    Manoiu Claudiu o victorie în grupa superioară 3-1 cu Glavan Alexandru!!! Nu m-am calificat din cauza setaverajului!!!
    Am rectificat...

    Comentariu


    • Finala la Elite: Enciu Alexandru - Dinca Daniel

      Comentariu


      • Clasament Elite

        1. Enciu Alexandru - Slobozia
        2. Dinca Daniel - București
        3 -- 4
        Movileanu Darius - Targoviște
        Cruceru Sergiu - Targu Jiu
        5 -- 8
        Buzatu Vasile - Buftea
        Tigau Dan - București
        Petrescu Liviu - Pitești
        Dumitrescu Cornel - București
        9 -- 10 1v gr.sup.
        Traistaru Marius - Topoloveni
        Rosu Alexandru - Mioveni
        11 -- 12 0v gr.sup.
        Banescu Dragos - Pitești
        Constantin Teodor - București
        13 -- 14 2v gr.inf.
        Panea Ovidiu - București
        Raducan Bogdan - Craiova
        15 -- 1v gr.inf.
        Ciuca Dan - Pitești
        16 -- 18 0v gr.inf.
        Sinita Eugen - București
        Gorum Adrian - Topoloveni
        Grigore Alexandru - Campina

        Comentariu


        • Clasament Open

          1. Micuda Mihai - București
          2. Secu Valeriu - București
          3 -- 4
          Chiru Sorin - Campina
          Mostovoi Andrei - Campina
          5 -- 8
          Ropotan Iulian - București
          Badulescu Mario - Giurgiu
          Salariu Adrian - Buftea
          Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
          9 -- 16
          Rada Florin - Pitești
          Vasiliu Remus - Mioveni
          Buta Radu - București
          Bucsan Romeo - Pitești
          Vlase Gheorghe - Slobozia
          Neagoe Costin - București
          Tanasescu Florin - Buftea
          Voin Doru - București
          17 -- 24 0v gr.sup.
          Gatman Laurentiu - Targu Jiu
          Ivan Valentin - Campina
          Vladoiu Gelu - Brașov
          Istrate Cristian - București
          Pavunev Dan - București
          Zavricescu George - Curtea de Argeș
          Viciu Dragos - Pitești
          Musat Catalin - Alexandria
          25 -- 28 2v gr.inf.
          Iliescu Dan - Pitești
          Rosioara Razvan - Alexandria
          Papacu Bejoli - București
          Sorescu Gabriel - Pitești
          29 -- 36 1v gr.inf.
          Darmaz Ion - Targoviște
          Niculae Dan - București
          Bivolaru Marius - Ploiești
          Vladu Nicolae - Pitești
          Sarbu Dan - Ploiești
          Popescu George - București
          Popa Ion - Ploiești
          Glogogeanu Nicolae - Craiova
          37 -- 38 0v gr.inf.
          Trocan Nicolae - Mioveni
          Trocan Alexa - Mioveni
          Ultima editare de florin toma; 22.apr.2017, 23:27.

          Comentariu


          • Curios cum domnului Marcel nu i-a plăcut mesajul de mai sus, deoarece este un simplu clasament, pentru care domnul Toma a depus un efort intelectual și si-a pierdut destul de mult timp în acest week-end,sa-l posteze.Rusine domnule gălățean, care coordonați acest forum.In compensație ?i dau like
            domnului TOMA în compensație pentru efortul depus în coordonarea și gestionarea corecta a prezentului turneu.Si sa știți domnule coordonator al prezentului forum ca nu voi ezita vreodată sa va "sanctionez" când nu veți fi corect și onest.Sper sa fie pentru prima și ultima data când o fac.Domnul Toma Florin nu merita aceasta penalizare din partea dvs..
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • Ma doare mintea. Sa iau un xanax?

              Comentariu


              • Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
                Ma doare mintea. Sa iau un xanax?
                Trimite-mi si mie unul!
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • O idee buna.
                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                  Tel : 0742 257 995

                  Comentariu


                  • Te felicit Valeriu Secu! Meriti din plin locul clasat, ba chiar mai mult! Mai multa incredere in tine nu va strica in viitor.

                    Comentariu


                    • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                      Curios cum domnului Marcel nu i-a plăcut mesajul de mai sus, deoarece este un simplu clasament, pentru care domnul Toma a depus un efort intelectual și si-a pierdut destul de mult timp în acest week-end,sa-l posteze.Rusine domnule gălățean, care coordonați acest forum.In compensație ?i dau like
                      domnului TOMA în compensație pentru efortul depus în coordonarea și gestionarea corecta a prezentului turneu.Si sa știți domnule coordonator al prezentului forum ca nu voi ezita vreodată sa va "sanctionez" când nu veți fi corect și onest.Sper sa fie pentru prima și ultima data când o fac.Domnul Toma Florin nu merita aceasta penalizare din partea dvs..
                      In loc sa va inflamati in halul asta, mai bine puneati mana pe telefon (ca numarul stiu ca-l aveti) si ma sunati sa ma avertizati ca am apasat ceva gresit.
                      Am fost azi toata ziua pe drum si am intrat pe forum de cateva ori, intre niste semafoare. Probabil atunci am butonat gresit.
                      Oricum, o data ajuns acasa as fi sesizat greseala si l-as fi luat inapoi pe "nu-mi place", ceea ce, din pacate, dumneavoastra n-o sa puteti face.
                      Asadar, eu raman cu "rusinea" si dumneavostra cu sentimentul ca v-ati facut datoria de cetatean model.
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
                        Ma doare mintea. Sa iau un xanax?
                        Ia o gura de aer rece, esti prea tanar pentru medicamente...

                        Comentariu


                        • Postat în original de Bogdan V Vezi post
                          Ia o gura de aer rece, esti prea tanar pentru medicamente...
                          Cu sistemul nou chiar nu trebuie sa sarim la gatul nimanui,ca se poate corecta aproape toate greselile de butonare,mai ales de pe telefoane unde sensibilitatea atingerilor pot crea cofuzi,sa ramanem aceasi impatimitori doar al jocului de tenis.
                          Cu stima.

                          Comentariu


                          • V-ati scuzat adăug?nd argumentele convingătoare pentru mine.Sa rămână un episod nefericit și o interpretare greșită a situației create mai sus.Cat despre XANAX, este o medicație luată în cazuri extreme.Nu-i răspund la interpelarea domnului de la București, ca sa nu se supere, deoarece îl apreciez ca un foarte bun organizator de turnee.Banuiam eu ca nu puteți fi negativist în acest sport,tocmai de aceea m-am mirat de acea butonare.
                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                            Comentariu


                            • Dnul Toma la Tanasescu - Salariu a fost 1-3 nu 3-1. Multumesc.

                              Comentariu


                              • buna seara tuturor.eu am participat la un turneu minunat cu o organizare pe masura fara cusur unde m-am revazut cu toti oamenii indragostiti de acest sport....punct.o duminica frumoasa pentru toti si un sfant gheorghe care sa omoare balaurii !

                                Comentariu


                                • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                  Dnul Toma la Tanasescu - Salariu a fost 1-3 nu 3-1. Multumesc.
                                  Scuze...din cauza oboselii.
                                  Am modificat, inclusiv clasamentul
                                  Ultima editare de florin toma; 22.apr.2017, 23:29.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de florin toma Vezi post
                                    Scuze...din cauza oboselii.
                                    Am modificat, inclusiv clasamentul
                                    Multam.

                                    Comentariu


                                    • Mulțumesc celor ce au organizat acest turneu frumos!
                                      Am înțeles că eforturile au fost mari, pentru că nu e chiar simplu să transporți atâtea mese de tenis și să le așezi în sală.. Mai mult, când noi suntem deja acasă, cei ce au adus mesele, se pun pe treabă și le duc înapoi..

                                      După atâta muncă, trebuie să nu uite să fie amabili și atenți la concurenți, scoruri, clasamente etc.

                                      Felicitări câștigătorilor și mai ales lui Vali Secu, ce după o absență, a reușit să se mobilizeze și să-și arate valoarea, jucând finala!


                                      Să ne revedem sănătoși!

                                      PS: Cristi Docan, erai calificat în eliminatorii, dar ai plecat..

                                      Comentariu


                                      • Multumim participantilor ce ne-au onorat cu prezenta, si sper ca au avut timp sa viziteze si Simfonia Lalelelor, mai ales ca au avut parte de o zi insorita si frumoasa (mai putin frigul din sala...ca nu a mers caldura)
                                        Un turneu greu de gestionat pe 4 categorii, si as fi vrut sa si particip la Elite (ma minca pielea...) dar am vazut ca erau grupele complete de 6...si nu am vrut sa stric aranjamentul.

                                        Nu as vrea sa uit insa sa-i felicit pe veteranii de la Open, Mostovoi si Chiru, care la virsta dumnealor, la ora 22 cind se jucau semifinalele, erau mai odihniti decit multi din sala. Si cred ca mai jucau inca 3-4 ore..fara sa se vada oboseala..... Felicitari!!

                                        In rest, asa cum remarca unul din jucatori, liniste, fairplay si jocuri de mare lupta.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de florin toma Vezi post
                                          Multumim participantilor ce ne-au onorat cu prezenta, si sper ca au avut timp sa viziteze si Simfonia Lalelelor, mai ales ca au avut parte de o zi insorita si frumoasa (mai putin frigul din sala...ca nu a mers caldura)
                                          Un turneu greu de gestionat pe 4 categorii, si as fi vrut sa si particip la Elite (ma minca pielea...) dar am vazut ca erau grupele complete de 6...si nu am vrut sa stric aranjamentul.

                                          Nu as vrea sa uit insa sa-i felicit pe veteranii de la Open, Mostovoi si Chiru, care la virsta dumnealor, la ora 22 cind se jucau semifinalele, erau mai odihniti decit multi din sala. Si cred ca mai jucau inca 3-4 ore..fara sa se vada oboseala..... Felicitari!!

                                          In rest, asa cum remarca unul din jucatori, liniste, fairplay si jocuri de mare lupta.
                                          Pentru organizatori si pentru toti practicanții si iubitorii tenusului de masa indiferent de nivel sau varsta!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Dan V Vezi post
                                            Pentru organizatori si pentru toti practicanții si iubitorii tenusului de masa indiferent de nivel sau varsta!
                                            Tenisului, scuze, si mie degațelul imi joaca feste pe mobil[emoji33] [emoji23]

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de florin toma Vezi post
                                              Grupe superioare Avansati

                                              Gr.superioara nr. 7
                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              V
                                              Loc
                                              1 DINICESCU ION PITESTI
                                              3-2
                                              0-3
                                              3-2
                                              2
                                              1
                                              2 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU
                                              2-3
                                              3-1
                                              3-1
                                              2
                                              2
                                              3 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
                                              3-0
                                              1-3
                                              2-3
                                              1
                                              4 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
                                              2-3
                                              1-3
                                              3-2
                                              1
                                              DUMITRACHE GABRIEL - ALEXANDRU MARIUS 2-3

                                              Pentru acuratetea clasamentului, cred ca locurile trebuie inversate in tabel:
                                              3. Alexandru Marius
                                              4. Dumitrache Gabriel

                                              Multumesc.
                                              I'm a lean, mean, spin machine!

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de spintactic Vezi post
                                                DUMITRACHE GABRIEL - ALEXANDRU MARIUS 2-3

                                                Pentru acuratetea clasamentului, cred ca locurile trebuie inversate in tabel:
                                                3. Alexandru Marius
                                                4. Dumitrache Gabriel

                                                Multumesc.

                                                In grupele inferioare Dumitrache Gabriel a avut pozitia 3 in grupa 1 si Alexandru Marius pozitia 4 in grupa 8, deci ordinea in grupa superioara este corecta.

                                                Ceea ce ati postat dvs nu e clasamentul grupei, ci rezultatele din grupa superioara.

                                                Comentariu


                                                • Am crezut ca meciul direct e cel care decide ordinea (ma refeream in principal la situatia finala a grupei superioare), in cele din urma.
                                                  Daca am interpretat gresit, imi cer scuze.

                                                  Numai bine.
                                                  I'm a lean, mean, spin machine!

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                                    .............
                                                    Felicitari, felicitari, bravo Vasi, (5-*) la Elite este ceva, mai ales ca urci repede!!!

                                                    Dl.Toma a fost pe faza, a terminat cu bine,...felicitari!!!
                                                    Hobby: Motoare si ski !
                                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X