Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

RUBRICA ORGANIZATORILOR DE TURNEE A,A+,B

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de mateidumitru Vezi post
    Oare s-a tinut intalnirea aceea propusa de Gelu, la Brașov ?... si daca da, atunci vreau sa stiti ca ceea ce s-a discutat si s-a hotarat, ne intereseaza pe toti, drept pentru care, trebuie sa ne informati.
    Multumesc !
    Nu s-a tinut,s-a am?nat pentru turneul final, întâlnirea propusa.

    Comentariu


    • #77
      Intrucat incepem un nou an plin de concursuri vreau sa aduc in atentia dvs urmatorul extras din regulament:
      "
      Taxele maxime de participare:
      turneu B – 20 lei
      turneu A – 25 lei
      turnu A+ - 35 lei
      turneu Final 40 lei
      Sumele ce vor fi transferate catre contul Amatur:
      Turneu B – 2 lei x nr total de participanti
      Turneu A – 3 lei x nr total de parrticipanti
      Turneu A+ - 5 lei x nr total de participanti.
      Turneele pentru copii si turneele pentru incepatori nu sunt taxate.
      Turneul va fi omologat dupa confirmarea intrarii banilor in cont. "
      Trebuie sa asigurati participantilor doar o sticla de apa.Restul sunt optionale
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • #78
        Buna seara.
        Cu toata stima, se poate o precizare? Daca un turneu in cadrul Amatur este organizat fara taxa de participare, ce sume de bani trebuiesc transferate in contul Amatur? Si daca se poate, sa ne spuneti banca si contul Amaturului!

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de costinmotoroi Vezi post
          Buna seara.
          Cu toata stima, se poate o precizare? Daca un turneu in cadrul Amatur este organizat fara taxa de participare, ce sume de bani trebuiesc transferate in contul Amatur? Si daca se poate, sa ne spuneti banca si contul Amaturului!
          Conturile in care se poate face plata cotizatiei pentru AMATUR sunt:
          RO70RNCB0784047101290003 pentru transfer prin ordin de plata
          si RO76RZBR0000060005432286 pentru depunere direct la ghiseul bancii

          Sumele ce vor fi transferate catre contul Amatur:
          Turneu B – 2 lei x nr total de participanti
          Turneu A – 3 lei x nr total de parrticipanti
          Turneu A+ - 5 lei x nr total de participanti.
          Turneele pentru copii si turneele pentru incepatori nu sunt taxate.
          Turneul va fi omologat dupa confirmarea intrarii banilor in cont.

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de costinmotoroi Vezi post
            Buna seara.
            Cu toata stima, se poate o precizare? Daca un turneu in cadrul Amatur este organizat fara taxa de participare, ce sume de bani trebuiesc transferate in contul Amatur? Si daca se poate, sa ne spuneti banca si contul Amaturului!
            Cu toate ca nu mai vrei sa vorbesti cu mine,dar chestia asta ce ai scriso m-ia placut
            - - - Actualizat - - -
            Si cu noile taxe este strigator la cer,pai tot pe boul ala care trage la jug il loviti cu biciul.
            Cei care participa la mai multe turnee ajung sa platesca taxa de la 10 roni anul trecut la cel putin 50.
            Cel mai bine se marea taxa de la 10 la 20 si se incasa la primul turneu de participare pentru fiecare membru al Amaturului.
            Eu m-am certat cu Costi Motoroi degeaba si nu mai joc in campionatul municipal dar cred ca nu o sa mai particip nici,
            la turneele Amatur.

            Comentariu


            • #81
              Va multumesc pentru promptitudine, dar raspunsul lasa loc de interpretari. Cum poti sa platesti niste sume de bani daca nu sunt taxe de participare? Din buzunarul personal?
              Si daca se poate, cine este titularul contului?

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de dantim Vezi post
                Si cu noile taxe este strigator la cer,pai tot pe boul ala care trage la jug il loviti cu biciul.
                Cei care participa la mai multe turnee ajung sa platesca taxa de la 10 roni anul trecut la cel putin 50.
                .
                Participantii vor plati in cel mai rau caz aceleasi taxe de concurs,ele au fost plafonate tocmai pentru ca acestia sa nu scoata mai multi bani din buzunar.,Poate vor manca un sandwich mai putin
                of all the things i lost i miss my mind the most

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de cata_60 Vezi post
                  Participantii vor plati in cel mai rau caz aceleasi taxe de concurs,ele au fost plafonate tocmai pentru ca acestia sa nu scoata mai multi bani din buzunar.,Poate vor manca un sandwich mai putin
                  Pai tot aia este,10 s-au 15 sandwisuri macar le primeai

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de cata_60 Vezi post
                    Intrucat incepem un nou an plin de concursuri vreau sa aduc in atentia dvs urmatorul extras din regulament:
                    "
                    Taxele maxime de participare:
                    turneu B – 20 lei
                    turneu A – 25 lei
                    turnu A+ - 35 lei
                    turneu Final 40 lei
                    Sumele ce vor fi transferate catre contul Amatur:
                    Turneu B – 2 lei x nr total de participanti
                    Turneu A – 3 lei x nr total de parrticipanti
                    Turneu A+ - 5 lei x nr total de participanti.
                    Turneele pentru copii si turneele pentru incepatori nu sunt taxate.
                    Turneul va fi omologat dupa confirmarea intrarii banilor in cont. "
                    Trebuie sa asigurati participantilor doar o sticla de apa.Restul sunt optionale
                    Am si eu o intrebare:
                    Daca organizatorul nu trimite acele taxe, de ce sa fie pedepsiti participantii? Daca turneul nu este omologat, ne-am deplasat pentru un turneu de casa.
                    ???

                    Comentariu


                    • #85
                      D-le Cozma, deoarece acest topic a fost deschis de d-voastra, deoarece sunteti un reprezentant de seama al Amatur-ului, deoarece ne-ati adus in atentie extrasul din regulament cu privire la taxe, deoarece sunteti unul din privilegiatii care au avut accesul V.I.P. la MAREA ADUNARE NATIONALA A CIRCUITULUI AMATUR, va rog sa raspundeti ( sau macar daca nu stiti, sa ne spuneti cine stie):
                      CINE ESTE TITULARUL DE CONT DESCHIS IN NUMELE AMATURULUI SI IN CARE TREBUIE SA NE BAGAM BANII ???????

                      Comentariu


                      • #86
                        Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                        Conturile in care se poate face plata cotizatiei pentru AMATUR sunt:
                        RO70RNCB0784047101290003 pentru transfer prin ordin de plata
                        si RO76RZBR0000060005432286 pentru depunere direct la ghiseul bancii
                        Ultima editare de GeluBv; 10.ian.2013, 22:33.
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • #87
                          Sa inteleg din acest raspuns ca titularul de cont este Sorin Botirca? Astept totusi un raspuns de la d-nul Cozma Catalin!

                          Comentariu


                          • #88
                            Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                            Puteti depune banii de cotizatie in urmatorul cont: RO76RZBR0000060005432286 deschis pe numele meu. Am rugamintea de a depune banii cash la ghiseul bancii RAIFFEISEN si nu de a face ordine de plata, deoarece exista comision la incasare. Multumesc!
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • #89
                              Va multumesc pentru raspuns d-le Gelu din Brașov! Daca tot ati avut acest curaj, dupa tot ce ati facut impotriva mea, tin sa va urez un an nou fericit !!!?

                              Comentariu


                              • #90
                                Nu eram pe site,de abia acu vad ce e pe aici,incerc sa raspund
                                Din cate vad,Sorin.Este un om de o probitate morala ce nu poate fi pusa la indoiala. Am propus ca tot dumnealui sa se ocupe de achizitiile materialelor de t.d.m ce vor fi procurate din acesti bani(mese ,medalii si cupe pt turneul final si ce o mai fi)
                                Este nevoie de o transparenta deplina aici.Tot din banii stransi va fi recompensat Florin pentru faptul ca se ocupa cu promptitudine de Clasament si siteul aferent.e vorba de 100 lei/luna,o suma rezonabila,zic eu.
                                Am ajuns ca mare intarziere la acea sedinta, am prins numai parte de final(am avut probleme cu masina) ,cred ca putea participa oricine,ca public vreau sa zic,au fost cateva persoane ce nu faceau parte din acest comitet sau cum vreti sa i ziceti dar erau cei care venisera cu aceeasi masina cu participantii.
                                O initiativa buna luata aici este ca deciziile privind lucrurile importante din Amatur(ce se face cu banii,de exemplu) sa fie discutate si propuse de un comitet format din Florin,Sorin si dl Bodeanu,nimeni nu mai hotaraste de capul lui in numele Amaturului
                                Ultima editare de cata_60; 10.ian.2013, 22:01.
                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                  Va multumesc pentru raspuns d-le Gelu din Brașov! Daca tot ati avut acest curaj, dupa tot ce ati facut impotriva mea, tin sa va urez un an nou fericit !!!?
                                  Gresesti nu Gelu a fost inpotriva ta ???mai gindeste ca nu el era cu deciziile.

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Cu ce te deranjeaza, dl Vali?
                                    Ce zici daca procedez si eu cum procedezi tu?
                                    Hobby: Motoare si ski !
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Tin sa va multumesc d-le Cozma pentru raspuns! Despre acea sedinta de trista amintire, pacat ca nu ati fost de la inceput. Cred ca nu va convenea sa se vorbeasca de d-voastra fara sa fiti de fata, sa se spuna lucruri neadevarate si rastalmacite. D-voastra dovediti ca sunteti un om de caracter, nu ca altii care se dau pe langa tine si nu-si tin cuvantul dat!
                                      Daca se poate, totusi nu ati raspuns la o intrebare:
                                      De unde platesc acea taxa catre Amatur organizatorii care nu percep taxa de participare?

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Postat în original de GeluBv Vezi post
                                        Cu ce te deranjeaza, dl Vali?
                                        Ce zici daca procedez si eu cum procedezi tu?
                                        eu sunt la fel de corect cu oricine,tu confunzi postul,dar asta-i numai optiunea ta,insa sa-l acuzi pe Sorin.....du-te d.le si lasa-ne !....inca o data ma felicit pentru faptul ca nu am venit la Brașov,si nu ti-am acceptat favorurile...ce sa faci..mai suntem pe acilea prin Amatur si din cei care au caracter,.....


                                        daca ai ceva sa-mi reporsezi spune aici,ca nu ma feresc de nimeni !

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                          Daca se poate, totusi nu ati raspuns la o intrebare:
                                          De unde platesc acea taxa catre Amatur organizatorii care nu percep taxa de participare?
                                          Habar n am.Sincer sa fiu nu mi a trecut prin cap aceasta situatie.
                                          of all the things i lost i miss my mind the most

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Nu am vazut pâna acum turneu AMATuR cu taxa 0 lei.
                                            Daca dvs.veti organiza un astfel de turneu si vreti sa fie sub egida AMATuR,veti plati sumele stabilite.
                                            Vorbim de pielea ursului din padure.

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Buna seara d-le Fratea. Aceasta este parerea d-voastra sau vorbiti in numele tuturor?
                                              Parca de curand, la Lugoj, a fost un turneu cu taxa 0.

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Turneul la care faceti referire s-a desfasurat anul trecut.
                                                Taxele sunt stabilite pentru anul acesta,conform regulamentului aprobat.

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Daca tot vreti sa dati un raspuns, va rog sa fiti mai explicit: trebuie sa platim din buzunarul nostru pentru onoarea de a fi lasati sa organizam turnee in cadrul Amatur cu taxa de participare 0 ?

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                                    Buna seara d-le Fratea. Aceasta este parerea d-voastra sau vorbiti in numele tuturor?
                                                    Parca de curand, la Lugoj, a fost un turneu cu taxa 0.
                                                    Am participat eu dar nu avea treaba cu amaturul.
                                                    A fost un turneu super ,inca odata felicitari lui Vali [organizatorul]
                                                    - - - Actualizat - - -
                                                    Postat în original de Aurel Fratea Vezi post
                                                    Turneul la care faceti referire s-a desfasurat anul trecut.
                                                    Taxele sunt stabilite pentru anul acesta,conform regulamentului aprobat.
                                                    Daca tot vrea Costi Motoroi sa organizeze turnee cu taxa 0 nu inteleg de ce nu il lasati
                                                    sa vedem cum o sa fie.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X