Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Revenire in Amatur

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Revenire in Amatur

    Va salut,

    Aventura mea in cadrul clubului Sport Kombat si implicit in divizia A s-a incheiat.
    A fost o perioada frumoasa,amintiri placute,si satisfactii pe masura.Am reusit impreuna cativa colegi amatur-isti ca in 2 ani de zile consecutiv sa promovam pana in divizia A.
    Am hotarat sa mergem mai departe si sa continuam aceasta aventura,desi asta a insemnat renuntarea la Amatur.Ne-am supus regulamentului, cu toate ca cel putin pentru mine,ca si organizator (ocazional) ,si spectator la unele turnee,a fost destul de dificil sa stau deoparte.

    Despre cariera de “jucator profesionist” in cadrul diviziei A,foarte multe nu sunt de spus.Am intalnit multi jucatori valorosi (pe vreo 2-3 ,i-am mai si batut ) ,insa calendarul competional este in continuare foarte sarac (2 turnee pe an,si 2-3 meciuri fara miza in play off).

    Imi doresc sa revin in circuitul Amatur! De aici am plecat,aici imi e locul,si aici am multi prieteni pe care astept sa-i revad cu placere.
    Am deschis acest topic ,pentru a cere permisiunea conducerii Amatur, cat si celorlalti colegi de a “ma reprimi “ in randurile lor.

    Ps.Ultimul meci oficial disputat a fost pe 8 februarie.

    Sa ne vedem cu bine,

    Rares

  • #2
    Desi nu mai joc in Amatur eu il sustin pe Rares si sper sa-l lasati sa revina in circuit mai ales ca s-a implicat de-a lungul anilor f mult in aceasta miscare frumoasa.
    Bafta si sa ne vedem sanatosi !
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

    Comentariu


    • #3
      Salut Rares!Nu fac parte din conducerea Amatur,dar daca ti se permite revenirea in cadrul circuitului esti invitat cu cea mai mare placere la Brăila,la turneul nostru A.
      Ion Marius

      Comentariu


      • #4
        Bine ai revenit la masa de joc, deoarece ca organizator ai fost mereu in AMATUR!!!

        Comentariu


        • #5
          Nu cred sa aibe cineva ceva impotriva acestui lucru. Cu totii cunoastem contributia ta deosebita la dezvoltarea circuitului AMATUR.

          Comentariu


          • #6
            Wow, cea mai buna veste pe ziua de azi, am si gasit ultimul clasament in care ai aparut: 10.01.2012 - loc 12, 268p - doar ca acum vei fi cam pe locul 20 cu punctele astea, ca lumea a mai progresat de cand ai plecat
            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de FlorinBN Vezi post
              Wow, cea mai buna veste pe ziua de azi, am si gasit ultimul clasament in care ai aparut: 10.01.2012 - loc 12, 268p - doar ca acum vei fi cam pe locul 20 cu punctele astea, ca lumea a mai progresat de cand ai plecat
              Eu zic sa inceapa de la amatori... O sa treaca ceva timp pana isi intra in mana dupa aventura prin divizia A.

              Comentariu


              • #8
                Plus ca-i si mai obositor in Amatur ... dar noi o sa-l intelegem si o sa dam mai moale la inceput
                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                Comentariu


                • #9
                  Ai pierdut deja juma de an,tre sa bagi mare ca sa l recuperezi la turneele care,slava domnului,s-au inmultit considerabil
                  of all the things i lost i miss my mind the most

                  Comentariu


                  • #10
                    Rares este un baiat extraordinar, cred ca merita sa joace din nou alaturi de noi!
                    Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                    Comentariu


                    • #11
                      Rares, nu pot sa spun decat bine ai revenit! Si ca sa ai si un mic avantaj iti dau o luna, poate doua, sa te incalzesti prin Amatur, dupa care sper sa pot sa revin si eu la masa de joc, sa-ti cosesc iarba, ca mare nevoie avem de fan!
                      Sa ne vedem cu bine!
                      www.clubarena08.ro

                      Comentariu


                      • #12
                        Nu vad nici un impediment in revenirea lui Rares in Amatur. Il asteptam cu nerabdare sa mai invatam si noi cite ceva de la el.

                        Comentariu


                        • #13
                          Draga Rares, primele turnee sunt la Oradeaa si la București. Nu cred ca poti participa la ambele, dar macar unul dintre ele nu trebuie sa-ti scape! oRadea este la doua-trei ore de Viena, iar Otopeni tot la doua ore (plus altele doua de la Otopeni la Piata Sudului ! )

                          Comentariu


                          • #14
                            Sunt convins ca vei primi aplauze la primul turneu Amatur la care vei participa anul acesta!!Bine ai revenit printre cei dragi,Rares Leorda!In realitate,tu nu ai fost niciodata "plecat" din Amatur,iar turneul "A+"de la Reghin este cea mai elocventa marturie.
                            I love table tennis !

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de leordarares Vezi post
                              Va salut,
                              Aventura mea in cadrul clubului Sport Kombat si implicit in divizia A s-a incheiat.
                              ....
                              Sa ne vedem cu bine,
                              Rares

                              înc-o invitatie cu drag, Rares:
                              http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-B-10-aug-2013
                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                              Tel : 0742 257 995

                              Comentariu


                              • #16
                                Poate am onoarea sa te vad la Brașov pe 17 august,...vorba lui Florin, o veste buna, ...sa se incinga Amatur-ul, sa avem mai mult spectacol. Felicitari pentru decizia luata!
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • #17
                                  Hai hai, grabestete sa-ti faci intrarea ca vreau sa mai vad si eu meciuri frumoase la Open sau Amatori unde or fi
                                  Welcome back.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Te asteptam cu mare placere Rares. Ai facut o mare efort pt Amatur si cred ca Amatur trebuie face o mica efort pt tine. Ne auzim cu bine la masa si succes.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      nu cred ca ar putea fi cineva impotriva.eu unul iti doresc succes la toate turneele la care vei participa

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        WELCOME !!
                                        Oricum, Rares, cred ca destui s-au simtit mai bine vazand ca au fost (si) cativa prin divizia A care sa alunece pe iarba ta In rest, cum spuneau si ceilalti, te asteptam cu drag sa mai cosim din iarba
                                        Iulian Toma

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Da eu sint impotriva lui Rares si mai ales daca cineva comenteaza pentru revenirea lui in circuitul amatur o sa aiba de a face cu mine, DIN PARTEA MEA AI VOTUL CU NOTA 10 PENTRU A INTRA CIT MAI REPEDE IN CIRCUIT. AM O REVANSA DE LUAT (concursul de la Galați ) unde mi-ai batut. .
                                          SINT DE ACORD CU REVENIREA LUI RARES

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            BINE AI REVENIT RARES,oricum tu nu ai lipsit dintre noi cel putin la cei care ne-ai vandut o gramada de materiale.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Ma bucur pentru tine.Sa fii sanatos si sa stai cat mai mult in randurile noastre
                                              Blade . PHOTINO
                                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                de cand am anceput sa joc in amatour a fost prima data la reghin acum 3 sau 4 ani unde lam cunoscuit pe rares ca organizator si ca jucator doar de la distanta nam avut placerea sa ancasez o bataie de la el anca dar abia astept sa ne antalnim la masa de joc !! bine ai revenit antre pamanteni !!
                                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Nu mi-au placut niciodata ierbarii cu toate ca ma descurc destul de bine cu ei (ma refer la joc). Parerea mea este ca acesti ierbari, inclusiv tu, ar trebui sa-si organizeze separat niste turnee si sa tacaneasca cu iarba cat vor ei. Adevaratul tenis de masă nu este cel cu iarba. Ce satisfactie este aceea cand trimiti adversarului mingea inapoi din blocul tau si el o da sau in plasa sau afara din cauza efectului. Oricum nu sunt eu atat de insemnat incat sa luati in considerare parerea mea. In ce priveste revenirea ta, daca regulamentul iti permite esti binevenit sa joci. Scuza-ma daca am fost prea dur, dar traim intr-o lume in care nu e bine sa vorbesti cu doua intelesuri. Cu respect Moldovan Ioan din Cluj-Napoca.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X