Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ Gura Humorului 29.04.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de FinalDestiny Vezi post
    edit: la grupa superioara nr 8 la avansati, nu inteleg cum a mers Dicu Vlad mai departe, tinand cont ca s-a comparat cu Nicu Constantin si cu Joldes Adrian. Nicu Constantin are o victorie 3-0 si o infrangere 1-3, deci are 4-3. Joldes Adrian are 3-4, Dicu Vlad avand 4-4. Nicu Constantin are +1.
    Nu am hartiile la mine, este posibil sa fie doar o greseala de editare. Imi amintesc ca am facut setaverajul grupei impreuna cu jucatorii iar d-nul Dicu a fost cel calificat.



    Postat în original de Orza
    Cu arabul de Ilies a fost 3-1 nu 3-2 deși a jucat cu toți Sfinții si D-zeii si crucile binevoitoare care au putut sa ii iasă pe gura sa evlavioasă .......������
    Rezolvat.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • Postat în original de FinalDestiny Vezi post
      ....... la grupa superioara nr 8 la avansati, nu inteleg cum a mers Dicu Vlad mai departe, tinand cont ca s-a comparat cu Nicu Constantin si cu Joldes Adrian. Nicu Constantin are o victorie 3-0 si o infrangere 1-3, deci are 4-3. Joldes Adrian are 3-4, Dicu Vlad avand 4-4. Nicu Constantin are +1.
      Postat în original de Dakiro Vezi post
      Grupe superioare AVANSATI


      [/TABLE]
      Gr.superioara nr. 8
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 NICU CONSTANTIN IASI
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      2 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 JOLDES ADRIAN BISTRITA
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4 DICU VLAD VASLUI
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      2
      [TABLE]


      Asa se pare, setaverajul este cu plus la Nicu Constantin, care dupa cu se vede nici macar nu s-a calificat.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • (In loc de) concluzii: .....

        Scuze ! Nu am nevoie de ... hartii !
        Luati de aici: marca inregistrata.

        Comentariu


        • grupele 1 si 2 au terminat inferioarele la avansati la fix 10.30 , au ramas 3 mese( plus cea de rezerva) libere. Aceste 4 mese nu au fost expoate. Haosul a fost creat de jucatorii care nu erau de gasit in sala, de nerespactarea ordinii meciurilor(se jucau meciurile intre cei prezenti in sala) astfel se statea cu masa goala ca adversarul avea meci restant...
          Ca si o prima concluzie: numarul exagerat de mare al participantilor ar trebui drastic limitat (sau doua zile de desfasurare) si o responsabilizare REALA a sefilor de grupa. Cu ajutorul lor se poate tine grupa aproape de masa si astfel se elimina o importanta perioada de timp moarta
          P.S. si alte turnee A+ au avut mari intarzieri , nu e acest turneu primul si din pacate nu o sa fie nici ultimul
          JOOLA Zelebro
          FH Joola Rhyzer Pro 45
          BH Joola Rhyzer Pro 45

          Comentariu


          • Postat în original de GeluBv Vezi post
            Asa se pare, setaverajul este cu plus la Nicu Constantin, care dupa cu se vede nici macar nu s-a calificat.
            Clasamentul este corect, Dicu Vlad este pe locul 2, Scorul Joldes-Dicu era 3-2 (in loc de 3-1, eroare de editare). Nicu +1, Dicu+1, dar Dicu Vlad a avut victoria directa.
            Deci Dicu Vlad s-a calificat corect.

            Comentariu


            • Postat în original de sorin_client Vezi post
              Nu am hartiile la mine, este posibil sa fie doar o greseala de editare. Imi amintesc ca am facut setaverajul grupei impreuna cu jucatorii iar d-nul Dicu a fost cel calificat.





              Rezolvat.
              Clasamentul este corect, Dicu Vlad este pe locul 2, Scorul Joldes-Dicu era 3-2 (in loc de 3-1, eroare de editare). Nicu +1, Dicu+1, dar Dicu Vlad a avut victoria directa.
              Deci Dicu Vlad s-a calificat corect.
              Sorin a facut bine clasamentul.
              Multumesc!

              Comentariu


              • Particip des la turneele și taberele organizate la Gura Humorului. Am tot respectul fata de echipa organizatoare de aici. Se mai întâmplă și incidente dar nimic nu umbrește profesionalismul organizatorilor. Sunt, mai degrabă, dezamăgit de atitudinea unor concurenți. CALMUL, RĂBDAREA ȘI RESPECTUL TREBUIE SA FIE CALITĂȚILE ESENȚIALE ALE UNUI BUN SPORTIV!

                Comentariu


                • Scorul a fost 2-3, pe foaie e scris 2-3. S-a trecut greșit aici pe forum. Am văzut mai multe greșeli.

                  Comentariu


                  • Lasand la o parte victoria frumoasa pe care am obtinut-o, eu URSU si COCORUL avram victor, nu am avut parte de mancare, cred ca ceaunele au plecat cam repede de langa noi, si am inteles ca au fost 3 toate sau golit?
                    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                    Comentariu


                    • Nu voiam sa mai pun paie pe foc,insa pentru progres m-am hotarat sa scriu.
                      Este al doilea turneu A+ la care am refuzat sa particip din cauza lipsei conditiilor de desfasurare. La ora 17.30 (meciurile trebuiau sa inceapa la ora 14.00)se discuta in holul salii,daca sa ne mutam intr-o alta sala la Fălticeni sau sa nu mai jucam deloc. Cineva a avut ideea de a face o lista cu nemultumirile noastre si de a o semna de toti cei de la categoria Elite. In final aceasta petitie a fost intocmita de Bogdan Roman si semnata doar de cațiva,ceilalti dorind sa joace in orice conditii. Hilar a fost faptul ca si cei care au fost foarte vehementi la inceput,la ideea lui EMI TT,de a da o bere daca joaca la open si la elite,s-au razgandit,ba chiar spuneau ca sala se afla in cele mai bune conditii si se poate juca fara nici un pericol.
                      Turneul inceput la 17.45 era clar ca se juca pana la ora 3 dimineata,numai ca s-a luat decizia de a nu mai juca grupe superioare,trecandu-se direct la eliminatorii. Acest lucru mi s-a parut bizar si in afara regulamentului unui turneu A+
                      Personal am constatat ca oamenii sunt mai incantati de mancare,bautura,atmosfera,majorete,etc. decat de jocul de tenis de masă. Eu personal vin sa joc tenis si nu sunt interesat de mancare,bautura sau alte atentii,ci doar de conditiile de joc.
                      Decizia de a nu juca am luat-o deoarece exista pericolul de a aluneca pe o picatura de apa cazuta din tavan si de a ma accidenta. Acest lucru s-a intamplat unui alt coleg care sufera si acum dupa o cazatura intr-o sala de joc.
                      In concluzie voi continua sa merg la turnee prin tara chiar daca parcurg sute de km si fac eforturi financiare mari,dar ma voi retrage de fiecare data cand voi constata ca nu sunt conditii de joc, (locatiile,mancarea si bautura precum si alte accesorii sunt pe plan secund).
                      Liviu Petrescu

                      Comentariu


                      • este pacat ca ati renuntat domnule Petrescu, chiar erati unul dintre jucatorii pe care vroiam sa-i vad jucand live( si alti amici de-ai mei asteptau asta).Intradevar, a fost condens dar dupa pauza a fost super-ok suprafata de joc. Pe jucatorii buni din zona ii vedem relativ frecvent dar multi dintre cei de la Elite din celelalte zone nu prea avem ocazia, de aceea a fost destul de dezamagitor ca nu ati ramas. Noi cei mai novici in ale tenisului ne hranim cu meciurile vazute live cu jucatorii buni ai Amaturului...
                        JOOLA Zelebro
                        FH Joola Rhyzer Pro 45
                        BH Joola Rhyzer Pro 45

                        Comentariu


                        • Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
                          este pacat ca ati renuntat domnule Petrescu, chiar erati unul dintre jucatorii pe care vroiam sa-i vad jucand live( si alti amici de-ai mei asteptau asta).Intradevar, a fost condens dar dupa pauza a fost super-ok suprafata de joc. Pe jucatorii buni din zona ii vedem relativ frecvent dar multi dintre cei de la Elite din celelalte zone nu prea avem ocazia, de aceea a fost destul de dezamagitor ca nu ati ramas. Noi cei mai novici in ale tenisului ne hranim cu meciurile vazute live cu jucatorii buni ai Amaturului...
                          Imi pare rau ca v-am dezamagit,dar nu am riscat sa alunec pe o picatura de apa cazuta din tavan si sa ma accidentez.
                          Voi veni cu placere oriunde sunt conditii decente de joc!
                          Liviu Petrescu

                          Comentariu


                          • A fost un concurs foarte bine organizat.Doar c?rcotașii au dreptul la comentarii. Se poate întâmpla oricând și oriunde. Suntem totuși amatori.Inca sunt la Gura Humorului și-i mulțumesc familiei Chirac.

                            Comentariu


                            • Postat în original de daviris Vezi post
                              A fost un concurs foarte bine organizat.Doar c?rcotașii au dreptul la comentarii. Se poate întâmpla oricând și oriunde. Suntem totuși amatori.Inca sunt la Gura Humorului și-i mulțumesc familiei Chirac.
                              Chirap..Nea Costi
                              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                              Pe spate: Tenergy 80
                              Pe fata.: Tenergy 64

                              Comentariu


                              • Postat în original de daviris Vezi post
                                a fost un concurs foarte bine organizat.doar c?rcotașii au dreptul la comentarii. Se poate întâmpla oricând și oriunde. Suntem totuși amatori.inca sunt la gura humorului și-i mulțumesc familiei chirac.
                                sunteti dvs prea diplomat....
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu


                                • Postat în original de daviris Vezi post
                                  A fost un concurs foarte bine organizat.Doar c?rcotașii au dreptul la comentarii. Se poate întâmpla oricând și oriunde. Suntem totuși amatori.Inca sunt la Gura Humorului și-i mulțumesc familiei Chirac.
                                  Pe principiul asta, probabil ca daca se termina duminica seara concursul, era doar bine organizat, nu "foarte bine". Atat timp cat platim o anumita taxa si ne deplasam atatia km pentru un concurs, parca nu'i ok sa lauzi organizarea orice s-ar fi intamplat si la orice ora am fi terminat si in orice conditii.

                                  Comentariu


                                  • #334
                                    sorin_client sorin_client este conectat acum
                                    organizator turnee


                                    Avatarul lui sorin_client Data înscrierii
                                    05.02.2011
                                    Locație
                                    Botoșani
                                    Vârstă
                                    47
                                    Postări
                                    1.130
                                    Mulțumesc / îmi place post
                                    Timp total online
                                    43 z 7 h 27 m
                                    Timp online pe zi
                                    27 m
                                    Reputație
                                    2231
                                    Citat Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                    La categoria Elite apar pe lista de inscriere 36 jucatori, iar in clasament 32 jucatori. 4 jucatori au plecat impreuna cu umiditatea?
                                    S-au retras din diferite motive in ultimul moment.

                                    Iata motivele pentru care Tigau Dan , Petrescu Liviu si Tudorache Viorel nu au jucat tenis de masă la Gura Humorului ( cum de fapt nu a prea jucat nimeni)desi au facut peste 900 de km( inca putin si am fi putut face un antrenament la Schlager Academy dar nu aveau fasole cu carnati , asa ca … ) ca sa observe ca :
                                    -nu era organizat un turneu A+( rar de altfel ) de tenis de masă conform regulilor Amatur ci o serbare campeneasca cu ceva ping pong (cand ii venea randul) mai in aer liber cu acces in sala cand si cand dupa cum permiteau organizatorii
                                    -s-a jucat transparent,cu usile deschise ,sa simtim aerul de munte si sa fie si sala mai bine luminata si aerisita -toata lumea a fost suparata ca nu a fost vreme buna( in sala!!!!)
                                    Noi ne asteptam sa jucam intr-o sala amenajata pentru tenis de masă intr-o competitie dificila in care sa aratam toti ce putem .
                                    De fapt conditiile de joc au fost absolut nepotrivite :
                                    -mese neconforme(unele , nu majoritatea ) , filee neajustabile( unele nu majoritatea ) , lumina proasta ,fara mantinele intre spatiile de joc pentru mese , fara spatii de asteptare ( am stat pe langa ziduri), fara instalatie de sonorizare pentru anunturi,iar dupa ce s-a stins lumina ( 30-45 minute ) suprafata de joc era uda ,in anumite portiuni picura apa , existand un risc ridicat de accidentare ceea ce era de fapt inacceptabil pentru cei care vad in tenis de masă un sport caruia i-au dedicat cu pasiune o mare parte din timpul vietii lor si ar dori sa o mai poata face si in viitor.
                                    Organizarea a fost foarte slaba daca vorbim de un turneu A+ : spatiul nu era potrivit pentru 250 de oameni , solutiile pentru condens hilare (hartie ,carpe , toate usile deschise , evacuarea in aer liber (cu strigaturi si amenintari) a participantilor ca sa se mai usuce pardoseala si sa devina buna de joc , solutia unui meniu absolut nepotrivit pentru efort fizic ( fasole cu carnati-buna de altfel si fara sa provoace daune deosebite pentru ca portiile erau foarte mici), fara sonorizare , fara locuri suficiente pentru cei care stateau ,fara a se corela capacitatea salii cu numarul participantilor la diverse categorii, fara a se da prioritate categoriilor superioare si fara programarea si controlul desfasurarii meciurilor ,nerespectand regulamentelor competitiei si inventand solutii de compromis ( modificarea grupelor inferioare la Elite -nefiind necesara si fara grupe superioare, etc) .
                                    Scopul unui turneu A+ este departajarea in mod corect ,in conditii egale dar in mod obligatoriu adecvate acestui sport asa cum este definit prin regulamentele ITTF , a sportivilor din partea de sus a clasamentului oferindu-le sansa sa se intreaca si sa isi arate maiestria in tenis de masă prin joc de calitate care incanta pe ceilalti participanti si care ne motiveaza de fapt pe toti sa participam .
                                    Un A+ este mai putin un concurs sa ii zicem comercial sau pentru distractie, este un concurs obligatoriu pentru departajare pentru clasamentul sportivilor celor mai buni in primul rand in partea superioara a clasamentului .
                                    De data asta fara mantinele , cu risc de accidentare, cu ore intarziate ,cu modificarea grupelor anuntate, cu anunturi umflate si promisiuni neacoperite pentru drumuri de sute de km care creaza deja o stare de oboseala si disconfort si datorita regulamentului in vigoare sportivii din topul clasamentului fiind obligati sa participe( pentru ca altfel pierd puncte pe care nu le mai pot recupera ) acest concurs A+ nu si-a atins scopul .
                                    Daca nu ar fi vorba de un efort si un risc asumat al celor care au participat pana la urma si au acceptat aceste conditii , lucru pe care trebuie sa il respectam cu totii, acest concurs nu si-a atins scopul si ar trebui pur si simplu anulat .
                                    Rezultatul a fost viciat de conditiile de joc si de organizare.
                                    Stiu ca multi vor zice ca e bine si asa , ca se face , le repect optiunile si opinia dar pentru mine si multi altii nu e bine mai rau.
                                    Este bine daca e mai bine.
                                    Si nu avem timp sa ne mintim pe noi sau pe altii.
                                    Ce este insa absolut ingrijorator si m-a motivat sa scriu si eu aceste randuri este atitudinea organizatorilor .
                                    Unii au demonstrat fie pastrand tacerea asupra evenimentelor ( Dl Chirap Daniel -Dakiro ) fie trecand sub tacere incidentele si laudand cu un festivism exagerat succesul organizarii , neuitand sa critice concurenta( Pitești) in organizare ( Dl Corneanu Sorin) , fie facand oferte de nerefuzat tuturor celor de la Open si Elite care vor accepta sa joace in conditii impropii si anume 2 beri ( Dl Beltechi Dumitru –EMI TT ) ca sunt nepotriviti pentru a li se incredinta organizarea unei competitii sportive pentru ca scopul lor este evident unul comercial si nu stiu sa se comporte conform spiritului unei competitii sportive .
                                    Altii au demonstrat ca sunt alaturi de tenis de masă si au acceptat ca sunt conditii inacceptabile, le-a parut rau si au cerut scuze si au propus celor de la Elite sa ne mutam ( era ora 17 00 -trebuia sa inceapa la 14 00 concursul ) in sala de la Fălticeni pusa la dispozitie de Dl Mosneagu Marius si de Dl Cozma Catalin .
                                    Bravo lor !
                                    Incidentul se refera la faptul ca toti cei de la Elite si majoritatea de la Open au inteles ca sunt conditii impropii si exista risc de accidentare si ca in primul rand nu se va juca tenis de masă in conditii de competitie conform asteptarilor pe care le avem de la un concurs A+ .
                                    De aceea s-a facut o lista scrisa de Roman Bogdan ( si campion Gura Humorului-Bravo lui !) in care multi au semnat ca nu sunt de acord sa joace in conditiile existente .
                                    Cu toate astea la ora 18 00-18 30 cei de la Elite au hotarat sa joace mai putin 4 jucatori( Bularda Iulian , Tigau Dan , Tudorache Viorel si Petrescu Liviu ) , acest lucru fiind optiunea tuturor ( inclusiv a celor 4 )de a incerca sa nu compromita organizarea si concursul .
                                    Eu am propus ca cei care joaca sa fie clasificati conform rezultatelor iar cei care nu joaca ( personal pentru mine am luat in calcul riscul accidentarii avand cateva accidentari inca nevindecate si un concurs international saptamana viitoare, iar oferta de 2 beri si amenintarile care insoteau indemnurile de evacuare m-au convins ca am dreptate si le-am considerat jignitoare ) sa fie clasati dupa ultimul clasat in ordinea MP.
                                    Era rezonabil si nu am vrut sa provocam sa zicem daune morale organizatorilor sau sa cream o fronda in cadrul serbarii.
                                    Desi grupele erau deja facute , cunoscute , anuntate si banii incasati iar lista cu optiunea nu joc in conditiile impropii existente era semnata de mai multi jucatori nu doar de noi 3 (atentie: nu scrie ma retrag din diverse motive cum sustine Dl Corneanu Sorin in postul initial) organizatorii , fara sa ne intrebe nimic , fara sa vorbeasca cu noi modifica grupele , excluzandu-ne in loc sa ne considere meciurile din grupe pierdute si sa ia in considerare propunerea noastra ).
                                    Pur si simplu nu au incercat sa gaseasca o solutie si nu am primit nici un raspuns la solutia propusa de mine.
                                    Nici scuze !
                                    Am aflat ca ne-am retras din diverse motive . Asa a postat Dl Corneanu Sorin
                                    Acum e interesant ce se va intampla mai departe pentru ca :
                                    -am fost acolo si ni s-au incasat banii, am cheltuit multi bani , am venit cu speranta , am plecat umiliti
                                    -aflam ca ne-am retras din diverse motive pe care e foarte bine sa le stie toata lumea
                                    -ar trebui sa fim si penalizati R pentru ca nu ne-am supus in loc sa fie luata in calcul propunerea rezonabila pe care am facut-o .
                                    Am pierdut 40 de ore , am cheltuit multi bani , am venit cu speranta , am plecat umiliti dar si ingrijorati .
                                    Pentru ca Amatur nu este asa!
                                    Amatur inseamna oameni care sunt inca tineri in tot si care nu uita sa fie copii si sa viseze la o lume mai buna si mai frumoasa.
                                    Cine speculeaza acest lucru ca sa castige niste bani nu face parte din acest grup .
                                    Daca insa unii au nevoie de bani e mai bine sa ceara decat sa se intample asa ca la Gura Humorului. Daca cineva ii poate ajuta e bine sa o faca .Eu sunt dispus sa ii ajut dar sa nu mi se ceara sa adaug si timpul si efortul meu la sponsorizare si cheltuieli colaterale cu mult mai mari.
                                    Imi permit sa propun si solutii asupra carora merita sa ne gandim toti ca sa nu se mai intample acest lucru :
                                    -ar trebuie ca salile de competitii sa fie certificate de catre Amatur in functie de tipul de concurs, nr maxim de participanti , conditii impuse ,eventuale corectii
                                    -ar trebui ca organizatorii sa fie la randul lor certificati : sa prezinte un plan , sa isi asume respectarea unui cod Amatur , sa respecte niste principii si reguli pe care sa le definim( aroganta si indiferenta trebuie neaparat excluse)
                                    -ar trebui sa fie 2 concursuri A+ in 2 localitati din tara in aceeasi zi astfel incat toti jucatorii sa aiba sansa sa isi castige punctele necesare ramanerii in cursa .
                                    Ar mai trebui sa ne respectam si sa ne informam corect asupra a ce e bun si ce e rau in organizare si sa incercam sa acceptam opiniile tuturor dar scopul sa fie sa facem toti ca lucrurile sa mearga mai bine nu sa le acceptam asa cum sunt si sa ne mintim ca este de fapt foarte bine .
                                    Scopul este sa progresam nu sa supravietuim !
                                    Multumesc celor care vor avea rabdare sa citeasca ce am scris ,inclusiv celor care ma vor corecta( si eu ca oricine pot sa gresesc in a-mi forma o opinie si accept asta ) dar imi cer scuze ca nu voi raspunde nimanui si nu voi intra in polemica cu nimeni indiferent de tentatia de a mai adauga ceva la acest subiect.
                                    Numai bine tuturor cu mingea de 40+ !
                                    Ultima editare de Dan Tigau; 30.apr.2017, 20:48.

                                    Comentariu


                                    • Lucruri pozitive:amatorii au inceput la ora 9 fix meciurile ceea ce nu prea am intalnit la alte turnee.Cu 2 grupe la 3 mese ,noi eram 6 intr o grupa (GR 9), la ora 11 si 10 deja sunam nevasta ca mai raman pentru grupele superioare.(erau multe scoruri de 3 2, dar nu aveam fumatori,plimbatori in grupa).Ceea ce s- a intamplat mai departe ca eliminatoriile jucam si la ora 22 , raspunsul am gasit mai sus .(nevestele pot citi...)

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Nicu Constantin Vezi post
                                        Clasamentul este corect, Dicu Vlad este pe locul 2, Scorul Joldes-Dicu era 3-2 (in loc de 3-1, eroare de editare). Nicu +1, Dicu+1, dar Dicu Vlad a avut victoria directa.
                                        Deci Dicu Vlad s-a calificat corect.
                                        Sorin a facut bine clasamentul.
                                        Multumesc!
                                        Multumesc pentru ajutor Nicu.
                                        Blade: lemn off...ce lemn !
                                        Bh: cu tepi
                                        Fh: fara tepi

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de orza catalin Vezi post
                                          cu arabul de ilies a fost 3-1 nu 3-2 deși a jucat cu toți sfinții si d-zeii si crucile binevoitoare care au putut sa ii iasă pe gura sa evlavioasă .......👎👎👎
                                          sfinte sisoe!!!!!! Mi-am pierdut memoria.......a fost 3-2......scuze ......arabului!!!
                                          TB SPIRIT
                                          TGY 05
                                          TGY 05 FX

                                          Comentariu


                                          • Bine ca ți-ai amintit mosiule

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de sorin_client Vezi post
                                              Multumesc pentru ajutor Nicu.

                                              Comentariu


                                              • Felicitari, castigatorilor! Mai ales colegilor mei din Cta, care s.au descurcat si in "conditiile extreme" date de condens si aglomeratie ....

                                                Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • Atât poți sa scrii la ora ăsta, la tot ce sa întâmplat ... (Mulțumesc Nicu Constantin) vai de mama noastră !!! ...petrecerea de după a fost OK presupun. ...eu ținând cont de faptul ca am rămas pana la sf?rșitul competiției și am văzut tot parcursul ei mai aveam vreo câteva exemple de o organizare execrabila. ..Cum poți sa zici la cineva care a venit de la București, Constanța ca ati mîncat din "trei ceaune" și tot sinteti nemulțumiți. .?!?!?!?

                                                  Comentariu


                                                  • Iertare dar nici daca citesc "pe diagonala" nu inteleg nimic :B
                                                    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                                    Pe spate: Tenergy 80
                                                    Pe fata.: Tenergy 64

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X