Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Campion INDOOR Table Tennis 2017 - Elite", Ploiești - 13.08.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Avand in vedere dinamica inscrierilor asa cum se vede din "inscrierea" mai multor jucatori cu MP<20, se modifica structura turneului astfel:
    - Pt. elite se micsoreaza numarul maxim la 15 jucatori, pastrandu-se celelalte "date" din anuntul initial
    - Se infiinteaza separat un turneu pt. Amatori tot cu maxim 15 jucatori, cu premii in diplome si materiale pt. tenis de masă pt locurile 1-4
    Va multumesc pt. intelegere !

    Comentariu


    • #27
      Plaiasu Ion, PLOPENI, Prahova
      BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
      Blade: KAZAK
      FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

      Comentariu


      • #28
        Eparu Leontin
        Eparu Matei
        Avansați

        Comentariu


        • #29
          Boraciu Claudiu- Elite

          Comentariu


          • #30
            Iuliana Caloianu-Ploiești

            Comentariu


            • #31
              Din Targoviște - Lazaroiu Adrian - Open Avansati.
              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
              FH: Butterfly - Dignics 80
              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

              Comentariu


              • #32
                Inscrieri Elite by MP- on 8/9/2017 at 15:04:53 AM

                1. Lukasz Klimas, Ploiești, 2 - 44.41 - OEL
                2. Tigau Dan, București, 26 - 34.33 - OELW
                3. Caloianu Iuliana, Ploiești, 755 - 33.5 - OEF
                4. Iancu George, Ploiești, 57 - 32.58 - OEW
                5.Lazaroiu Adrian, Targoviște, 38 - 32.32 - OE
                6. Neagoe Costin, București, 111 - 30.5 - OE
                7. Chiru Sorin, Campina, 187 - 29.92 - OEW
                8. Dena Corneliu, Giurgiu, 67 - 28.82 - OEW
                9. Istrate Cristian, București, 59 - 27.53 - OEW
                10. Boraciu Claudiu, Urziceni, 509 - 27.13 - OE
                11. Voicu Ionut, Ploiești, 346 - 23.6 - O
                12. Radu Florin, Ploiești, 965 - 23 - O
                13. Sorescu Mircea, Paulesti, 227 - 22.36 - O
                14. Sarbu Dan, Ploiești, 203 - 22.33 - OW
                15. Brulea Petre, Ploiești, 321 - 21.38 - OW
                -----------------------------------------


                Inscrieri Avansati by MP- on 8/9/2017 at 15:12:12 AM

                1. Trocan Nicolae, Mioveni, 301 - 19.75 - AW
                2. Ionita Fabian, Ploiești, 722 - 19 - A
                3. Jaouir Khaled, București, 238 - 18.54 - AW
                4. Stoica Mihai, Mioveni, 284 - 16.82 - AW
                5. Plaiasu Ion, Plopeni, 378 - 15.88 - A
                6. Rusea Gheorghe, Breaza, 365 - 15.71 - A
                7. Stancescu Sebastian, Ploiești, 363 - 15.32 - A
                8. Banuta Dumitru, Ploiești, 636 - 11.54 - A
                9. Bivolaru Stelian, Targoviște, 1216 - 10 - A
                10. Eparu Matei, Ploiești, 1133 - 8 - AJ
                11. Eparu Leontin, Ploiești, 989 - 7.2 - A
                Ultima editare de george60; 09.aug.2017, 14:11.

                Comentariu


                • #33
                  Grupele se vor face in functie de MP sau in functie de clasament?

                  Comentariu


                  • #34
                    Dupa MP !

                    Comentariu


                    • #35
                      Imi pare rau George dar ma retrag in semn de protest pentru anularea turneelor din București si nu doar de la turneul tau,din circuitul Amatur.......................

                      Comentariu


                      • #36
                        Dane, mai in gluma mai in serios, cred ca puteai sa începi protestul de luni

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de Brulea Petre Vezi post
                          Dane, mai in gluma mai in serios, cred ca puteai sa începi protestul de luni
                          Pentru tine am sa vin macar o sa fie de retragere

                          Comentariu


                          • #38
                            La nervi am uitat ca vi tu si Gica ,ma reinscriu .

                            Comentariu


                            • #39
                              Eu tocmai ma gandeam ... ca trebuie sa vand ... lada frigorifica !!!

                              Comentariu


                              • #40
                                Se retrage Chiru Sorin
                                Se inscrie Tudor Valeriu la Avansati

                                Comentariu


                                • #41
                                  Cornel dumitrescu elite

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Se retrage Radu Florin

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Petre Cristian, Baltatu Marius si Barca George la amatori- PITESTI.

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Inscrieri Elite - on 8/10/2017 at 1:07:42 PM

                                        1. Lukasz Klimas, Ploiești, 2 - 44.41 - OEL
                                        2. Dumitrescu Cornel, București, 54 - 34.42 - OEW
                                        3. Tigau Dan, București, 26 - 34.33 - OELW
                                        4. Caloianu Iuliana, Ploiești, 755 - 33.5 - OEF
                                        5. Iancu George, Ploiești, 57 - 32.58 - OEW
                                        6. Lazaroiu Adrian, Targoviște, 38 - 32.32 - OE
                                        7. Neagoe Costin, București, 111 - 30.5 - OE
                                        8. Dena Corneliu, Giurgiu, 67 - 28.82 - OEW
                                        9. Istrate Cristian, București, 59 - 27.53 - OEW
                                        10. Boraciu Claudiu, Urziceni, 509 - 27.13 - OE
                                        11. Petrov Dan, București, 143 - 26.29 - O
                                        12. Voicu Ionut, Ploiești, 346 - 23.6 - O
                                        13. Sorescu Mircea, Paulesti, 227 - 22.36 - O
                                        14. Sarbu Dan, Ploiești, 203 - 22.33 - OW
                                        15. Brulea Petre, Ploiești, 321 - 21.38 - OW

                                        Inscrieri Avansati - on 8/10/2017 at 1:22:02 PM

                                        1. Trocan Nicolae, Mioveni, 301 - 19.75 - AW
                                        2. Ionita Fabian, Ploiești, 722 - 19 - A
                                        3. Jaouir Khaled, București, 238 - 18.54 - AW
                                        4. Stoica Mihai, Mioveni, 284 - 16.82 - AW
                                        5. Plaiasu Ion, Plopeni, 378 - 15.88 - A
                                        6. Rusea Gheorghe, Breaza, 365 - 15.71 - A
                                        7. Stancescu Sebastian, Ploiești, 363 - 15.32 - A
                                        8. Barca George, Pitești, 556 - 15.17 - A
                                        9. Petre Cristian, Pitești, 740 - 13.4 - A
                                        10. Baltatu Marius, Pitești, 925 - 12.63 - AW
                                        11. Banuta Dumitru, Ploiești, 636 - 11.54 - A
                                        12. Tudor Valeriu, Ploiești, 1025 - 10.5 - A
                                        13. Bivolaru Stelian, Targoviște, 1216 - 10 - A
                                        14. Eparu Matei, Ploiești, 1133 - 8 - AJ
                                        15. Eparu Leontin, Ploiești, 989 - 7.2 - A

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Postat în original de Johnny Plaiasu Vezi post
                                          Plaiasu Ion, PLOPENI, Prahova

                                          Te-am inscris si la tenis ... si la bere rece ... si la rachiu ... si la gratar ... La box sa sti ca n-ai cu cine !!!

                                          Lasand gluma la o parte ... premiile la avansati sunt :
                                          Locul I - o fata paleta DonicTwingo
                                          Locul II - 1 Table tennis wooden blade sealer
                                          Locul III - 3 mingi plastic Kingnik 1*
                                          Ultima editare de george60; 10.aug.2017, 13:23.

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de george60 Vezi post

                                            Te-am inscris si la tenis ... si la bere rece ... si la rachiu ... si la gratar ... La box sa sti ca n-ai cu cine !!!

                                            Lasand gluma la o parte ... premiile la avansati sunt :
                                            Locul I - o fata paleta DonicTwingo
                                            Locul II - 1 Table tennis wooden blade sealer
                                            Locul III - 3 mingi plastic Kingnik 1*
                                            Multumesc! Raman la tenis si gratar ca daca fac bere + rachiu imi trebuie, musai, macar unul, pentru box!!! Macar daca aveati premiu de consolare/ participare la box !!! Ma alegeam cu ceva,,,un ochi mov, ceva dinti minus, plus concediu medical...
                                            BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                                            Blade: KAZAK
                                            FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Din cate vad, locuri libere mai sunt decat la box... Ma sacrific si ma inscriu si eu acolo cu mentiunea ca am oarescare experienta in sporturile de contact - am vreo 4 ani de 'kara-te' (exact asa imi zice nevasta-mea cand ii spun ca vin la tenis...)

                                              Lasand gluma la o parte, se inscrie Lazar Dumitru la Amatori. Daca nu se elibereaza vreun loc, vin macar sa fac galerie...

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Postat în original de DAN LAZAR Vezi post
                                                Din cate vad, locuri libere mai sunt decat la box... Ma sacrific si ma inscriu si eu acolo cu mentiunea ca am oarescare experienta in sporturile de contact - am vreo 4 ani de 'kara-te' (exact asa imi zice nevasta-mea cand ii spun ca vin la tenis...)

                                                Lasand gluma la o parte, se inscrie Lazar Dumitru la Amatori. Daca nu se elibereaza vreun loc, vin macar sa fac galerie...
                                                Ai șanse doar dacă ești maestru la "sughițu-n aer"... ������... Ce-n-gura cu dani...
                                                BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                                                Blade: KAZAK
                                                FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Concurs incins, dar nu de canicula!

                                                  Problema mica de gramatica de formare a viitorului. Succes!

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Se retrage Neagoe Costin

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X