Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • In primul rand felicitari domnilor Dan Bodeanu,Florin Apian,Sorin Botrica si Gelu Vladoi pentru munca enorma depusa la buna desfasurare a acestui turneu.Organizarea unui concurs de o asemenea anvergura la care participantii au fost in numar record pentru gruparea Amatur(din cate stiu eu) a avut nevoie din plin de experienta celor enumerati.Nu-mi ramane decat sa ma inclin in fata lor...RESPECT.
    LE-La aceasta lista neapara trebuie adaugat si domnul EMI(scuze pentru omisiune),pentru sprijinul important acordat realizarii acestui turneu final.
    Ultima editare de cornelus3; 08.dec.2013, 19:26.

    Comentariu


    • Mii de multumiri lui Gelu si echipei care l-a ajutat. Ati depus o munca enorma. Eu unul, n-as fi fost in stare de asa ceva.

      Comentariu


      • Asi propune ca anul calendaristic amatur sa inceapa si sa se termine intr o luna(septembrie),pentru a evita anumite probleme cum ar fii incalzirea salilor........
        Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
        Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
        Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

        Comentariu


        • Felicitari Gelu-Felicitari Brașov-Felicitari Amatur Romania !

          Comentariu


          • Felicitari echipei din Brașov pentru efortul titanic depus...felicitari si pentru gulas care a fost meserie...un turneu cu valoare ridicata zic eu care confirma trendul ascendent al miscarii Amatur...felicitari inca odata Gelu iar celor care critica le aduc aminte ca asta e cea mai usoara trebusoara...mai greu e sa faci, sa te sacrifici...Numai bine si sa ne vedem sanatosi la anul!
            Blade: Viscaria, FL
            fh: T05, 2,1 mm, black
            bh: T05, 2,1 mm, red

            Comentariu


            • Postat în original de DANIEL_SAN Vezi post
              Asi propune ca anul calendaristic amatur sa inceapa si sa se termine intr o luna(septembrie),pentru a evita anumite probleme cum ar fii incalzirea salilor........
              DACA AR FI NUMAI ASTA PROBLEMA,nu ar fi niciun bai,dar iarna este foarte periculos de venit dintr-un capat la celalat al tarii cu masina .Sigur o sa spuneti ca se poate intampla si vara ,dar riscul este f.mare pe sosele Romaniei iarna la o distanta cum am eu de 400km dus si inca 400 km intors.ar fi ideal ca sa diminuam aceste riscuri ca sezonul calanderistic sa fie in orice luna de primavara sau oricand inafara de cele de iarna.
              REFERITOR LA CONCURS BRAVO nea GELU ptr. org.,PACAT DE CONDITIILE DIN SALA DE LA SANPETRU,si in rest sa fim sanatosi si sa ne vedem si la anul care vine
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • Am ajuns si eu acs cu bn si tin sa felicit pe toata echipa lu Gelu care sa implicat in o asa treaba ,Gelu aseara parca era Zombi prun sala bv tuturor participantilor un minus pt Florescu Eleodor care a incurcat tiata grupa am avut ghinionul sa cad cu el in grupa sa ne vdm cu bn

                Comentariu


                • Postat în original de DANIEL_SAN Vezi post
                  Asi propune ca anul calendaristic amatur sa inceapa si sa se termine intr o luna(septembrie),pentru a evita anumite probleme cum ar fii incalzirea salilor........
                  Sau la inceputul lui Noiembrie.

                  Comentariu


                  • Finala Amatori

                    - - - Actualizat - - -
                    Interviul de dupa finala

                    Comentariu


                    • Asa vom avea timp de o copca,bibanii or sa muste bine!
                      Postat în original de DANIEL_SAN Vezi post
                      Asi propune ca anul calendaristic amatur sa inceapa si sa se termine intr o luna(septembrie),pentru a evita anumite probleme cum ar fii incalzirea salilor........
                      YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                      Comentariu


                      • Ultima editare de flowmaster; 08.dec.2013, 19:29.
                        Lemn:Matsushita Def:,Fh:Nitaku P1Bh: TSP Curl P-4 Chop
                        http://www.tenismasa.ro/

                        Comentariu


                        • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                          Finala Amatori

                          - - - Actualizat - - -
                          Interviul de dupa finala
                          Nea Titi, esti viu?
                          4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                          Comentariu


                          • Mai vrem poze!
                            Mai mult ca sigur si maestrul Adimucu trebuie sa fi imortalizat in imagini cateva momente de la regalul de la Brașov

                            Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                            Cateva instantanee la cald. Mai multe o sa puna Dl. Iuliu Zedler care a fost mai in forma decat mine.
                            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                            Tel : 0742 257 995

                            Comentariu


                            • Dl Iuliu Zedler, Emi, Csaba Zedler au carat astazi mesele, ba chiar m-am ajutat si pe mine la Sala Sporturilor. Sunt poze multe, dar cred ca maine reuseste sa posteze. Cu aceasta ocazie le multumesc pentru ajutor!
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • Cu sinceritate felicit intreaga echipa de organizatori a turneului final din acest an incepand cu dl. EMI ,dl. GELU VLADOIU,dl. APIAN,dl.BODEANU,DL. SORIN ,dl. V I O R E L si multumesc oamenilor anonimi din spatele acestui eveniment.
                                Avem nevoie de voi si scuze ptr. reprosurile care le consider sanatoase in acest circuit.

                                Comentariu


                                • A fost un turneu care a presupus mari eforturi de organizare, sunt convins de asta, avand in vedere nr enorm de participanti. Sunt sigur ca in sala sporturilor a fost totul ca la carte, pt ca pe la 21.00, cand am ajuns acolo, am ramas socat cand am vazut ce conditii extraordinare au fost asigurate de Gelu si de colaboratorii lui. Felicitari sincere pentru asta si tot respectul si aprecierea pentru munca enorma pe care a presupus-o organizarea unui astfel de turneu.
                                  Cat despre noi, cei de la open, ce sa spun ? Am trait una dintre cele mai neplacute experiente de cand sunt in Amatur. Frig groaznic toata ziua si vizibilitate zero. Mi-a parut rau ca am plecat la un drum de vreo 700-800 de km dus-intors, in zi de Sf Nicolae, ca n-am stat cu familia in week end si ca am cheltuit o gramada de bani si nici macar nu am avut placerea de a ma simti bine jucand cateva partide frumoase de tenis, pt ca numai tenis nu a fost ce am jucat noi in conditiile alea. Fiecare isi asuma deciziile si asta voi face si eu, insa daca mi s-ar fi spus la ce sa ma astept, era foarte usor de ales pentru mine, indiferent de pasiunea mea: NU VENEAM, pt ca ar fi trebuit sa fiu masochist ca sa stiu ce conditii sunt si totusi sa vin.
                                  Avand in vedere ca stiu ce eforturi fac organizatorii ca totul sa fie bine si ca muncesc enorm pt a organiza un asemenea concurs, pana acum nu cred ca am scris decat de bine despre toate locatiile in care am fost. Nu am cum sa fac asta acum: a fost o dezamagire mare sa fim chemati sa jucam in asemenea conditii si evident ca in viitor ma voi gandi bine inainte daca voi mai onora concursuri din Brașov.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de &1c Vezi post
                                    Nea Titi, esti viu?
                                    Mai viu decit crezi...Datorita Piafenului si-a ciorbei de pitoance...Multumesc Cristina !

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de raducu Vezi post
                                      A fost un turneu care a presupus mari eforturi de organizare, sunt convins de asta, avand in vedere nr enorm de participanti. Sunt sigur ca in sala sporturilor a fost totul ca la carte, pt ca pe la 21.00, cand am ajuns acolo, am ramas socat cand am vazut ce conditii extraordinare au fost asigurate de Gelu si de colaboratorii lui. Felicitari sincere pentru asta si tot respectul si aprecierea pentru munca enorma pe care a presupus-o organizarea unui astfel de turneu.
                                      Cat despre noi, cei de la open, ce sa spun ? Am trait una dintre cele mai neplacute experiente de cand sunt in Amatur. Frig groaznic toata ziua si vizibilitate zero. Mi-a parut rau ca am plecat la un drum de vreo 700-800 de km dus-intors, in zi de Sf Nicolae, ca n-am stat cu familia in week end si ca am cheltuit o gramada de bani si nici macar nu am avut placerea de a ma simti bine jucand cateva partide frumoase de tenis, pt ca numai tenis nu a fost ce am jucat noi in conditiile alea. Fiecare isi asuma deciziile si asta voi face si eu, insa daca mi s-ar fi spus la ce sa ma astept, era foarte usor de ales pentru mine, indiferent de pasiunea mea: NU VENEAM, pt ca ar fi trebuit sa fiu masochist ca sa stiu ce conditii sunt si totusi sa vin.
                                      Avand in vedere ca stiu ce eforturi fac organizatorii ca totul sa fie bine si ca muncesc enorm pt a organiza un asemenea concurs, pana acum nu cred ca am scris decat de bine despre toate locatiile in care am fost. Nu am cum sa fac asta acum: a fost o dezamagire mare sa fim chemati sa jucam in asemenea conditii si evident ca in viitor ma voi gandi bine inainte daca voi mai onora concursuri din Brașov.
                                      Onorati cu participare dl. COSTICA ca mai rar am vazut asa meci pe care l-ati pierdut cu dl. STEREA(mai ales primul set).
                                      Sa auzim numai de bine.

                                      Comentariu


                                      • Cateva poze de la turneu :cea mai tare fiind cea a lui Arpi obosit dupa inferioare in zona VIP:
                                        Lemn:Matsushita Def:,Fh:Nitaku P1Bh: TSP Curl P-4 Chop
                                        http://www.tenismasa.ro/

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de dinicescuion Vezi post
                                          Cu sinceritate felicit intreaga echipa de organizatori a turneului final din acest an incepand cu dl. EMI ,dl. GELU VLADOIU,dl. APIAN,dl.BODEANU,DL. SORIN ,dl. V I O R E L si multumesc oamenilor anonimi din spatele acestui eveniment.
                                          Avem nevoie de voi si scuze ptr. reprosurile care le consider sanatoase in acest circuit.
                                          Nea Ioane,cred ca acuma seara ai baut lapte dulce si cald,sa traiesti 100 de ani
                                          - - - Actualizat - - -

                                          Comentariu


                                          • Arpi vezi ca ai ramas singur frate , si esti dezvelit sa nu te racesti .

                                            Comentariu


                                            • pose

                                              Felicitari ptr Gelu, Emi si ptr toti cei care au ajutat la turneu. Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor....bv prietene Jeno, ma bucur sincer ca ai jucat finala.
                                              Ultima editare de FlorinBN; 09.dec.2013, 08:31.

                                              Comentariu


                                              • Mesaj privat de la " d-l " cu userul victorache catre mine.
                                                Postat în original de victorache
                                                chiar asa ai inteles dumneata cand am facut acea paralela ?
                                                ma dezamagesc cei 52 de ani ai dumitale,sincer.Se pare ca doar din rautatea pe care o ai dumneata ai putut vedea din acest unghi.A fost un spirit de gluma,iar dumneata ai fortat si ai interpretat intr-un mod josnic cuvintele mele.
                                                urat,tare urat.spre deosebire de dumneata,eu alm ales sa iti trimit acest mesaj aici,ca sa nu vada toata lumea cat de josnic poti fi interpretand astfel.Personal ma cunosc cu Bogdan,si crede-ma ca nu am avut nici cea mai mica intentie sa se inteleaga asa,doar imaginatia dumitale de chibitz,a putut gasi un asemenea sens.
                                                meriti tot dispretul meu.am sa te rog sa nu mai comentezi ce postez eu,cum nici eu nu am comentat si nici nu voi comenta ce spui dumneata pe forum.sa iti fie rusine,si sper ca poate acum ai sesizat ca ai gresit.
                                                Da, da, da, o gluma repetata la nesfirsit. Se pare ca nu a fost o simpla gluma, daca v-a suparat asa tare ce v-am spus - se pare ca adevarul supara.
                                                Si apropo, eu m-am adresat si ma adresez in continuare cu un anumit respect – nu cu dumneata – pe care dumneavoastra ar trebui sa mi-l acordati, daca nu de altceva, macar datorita varstei pe care o am.
                                                Tocmai ! Eu am postat pe forum, ca nu am nimic de ascuns, sa vada toata lumea daca gresesc sau nu. Ati ales varianta mesajului privat, tocmai ca sa nu vada toata lumea adevaratul caracter pe care il aveti si cat sunteti d-voastra de josnic.
                                                Cu asta am incheiat orice polemica cu cei de teapa d-voastra pe aceast forum.
                                                Din pacate ce am avut de demonstrat - a-ti demonstrat - si s-a confirmat prima parere pe care mi-am exprimat-o anterior pe forum
                                                Postat în original de alandala Vezi post
                                                ...
                                                Iata de ce suntem atat de " bine vazuti " noi romanii in strainatate.
                                                Ultima editare de alandala; 08.dec.2013, 21:04.

                                                Comentariu


                                                • Felicitari organizatorilor pentru turneul final Amatori desfasurat la Sala Sporturilor din Brașov.... referitor la cealalta categorie - Open , sunt TOTAL de acord cu ce a spus Radu Costica mai sus diferenta dintre cele 2 locatii fiind foarte mare ...

                                                  Comentariu


                                                  • Apropo,sa nu mai comenteze amatorii ca openistii sint favorizati
                                                    A fost o gluma, oricum Gelutu a vrut ca toata lumea sa se simta foarte bine si a fost aproape sa reuseasca daca nu se intimpla treaba cu caldura.
                                                    Oricum Gelutule anul asta ai fost fantastic cu turneele organizate de tine,tot respectul din partea mea

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X