Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa UNIREA 99", Alba Iulia - 09.12.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Comentariu


    • Felicitari celor doi Alexandru, Enciu pt locul I si prahoveanului Grigore pentru locul III !

      Comentariu


      • Felicitari, Grig ! Campina la putere !

        Comentariu




        • Multumiri pentru poze d-nului Demeter Attila.

          Comentariu


          • AVANSATI


            Comentariu


            • Comentariu


              • TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                Comentariu




                • Am inteles ca a fost si un meci demonstrativ Andreea Dragoman vs Rodica Sicoe. Sunt convins ca o sa apara si imagini video.
                  FELICITARI celor 2 CAMPIOANE !

                  Comentariu


                  • TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                    Comentariu


                    • Postat în original de iuliu zedler Vezi post


                      Am inteles ca a fost si un meci demonstrativ Andreea Dragoman vs Rodica Sicoe. Sunt convins ca o sa apara si imagini video.
                      FELICITARI celor 2 CAMPIOANE !
                      Iata o filmare ma jos. Aceleasi multumiri domnului Demeter Attila.

                      Comentariu


                      • alte filmari





                        Comentariu


                        • Multumesc mult si eu pentru tot suportul colegilor blajeni care m-au sustinut tot timpul. . Felicitari de asemenea castigatorilor !

                          Comentariu


                          • Am participat cu placere la acest turneu frumos, multumim gazdelor pentru ospitalitate, felicitari castigatorilor la cele 4 categorii si in special lui Grigore pt locul 3 la elite

                            Comentariu


                            • Daca , considerati ca a fost un turneu reusit,atunci trebuie felicitat primarul municipiului Alba Iulia care are ca politica vis-a vis de sport,promovarea sportului de masa si prin aceasta,promovarea Cetatii Alba Iulia.Multumesc tuturor celor prezenti la intalnirea noastra dar,cu precadere celor trei coordonatori ai turneului: Emy ,Florin Apian,Claudiu Vela.Va imbratisez cu drag.

                              Comentariu


                              • P?nă acum câteva minute am fost supărat pentru participarea mea la acest turneu... Dar, am vazut podiumul de la Avansați și mi-a revenit zâmbetul. Am facut " echipa" în superioare cu doi dintre premianți, chiar eram calificat de pe primul loc în această grupa până la ultimul meci când am cedat inexplicabil pentru mine....Felicitări sincere Pavel B. și Mircea H. ! Fara mine nu ați fi ajuns până aici....[emoji6][emoji28][emoji38]. Mircea astept revanșa! Sărbători fericite tuturor! A...era sa uit: Mulțumim organizatorilor !

                                Mr. Tomahawk

                                Comentariu


                                • Daca accesati :absport.ro,cjsport.ro,sbsport.ro,tmsport.ro saucssport.ro puteti vedea filmarile si o multime de fotografii de la turneu.

                                  Comentariu


                                  • 10

                                    10. Este nota pe care o acord acestui turneu (si nu din complezenta). Este nota pe care o merita Daviris (pentru inspiratie, efort, transpiratie, suflet, ospitalitate, ...) & support team.
                                    Este nota pe care o merita toti concurentii pentru spiritul de fair play dovedit, este nota pe care o merita tot si toti cei care au stat in "spatele" acestui eveniment dedicat Marii Uniri.
                                    Multumesc pentru acest turneu care a avut de toate: organizare excelenta, suport tehnic si logistic calificat, participare selecta, partide adevarate, invitati de onoare dragi.
                                    Multumesc Daviris ! (Multumesc Attila, pentru atmosfera !) Multumesc, Alba Iulia !
                                    Ma inscriu de pe acum la editia jubiliara -Cupa Unirii 100.
                                    Va salut cu drag si ma inclin cu respect !



                                    Comentariu


                                    • ,,veniți la Alba Iulia, veniți la Mecca noastră, veniți la Alba Iulia in Ardeal''.

                                      Comentariu


                                      • Totul la superlativ, va mulțumim ca existați !

                                        Comentariu


                                        • Felicitari pt organizatori, pt concurenti si mai ales pt amicii mei de pe podiumul Elite: Sandu ,Bogdan si grasunul Alexutu care a facut o surpriza faina! iar lui Gica Vlase ii doresc sa-si intareasca reverul!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Vlase Gheorghe Vezi post
                                            ,,veniți la Alba Iulia, veniți la Mecca noastră, veniți la Alba Iulia in Ardeal''.
                                            Data viitoare sigur venim Gica ca a fost prea frumos !

                                            Comentariu


                                            • Efortul organizatorului a dus la un turneu de exceptie . De luat in calcul pentru T.C.2018 , coincide cu anul centenarului si se poate juca in doua zile (60 mese ).Felicitari Pralea !

                                              Comentariu


                                              • Un turneu foarte bine organizat,gazde primitoare si jucatori foarte buni.Multumesc domnului Pralea si celorlalti organizatori pentru buna desfasurare a concursului,Andreei Dragoman pentru ca a acceptat sa vina si sa dispute un meci demonstrativ in compania doamnei Rodica Sicoe(e mare lucru sa vezi live o CAMPIOANA EUROPEANA jucand) si lui Emi ca a facut posibil acest lucru.O sa revin la Alba Iulia cu foarte mare placere.

                                                Bravo Grigore pentru un parcurs exceptional,ai reusit sa invingi jucatoari foarte buni pe toata durata concursului.
                                                FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                                BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                                BH:Stiga Energy Absorber

                                                Comentariu


                                                • Si noi sexu feminim ...nu am facut nici o surpriza🙄😏

                                                  Comentariu


                                                  • Alba Iulia - (Avansati, Incepatori) 2017.12.09
                                                    ID Nume si prenume Data Penalizare
                                                    1540 Ispas Emil - Alba Iulia 2017.12.09 - N
                                                    1539 Prodan Tiberiu - Târnaveni 2017.12.09 - R2
                                                    1538 Prodan Cristian - Târnaveni 2017.12.09 - R2
                                                    1537 Cinebuji Attila - Târnaveni 2017.12.09 - R2
                                                    1536 Piper Mirel - Luna CJ 2017.12.09 - N
                                                    1535 Prodan Iosif - Târnaveni 2017.12.09 - R2
                                                    1534 Daian Vasile - Alba Iulia 2017.12.09 - R2

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X