Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București - Top Tenis Arena

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Babaul Vezi post
    Nu stiu daca e cineva de la Top Tenis Arena online dar as vrea sa stiu daca maine,25- 04- 2011 sala este deschisa. Multumesc.
    Toti clientii care au un cont de email valid in baza noastra de clienti, au fost notificati in privinta programului de Paste. Va incurajam sa ne furnizati un cont de email intrucat este numai si numai in beneficiul dvs. In afara informatiilor utile legate de sala si a noutatilor pe care le puteti afla fara sa urmariti zilnic paginile de net, promotiile noastre sunt dedicate si se fac doar pe email si doar pentru cei care au un cont de email.

    Comentariu


    • Postat în original de TopTenisArena Vezi post
      Cei mai mici copii pe care ii avem au putin peste 6 ani. In functie de dezvoltarea copilului se poate si de la 5 ani. Am vazut pe net copii de 4-5 ani, urcati pe masa. Important este sa existe receptivitate din partea copilului. De restul de ocupam noi. Va asteptam cu micutul/a pentru a incepe pregatirea.
      Va multumesc, vara aceasta va "facem o vizita"

      Comentariu


      • o a avgeti bucuria de a ma infrunta si pe mine..dar nu stiu cand)

        Comentariu


        • As dori si eu nr de telefon al D-lui Fodoran.

          Postat în original de TopTenisArena Vezi post
          Incepand de astazi, 21 Februarie 2011, domnul antrenor emerit Fodoran Vasile a incetat colaborarea cu Top Tenis Arena. Ii multumim domnului antrenor pentru activitatea desfasurata in cadrul salii nostre si ii dorim multa bafta.

          ---------- Post added 09-Jun-2011 at 04:01 ----------
          Buna! Daca se poate nr de telefon al D-lui Fodoran.
          As vrea sa vin cu baiatul la sf. lunii iunie la București la o testare.
          Multumesc,
          Teodor

          Comentariu


          • Foarte buna ideea cu acele pancarte puse sus, acum nu ma mai uit in neoane cand e mingea sus. Multumim!
            Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
            FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
            BH: Tibhar Quantum X Pro Max

            Comentariu


            • ma puteti adauga si pe mine la newsletterul respectiv (sau ce o fi ) cu mailul razvan (at) changer.ro
              Multumesc
              D09C - Mizutani ZLC - D09C

              Comentariu


              • Editia a 3-a Hospice Table Tournament se va desfasura pe 24 si 25 februarie 2012.
                In prima zi se va desfasura turneul de dublu, urmand ca sambata sa se joace meciurile la simplu.
                Prin urmare, sunt rezervate pentru concurs urmatoarele mese:

                24 februarie, intre orele 17.30 - 19, mesele de la 1 la 20. Incepand cu ora 19, concursul se va desfasura pe un numar mai mic de mese. Probabil, pana la ora 19 nu va fi disponibila nicio masa publicului.

                25 februarie, intre orele 9 -11, mesele de la 1 la 20. Incepand cu ora 11, concursul se va desfasura pe un numar mai mic de mese.

                Va multumim pentru intelegere!

                Comentariu


                • Am vizitat si eu Top tenis arena astazi si am fost incantat de conditiile de joc si de mese. Chiar daca sunt doar un amator cand vad un loc unde pasiunea pentru tenisul de masa pare la ea acasa ma simt excelent si eu si parca azi chiar am jucat mult mai bine, plus ca am tras cu ochiul la domnii care se antrenau profi acolo Multumesc frumos, o sa revin si eu si prietenii mei
                  Lemn LKT Instinct All+
                  FH 729 Cream Transcend
                  BH 729 Focus Snipe III

                  Comentariu


                  • Semifinale (tur) - CN ROMSTAL Echipe Seniori 2011/2012
                    Superliga
                    Sambata, 21 aprilie ora 11.00
                    ACTT București I - CSM Bistrița
                    Divizia A
                    Sambata, 21 aprilie ora 14.00
                    Sport Kombat II București-CSM Cluj
                    Duminica,22 aprilie ora 10.00
                    ACTT București II- Universitatea Craiova II
                    Divizia B
                    Duminica,22 aprilie ora 10.00
                    Table Tennis Team București - CSS Odorheiul Secuiesc II

                    Comentariu


                    • Am incarcat la http://www.youtube.com/user/toptenis...?feature=watch meciurile care s-au desfasurat in weekend la TopTenisArena

                      Comentariu


                      • Am incarcat la http://www.youtube.com/user/toptenis...e=results_main meciurile care s-au desfasurat sambata 05.05.2012 la Top Tenis Arena,
                        Divizia A CSTA București-CSS II Slatina
                        Divizia B CSS Ilfov-Sport Kombat III Reghin

                        Comentariu


                        • Incepand de sambata, 20.10.2012, reluam programul “Bere gratuita in weekend”. In fiecare sambata si duminica dupa ora 19.00 este inclusa in pretul mesei o bere/ora.Va asteptam!

                          Comentariu


                          • Un pic de caldura cand primim?
                            Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                            FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                            BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                            Comentariu


                            • mai mult ca sigur la vara

                              Comentariu


                              • danuze nu fi rautacios.....vara a venit ieri....

                                Comentariu


                                • eu n-am simtit, poate te referi la camera de antrenamente, unde e alt regim
                                  inteleg perfect problema costurilor legate de incalzirea spatiului respectiv
                                  insa macar intre 17 si 20 cand e sala arhiplina se poate da drumul putin, cat sa nu inghete transpiratia pe tine
                                  eu pana acum am incercat sa ma dreg cu... bere rece

                                  Comentariu


                                  • Cu siguranta este cea mai performanta sala de tenis de masă din București la momentul de fata, dar si tarifele orare pe masura. (De acord, e justificat). In schimb nu ar strica o revizuire a abonamentelor. Faceti-le mai atractive daca se poate, sa merite blocarea unei sume de bani din partea noastra, si veti castiga mai multi bani in avans.
                                    Ultima editare de Araym; 08.feb.2013, 23:51.
                                    HM LEVI
                                    TIBHAR NIMBUS 2.0
                                    TIBHAR NIMBUS 2.0

                                    Comentariu


                                    • Program de Paste:
                                      4 mai - 08.00-17.00
                                      5 mai - inchis
                                      6 mai - inchis
                                      7 mai - 09.00-01.00
                                      Paste fericit!

                                      Comentariu


                                      • Program de Paste:
                                        Sambata, 19 aprilie : 08.00-16.00
                                        Duminica, 20 aprilie : INCHIS
                                        Luni, 21 aprilie : 12.00-20.00

                                        Top Tenis Arena va ureaza Paste fericit!

                                        Comentariu


                                        • Program 1 mai?
                                          Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                                          FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                                          BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de manyaku88 Vezi post
                                            Program 1 mai?
                                            Bere,mici si defilare

                                            Comentariu


                                            • Am avut ocazia sa joc pentru prima data la aceasta sala cu prilejul concursului pentru medici desfasurat in ziua de 26-07-2014.Totul este la superlativ.Aer conditionat permanent,tarc de joc arhisuficient,lumina artificiala 100% si 0%cea naturala,dusuri cu apa calda,toalete curate,mese Donic World Champion,de top,separeu pentru fumatori si servit masa curat,personal dragut,serviabil.Garantat isi merita cu prisosinta numele de Arena de TOP a tenisului de masa.Voi mai reveni cu mare placere in acest loc pentru meciuri tenisistice.Un mare BRAVO pentru Top Tenis Arena București.
                                              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                              Comentariu


                                              • Program de sarbatori
                                                miercuri, 24 decembrie??.???.09.00-17.00
                                                joi, 25 decembrie???????........inchis
                                                vineri, 26 decembrie ???????13.00-21.00
                                                sambata, 27 decembrie ?????.09.00-01.00
                                                miercuri, 31 decembrie ?????.09.00-17.00
                                                joi, 1 ianuarie??????????...inchis
                                                vineri, 2 ianuarie ??..??????13.00-21.00
                                                sambata, 3 ianuarie ???.???...09.00-01.00

                                                sarbatori fericite!

                                                Comentariu


                                                • Program de Paste


                                                  Sambata, 11 aprilie 2015..……………………09.00 – 16.00
                                                  Duminica, 12 aprilie 2015……….……………INCHIS
                                                  Luni, 13 aprilie 2015……………………….….INCHIS
                                                  Marti, 14 aprilie 2015……………………….Program normal


                                                  Paste fericit!

                                                  Comentariu


                                                  • Incepand cu data de 20 septembrie 2015 programul de functionare al salii se va modifica in zilele de weekend, urmand sa incepem activitatea la ora 09.00.
                                                    Ultima editare de TopTenisArena; 17.sep.2015, 00:35.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X