Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Centenar", Alba Iulia - 03.11.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se inscrie la Elite: Boeriu Cezara din Tg.Mureș

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

    Comentariu


    • Viciu Dragos - Pitești - Open ( tricou marime M)

      Comentariu


      • Bonciu Daniel-București-avansati

        Comentariu


        • La postul 290 i-am ?nsris pe Pavunev Dan si Tudorache Viorel. Un timp ereau in liste amândoi,?nsa de ceva timp apare doar Pavunev. Puteti remedia greseala?
          Se inscriu si Țigău Dan/Bucuresti/Elite și Petrescu Liviu/Pitesti/Elite
          Multumesc!
          Liviu Petrescu

          Comentariu


          • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
            54. Tudorache Viorel, București, 72 - 43,85 - EL

            Ultima modificare făcută de marcelgiosan; Astăzi la 08:30.
            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
            Tel : 0742 257 995

            Comentariu


            • Postat în original de petrescu liviu Vezi post
              Pavunev Dan/Bucuresti/elite
              TUdorache Viorel/Bucuresti/elite
              Corect !
              Marimi tricouri M la toata lumea si XL pentru Pavunev Dan
              Liviu Petrescu

              Comentariu


              • Postat în original de Johnny Plaiasu Vezi post
                Dupa cum arata listele de asteptare, cred ca ar trebui suplimentate categoriile OPEN si AVANSATI cu cate 12 locuri...
                Suplimentate !!!
                Dar luate de unde ????
                Salile sunt cu capacitate maxima calculate !
                Asa si incepatori care sunt ca numar cel mai mare si procentul cel mai mic,ce sa mai ceara ?

                Comentariu


                • Rares Constantinescu din Brăila la Elite.
                  Multumesc.

                  Comentariu


                  • Corneanu Sorin - XXL
                    Blade: lemn off...ce lemn !
                    Bh: cu tepi
                    Fh: fara tepi

                    Comentariu


                    • Salariu Adrian - L
                      Buzatu Vasile -XL

                      Comentariu


                      • Cherhat dumitru , cj napoca, open

                        Comentariu


                        • Jimmy Lu / Open / București, Multumesc!

                          Comentariu


                          • Acriva Marian -Mizil - Avansati ..( marime tricou - L),

                            Comentariu


                            • Sarbu Dan, Ploiești, Open

                              Comentariu


                              • Postat în original de Dan12 Vezi post
                                Sarbu Dan, Ploiești, Open
                                Dan Petrov ,open ,București ma reinscriu.

                                Comentariu


                                • Rugamintea mea si cred ca nu numai a mea, ar fi ca cei care au de gand sa se inscrie, sa se inscrie de pe acum pentru ca noi, cei din ultimele randuri, sa stim ce facem. Este vorba de zile lipsa de la serviciu, zile libere de la sotii,copii,nepoti, rezervari la cazare si altele.
                                  Cred ca ar fi fost corect ca inscrierile sa se termine cu cel putin 7 chiar 10 zile inainte de desfasurarea turneului chiar cu pretul de nu fi punctate ultimele turnee - a fost destul timp de-a lungul anului pentru a fi acumulate puncte in clasament. . (Acest lucru l-am mai spus si cu 2-3 ani in urma)

                                  Succes organizatorilor la pregatirile pentru desfasurarea turneului.


                                  P.S. Eu cred ca grila de participare este aleasa foarte bine. Participa campionii de la fiecare categorie - este Turneul Campionilor.
                                  Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                    Salariu Adrian - L
                                    Buzatu Vasile -XL
                                    Nea Nicule(Trocan) ai apăsat butonul greșit sau nu-ți mai place de noi?

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de dantim Vezi post
                                      Dan Petrov ,open ,București ma reinscriu.
                                      Nici nu-mi închipuiam un turneu final fără.... Trol! Pă ei Sârbule

                                      Comentariu


                                      • Din Rm.Valcea se inscrie la avansati Grigore Marian. Marimea M.

                                        Comentariu


                                        • Degianschi obrad , ma inscriu la Open
                                          va multumesc

                                          Comentariu


                                          • Mai in gluma , mai in serios eu cred ca diriguitorii Amatur se pot gandi pt anul viitor la un turneu A+ de consolare pt cei de pe listele de asteptare ( 225 de persoane ) la aceeasi data cu turneul final . Eu nu m-am inscris doar pt a nu mai ingrosa in van lista de asteptare . Si tot uitandu-ma pe listele de asteptare imi dau seama si ce categorie e avantajata . Am mai spus-o si o mai sustin ca sunt prea putine turnee A+ in calendar fata de nr celor introduse in calculul punctajului , iar daca d-voastra credeti ca totul e ok atunci mentineti formulele actuale . In rest , sa ne vedem sanatosi la mesele de joc atunci cand avem loc .

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                              Nea Nicule(Trocan) ai apăsat butonul greșit sau nu-ți mai place de noi?
                                              Nu i-a placut faptul ca nu ai fost prezent la Albena ......
                                              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                              FH: Butterfly - Dignics 80
                                              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                                Nu i-a placut faptul ca nu ai fost prezent la Albena ......
                                                Veneam cu cea mai mare placere dar am av niște probleme. Ne vedem la vara în formula completa la un tenis și un șpriț pe plajă. Bafta la turneu nea Mihai și să-i dai lui nea Nicu Trocan un topspin după ceafa din partea mea!

                                                Comentariu


                                                • David zoltan cluj ma retrag

                                                  Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

                                                  Comentariu


                                                  • trocan nicolae trocan alexa-marimeaS latricou

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X