Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

RUBRICA ORGANIZATORILOR DE TURNEE A,A+,B

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Am inteles bunele dumnavoastra intentii. Stiu ca nu e o afacere sa organizezi turnee . Am vrut sa aduc aminte in tara traim, mentaliteti , perceptii .
    Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

    Comentariu


    • Degeaba vreti sa o dregeti domnule Bodeanu ,adevarul este ca habar nu ati avut unde sunt mesele si ce se face cu ele.Iar faptul ca ati dorit cresterea numarului de participanti in acea zona dezvaluie si partea financiara,cu cat mai muli participanti cu atat mai multi bani in contul Amatur.Chiar daca acum spuneti ca banii vor veni sub forma unei donatii de la organizatori tot participantii vor fi cei care cotizeaza.O renumeratie pentru cei care muncesc in acest circuit ,printre care va numarati si dumneavoastra,este perfect normala restul doar interes.Asa cum am mai scris si cum au demonstrat si cei de la Timișoara daca vrei se pot achizitiona mese si fara ajutorul Amatur.
      Cu calcule matematice poate va ajut eu:
      -la 37 turnee A confirmate si programate pentru anul acesta cu o medie de 100 jucatori x 3 lei donatie=11,100 ron
      -la 40 turnee B desi vor fi mai multe cu o medie de 50 jucatori x 2 lai donatie=4000 ron
      -la 3 turnee A+ si turneul final cu o medie de 150 jucatori x5 lei donatie =3000 ron
      total =18,100 ron

      Comentariu


      • Propun ca cei care au beneficiat de mese din partea Amatur sa returneze valoarea lor, in timp si atunci cand raman bani de pe urma organizarii de turnee.
        Poate asa scapam si noi de biruri.
        Si ce o sa facem cand se strica mesele? Le cumparam altele?

        Comentariu


        • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
          Propun ca cei care au beneficiat de mese din partea Amatur sa returneze valoarea lor, in timp si atunci cand raman bani de pe urma organizarii de turnee.
          Poate asa scapam si noi de biruri.
          Si ce o sa facem cand se strica mesele? Le cumparam altele?
          Bineinteles, ca doar la fiecare licitatie ies alte comisioane ...Doar nu crezi ca aceste achizitii se fac de dragul Amaturului si al copiilor. Astea sunt povesti de adormit copiii .

          Comentariu


          • Este absolut necesar o taxa de concurs la o valoare stabilita de organizatori si separat o cotizatie anuala (dar an calendaristic adica si pentru cei ce joaca primul turneu chiar in luna decembrie)obligatorie stabilita ce conducerea amatur.

            Comentariu


            • Nea Matei,chiar daca ar exista un comision[ce nu prea cred]ce te deranjeaza daca pretul de achizitie este cel mai mic de pe piata.
              Daca te uiti pe saitul de la Donic si vezi preturile o sa vezi ca pretul unei mese chiar este mult sub pretul lor de vinzare.
              Asa ca toata stima Viva si Dan Bodeanu.
              Apropo ,Boghy a fost corect in ce a postat,pentru ca il cunosc cit de cit si s-a implicat in miscarea amaturului in zona.
              Si pentru Bogdan de la Arad felicitari,pentru ca ei sint oamenii care se chinuie sa faca ceva cu tenisul de masa in zona de vest.
              Sanatate nea MAtei si numai bine sa ne vedem la urmatorul turneu.

              Comentariu


              • Postat în original de taietot Vezi post
                Degeaba vreti sa o dregeti domnule Bodeanu ,adevarul este ca habar nu ati avut unde sunt mesele si ce se face cu ele.Iar faptul ca ati dorit cresterea numarului de participanti in acea zona dezvaluie si partea financiara,cu cat mai muli participanti cu atat mai multi bani in contul Amatur.Chiar daca acum spuneti ca banii vor veni sub forma unei donatii de la organizatori tot participantii vor fi cei care cotizeaza.O renumeratie pentru cei care muncesc in acest circuit ,printre care va numarati si dumneavoastra,este perfect normala restul doar interes.Asa cum am mai scris si cum au demonstrat si cei de la Timișoara daca vrei se pot achizitiona mese si fara ajutorul Amatur.
                Cu calcule matematice poate va ajut eu:
                -la 37 turnee A confirmate si programate pentru anul acesta cu o medie de 100 jucatori x 3 lei donatie=11,100 ron
                -la 40 turnee B desi vor fi mai multe cu o medie de 50 jucatori x 2 lai donatie=4000 ron
                -la 3 turnee A+ si turneul final cu o medie de 150 jucatori x5 lei donatie =3000 ron
                total =18,100 ron


                Nu vad in rindurile de mai sus decit o oarecare urma de rautate, care nu cred ca ar putea duce la ceva constructiv.
                Am sa incerc, sper pentru ultima oara, sa raspund supozitiilor legate de mesele din vestul tarii.

                Este bine cunoscut faptul ca mesele repartizate in tara sint in grija coordonatorului zonal, Bogdan Roman, in cazul nostru. Orice organizator de turnee din zona de vest le poate imprumuta, ATENTIE, fara acordul domnului Dan Bodeanu. Ar fi si culmea sa-i cerem acceptul domniei sale, ca sa mutam mesele 40 de km, de la Arad pina la Timișoara, si invers. Treaba domnului Bodeanu este sa stie ca mesele sint in grija lui Bogdan Roman si sint in siguranta.
                Am cumparat cele 6 mese, tocmai pentru a nu folosi mesele Amatur in alte scopuri, decit pentru concursuri. Cred ca judecata mea a fost cit se poate de corecta in acest caz.

                Iar, fara ajutorul domnului Dan Bodeanu si a domnului Tiberiu de la Viva Sport, nu aveam nici o sansa sa achizitionez cele 6 mese in conditii asa de avantajoase!

                Faptul ca s-a dorit cresterea numarului de jucatori in partea de vest a tarii, mi se pare un lucru cit se poate de firesc. In urma cu 3-4 ani, Timișoara aproape ca nu exista pe harta Amatur. Intre 2009 si 2011 in Timișoara s-au organizat 2 (doua) turnee. Prezenta celor 4 mese in zona, mi-a permis sa organizez din 2011 si pina in prezent 19 turnee.
                Sper sa se termine odata speculatile referitoare la mesele din zona de vest, si cu riscul de a ma repeta, pentru a ma face bine inteles, aceste mese sint folosite doar pentru circuitul Amatur.

                Iar daca pe mine, care organizez in Timișoara cam 10-11 turnee pe an nu ma deranjeaza sa virez cei 2, sau 3 lei in contul Amatur, atunci cred ca un jucator care nu organizeaza nici un turneu, sau un organizator care face 2-3 turnee pe an, nici nu ar trebui sa pomeneasca de partea financiara.
                BLADE: Stiga Allround Classic
                FH: Stiga Almana Sound
                BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                Comentariu


                • Postat în original de dantim Vezi post
                  Nea Matei,chiar daca ar exista un comision[ce nu prea cred]ce te deranjeaza daca pretul de achizitie este cel mai mic de pe piata.
                  Daca te uiti pe saitul de la Donic si vezi preturile o sa vezi ca pretul unei mese chiar este mult sub pretul lor de vinzare.
                  Asa ca toata stima Viva si Dan Bodeanu.
                  Apropo ,Boghy a fost corect in ce a postat,pentru ca il cunosc cit de cit si s-a implicat in miscarea amaturului in zona.
                  Si pentru Bogdan de la Arad felicitari,pentru ca ei sint oamenii care se chinuie sa faca ceva cu tenisul de masa in zona de vest.
                  Sanatate nea MAtei si numai bine sa ne vedem la urmatorul turneu.
                  Cind ne intilnim la urmatorul turneu, daca nu ma bati prea tare, iti explic cum sta treaba cu comisioanele

                  Comentariu


                  • Pentru cei care nu cunosc, la Timișoara si la Arad exista cluburi de tenis de masă si care au echipe in Superliga sau Divizia A deci exista si locuri unde se poate practica tenisul de masa..Nu a fost nici o rautate in ce am postat doar o realitate care nemultumeste pe multi doar putini sunt cei care o exprima.Daca la Baia Mare , la Dej si in multe alte locatii sau gasit bani pentru mese mai ieftine sau mai scumpe nu vad de ce nu se gasesc si in alta parte bani.Intradevar e mai usor sa iei de la multi si sa dai la putini.
                    Rolul unui circuit de acest gen nu e de a organiza competitii pentru copii,de a face centre zonale si de a dezvolta tenisul de masa in tara,pentru ca acest rol ar trebui sa revina federatiei de tenis de masă.Acest circuit s-a creat pentru a trece de bariera concursurilor de casa si nu de a face cluburi profesioniste.
                    Poate de la anul o sa platim si o taxa pentru antrenori si cantonamente.
                    In numele Amatur se pot centraliza si cere oferte pentru mese dar nu pe banii participantilor sau organizatorilor care fac eforturi.

                    Comentariu


                    • "
                      Postat în original de taietot Vezi post
                      Rolul unui circuit de acest gen nu e de a organiza competitii pentru copii,de a face centre zonale si de a dezvolta tenisul de masa in tara,pentru ca acest rol ar trebui sa revina federatiei de tenis de masă.Acest circuit s-a creat pentru a trece de bariera concursurilor de casa si nu de a face cluburi profesioniste.
                      Poate de la anul o sa platim si o taxa pentru antrenori si cantonamente.....
                      "
                      Eu vad aceasta oportunitate din cealalta postura,stimate coleg,cea a optimistului!De ce sa nu le dam o sansa(si o mana de ajutor) copiilor care sunt pasionati de tenis de masă dar care nu au posibilitatea sa il practice la nivelul profesionismului?Cei mai buni dintre ei vor deveni,in timp,posibili componenti ai unor cluburi profesioniste dar marea lor majoritate vor ramane in circuitul amatorial si vor duce mai departe ...spiritul Amaturului!Sunt destui parinti care vin la turnee insotiti de copii lor de diferite varste,de ce crezi ca nu ar merita si ei unul sau doua turnee pe an,sa se masoare doar intre ei la un moment dat,asa cum o facem si noi,adultii!!..Iar chestia cu cantonamentele(si antrenori platiti de Amatur chiar!) nici nu este o idee rea(sunt pe cale sa termin un proiect in acest sens si sa fac o propunere comitetului director in aceasta vara),se poate finaliza o actiune comuna Amatur+parinti+djts-uri,cu un suport financiar echitabil din partea tuturor partilor implicate,actiune care va creea si mai multa emulatie la nivelul copiilor din Amatur!Speranta mea,a unuia care face pe "antrenorul" voluntar la o grupa de copii la Agnita,sper sa se mai gaseasca in Amatur sustinatori ai acestei initiative pentru ca vom avea numai de castigat,cu totii.Nimic nu este mai de pret in viata decat sa poti face fericit un om,un copil!Oare este chiar imposibil sa-i vedem adunati laolalta intr-o tabara de "pregatire" sportiva pe Florin Ursulean,Apostol Cerasela,Bogdan Cristian,Beltechi Paul si Razvan,Alex Nechita ,Oancea Ana-Maria,2-3 dintre fratii Gavrilovici si 2-3 din copii lui Pribeagu de la Pitești(sunt numele care i-mi vin acum in minte) si alti 10-15 copii talentati din Amatur,sa-i "premiem" cu un cantonament la Gura-Humorului,Mangalia sau Topoloveni(numele citate sunt intamplatoare dar cine stie!?),unde sunt conditii f.bune de pregatire sportiva,relax si turism:unde poate fi invitat cate un antrenor pentru una-doua zile(chiar si din Amatur,un Alex Ciobanu,Lulu Roman sau Durdun George,etc)care le-ar putea impartasi copiilor din tainele acestui minunat sport,ceea ce parintii sau antrenorii de conjunctura nu le-au putut arata sau explica!!Exista ceva asemanator la Sovata,la alt nivel am inteles ,dar din pacate nu am reusit sa ajung inca acolo.De ce credeti ca ar fi imposibil sa incercam si cu copii nostri,cu circuitul nostru,cu banii nostrii!?Va sperie marirea taxei de participare?Nici nu s-a marit taxa de participare,doar ca fiecare o plateste in functie de cat participa la turnee!!Si o va plati in mod cert!Anul trecut au fost colegi care nu si-au platit taxa pana la turneul final......unii au mai si participat...altii au si castigat..Ah,ca unii organizatori nu vor mai fi la fel de satisfacuti ca pana acum?Stati linistiti,cine iubeste acest sport va face in continoare tot posibilul ca sa-l practice sau sa organizeze turnee,cu riscul sa ramana la "Zero"!Parerea mea sincera este ca mai bine sa ramai pe "zero"dar sa reusesti sa satisfaci participantii decat sa ramai pe "plus" batandu-ti joc de ei,cum,din pacate,se mai intampla!
                      Ultima editare de FlorinBN; 15.ian.2013, 09:43.
                      I love table tennis !

                      Comentariu


                      • Sunt alaturi de d-voastra 100% si sunt sigur ca pot exista multe proiecte de acest gen. Doar ca fara personalitate juridica nu poate sa ia amploare asa ceva. Cine raspunde pentru integritatea copiilor? Cine asigura asistenta medicala? La scara nationala nu aveti nici o sansa deoarece nu aveti nici un cadru legal.
                        Daca credeti ca se poate face ceva, va pun la dispozitie clubul meu care este asociatie non-profit, deci este personalitate juridica. Totodata, va invit sa cunoasteti si eventual sa participati, la proiectul social " SPORT PENTRU MINTE " initiat de A.S. Clubul Sport Kombat si de Asociatia "Sport pentru Minti Deschise".
                        Ultima editare de costinmotoroi; 15.ian.2013, 12:18.

                        Comentariu


                        • Domnule "TAIETOT" sunt si eu curios de doua raspunsuri:
                          Aveti ceva personal cu noi cei din zona de vest????? V-am facut vreun rau??
                          Un om cu caracter , inainte de a face o afirmatie, ar trebui sa se informeze din surse sigure despre ce se petrece intr-un oras.
                          De unde ati scos cele doua "BALIVERNE" :
                          - mesele amaturului DONATE!!! clubului C.S.M
                          - existenta unor clubuRI cu echipe de superliga
                          Se pare ca domnul Danescu de la Timișoara nu v-a putut lamuri unde sunt mesele amaturului si in ce scop sunt folosite. Eu zic sa faceti un efort sa veniti pana la Arad si Timișoara, sa va lamurim la fata locului sau ne intalnim la vreun turneu si va stau la dispozitie sa va spun cum merge treaba pe aici.
                          Va rog in numele meu si al domnului Danescu opriti-va din afirmatii gratuite, daca nu stiti, mai bine nu vb, ca va faceti de ras. Stima
                          Ultima editare de roman bogdan; 15.ian.2013, 11:58.
                          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                          Comentariu


                          • In nici o postare nu am scris ca e mare sau mica taxa de participare ci doar ca nu sunt de acord cu cumpararea de mese pe banii tuturor.Si nu inteleg de ce atata inversunare impotriva acestei idei.Asa cum am mai scris copii ar trebui indrumatii spre sectii de tenis de masă unde pot invata cu adevarat acest sport si asta o spun dupa ce am practicat 14 ani tenisul de masa.
                            Asa cum a-ti scris cine iubeste cu adevarat acest sport face eforturile necesare pentru a-l practica.
                            - - - Actualizat - - -
                            Bogdane ne cunoastem ,am fost si la concurs organizat de tine si tin sa te asigur ca nu am nimic personal cu tine sau cu cei din zona voastra.Ce am vrut sa scot in evidenta este faptul ca cei care cer bani nici macar nu stiu unde sunt mesele .Anul trecut unde au jucat fetele de la Arad si Timișoara???????.Deci nu sunt baliverne.Ca nu sunt de acord cu aceste achizitii asta este .
                            Pana la urma amatorul este persoana care daca are timp si bani practica un sport sau altul .
                            - - - Actualizat - - -
                            Si nu trebuie amatorul din Baia mare sa astepte ajutorul celui din București sau alta locatie din tara.

                            Comentariu


                            • Mda...urat,tare urat .Sincer ma asteptam ca acest topic sa nu o ia pe fagasul celor doua deschise de Costi.Personal nu mai pot avea nici un fel de replica la avalansa de atacuri si anume:
                              - atacuri la persoana,
                              - tensiuni teritoriale,
                              - frustrari personale,
                              - placere personala de a se baga in seama,
                              - interese obscure,
                              - catei care latra doar la indemnul altora,si nu in ultimul rand prostie,atat cat incape.
                              Eu cred ca ce s-a stabilit la Brașov ar trebui sa ramana stabilit,iar la urmatoarea adunare de asemenea anvergura,sa se vina cu alte propuneri,tot ce s-a stabilit, s-a stabilit exclusiv in urma celor mai reprezentative propuneri facut tot aici pe forum.Cred ca mai democratic decat cum s-a stabilit,respectiv comitetul de conducere si noile amendamente,nu se poate,dar e simplu sa clefetim sa comentam negativ,chiar mai mult apeland la trivialitati,producand tensiuni artificiale.Sigur fiecare poate avea pareri,dar nu e obligatoriu sa fie cele mai nimerite pentru bunul mers al acestei activitati,dar trebuie sa fim mult mai disciplinati fata de noi in primul rand ce sa mai spun de conducerea Amatur?.Cu siguranta ca e posibil ca nu tot ce s-a stabilit sa fie ok,nimic nu este perfect,perfectibil da si acolo se pare ca se doreste sa tindem,dar unii de pe aici chiar sunt Gigi contra si isi urmaresc in continuare una sau mai multe exemple de mai sus.De ce oare credeti ca nu s-au bagat in toate aceste dialoguri neprincipiale, majoritatea reprezentantilor Amatur sau majoritatea organizatorilor de turnee?Ar trebui sa dea de gandit celor mai multi GIGI CONTRA de pe acest topic,acei oameni chiar fac ceva pentru Amatur,si nu in ultimul rand si ei sunt jucatori,ei vad cel mai bine fenomenul,nu credeti ca ar trebui sa avem un pic mai mult respect pentru ei, munca si parerile lor?
                              Sperand ca nu am jignit pe nimeni punctual,haideti sa mergem la turneele cu care ne-am obisnuit,abia asteptand sa ne bata,cum cu umor spune cineva de la Iași.
                              BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                              FH - TENERGY 64
                              BH - XIOM VEGA EUROPE

                              Comentariu


                              • Postat în original de victorache Vezi post
                                Mda...urat,tare urat .Sincer ma asteptam ca acest topic sa nu o ia pe fagasul celor doua deschise de Costi.Personal nu mai pot avea nici un fel de replica la avalansa de atacuri si anume:
                                - atacuri la persoana,
                                - tensiuni teritoriale,
                                - frustrari personale,
                                - placere personala de a se baga in seama,
                                - interese obscure,
                                - catei care latra doar la indemnul altora,si nu in ultimul rand prostie,atat cat incape.
                                Eu cred ca ce s-a stabilit la Brașov ar trebui sa ramana stabilit,iar la urmatoarea adunare de asemenea anvergura,sa se vina cu alte propuneri,tot ce s-a stabilit, s-a stabilit exclusiv in urma celor mai reprezentative propuneri facut tot aici pe forum.Cred ca mai democratic decat cum s-a stabilit,respectiv comitetul de conducere si noile amendamente,nu se poate,dar e simplu sa clefetim sa comentam negativ,chiar mai mult apeland la trivialitati,producand tensiuni artificiale.Sigur fiecare poate avea pareri,dar nu e obligatoriu sa fie cele mai nimerite pentru bunul mers al acestei activitati,dar trebuie sa fim mult mai disciplinati fata de noi in primul rand ce sa mai spun de conducerea Amatur?.Cu siguranta ca e posibil ca nu tot ce s-a stabilit sa fie ok,nimic nu este perfect,perfectibil da si acolo se pare ca se doreste sa tindem,dar unii de pe aici chiar sunt Gigi contra si isi urmaresc in continuare una sau mai multe exemple de mai sus.De ce oare credeti ca nu s-au bagat in toate aceste dialoguri neprincipiale, majoritatea reprezentantilor Amatur sau majoritatea organizatorilor de turnee?Ar trebui sa dea de gandit celor mai multi GIGI CONTRA de pe acest topic,acei oameni chiar fac ceva pentru Amatur,si nu in ultimul rand si ei sunt jucatori,ei vad cel mai bine fenomenul,nu credeti ca ar trebui sa avem un pic mai mult respect pentru ei, munca si parerile lor?
                                Sperand ca nu am jignit pe nimeni punctual,haideti sa mergem la turneele cu care ne-am obisnuit,abia asteptand sa ne bata,cum cu umor spune cineva de la Iași.
                                Bla,bla,bla ! ...discurs identic cu al unui membru de partid ( bineinteles al partidului de ,,guvernamint")

                                Comentariu


                                • Rubrica organizatorilor de turnee

                                  La ce se scrie seamana cu „sarea-n bucate”.Au dreptate toti in felul lor,insa;
                                  Observ ca cei mai necajiti nu sunt organizatorii (astia care mai suntem inca...cei care mai apar..) ci dimpotriva..participantii.(naiba mai stie cum sa le impace,taxa mare-trage organizatorul din bani,taxa mica trage Bodeanu,etc...)
                                  Daca s-au stabilit coordonatori zonali,diverse reprosuri,sugestii, suturi in cur ar trebuii sa le ia ei ,numai de la cei din a caror zona fac parte,insa se va spune ca cine ia votat...si d’astea
                                  Propunerea mea pentru acest an :
                                  Coordonatorul zonal sa faca in asa fel ca pana la sedinta finala sa-si adune si consulte reprezentantii de zona(organizatori,jucatori si in general pe cei interesati).Ceva de genul:sa stea la o mica sedinta,unde sa explice ce si cum...eventual sa-si si aleaga un nou reprezentat pe care-l considera ca le reprezinta mai bine intentiile.
                                  Apoi ,deschide-ti topicuri individualizate pe fiecare zona,si frecati coordonatorul cu intrebari,reprosuri si altele.(daca’i cazul)..,la randul lor acesta sa le sustina propunerile si ceea ce doresc pentru respectiva zona.
                                  Una peste alta,si eu am anumite nemultumiri (cred ca am fost destul de suptil sa nu se observe ),dar daca ne consideram amatori si pentru multi din noi care ne-am imprietenit,discutat in contradictoriu pe forum,oare nu-i pacat sa le dam „delete”?
                                  Si pentru ce...(ca a murit vecinul si sa-i iau eu capra...ete partz).
                                  Eu anul asta mi-am propus sa cucersc Banatul,care te bagi ?

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                    Bla,bla,bla ! ...discurs identic cu al unui membru de partid ( bineinteles al partidului de ,,guvernamint")
                                    Spuse,primul GIGI-CONTRA...cu siguranta vor mai urma
                                    Ultima editare de victorache; 15.ian.2013, 18:42.
                                    BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                                    FH - TENERGY 64
                                    BH - XIOM VEGA EUROPE

                                    Comentariu


                                    • Iar pentru cei care zic ca vorbim povesti ,va rog sa cititi bugetul de anul trecut si o sa vedeti ca achizitia unor mese a dus la un minus care va fi acoperit anul acesta.Si da ma deranjeaza ca unii fac eforturi mari sa achizitioneze mese in diferite locuri din tara si altii le primesc pe teoria ca dezvoltam Amaturul.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                        bla,bla,bla ! ...discurs identic cu al unui membru de partid ( bineinteles al partidului de ,,guvernamint")
                                        esti peniiiibil,bai nea miticaaaaa!

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                          esti peniiiibil,bai nea miticaaaaa!
                                          dl. ADRIAN stiu ca lovesti puternic dar acuma ai dat pe langa?

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                                            Eu anul asta mi-am propus sa cucersc Banatul,care te bagi ?
                                            E clar...trebuie sa ne ascutim sabiile, sa ne lustruim armurile si sa ne hranim caii cu jaratic
                                            Dar nu ne speriem noi asa usor de Vali Cuceritorul, sintem pregatiti pentru orice ofensiva, avem aparatori buni in Banat!
                                            Dar nu uita cavalere, sa-ti aduci si chitara cind vi la Timișoara...asa just for fun...pentru primul jam session al trupei Vali Suta Band
                                            BLADE: Stiga Allround Classic
                                            FH: Stiga Almana Sound
                                            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                              esti peniiiibil,bai nea miticaaaaa!
                                              Multumesc pentru apreciere !

                                              Comentariu


                                              • Dl.Cozma, poate ar trebui sa inchideti acest topic. Cititi si dvs ultimele posturi si hotar?ti daca mai este eficient. Multumesc!
                                                Ultima editare de GeluBv; 16.ian.2013, 08:35. Motiv: Cozma in loc de Cosma
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • Din greseala am apasat pe nu mi place la postul dlui Danescu si nu am putut sterge.Scuze
                                                  of all the things i lost i miss my mind the most

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                                    Dl.Cozma, poate ar trebui sa inchideti acest topic. Cititi si dvs ultimele posturi si hotar?ti daca mai este eficient. Multumesc!

                                                    Postul este necesar transmiterii de informatii de la si catre organizatori, iar mesajele OFF topic se pot muta in zona fight.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X