Se retrage Oprea Adrian
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa TT Concept Adial", Târgu Mureș - 16.09.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator tehnic
- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/15/2017 at 3:58:51 PM
Lista finala inscrieri
Nu se mai accepta inscrieri sau retrageri.
1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
2. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
3. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
4. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
5. Cont Cosmin, Gherla, 409 - 19.29 - A
6. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 285 - 19.21 - AH
7. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
8. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 773 - 18.67 - AJF
9. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
10. Oanta Florin, Târnaveni, 835 - 18.5 - A
11. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
12. Olaru Aurel, Mediaș, 2132 - 18 - A
13. Sutoris Cornel, Mediaș, 2133 - 18 - A
14. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1203 - 17 - A
15. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
16. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 462 - 16.79 - AJ
17. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
18. Samoila Florin, Sighișoara, 1011 - 16.63 - AW
19. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
20. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
21. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 494 - 16.39 - A
22. Barabas Claudiu, Bistrița, 290 - 16.03 - A
23. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 440 - 15.93 - A
24. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
25. Kis Istvan, Brașov, 333 - 15.47 - AW
26. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
27. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
28. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
29. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
30. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
31. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
32. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
33. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
34. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
35. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
36. Campian Zoltan, Toplita, 917 - 13.75 - A
37. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
38. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
39. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 647 - 13.29 - A
40. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
41. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
42. Balan Viorel, Bistrița, 682 - 12.38 - A
43. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1295 - 12.33 - AF
44. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
45. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
46. Barbos Florin, Bistrița, 752 - 11.67 - A
47. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
48. Valea Claudiu, Targu Mureș, 960 - 11.6 - A
49. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
50. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
51. Pap Gyula, Gheorgheni, 975 - 10.75 - A
52. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1546 - 10.5 - AJF
53. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
54. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
55. Dumitrescu Sorin, Brașov, 703 - 9.93 - A
56. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
57. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 844 - 9.13 - AW
58. Bleoca Lucas, Târnaveni, 987 - 8.83 - AJ
59. Kutasi Ors, Sanpaul, 3077 - 8 - A
60. Feher Robert, Turda, 1323 - 7 - A
61. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
62. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
63. Cristea Daniel, Bistrița, 1530 - 6.5 - A
64. Szanto Szilard, Sanpaul, 2496 - 6.5 - A
65. Adorjani Andrea, Targu Mureș, 1658 - 6 - AJF
66. Cristea Samuel, Bistrița, 1709 - 6 - A
67. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1846 - 6 - A
68. Ilyes Attila, Sanpaul, 2887 - 5 - A
69. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
70. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
71. Illes Kalman, Targu Mureș, 4003 - 0 - A
72. Dragan Florin, Targu Mureș, 4004 - 0 - A
73. Ripan Vasile, Targu Mureș, 4005 - 0 - A
74. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
75. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
76. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4008 - 0 - A
77. Navratil Kinga, Targu Mureș, 4009 - 0 - A
78. Magyari Norbert, Targu Mureș, 4010 - 0 - A
79. Magyari Renata, Targu Mureș, 4011 - 0 - A
80. Pap Teteny, Targu Mureș, 4015 - 0 - A
Inscrieri Open - on 9/15/2017 at 3:59:20 PM
1. Nistor Dorel, Bistrița, 19 - 42.42 - OE
2. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
3. Simon Csaba, Targu Mureș, 634 - 39 - OEL
4. Sufletel Radu, Alba Iulia, 22 - 38.38 - OELW
5. Bauer Lajos, Targu Mureș, 14 - 37.57 - OEW
6. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
7. Irsai Istvan, Targu Mureș, 283 - 36 - OEW
8. Apian Florin, Bistrița, 21 - 35.72 - OE
9. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
10. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
11. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
12. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 97 - 33.04 - OE
13. Lunca Razvan, Târnaveni, 85 - 32.38 - OE
14. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
15. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
16. Baciu Gabriel, Târnaveni, 840 - 31.5 - OE
17. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
18. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
19. Bleoca Marius, Târnaveni, 68 - 30.29 - OE
20. Benyi Crinel, Târnaveni, 592 - 30 - OE
21. Daniel Zsombor, Targu Mureș, 1713 - 30 - OEL
22. Zelariu Petru, Târnaveni, 292 - 29.63 - OEW
23. Miron Mihai, Cluj Napoca, 325 - 29.58 - OEH
24. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
25. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
26. Fazakas Attila, Toplita, 195 - 29 - OE
27. Dabacan Dorin, Târnaveni, 349 - 28.8 - OE
28. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1244 - 27 - OE
29. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
30. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
31. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
32. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
33. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
34. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
35. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
36. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
37. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
38. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
39. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
40. Damian Mircea, Bistrița, 155 - 22.41 - O
41. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
42. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
43. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
44. Dordea Lucian, Mediaș, 675 - 22 - OW
45. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
46. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 221 - 21.5 - O
47. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
48. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
49. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 510 - 20.2 - O
50. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
51. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
52. Blaga Marius, Cluj Napoca, 673 - 13.2 - ATimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
senior- 08.mar.2008
- 307
- Odorheiu Secuiesc
- 38
Likes given: 167Likes received: 93
Daca se poate si mai aveti loc :
Antal-V?radi Tamara Tg Mureș amatori ,
Kerekes ?va Tg Mureș amatori
Sent from my HTC One max using TapatalkBlade: Butterfly Primorac Carbon OFF+
FH: Andro Rasanter V47
BH: Andro Rasanter V50
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Postat în original de cousin Vezi postDaca se poate si mai aveti loc :
Antal-V?radi Tamara Tg Mureș amatori ,
Kerekes ?va Tg Mureș amatori
Sent from my HTC One max using TapatalkTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
La multi ani! si sanatate lui Alin Bucur. Dupa ce a impins la mese ne-a indulcit cu o felie de tort.
Multumim tuturor celor care ne-au ajutat sa aranjam sala.
Va asteptam dimineata.
Somn usor.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Grupe inferioare Open
1 Nistor Dorel Carpaci Alexandru Simion Boby Tipser Gabriel Trandafir Vasile Moldovan Laszlo Mathe Mihai 2 Anca Octavian Zidar Victor Bleoca Marius Petho Mihaly Sipos Ferenc Sandulescu Adrian Blaga Marius 3 Simon Csaba Teleki Zsolt Benyi Crinel Stefan Andrei Veres Janos Kriszta Arpad Lorand 4 Sufletel Radu Lunca Razvan Daniel Zsombor Janosi Attila Ungvari Evelyn Spaller Tiberiu 5 Bauer Lajos Moldovan Alexandru Zelariu Petru Barabas Sandor Lorincz Ferenc Attila Pelaghie Ioan 6 Jozsa Zoltan Zamblau Ionut Miron Mihai Ciurca Sorin Damian Mircea Fulop Attila 7 Irsai Istvan Bardocz Szilard Aron Darie Dabacan Dorin Teglas Andreea Dordea Lucian 8 Apian Florin Daneliuc Gabi Denes Ferenc Fazakas Attila Negrean Ioan Kantor Imre Zoltan Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Grupe inferioare Amatori
1 Dirlea Ioan Bozosan Petre Kis Istvan Valea Claudiu Bardas Patrick Lungu Adrian Soroiu Claudiu 2 Ambrus Szilard Sabau Gheorghe Vajda Erno Barbos Florin Suciu Sergiu Dragan Florin Lungu Stelian 3 Bartha Istvan Zsolt Barabas Claudiu Kulcsar Lorand Heja Zoltan Pap Gyula Vecian Marius Navratil Kinga 4 Gligor George Bucur Alin Adrian Losonczi Denes Fulop Laszlo Weisz Zsofia Kovaci Richard Magyari Norbert 5 Cont Cosmin Vass Sandor Csiki Sandor Sabau Mircea Szakacs Marius Prodan Iosif Magyari Renata 6 Mureșan Dorel Balla Peter Todor Csaba Naulea Stefania Bedo Jozsef Kerekes Eva Pap Teteny 7 Decean Darian Puia Darius Gecse Alpar Balan Viorel Dumitrescu Sorin Malnasi Eke Ferenc Mureșan Codrean 8 Adorjani Csilla Kincses Jozsef Docea Beniamin Moldovan Flavia Fejeregyhazi Hunor Cristea Samuel Antal Varadi Tamara 9 Comsa Dan Chibulcutean Bogdan Bucur Delia Damian Vasile Sarcani Andrei Szanto Szilard Gyorgy Nicolett 10 Oanta Florin Peta Octavian Cuesdean Rares Chibulcutean Ioan Kutasi Ors Adorjani Andrea Oltean Ioan Octavian 11 Galfi Levente Sutoris Cornel Bardas Ioan Cotfas Gabriel Bleoca Lucas Cristea Daniel 12 Olaru Aurel Csorbai Lorand Campian Zoltan Pop Sabin Feher Robert Tigaroi Florin Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Eliminatorii Open
1. Nistor Dorel
-------------------- Nistor Dorel 3-1
32. Blaga Marius
---------------------------------------- Nistor Dorel 3-1
17. Simion Boby
-------------------- Simion Boby 3-2
16. Zidar Victor
------------------------------------------------------------ Nistor Dorel 3-2
9. Irsai Istvan
-------------------- Irsai Istvan 3-0
24. Fazakas Attila
---------------------------------------- Apian Florin 3-2
25. Dabacan Dorin
-------------------- Apian Florin 3-2
8. Apian Florin
A. -------------------------------------------------------------------------------- Nistor Dorel 3-0
5. Bauer Lajos
-------------------- Bauer Lajos 3-0
28. Damian Mircea
---------------------------------------- Zamblau Ionut 3-1
21. Moldovan Alexandru
-------------------- Zamblau Ionut 3-1
12. Zamblau Ionut
------------------------------------------------------------ Sufletel Radu 3-0
13. Teleki Zsolt
-------------------- Daniel Zsombor 3-2
20. Daniel Zsombor
---------------------------------------- Sufletel Radu 3-1
29. Kriszta Arpad Lorand
-------------------- Sufletel Radu 3-0
4. Sufletel Radu
3. Simon Csaba
-------------------- Simon Csaba 3-2
30. Janosi Attila
---------------------------------------- Simon Csaba 3-1
19. Benyi Crinel
-------------------- Benyi Crinel 3-0
14. Ungvari Evelyn
------------------------------------------------------------ Simon Csaba 3-2
11. Zelariu Petru
-------------------- Jozsa Zoltan 3-1
22. Jozsa Zoltan
---------------------------------------- Jozsa Zoltan 3-0
27. Barabas Sandor
-------------------- Barabas Sandor 3-1
6. Miron Mihai
B. -------------------------------------------------------------------------------- Simon Csaba 3-0
7. Bardocz Szilard
-------------------- Bardocz Szilard 3-1
26. Denes Ferenc
---------------------------------------- Bardocz Szilard 3-0
23. Aron Darie
-------------------- Daneliuc Gabi 3-2
10. Daneliuc Gabi
------------------------------------------------------------ Anca Octavian 3-1
15. Mathe Mihai
-------------------- Mathe Mihai 3-0
18. Bleoca Marius
---------------------------------------- Anca Octavian 3-1
31. Carpaci Alexandru
-------------------- Anca Octavian 3-1
2. Anca OctavianUltima editare de mandelafree; 16.sep.2017, 18:19.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Eliminatorii Amatori
1. Bozosan Petre
-------------------- Bozosan Petre 3-0
64. Bye
---------------------------------------- Chibulcutean Bogdan 3-2
33. Chibulcutean Bogdan
-------------------- Chibulcutean Bogdan 3-2
32. Docea Beniamin
------------------------------------------------------------ Chibulcutean Bogdan 3-1
17. Decean Darian
-------------------- Decean Darian 3-2
48. Sabau Gheorghe
---------------------------------------- Decean Darian 3-0
49. Bye
-------------------- Oanta Florin 3-0
16. Oanta Florin
A. -------------------------------------------------------------------------------- Ambrus Szilard 3-1
9. Bucur Delia
-------------------- Bucur Delia 3-0
56. Bye
---------------------------------------- Ambrus Szilard 3-1
41. Puia Darius
-------------------- Ambrus Szilard 3-1
24. Ambrus Szilard
------------------------------------------------------------ Ambrus Szilard 3-1
25. Lungu Adrian
-------------------- Chibulcutean Ioan 3-2
40. Chibulcutean Ioan
---------------------------------------- Chibulcutean Ioan 3-0
57. Bye
-------------------- Adorjani Csilla 3-0
8. Adorjani Csilla
5. Vass Sandor
-------------------- Vass Sandor 3-0
60. Bye
---------------------------------------- Vass Sandor 3-0
37. Sutoris Cornel
-------------------- Sutoris Cornel 3-0
28. Fulop Laszlo
------------------------------------------------------------ Csorbai Lorand 3-0
21. Vecian Marius
-------------------- Vecian Marius 3-2
44. Pap Teteny
---------------------------------------- Csorbai Lorand 3-1
53. Bye
-------------------- Csorbai Lorand 3-0
12. Csorbai Lorand
B. -------------------------------------------------------------------------------- Gligor George 3-2
13. Bardas Ioan
-------------------- Bardas Ioan 3-0
52. Bye
---------------------------------------- Bardas Ioan 3-2
45. Heja Zoltan
-------------------- Heja Zoltan 3-2
20. Balla Peter
------------------------------------------------------------ Gligor George 3-1
29. Cont Cosmin
-------------------- Campian Zoltan 3-2
36. Campian Zoltan
---------------------------------------- Gligor George 3-2
61. Bye
-------------------- Gligor George 3-0
4. Gligor George
3. Bartha Istvan Zsolt
-------------------- Bartha Istvan Zsolt 3-0
62. Bye
---------------------------------------- Bartha Istvan Zsolt 3-1
35. Cotfas Gabriel
-------------------- Cotfas Gabriel 3-1
30. Todor Csaba
------------------------------------------------------------ Csiki Sandor 3-0
19. Csiki Sandor
-------------------- Csiki Sandor 3-0
46. Kovaci Richard
---------------------------------------- Csiki Sandor 3-0
51. Bye
-------------------- Feher Robert 3-0
14. Feher Robert
C. -------------------------------------------------------------------------------- Barabas Claudiu 3-2
11. Galfi Levente
-------------------- Galfi Levente 3-0
54. Bye
---------------------------------------- Bucur Alin Adrian 3-0
43. Sabau Mircea
-------------------- Bucur Alin Adrian 3-0
22. Bucur Alin Adrian
------------------------------------------------------------ Barabas Claudiu 3-0
27. Barabas Claudiu
-------------------- Barabas Claudiu 3-0
38. Olaru Aurel
---------------------------------------- Barabas Claudiu 3-1
59. Bye
-------------------- Mureșan Dorel 3-0
6. Mureșan Dorel
7. Gecse Alpar
-------------------- Gecse Alpar 3-0
58. Bye
---------------------------------------- Gecse Alpar 3-0
39. Sarcani Andrei
-------------------- Vajda Erno 3-1
26. Vajda Erno
------------------------------------------------------------ Gecse Alpar 3-2
23. Dirlea Ioan
-------------------- Dirlea Ioan 3-0
42. Moldovan Flavia
---------------------------------------- Cuesdean Rares 3-1
55. Bye
-------------------- Cuesdean Rares 3-0
10. Cuesdean Rares
D. -------------------------------------------------------------------------------- Dragan Florin 3-0
15. Comsa Dan
-------------------- Comsa Dan 3-0
50. Bye
---------------------------------------- Comsa Dan 3-0
47. Soroiu Claudiu
-------------------- Soroiu Claudiu 3-1
18. Kincses Jozsef
------------------------------------------------------------ Dragan Florin 3-0
31. Balan Viorel
-------------------- Peta Octavian 3-0
34. Peta Octavian
---------------------------------------- Dragan Florin 3-0
63. Bye
-------------------- Dragan Florin 3-0
2. Dragan FlorinUltima editare de mandelafree; 17.sep.2017, 09:50.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 NISTOR DOREL BISTRITA 3-23-23-03-03-03-0612 CARPACI ALEXANDRU LUDUS 2-31-33-13-10-33-1343 SIMION BOBY CLUJ NAPOCA 2-33-13-03-03-10-3434 TIPSER GABRIEL SIGHISOARA 0-31-30-33-03-11-325 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 0-31-30-30-33-20-316 MOLDOVAN LASZLO PRAID 0-33-01-31-32-30-317 MATHE MIHAI LUDUS 0-31-33-03-13-03-042
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 ANCA OCTAVIAN LUDUS 3-23-23-03-03-23-1612 ZIDAR VICTOR REGHIN 2-33-23-03-23-03-0523 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 2-32-33-13-13-03-0434 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS 0-30-31-33-01-33-225 SIPOS FERENC TARGU MURES 0-32-31-30-31-30-306 SANDULESCU ADRIAN TARGU MURES 2-30-30-33-13-11-327 BLAGA MARIUS CLUJ NAPOCA 1-30-30-32-33-03-124
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SIMON CSABA TARGU MURES 3-13-03-03-13-0512 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA 1-33-23-03-13-1423 BENYI CRINEL TARNAVENI 0-32-33-13-13-2334 STEFAN ANDREI TARNAVENI 0-30-31-30-31-305 VERES JANOS TARGU MURES 1-31-31-33-02-316 KRISZTA ARPAD LORAND SANPAUL 0-31-32-33-13-224
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SUFLETEL RADU ALBA IULIA 3-23-13-23-13-0512 LUNCA RAZVAN TARNAVENI 2-30-30-30-33-113 DANIEL ZSOMBOR TARGU MURES 1-33-03-02-33-1334 JANOSI ATTILA TARGU MURES 2-33-00-30-33-2245 UNGVARI EVELYN TARGU MURES 1-33-03-23-03-2426 SPALLER TIBERIU NASAUD 0-31-31-32-32-30
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BAUER LAJOS TARGU MURES 0-33-03-23-03-0412 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI 3-00-33-23-03-2433 ZELARIU PETRU TARNAVENI 0-33-03-13-03-1424 BARABAS SANDOR TOPLITA 2-32-31-33-13-1245 LORINCZ FERENC ATTILA SANPAUL 0-30-30-31-33-016 PELAGHIE IOAN TARGU MURES 0-32-31-31-30-30
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC 2-32-33-03-13-0332 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA 3-21-33-03-23-1423 MIRON MIHAI CLUJ NAPOCA 3-23-12-33-03-1414 CIURCA SORIN TARNAVENI 0-30-33-20-30-315 DAMIAN MIRCEA BISTRITA 1-32-30-33-03-1246 FULOP ATTILA AIUD 0-31-31-33-01-31
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IRSAI ISTVAN TARGU MURES 1-33-13-13-03-1422 BARDOCZ SZILARD CAPENI 3-13-23-03-03-2513 ARON DARIE SIBIU 1-32-33-03-03-2334 DABACAN DORIN TARNAVENI 1-30-30-33-13-1245 TEGLAS ANDREEA LUDUS 0-30-30-31-33-216 DORDEA LUCIAN MEDIAS 1-32-32-31-32-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 APIAN FLORIN BISTRITA 3-13-23-13-13-2512 DANELIUC GABI SELIMBAR 1-33-23-03-13-0423 DENES FERENC PRAID 2-32-32-33-13-2244 FAZAKAS ATTILA TOPLITA 1-30-33-23-13-2335 NEGREAN IOAN SIBIU 1-31-31-31-33-216 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN 2-30-32-32-32-30Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Grupe inferioare Amatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 DIRLEA IOAN AIUD 1-33-23-03-03-03-0522 BOZOSAN PETRE SIBIU 3-13-03-03-13-21-3513 KIS ISTVAN BRASOV 2-30-32-33-12-33-124 VALEA CLAUDIU TARGU MURES 0-30-33-23-11-31-325 BARDAS PATRICK DUMBRAVENI SB 0-31-31-31-31-31-306 LUNGU ADRIAN NASAUD 0-32-33-23-13-13-0437 SOROIU CLAUDIU TARNAVENI 0-33-11-33-13-10-334
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 AMBRUS SZILARD LUDUS 3-03-23-13-20-33-0522 SABAU GHEORGHE TARNAVENI 0-30-33-03-00-33-0343 VAJDA ERNO REGHIN 2-33-03-03-00-33-0434 BARBOS FLORIN BISTRITA 1-30-30-33-20-33-125 SUCIU SERGIU TURDA 2-30-30-32-30-33-116 DRAGAN FLORIN TARGU MURES 3-03-03-03-03-03-0617 LUNGU STELIAN NASAUD 0-30-30-31-31-30-30
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE 3-00-33-13-13-13-0512 BARABAS CLAUDIU BISTRITA 0-33-13-23-00-33-0433 KULCSAR LORAND SANPAUL 3-01-30-33-20-33-034 HEJA ZOLTAN DITRAU 1-32-33-03-21-33-0345 PAP GYULA GHEORGHENI 1-30-32-32-32-33-116 VECIAN MARIUS CLUJ NAPOCA 1-33-03-03-13-23-2527 NAVRATIL KINGA TARGU MURES 0-30-30-30-31-32-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 GLIGOR GEORGE SIBIU 3-03-13-03-03-03-0612 BUCUR ALIN ADRIAN TARGU MURES 0-33-23-13-03-03-0523 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE 1-32-32-33-02-33-024 FULOP LASZLO TARGU MURES 0-31-33-23-03-13-0435 WEISZ ZSOFIA TARGU MURES 0-30-30-30-30-30-306 KOVACI RICHARD TARNAVENI 0-30-33-21-33-03-0347 MAGYARI NORBERT TARGU MURES 0-30-30-30-33-00-31
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 CONT COSMIN GHERLA 0-32-33-03-03-03-1432 VASS SANDOR BECLEAN 3-03-13-13-03-03-1613 CSIKI SANDOR CLUJ NAPOCA 3-21-33-23-03-03-0524 SABAU MIRCEA TARNAVENI 0-31-32-33-23-23-1345 SZAKACS MARIUS SANPAUL 0-30-30-32-33-02-316 PRODAN IOSIF TARNAVENI 0-30-30-32-30-30-307 MAGYARI RENATA TARGU MURES 1-31-30-31-33-23-02
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 MURESAN DOREL CLUJ NAPOCA 3-03-13-23-03-03-0612 BALLA PETER TOPLITA 0-33-13-23-13-03-0523 TODOR CSABA GHEORGHENI 1-31-31-33-03-03-0334 NAULEA STEFANIA RAMNICU VALCEA 2-32-33-11-33-00-325 BEDO JOZSEF SUSENI 0-31-30-33-13-02-326 KEREKES EVA TARGU MURES 0-30-30-30-30-30-307 PAP TETENY TARGU MURES 0-30-30-33-03-23-034
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 DECEAN DARIAN SIBIU 3-21-33-13-03-13-0522 PUIA DARIUS STREMT 2-30-30-33-03-03-2343 GECSE ALPAR CHIBED 3-13-03-13-13-03-1614 BALAN VIOREL BISTRITA 1-33-01-31-33-03-2335 DUMITRESCU SORIN BRASOV 0-30-31-33-13-10-326 MALNASI EKE FERENC TOPLITA 1-30-30-30-31-33-217 MURESAN CODREAN TARGU MURES 0-32-31-32-33-02-31
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 ADORJANI CSILLA TARGU MURES 3-13-03-23-13-03-0612 KINCSES JOZSEF PRAID 1-33-23-13-03-03-0523 DOCEA BENIAMIN AIUD 0-32-33-13-03-13-0434 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI 2-31-31-33-03-03-0345 FEJEREGYHAZI HUNOR TARGU MURES 1-30-30-30-33-03-026 CRISTEA SAMUEL BISTRITA 0-30-31-30-30-33-017 ANTAL VARADI TAMARA TARGU MURES 0-30-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 COMSA DAN SIBIU 3-12-33-03-03-03-1522 CHIBULCUTEAN BOGDAN TARNAVENI 1-30-33-03-03-03-0433 BUCUR DELIA LUDUS 3-23-03-03-23-03-0614 DAMIAN VASILE NASAUD 0-30-30-32-33-23-025 SARCANI ANDREI TARGU MURES 0-30-32-33-22-33-2246 SZANTO SZILARD SANPAUL 0-30-30-32-33-23-027 GYORGY NICOLETT TARGU MURES 1-30-30-30-32-30-30
Gr.inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 1234567VLoc1 OANTA FLORIN TARNAVENI 3-21-33-13-03-03-0522 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA 2-30-33-03-03-03-0433 CUESDEAN RARES REGHIN 3-13-03-03-03-03-0614 CHIBULCUTEAN IOAN TARNAVENI 1-30-30-33-03-13-0345 KUTASI ORS SANPAUL 0-30-30-30-31-30-306 ADORJANI ANDREA TARGU MURES 0-30-30-31-33-10-317 OLTEAN IOAN OCTAVIAN TARGU MURES 0-30-30-30-33-03-02
Gr.inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GALFI LEVENTE CLUJ NAPOCA 3-03-23-13-03-0512 SUTORIS CORNEL MEDIAS 0-30-30-33-03-0243 BARDAS IOAN DUMBRAVENI SB 2-33-03-13-03-0424 COTFAS GABRIEL TOPLITA 1-33-01-33-23-0335 BLEOCA LUCAS TARNAVENI 0-30-30-32-33-116 CRISTEA DANIEL BISTRITA 0-30-30-30-31-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 OLARU AUREL MEDIAS 1-32-33-22-33-1242 CSORBAI LORAND SANPAUL 3-13-13-13-03-0513 CAMPIAN ZOLTAN TOPLITA 3-21-33-22-32-3234 POP SABIN TARGU MURES 2-31-32-33-03-025 FEHER ROBERT TURDA 3-20-33-20-33-2326 TIGAROI FLORIN CLUJ NAPOCA 1-30-33-20-32-31Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Finala - Open
Nistor Dorel
-------------------- Simon Csaba 3-2
Simon CsabaTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Clasament Open
1. Simon Csaba - Targu Mureș
2. Nistor Dorel - Bistrița
3 -- 4
Anca Octavian - Ludus
Sufletel Radu - Alba Iulia
5 -- 8
Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
Apian Florin - Bistrița
Bardocz Szilard - Capeni
Zamblau Ionut - Cluj Napoca
9 -- 16
Benyi Crinel - Târnaveni
Simion Boby - Cluj Napoca
Mathe Mihai - Ludus
Daniel Zsombor - Targu Mureș
Barabas Sandor - Toplita
Irsai Istvan - Targu Mureș
Daneliuc Gabi - Selimbar
Bauer Lajos - Targu Mureș
17 -- 32
Janosi Attila - Targu Mureș
Blaga Marius - Cluj Napoca
Carpaci Alexandru - Ludus
Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
Zelariu Petru - Târnaveni
Dabacan Dorin - Târnaveni
Denes Ferenc - Praid
Moldovan Alexandru - Târnaveni
Ungvari Evelyn - Targu Mureș
Zidar Victor - Reghin
Bleoca Marius - Târnaveni
Teleki Zsolt - Cluj Napoca
Miron Mihai - Cluj Napoca
Fazakas Attila - Toplita
Aron Darie - Sibiu
Damian Mircea - Bistrița
33 -- 35 2v gr.inf.
Petho Mihaly - Racosu de Sus
Tipser Gabriel - Sighișoara
Sandulescu Adrian - Targu Mureș
36 -- 44 1v gr.inf.
Lunca Razvan - Târnaveni
Ciurca Sorin - Târnaveni
Trandafir Vasile - Targu Mureș
Veres Janos - Targu Mureș
Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
Teglas Andreea - Ludus
Negrean Ioan - Sibiu
Fulop Attila - Aiud
Moldovan Laszlo - Praid
45 -- 50 0v gr.inf.
Stefan Andrei - Târnaveni
Sipos Ferenc - Targu Mureș
Kantor Imre Zoltan - Reghin
Dordea Lucian - Mediaș
Pelaghie Ioan - Targu Mureș
Spaller Tiberiu - NasaudTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Semifinale / Finala - Amatori
Ambrus Szilard
-------------------- Gligor George 3-1
Gligor George
---------------------------------------- Dragan Florin 3-0
Barabas Claudiu
-------------------- Dragan Florin 3-0
Dragan FlorinUltima editare de mandelafree; 16.sep.2017, 19:08.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Chibulcutean Ioan-Lungu Adrian a fost 3-2, nu 3-0 cum este scris pe forum,ar trebui sa ne fie putin rusine, sa spunem alt scor acolo la pupitru!!!
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Clasament Amatori
1. Dragan Florin - Targu Mureș
2. Gligor George - Sibiu
3 -- 4
Barabas Claudiu - Bistrița
Ambrus Szilard - Ludus
5 -- 8
Gecse Alpar - Chibed
Csorbai Lorand - Sanpaul
Csiki Sandor - Cluj Napoca
Chibulcutean Bogdan - Târnaveni
9 -- 16
Comsa Dan - Sibiu
Bardas Ioan - Dumbraveni SB
Bucur Alin Adrian - Targu Mureș
Chibulcutean Ioan - Târnaveni
Cuesdean Rares - Reghin
Vass Sandor - Beclean
Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
Decean Darian - Sibiu
17 -- 32
Peta Octavian - Cluj Napoca
Campian Zoltan - Toplita
Mureșan Dorel - Cluj Napoca
Bucur Delia - Ludus
Vajda Erno - Reghin
Vecian Marius - Cluj Napoca
Feher Robert - Turda
Bozosan Petre - Sibiu
Soroiu Claudiu - Târnaveni
Heja Zoltan - Ditrau
Galfi Levente - Cluj Napoca
Adorjani Csilla - Targu Mureș
Dirlea Ioan - Aiud
Sutoris Cornel - Mediaș
Cotfas Gabriel - Toplita
Oanta Florin - Târnaveni
33 -- 48
Cont Cosmin - Gherla
Olaru Aurel - Mediaș
Kincses Jozsef - Praid
Puia Darius - Stremt
Balla Peter - Toplita
Sabau Gheorghe - Târnaveni
Todor Csaba - Gheorgheni
Docea Beniamin - Aiud
Moldovan Flavia - Târnaveni
Balan Viorel - Bistrița
Sabau Mircea - Târnaveni
Fulop Laszlo - Targu Mureș
Sarcani Andrei - Targu Mureș
Kovaci Richard - Târnaveni
Lungu Adrian - Nasaud
Pap Teteny - Targu Mureș
49 -- 3v gr.inf.
Kulcsar Lorand - Sanpaul
50 -- 62 2v gr.inf.
Kis Istvan - Brașov
Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
Pop Sabin - Targu Mureș
Damian Vasile - Nasaud
Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
Barbos Florin - Bistrița
Valea Claudiu - Targu Mureș
Bedo Jozsef - Suseni
Dumitrescu Sorin - Brașov
Fejeregyhazi Hunor - Targu Mureș
Szanto Szilard - Sanpaul
Magyari Renata - Targu Mureș
Oltean Ioan Octavian - Targu Mureș
63 -- 72 1v gr.inf.
Suciu Sergiu - Turda
Pap Gyula - Gheorgheni
Szakacs Marius - Sanpaul
Bleoca Lucas - Târnaveni
Tigaroi Florin - Cluj Napoca
Adorjani Andrea - Targu Mureș
Cristea Samuel - Bistrița
Malnasi Eke Ferenc - Toplita
Magyari Norbert - Targu Mureș
Mureșan Codrean - Targu Mureș
73 -- 82 0v gr.inf.
Bardas Patrick - Dumbraveni SB
Weisz Zsofia - Targu Mureș
Kutasi Ors - Sanpaul
Cristea Daniel - Bistrița
Kerekes Eva - Targu Mureș
Prodan Iosif - Târnaveni
Lungu Stelian - Nasaud
Navratil Kinga - Targu Mureș
Antal Varadi Tamara - Targu Mureș
Gyorgy Nicolett - Targu MureșUltima editare de mandelafree; 22.sep.2017, 16:19.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Clasament Amatori
1. Dragan Florin - Targu Mureș
2. Gligor George - Sibiu
3 -- 4
Barabas Claudiu - Bistrița
Ambrus Szilard - Ludus
5 -- 8
Gecse Alpar - Chibed
Csorbai Lorand - Sanpaul
Csiki Sandor - Cluj Napoca
Chibulcutean Bogdan - Târnaveni
9 -- 16
Comsa Dan - Sibiu
Bardas Ioan - Dumbraveni SB
Bucur Alin Adrian - Targu Mureș
Chibulcutean Ioan - Târnaveni
Cuesdean Rares - Reghin
Vass Sandor - Beclean
Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
Decean Darian - Sibiu
17 -- 32
Peta Octavian - Cluj Napoca
Campian Zoltan - Toplita
Mureșan Dorel - Cluj Napoca
Bucur Delia - Ludus
Vajda Erno - Reghin
Vecian Marius - Cluj Napoca
Feher Robert - Turda
Bozosan Petre - Sibiu
Soroiu Claudiu - Târnaveni
Heja Zoltan - Ditrau
Galfi Levente - Cluj Napoca
Adorjani Csilla - Targu Mureș
Dirlea Ioan - Aiud
Sutoris Cornel - Mediaș
Cotfas Gabriel - Toplita
Oanta Florin - Târnaveni
33 -- 48
Cont Cosmin - Gherla
Olaru Aurel - Mediaș
Kincses Jozsef - Praid
Puia Darius - Stremt
Balla Peter - Toplita
Sabau Gheorghe - Târnaveni
Todor Csaba - Gheorgheni
Docea Beniamin - Aiud
Moldovan Flavia - Târnaveni
Balan Viorel - Bistrița
Sabau Mircea - Târnaveni
Fulop Laszlo - Targu Mureș
Sarcani Andrei - Targu Mureș
Kovaci Richard - Târnaveni
Lungu Adrian - Nasaud
Pap Teteny - Targu Mureș
49 -- 3v gr.inf.
Kulcsar Lorand - Sanpaul
50 -- 62 2v gr.inf.
Kis Istvan - Brașov
Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
Pop Sabin - Targu Mureș
Damian Vasile - Nasaud
Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
Barbos Florin - Bistrița
Valea Claudiu - Targu Mureș
Bedo Jozsef - Suseni
Dumitrescu Sorin - Brașov
Fejeregyhazi Hunor - Targu Mureș
Szanto Szilard - Sanpaul
Magyari Renata - Targu Mureș
Oltean Ioan Octavian - Targu Mureș
63 -- 72 1v gr.inf.
Suciu Sergiu - Turda
Pap Gyula - Gheorgheni
Szakacs Marius - Sanpaul
Bleoca Lucas - Târnaveni
Tigaroi Florin - Cluj Napoca
Adorjani Andrea - Targu Mureș
Cristea Samuel - Bistrița
Malnasi Eke Ferenc - Toplita
Magyari Norbert - Targu Mureș
Mureșan Codrean - Targu Mureș
73 -- 82 0v gr.inf.
Bardas Patrick - Dumbraveni SB
Weisz Zsofia - Targu Mureș
Kutasi Ors - Sanpaul
Cristea Daniel - Bistrița
Kerekes Eva - Targu Mureș
Prodan Iosif - Târnaveni
Lungu Stelian - Nasaud
Navratil Kinga - Targu Mureș
Antal Varadi Tamara - Targu Mureș
Gyorgy Nicolett - Targu MureșTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Postat în original de spaller Vezi postChibulcutean Ioan-Lungu Adrian a fost 3-2, nu 3-0 cum este scris pe forum,ar trebui sa ne fie putin rusine, sa spunem alt scor acolo la pupitru!!!
Trimis de pe mobil folosind TapatalkUltima editare de neluchibu; 16.sep.2017, 20:50.
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 19:33.Procesare...X
Comentariu