Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, Sfântu Gheorghe - 08.12.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
    Se inscrie Valceanu Daniel - Topoloveni - Open
    S-a trezit?...

    Comentariu


    • E greu cu vedetele...
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • Postat în original de sorin_client Vezi post
        ...dar grupele se stie cand vor fi facute ?
        Intreb pentru ca vin cu fiul meu si n-as vrea sa fim in sali diferite...
        eu vin cu doi copii si sotia, deci intreaga familie, si va rog daca se poate sa fim in aceiasi sala,
        multumesc !
        Blade: SCHLAGER CARBON OF+
        FH: Tenergy 05 FX
        BH: Tenergy 05 FX

        Comentariu


        • Eu vin cu masina...

          Comentariu


          • Postat în original de amedeo Vezi post
            Eu vin cu masina...
            haha , eu tot cu masina
            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
            FH: Tenergy 05 FX
            BH: Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • Postat în original de olah oliver Vezi post
              Salile sunt aproape unul de celalat ,100 de metri,grupel vor fi facute dupa confirmarile de sambata dimineata.,pana atunci nu pot sa va zic mai mult
              ...faci incalzirea intr-o sala ,afli ca ai sa joci in alta sala(la o suta de metri),sunt cam -9 grade afara.....................super tare
              BUTTERFLY TIMO BOLL ZLF
              XIOM OMEGA VII PRO
              GAMBLER ZERO

              Comentariu


              • Se retrage Rusu Calin Cluj Napoca Amatori.
                Va doresc succes la toti.
                Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                Comentariu


                • Rozenfeld Cristian/Cluj-Napoca/Amatori
                  LEMN:MAZE(Old Tag)
                  Fh:TEN. 05
                  Bh:,TEN. 05

                  Comentariu


                  • Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
                    eu vin cu doi copii si sotia, deci intreaga familie, si va rog daca se poate sa fim in aceiasi sala,
                    multumesc !
                    Doamna la ce sectiune se inscrie ?


                    Da, nu poti face incalzirea intr-o sala dupa care sa-ti echipezi copilul sa-l trimiti in alta parte pe frigurile astea !


                    Postat în original de amedeo
                    Eu vin cu masina...
                    ...si cum v-ati cazat amandoua ?
                    Blade: lemn off...ce lemn !
                    Bh: cu tepi
                    Fh: fara tepi

                    Comentariu


                    • Felicitari organizatorilor ca au facut si fac efort pt a doua sala. Este greu sa te "plimbi" dintr-o sala in alta, dar si mai greu este sa echipezi doua sali.
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • Postat în original de norther Vezi post
                        ...faci incalzirea intr-o sala ,afli ca ai sa joci in alta sala(la o suta de metri),sunt cam -9 grade afara.....................super tare
                        Daca toata grupa vrea sa stea la cald e mai simplu, se da cu banul, se inapoiaza bila,pixul si hartia....superioarele se joaca tot acolo.
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • Vor fi pauze de acomodare intre faze: intre inferioare si superioare va fi pauza de masa, de la 13,30-14,00 pana la 15,30; dupa grupele superioare va fi festivitatea de premiere ( 18,00-19,00).

                          Comentariu


                          • sengoz mehmet-open
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • Postat în original de olah oliver Vezi post
                              Nu trebuie sa intri in brasov,la feldioara ,in centru este un indicator spre sf.gheorghe drumul este destul de bun ,dupa feldioara prima comuna este haghigh dupa care araci din centrul araciuluio sa fie un indicator spre sf,gheorghe prin valcele.pe drumul acesta este mai aproape sf.gheorghe cu vreo 50 de km ,in loc sa intri in brasov
                              Colegii agniteni si sighisoreni care au ales aceasta varianta in toamna ne-au marturisit ca mai bine o luau prin Brașov!Drumul judetean este o scurtatura,intr-adevar,dar este foarte nesigur,ingust si plin de gropi!Poate acum se vor umple cu zapada dar oricum prezinta mai mult risc decat drumul larg(si bun) de la Brașov.Up to you,now....!
                              I love table tennis !

                              Comentariu


                              • Eu zic ca e de apreciat efortul de a juca in 2 sali si avem norocul sa ne intalnim toti cu ocazia acestui concurs, asa ca nu mai plangeti atat mai ales ca salile sunt la 100 m distanta, ganditi`va ca parintii si bunicii nostri mergeau km intregi prin nameti doar sa ajunga la scoala , domnule Vasile daca unul din copii va fi in alta sala voi avea eu grija de el daca e in aceasi sala cu mine cu toate ca florin nu are nevoie de asa ceva )
                                Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                BH : Tenergy 05Fx
                                FH : Tenergy 05Fx

                                Comentariu


                                • Postat în original de toth laszlo Vezi post
                                  Se retrage Toth Laszlo care nu are nici o sansa sa participa. Mult noroc sa aveti la organizare.

                                  Cred ca ar fi trebuit ca organizatorii sa aiba in vedere 1-2 wild-carduri. Poate inca nu este prea tarziu.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de raducu Vezi post
                                    Cred ca ar fi trebuit ca organizatorii sa aiba in vedere 1-2 wild-carduri. Poate inca nu este prea tarziu.
                                    In mesajul turneului este trecut acest aspect.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Dan2 Vezi post
                                      In mesajul turneului este trecut acest aspect.
                                      Mai sunt multe aspecte de modificat fata de anuntul initial dl.ORGANIZATOR?
                                      w.c. plateste taxa de concurs?
                                      w.c plateste cotizatie amatur?
                                      nr. de mese tot 20 ?
                                      media la amatori cu peste 13 de ce nu primeaza fata de clasament sau openul il interpretati dupa voia dvs ca dupa regulament in niciun caz nu-l intelegeti.

                                      Comentariu


                                      • Pleaca careva din Oradea sau din Deva cu masina?....... nu am transport si as vrea sa ajung la turneu

                                        nr de telefon: 0754 792 806

                                        Mulumesc!

                                        Comentariu


                                        • Aceasta suplimentare a nr de mese urmareste marirea nr de participanti si se ignora optimizarea modului de desfasurare a turneului final.

                                          Comentariu


                                          • In atentia organizatorilor !
                                            La acest turneu trebuie sa se perceapa cotizatia anuala pe 2012, tuturor participantilor care nu au platit-o pina acum.
                                            In caz contrar, se va crea un curent de opinie care-i va determina si pe alti amaturisti sa nu mai plateasca cotizatia in anii urmatori .

                                            Comentariu


                                            • Gramaticu Sorin - se retrage
                                              Blade: Stiga Hybrid Wood NCT
                                              FH: Tenergy 05 FX
                                              BH: Rakza 7 soft

                                              Comentariu


                                              • Din motive profesionale, se retrage Paun Daniel (București). Succes tuturor!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de norther Vezi post
                                                  ...faci incalzirea intr-o sala ,afli ca ai sa joci in alta sala(la o suta de metri),sunt cam -9 grade afara.....................super tare
                                                  Nu stiu al cui esti,dar faptul ca organizatorii se straduie sa faca posibila participarea a cat mai multor persoane care doresc acest lucru,tu vezi(in mintea ta..care ?!).. ca distanta-I de 100 de metrii…
                                                  Stai dracu acasa mai bine,si nu te mai baga in vorbe de care nu ai habar !
                                                  Cu respect !

                                                  Comentariu


                                                  • Din motive profesionale, se retrage Ursan Viorel(Rădăuți). Succes tuturor!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X