Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, Sfântu Gheorghe - 08.12.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La Topoloveni am fost prezent doar cu fiul meu si nimeni altcineva din regiune. Am jucat in grupe separate deci nu exista varianta ca eu sa-i fi dat vreun meci.
    Am verificat acum grupele si ai cuvantul meu ca nu cunosc pe nimeni din grupa mea.
    marandici adrian - brasov
    coroianu mircea - bucuresti
    corneanu - Botoșani
    rizescu gheorghe - mioveni
    darmaz ion - targoviste
    dena corneliu - giurgiu
    Acum stau sa ma gandesc cine o fi fost beneficiarul meciului....
    Mosule, crede-ma pe cuvant ca nu cunosc pe niciunul dintre cei de mai sus deci exclud vreun aranjament.
    Iar in grupa superioara n-am mai putut juca din cauza unui accident (mi-a venit o minge in ochelari stricandu-mi o lentila ) si n-am mai putut juca.
    Cam asta-i istorioara cu Topoloveniul !
    Asa ca, sincer, undeva se strecoara o eroare !
    Ori ma tii tu minte ca as fi prea simpatic ori chiar ai avut probleme cu vreun personaj si ma retii minte asa ca aglomerare de informatii.
    Nenea titicostel, sunt de-acord cu chestii alea propuse in a se exclude grupele superioare sau sa joace "cunoscutii" primii, etc., iar
    Si sunt la fel de-acord cu tine ca trebuie stopata chestia asta cu aranjamentele.
    Ti-am mai spus si-ti repet, n-am facut "intelegeri" cu nimeni de aceea cred ca disputa noastra e nonsens pe acest subiect, cu atat mai mult cu cat se desfasoara aici pe topicul de la Sfantul Gheorghe.
    Daca-ti mai pot fi de folos si cu alte informatii de la alte concursuri, te rog.
    O seara buna !
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • Pana la urma, ramane cum am zis (si am si facut) eu: grupele superioare, din mai multe motive (unele sunt mai sus), trebuie folosite doar cand suntem atat de putini incat am pleca prea devreme... Unii vor spune ca bat drumul pentru doar 5-6 meciuri. Eu le spun ca alea-s meciuri bune: toate serioase, toate importante, fiecare set conteaza (acolo, in grupe), toti dorind sa se califice pe "tablou" intr-o pozitie cat mai buna! Mult si "la misto" se poate juca acasa, la antrenamente...

      Comentariu


      • Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
        La festivitatea de premiere de la sfarsitul turneului am vazut multa lume facand poze,chiar nu poate nimeni sa le posteze,VA ROG??
        CATEVA POZE
        Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
        http://www.VivaSportShop.ro

        Comentariu


        • Da Gabi ai postat poze reusite iti multumim si te asteptam inpreuna cu colegi din Sighișoara la un torneu de casa.Geo

          Comentariu


          • Postat în original de geoiarba Vezi post
            Da Gabi ai postat poze reusite iti multumim si te asteptam inpreuna cu colegi din Sighișoara la un torneu de casa.Geo
            La ce pagina?

            Comentariu


            • Turneul Campionilor Amatur, Sf. Gheorghe8 decembrie 2012 FINALA OPEN MARINESCU VS CRAIOVEANU dintr-un alt unghi
              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
              http://www.VivaSportShop.ro

              Comentariu


              • Galerie foto 3:

                Galerie foto 3:

                Comentariu


                • La pagina 41 domnul Denes.

                  Comentariu


                  • Postat în original de VIVASPORTCLUB Vezi post
                    Turneul Campionilor Amatur, Sf. Gheorghe8 decembrie 2012 FINALA OPEN MARINESCU VS CRAIOVEANU dintr-un alt unghi
                    Din orice unghi as privi finala imi vin in minte doua lucruri:
                    1. Sa-mi schimb numele in Malinescu si sa joc ca Marinescu.
                    2. Sa beau zece beri si sa joc ca Craioveanu.
                    Cum amandoua sunt dorinte de Craciun nerealizabile, nu-mi ramane decat sa mai privesc o data finala si sa visez.
                    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                    Comentariu


                    • Cum am facut eu(in plan indepartat)...

                      Comentariu


                      • Cam tardiv totusi, tin sa felicit organizatorii locali pentru eforturile depuse si pentru reusita turneului! O munca deosebita a dus si Florin!
                        Tin sa felicit pe d-nul Tanase Dan pentru eforturile financiare facute in sustinerea sportivilor si staff-ului Vivasport! Pacat, cu mai multa atentie, puteau concretiza culoarul favorabil ( sau norocos !!! ) de a nu se intalni intre ei decat in semifinale!

                        Comentariu


                        • Bravo Costi de Mos Craciun vad ca esti mai bun.
                          Poate iei si tu exemlu de la domnul Dan pentru sustinerea sportivilor de la Sport Kombat.

                          Comentariu


                          • Postat în original de geoiarba Vezi post
                            La pagina 41 domnul Denes.
                            Asa este,m-a derutat distanta mare la care ai raspuns de postare.

                            Comentariu


                            • Ca si d-nul Tanase, sustin doar performanta.

                              Comentariu


                              • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                Ca si d-nul Tanase, sustin doar performanta.
                                Pai domnul Tanase sustine sportivii ca sa ajunga la performanta.
                                - - - Actualizat - - -
                                Apropo nu era vorba de Sport Kombat2 din calificari divizie ca pe aia ii sustin eu .

                                Comentariu


                                • Postat în original de laky Vezi post
                                  Intradevar fata avea dinti lipsa, dar majoritatea in zona inactiva a paletei, acolo unde datorita unei prize atipice, degetul aratator a distrus zimtii. In zona activa, lipseu exact cinci zimti, prea putini insa pentru a influenta jocul. Daca o luam la sange, Aron Darie a avut dreptate.Totusi conform aceleasi logici, insa am putea include la categoria fete deteriorate si franjurii existenti la multele din fetele prezente la acest concurs! As fi putut si eu personal sa refuz sa joc cu aceia la care fata era prea mica si nu acoperea 100% lemnul. In acest caz insa, consider ca s-a fortat limita unui regulament inexact, in sensul inhibarii unui adversar foarte incomod. Regulamentul, pentru a fi aplicat in litera si spiritul lui, ar trebui sa precizeze exact procentul minim admisibil de zimti deteriorati.
                                  In plus "carentele de exprimare" nu au legatura cu esenta acestui caz, asa ca nu vad de ce ar trebui trecute peste ele! Sa nu uiti...Darie!
                                  nu vreau sa supar pe nimeni va cunosc si pe dumneavoastra domnule lakatos si pe domnul nistor ,dar aici dau dreptate lui darie,ca sa nu se mai ajunga la asa ceva cel mai bine ar fi sa se foloseasca materiale regulamentare,mai pe romaneste iarba cu burete,nu dracovenii lipite direct pe lemn.exista atatia amaturisti cu iarba ca sincer nu au nici o legatura cu tenisul ,nu fac referire la persoanele de fata,care doar pun bloc si atat ,ei nu stiu sa traga ,ba unii nici sa tina paleta corect in mana.e normal sa vina frustrarea unuia care s-a antrenat sa loveasca si cu reverul si cu forheandul si sa fie batut de unu care daca ii pui in mana o paleta cu fete soft nu stie ce sa faca cu ea....... parerea mea ar trebui sa se umble putin la regulament si sa se interzica iarba fara burete.imi cer inca o data scuze acum poate imi spun mai mult frustrarile mele acumulate de la intalnirile cu ierbari.va dau un exemplu de urmat cornel migea de la sibiu,care desi are iarba(omologata) joaca tenis,e o placere sa joci contra lui.inca o data imi cer scuze daca v-am suparat cu ceva
                                  lemn Donic waldner senso carbon
                                  fata fh: donic baracuda
                                  fata bh: tenergy 05

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de boogdyvl Vezi post
                                    nu vreau sa supar pe nimeni va cunosc si pe dumneavoastra domnule lakatos si pe domnul nistor ,dar aici dau dreptate lui darie,ca sa nu se mai ajunga la asa ceva cel mai bine ar fi sa se foloseasca materiale regulamentare,mai pe romaneste iarba cu burete,nu dracovenii lipite direct pe lemn.exista atatia amaturisti cu iarba ca sincer nu au nici o legatura cu tenisul ,nu fac referire la persoanele de fata,care doar pun bloc si atat ,ei nu stiu sa traga ,ba unii nici sa tina paleta corect in mana.e normal sa vina frustrarea unuia care s-a antrenat sa loveasca si cu reverul si cu forheandul si sa fie batut de unu care daca ii pui in mana o paleta cu fete soft nu stie ce sa faca cu ea....... parerea mea ar trebui sa se umble putin la regulament si sa se interzica iarba fara burete.imi cer inca o data scuze acum poate imi spun mai mult frustrarile mele acumulate de la intalnirile cu ierbari.va dau un exemplu de urmat cornel migea de la sibiu,care desi are iarba(omologata) joaca tenis,e o placere sa joci contra lui.inca o data imi cer scuze daca v-am suparat cu ceva
                                    Bogdanele, ce vei face daca unii jucatori refuza sa joace cu tine ca ai neuroni lipsa?
                                    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de &1c Vezi post
                                      Bogdanele, ce vei face daca unii jucatori refuza sa joace cu tine ca ai neuroni lipsa?
                                      Ii chemati dumneavoastra sa joace cu cei care au prea multi
                                      Ne plac glumele domnule profesor, dar nu si cele de prost gust!
                                      We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                                      Aristotle



                                      Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de &1c Vezi post
                                        Bogdanele, ce vei face daca unii jucatori refuza sa joace cu tine ca ai neuroni lipsa?
                                        pfffffff........trist .o sa incerc sa ma abtin sa raspund din respect pentru dumneavoastra.
                                        lemn Donic waldner senso carbon
                                        fata fh: donic baracuda
                                        fata bh: tenergy 05

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Cosnic Vezi post
                                          Ii chemati dumneavoastra sa joace cu cei care au prea multi
                                          Ne plac glumele domnule profesor, dar nu si cele de prost gust!
                                          Dom" profesor e baiat "super" dar... (e racit si) nu are gust si nici miros. Cand se va face bine, o sa va explice ca a vrut sa spuna altceva, sunt convins...

                                          Comentariu


                                          • Ok,am citit mesajele de mai sus si vad ca sunt unii foarte suparati pe ierbari.Cum spunea si un domn de la alta postare"frate,esti bun,ii bati pe toti!".Fiecare joaca cu ce vrea si cu ce poate,parerea mea.Dar nu e nici asa usor sa joci cu iarba(pe cat s-ar crede).Si noi,ierbarii,mancam bataie la randul nostru de la alti ierbari,dar nu avem motive sa ne plangem,recunoastem ca adversarul a fost mai bun si gata!Asta inseamna fair-play!

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Cosnic Vezi post
                                              Ii chemati dumneavoastra sa joace cu cei care au prea multi
                                              Ne plac glumele domnule profesor, dar nu si cele de prost gust!
                                              Cosmina, nu era o gluma.
                                              Era o intrebare. Si o evidenta. Cu gust amar.
                                              Ultima editare de &1c; 16.dec.2012, 22:38.
                                              4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de &1c Vezi post
                                                Cosmina, nu era o gluma.
                                                Era o intrebare. Si o evidenta. Cu gust amar.
                                                si "cosmina" ce e? E degeaba, ca si multe din interventiile dumneavoastra
                                                We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                                                Aristotle



                                                Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Cosnic Vezi post
                                                  si "cosmina" ce e? E degeaba, ca si multe din interventiile dumneavoastra
                                                  Tot o evidenta. Cu gust dulce.
                                                  Da, ai dreptate. Toate interventiile mele sunt degeaba.
                                                  Ultima editare de &1c; 16.dec.2012, 23:45.
                                                  4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                                                  Comentariu


                                                  • alexa no offense faceam referire doar la cei care pun block doar,u nu faci parte din categoria asta...,in fine domnule andone v-as ruga frumos sa incercati sa comentati doar la persoana dumneavoastra ,eu nu am comentat nimic de dumneavostra si nici nu am sa o fac,asa ca va rog frumos.....
                                                    lemn Donic waldner senso carbon
                                                    fata fh: donic baracuda
                                                    fata bh: tenergy 05

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X