Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Targu Mureș 14 septembrie 2013 open - amatori - CUPA TT CONCEPT Targu Mureș

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ziua,
    Din motive intemeiate se retrag
    Frant Nicusor
    Sorescu Deian
    Corbu Sorin
    Parfenie Constantin

    Comentariu


    • vass sandor si vass alexander din BECLEAN B-N amatori
      LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

      Comentariu


      • Se inscriu din Târnaveni Moldovan Alexandru -Open si Moldovan Cristian - Open
        - - - Actualizat - - -
        Se inscriu din Târnaveni Moldovan Alexandru -Open si Moldovan Cristian - Open

        Comentariu


        • Se retrage Bocz Zsolt din Capeni

          Comentariu


          • Simon Csaba....open..........hai Superliga......))))))))))
            In curand jucam cu Crisan,Hunor,etc..........sanatosi sa fim........)))))))))))
            Blade: Bty Primorac Carbon off+
            Bh:Tenergy 80 fx
            Fh:Tenergy 80 fx

            Comentariu


            • Din Reghin se inscrie la amatori:
              Cristian Ioan

              Comentariu


              • Postat în original de Zoki Vezi post
                Simon Csaba....open..........hai Superliga......))))))))))
                In curand jucam cu Crisan,Hunor,etc..........sanatosi sa fim........)))))))))))
                cosmin nu ati doresti sa ajungi mai sus sa joci cu jucatori f buni ? chiar din superliga !? daca altii care sunt in superliga joaca la open si conduc clasamentul la cat open ce subliniezi tu aici e chiar cred eu o gluma ! si era o vorba ca cei care doresc sa catige la amatori si vin din superliga inseamna ca doar aici mai au ceva valoare si ca in curand si aici vor fi depasiti cu adevarat de adevaratii amatorii! care nu au fost niciodata legitimati !! daca in varf nu pot ajunge atunci sa cuereasca baza cat mai pot ca incet vor fi alti amatori care vor dorii sa le ia locul !!
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • Postat în original de Zoki Vezi post
                  Simon Csaba....open..........hai Superliga......))))))))))
                  In curand jucam cu Crisan,Hunor,etc..........sanatosi sa fim........)))))))))))
                  Tot ce vine de sus e bine primit Cosmine, jucam si speram sa fie doar o umbra din ce a fost, si asa s-ar putea sa ne puna masa in cap si sa nu intelegem nimic din jocul lui , cel putin unul ca mine care sunt pur amator si am invatat tenisul de masa prin cate baruri unde era cate o masa de ping pong
                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                  BH : Tenergy 05Fx
                  FH : Tenergy 05Fx

                  Comentariu


                  • Postat în original de Zoki Vezi post
                    Simon Csaba....open..........hai Superliga......))))))))))
                    In curand jucam cu Crisan,Hunor,etc..........sanatosi sa fim........)))))))))))
                    Csabi Simon a jucat ultima data in divizia A in anul 2010 . Dupa aceea a jucat in Divizia B, iar anul trecut a jucat in calificari pentru SPORT KOMBAT București. In divizia A pentru SPORT KOMBAT nu a jucat !!! Pe cale de consecinta se respecta regulamentul AMATURULUI. In AMATUR joaca si alt fost mare jucator, fost component al lotului national, om de mare valoare profesionala si umana, dar prezenta lui nu deranjeaza pe nimeni si este o onoare pentru orice jucator sa joace cu acest om. Asa ca si un meci cu Csabi Simon trebuie sa bucure orice competitor!!!

                    Comentariu


                    • Va rog sa verificati si anul 2012, se pare ca a jucat pentru CSM Cluj in primavara anului 2012 (iunie 2012). In acest caz, ar avea drept de participare dupa 1 ian. 2014.

                      Comentariu


                      • Domnul Simon Csaba a fost partener de joc la CSM Cluj in aproape tot anul 2012, nefiind legitimat, iar la sfarsitul anului s-a mutat la sala "amatorilor" de pe Henri Barbusse. Aici a jucat pana in prezent doar cu amatorii. Dansul nu a mai jucat in Divizia A din 2010.

                        Comentariu


                        • Postat în original de Dan2 Vezi post
                          Va rog sa verificati si anul 2012, se pare ca a jucat pentru CSM Cluj in primavara anului 2012 (iunie 2012). In acest caz, ar avea drept de participare dupa 1 ian. 2014.
                          Din cate stiu dl. Simon Csaba a jucat pentru TCD Cluj Napoca in divizia B in primavara anului 2012 . Echipa TCD (Politehnica) Cluj a reusit sa se califice in Divizia A dar dl Simon Csaba nu a mai facut parte din lotul acestei echipe in divizia A . Lotul echipei Politehnica Cluj (TCD) in divizia A a fost : Marchis Maximilian , Gabudean Dorin , Vasile Robciuc si Rus Traian. Respect.
                          - uitati-va in descriere de pe youtube
                          Ultima editare de VladFarcas; 11.sep.2013, 17:55.
                          GEWO TABLE TENNIS

                          Comentariu


                          • In acest caz, ii urez succes d-lui Simon.

                            Comentariu


                            • Ma scuzati domnu Bodeanu pt ca am apasat din greseala butonul nu imi place post.

                              Comentariu


                              • Turneul de la Tg Mureș fiind primul de aici si anuntandu-se foarte tare,am rasfoit si eu acest topic, din curiozitate.Observ aici o discutie pe doua pagini intre cativa membri ai forumului referitor la jucatorul Simion Csaba si vad ca acesta este deja in clasamentul Amatur la zi pe locul 970,cu o participare la turneul A de la Oradea.Si acolo s-a ridicat problema legitimitatii participarii lui iar faptul ca a fost admis si a ocupat unul din locurile5-8 in cls final Open,fara ca acest loc sa fie contestat ulterior denota ca totul a fost in conformitate cu Regulamentul Amatur.
                                Urez succes organizatorilor locali.Cand dati de greu apelati la Florin ca va descalceste el.
                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                Comentariu


                                • se retrage LAPADAT EUGEN din Sighișoara

                                  Comentariu


                                  • vass alexander din BECLEAN se retrage de pe lista de asteptare.(reprogramare la servici)
                                    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de cata_60 Vezi post
                                      Turneul de la Tg Mureș fiind primul de aici si anuntandu-se foarte tare,am rasfoit si eu acest topic, din curiozitate.Observ aici o discutie pe doua pagini intre cativa membri ai forumului referitor la jucatorul Simion Csaba si vad ca acesta este deja in clasamentul Amatur la zi pe locul 970,cu o participare la turneul A de la Oradea.Si acolo s-a ridicat problema legitimitatii participarii lui iar faptul ca a fost admis si a ocupat unul din locurile5-8 in cls final Open,fara ca acest loc sa fie contestat ulterior denota ca totul a fost in conformitate cu Regulamentul Amatur.
                                      Urez succes organizatorilor locali.Cand dati de greu apelati la Florin ca va descalceste el.
                                      La acest turneu Csaba a dat puncte inainte ca de la 0-0 sterge pe oricine din amatur si daca are 5 beri la bord
                                      - - - Actualizat - - -
                                      Filmuletul ce la postat Vlad cred ca este cea mai mare performanta a lui George sa cistige in fata unui geniu din tenisul de masa autohton ,Csaba daca nu avea treaba cu sticla ar fi fost clasat printre cei mai buni jucatori din Romania,chiar il cunosc personal si sint amic cu el

                                      Comentariu


                                      • Meszar Razvan-Arad-Open

                                        Comentariu


                                        • Se retrage din concurs Lorincz Jozsef-Open.
                                          Ultima editare de Joco; 11.sep.2013, 18:31.

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Hriscu Florentina de pe lista de asteptare.

                                            Comentariu


                                            • Se retrage de la open Daniel Istvan
                                              de la amatori Radu Doru
                                              Se inscie la amatori Miko Istvan

                                              Comentariu


                                              • Se retrage:
                                                Oltean dorel nasaud
                                                Ultima editare de FlorinBN; 11.sep.2013, 23:19.

                                                Comentariu


                                                • Se retrage Hotico Ciprian(open)

                                                  Comentariu


                                                  • Am o intrebare: cei din lista de asteptare au sanse sa joace ,sau nu? Cand se poate afla un raspuns sigur ,sa stim cum ne organizam ,ca totusi venim de la o distanta de 120 km,si depindem unul de celalalt. ex Lungu Adrian si Spaller Tiberiu Nasaud venim cu o singura masina si am vrea sa stim cat mai repede, multumesc !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X