Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" București AMATouR-Chrotex

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    deci cum spuneam domnilor cu ceva timp in urma intentia mea nu a fost doar de a pune contre cum spuneau unii,, nu mai dam nume,,ci aceea de a avea in turnee oameni multumiti.e foarte adevarat ca nu se poate sa fie toata lumea multumita dar se pare ca noua era a grupelor convine majoritatii si cum voturile sunt decise de majoritate asteptam finalul.totusi eu zic sa nu sa nu ne suparam prea tare daca mai sunt si discutii contradictorii caci au si ele farmecul lor.cred ca si in urma acestora creste interesul vizitatorilor pe forum.finalul.m-am zbatut sa aduc cinci amatori noi in concurs si poate mai conving inca doi deci interesul meu este sa fim cat mai multi AMATORI.bafta la concurs
    nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

    Comentariu


    • #52
      Postat în original de cosapewe
      din bucuresti noi veniti
      Popa Irinel ,Barbu Mihai,Razvan Nuta,Doru Tivriu
      amatori bineinteles
      nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

      Comentariu


      • #53
        Re: Turneu A" București AMATouR-Chrotex

        Mai inscriu din Ploiești pe George Ghita-cat. amator
        Schlager Carbon Off +
        FH: Xiom Vega Elite Max
        BH: Xiom Vega Europe Max

        Comentariu


        • #54
          Arseni Florin,București,cat. amatori

          Comentariu


          • #55
            ..din Galați,
            - Gutu Victor
            - Rosca Virgil
            - Dutu Constantin
            ..toti in grupa amatori..

            Comentariu


            • #56
              DIN CAMPINA SE MAI INSCRIU:
              -POP ALEXANDRU CAT AMATOR
              -CHIRU ANDREI CAT AMATOR

              Comentariu


              • #57
                Salutare baieti!

                Asa cum banuiam, (lasand la o parte nr. voturilor de pe forum...) este plina tara de amatori puri!
                Era imperios necesara alcatuirea unei categorii doar pentru acestia!
                Si iata ca se inscriu si participanti noi in aceste conditii...

                Cine are urechi de auzit, sa auda!

                Cele bune!
                George, amator pur...
                Xiom -Mitzutani - Xiom

                Comentariu


                • #58
                  din București, ma inscriu si eu pentru grupa open
                  Daniela Stefan, fost legitimat.

                  Comentariu


                  • #59
                    s-a strecurat o greseala Razvan Nuta la open fost legitimat
                    nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                    Comentariu


                    • #60
                      Mircea Alexandru Buc / 12 ani / open
                      Mircea Valentin / Buc / 38 ani / open

                      Avem pina acum 30 ptr. amatori si 16 ptr. open , mai asteptam inscrieri ...
                      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                      Fete de palete tenis de masa
                      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                      Comentariu


                      • #61
                        Inscrie-ma si pe mine....amator

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de elefantel_roz
                          Inscrie-ma si pe mine....amator
                          elefantule, rezervam o masa pentru Duminica de dupa concurs?

                          Comentariu


                          • #63
                            M-am hotarat sa vin si eu, Gabriel Afuz, alaturi de colegii de la Constanța inscrisi de Aurel Fratea si George, cu mentiunea "categoria amatori"

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de valentin
                              Postat în original de elefantel_roz
                              Inscrie-ma si pe mine....amator
                              elefantule, rezervam o masa pentru Duminica de dupa concurs?
                              Sigur

                              Comentariu


                              • #65
                                Grigore Alexandru Mihai

                                20 de ani

                                Campina judet Prahova

                                senior

                                CATEGORIA AMATORI

                                0730849207

                                Comentariu


                                • #66
                                  Deja se poate vorbi de "QUOD ERAT DEMONSTRANDUM" fata de problema acuta a participarilor amatorilor intr-o categorie a lor!
                                  Se pare ca va fi nevoie sa impartim mesele inegal: cca 6 pt amatori la 2 open...
                                  Mai crede cineva de-aici in "fenomenul Reghin" de anul trecut??

                                  Cele bune!
                                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Cred ca nu trebuie sa scrii un post in fiecare zi indiferent de topic legat de aceasta problema.A fost discutata si se pare agreata.Scriind un post in fiecare zi nu cred ca mai ajuta........... dimpotriva.
                                    Primorac Carbon
                                    FH Dignics 09C
                                    BH JOOLA MAXX

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      hop si eu

                                      ma inscriu si eu ...Ciobanu Alex , categoria Open

                                      si il mai inscriu si pe Gigi Nastase , categoria amatori
                                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de tycutz
                                        Cred ca nu trebuie sa scrii un post in fiecare zi indiferent de topic legat de aceasta problema.A fost discutata si se pare agreata.Scriind un post in fiecare zi nu cred ca mai ajuta........... dimpotriva.
                                        Stimate Tycutz,

                                        ....daca pe zi ce trece constat ca "bulgarele ce se rostogoleste tot creste", pur si simplu nu ma pot abtine!... fie ca te deranjeaza pe tine ori pe altii contra noului sistem!

                                        Eu de un an incerc sa demonstrez ca exista aceasta realitate demna de luat in seama si savurez abia acum aceasta tarzie victorie inspre binele tuturor amatorilor din acest frumos fenomen drag noua tuturor: pingpong-ul!
                                        Daca dauneaza postarile mele sau euforia mea, hmm... eu as spune ca ..."dimpotriva"!

                                        Ca sa-ti raspund in "stil tycutz", iti spun ca preferam o replica palpabila decat:"cred ca nu trebuie...",
                                        "se pare..." ce D-zeu "ti se mai pare", cand cifrele vorbesc limpede si simplu de la sine??? Vox populi! Doare?
                                        Nu ma citi, sau ignora-ma!... o sa procedez la fel...

                                        Numai bine!

                                        PS sunt foarte constient ca in orase cu centre puternice(cluj, bistrita, piatra, etc) unde predomina jucatorii de grupa open nu se poate aplica pentru moment acest sistem cu doua grupe, dar macar unde se poate sa ne bucuram si sa profitam de noul sistem!
                                        Xiom -Mitzutani - Xiom

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          scrieti denumirea corecta a strazii ca duceti lumea in eroare
                                          ,,Premio Neviolo"

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Sa nu ma intelegi gresit. Eu am zis ca sunt suta la suta de acord cu cele 2 grupe(ba chiar nu ma mai duc daca nu se fac 2 grupe!!!!;tocmai de aceea nu am fost la ciuc si nici nu o sa mai duc unde pana seara stau si frec menta si numa la 8 sa ma apuc de jucat). Dar ca un sustinator al sistemului cu 2 grupe am sesizat ca exagerezi si cred si tu ca stii ca exagerarile nu sunt niciodata binevenite!!!
                                            Sper ca nu te-am jignit cu ceva prin mesajul meu anterior....
                                            Primorac Carbon
                                            FH Dignics 09C
                                            BH JOOLA MAXX

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Nu vreau sa anticipez, dar am o banuiala ca si cu doua grupe datorita nr. mare de partipanti se vor face niste turnee maraton.
                                              Exemple elocvente sunt Galați si a culminat "deocamdata" cu M. Ciuc.
                                              La M. Ciuc chiar in conditiile organizarii cu doua grupe situatia nu s-ar fi schimbat tot grupe de 12 am fi avut.
                                              Atentie București la nr. de participanti (nr. de mese ramine acelasi), daca ai grupe inf. mai mari de 8-9 jucatori jucati 2 din 3 ca alftel o sa ne inscrim in curind in Guiness Buck.
                                              Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                              FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                              BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                din bucuresti
                                                Popa Liviu amator 17 ani
                                                Robert Tivriu amator 14 ani
                                                nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Postat în original de marius
                                                  Nu vreau sa anticipez, dar am o banuiala ca si cu doua grupe datorita nr. mare de partipanti se vor face niste turnee maraton.
                                                  Exemple elocvente sunt Galați si a culminat "deocamdata" cu M. Ciuc.
                                                  La M. Ciuc chiar in conditiile organizarii cu doua grupe situatia nu s-ar fi schimbat tot grupe de 12 am fi avut.
                                                  Atentie București la nr. de participanti (nr. de mese ramine acelasi), daca ai grupe inf. mai mari de 8-9 jucatori jucati 2 din 3 ca alftel o sa ne inscrim in curind in Guiness Buck.
                                                  Nu va suparati dar in sistem 2 din 3 eu nu mai joc. Am dorit sa fie doua grupe valorice ca sa joc meciuri echilibrate si ca sa joc cat mai mult. La 2 din 3, meciul se termina "inainte sa inceapa". Dupa ce ca seturile s-au injumatatit (de la 21 la 11), acum jucam si 2 din 3? Nu se poate, asta nu-i tenis si o spun cu toata raspunderea. Am vazut zeci de meciuri de nivel maxim in sistem 4 din 7, unde situatia sa intors de la 3-0 la 3-4. Stiu ca este prea mult 4 din 7 la numarul de mese disponibile dar 3 din 5 se poate si este mult mai normal. Rog organizatorul sa ne comunice ce sistem de joc se va adopta, ca sa stiu daca contramandez invoirea de la serviciu sau nu.
                                                  Lemn- Bty Viscaria
                                                  FH - TENERGY 05
                                                  BH - TENERGY 80

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    eu zic sa mai aducem mese...........de acasa
                                                    nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X