Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calendar 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Se confirma turneul A de la Miercurea Ciuc pe data de 15 iunie 2013. Organizator Lakatos Zsolt...printre altii!
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #52
      In urma unei discutii avute cu dl Gelu Vladoiu si cu dl Bodeanu turneul din data de 10 august de la București sala Viva Sport se reprogrameaza in data de 03 august 2013
      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
      http://www.VivaSportShop.ro

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de VivaSportClub Vezi post
        In urma unei discutii avute cu dl Gelu Vladoiu si cu dl Bodeanu turneul din data de 10 august de la București sala Viva Sport se reprogrameaza in data de 03 august 2013
        Corect! Era prea aproape de 17 (Brașov). Este mai convenabil si pentru turneul de la Brașov.
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • #54
          Daca data de 10 August ram?ne libera,cei din Brăila doreau organizarea unui Turneu A.
          Ram?ne sa confirme ei daca le convine data.

          Comentariu


          • #55
            Turneul A din 20 iulie de la Călărași se va reprograma la o alta data, cand sala Polivalenta va fi disponibila . Mai mult ca sigur voi organiza un B in ziua in care era programat acest turneu.
            Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

            Comentariu


            • #56
              SPORT KOMBAT este dispus sa preia pentru un Turneu A data de 20 iulie ramasa disponibila.

              Comentariu


              • #57
                da' in calendar te-ai uitat ?
                Butterfly Michael Maze Arylate
                BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                  SPORT KOMBAT este dispus sa preia pentru un Turneu A data de 20 iulie ramasa disponibila.
                  Ideea e ca daca faci turneu A acolo eu nu o sa mai pot face B-ul ceea ce nu mi se pare corect pt ca totusi eu am prioritate la aceasta data.
                  Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                  Comentariu


                  • #59
                    Eu mi-am declarat doar disponibilitatea.

                    Comentariu


                    • #60
                      Pentru unii nu mai conteaza calendar, regulament etc.
                      BLADE:Kreanga Aeros
                      BH:Tibhar Torpedo
                      FH: Globe National

                      Comentariu


                      • #61
                        Deoarece nu am observat turneul de la SIBIU din 20 iulie si datorita faptului ca se organizeaza si un B la Călărași, renuntam la intentia unui turneu A la București.

                        Comentariu


                        • #62
                          Sport Kombat intentioneaza organizarea unui turneu A pe data de 24 august 2013. M-am uitat in calendar si am vazut ca mai este un turneu A la Vatra Dornei insa avand in vedere ca este o distanta de peste 400 de km presupun ca nu ar fi nici o problema.
                          Astept o confirmare a inregistrarii turneului pe data de 24 august 2013. Multumesc!
                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                          Comentariu


                          • #63
                            Stimati colegi organizatori,
                            Domnilor Motoroi si Parnica
                            "Turneul final Amatur pentru copii" este ignorat cu nonsalanta de Dvs din moment ce va permiteti sa postati la aceeasi data turnee pentru copii,in Amatur sau la Competitii.Nici unul dintre argumentele dvs nu are relevanta in fata unui turneu FINAL Amatur!Actiunea Dvs reprezinta o sfidare la adresa organizatorilor de turnee,o incalcare vizibila a regulamentului si,nu in ultimul rand,o lipsa crasa de respect fata de organizatorii Turneului Final de la Agnita!
                            I love table tennis !

                            Comentariu


                            • #64
                              Stimate d-le Csaba, nici un moment nu m-am gandit sa va stingheresc cu ceva! Dimpotriva, apreciez initiativa d-voastra si atat cat mi-a stat in puteri v-am sprijinit. Postarea la Competitii a fost facuta tocmai pentru evitarea unei situatii de acest gen.
                              In schimb, lipsa crasa de respect de care vorbiti poate fi tradusa ca apartinand d-voastra fata de toti ceilalti copii din aceasta tara! Nu toti copii pot ajunge la turneul d-voastra atat de pompos intitulat: FINAL.
                              In continuare cu respect fata de d-voastra si de miscarea pe care o sustineti, va salut!

                              Comentariu


                              • #65
                                Stimate coleg,Csaba nu cred ca a "vrut" sa fie rautacios,nu-i sta in fire.
                                Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                Pe spate: Tenergy 80
                                Pe fata.: Tenergy 64

                                Comentariu


                                • #66
                                  La rugamintea d-lui Gelu, de la Brașov, vom renunta la intentia noastra de a organiza un turneu A pe data de 24 august. Ii dorim succes la organizarea turneului in sala cea mare.

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                    La rugamintea d-lui Gelu, de la Brașov, vom renunta la intentia noastra de a organiza un turneu A pe data de 24 august. Ii dorim succes la organizarea turneului in sala cea mare.
                                    Salutare Costi!
                                    Ce zici despre data de 13 iuli 2013 ? Este bine pt tine? Aceasta ar fi o data care nu coincide cu alte conflicte de interes, zonale sau nationale.
                                    Oricum, inainte sa-ti propun aceasta data am luat legatura cu persoanele abilitate si de principiu sunt de acord.
                                    Hobby: Motoare si ski !
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Data de 13 iulie 2013 este ok din punctul nostru de vedere. Daca nimeni nu are nimic impotriva, confirmam aceasta data pentru organizarea unui turneu A la București, SK TENNIS HALLE.
                                      Iti multumim, pentru implicare si conciliere, Gelu!

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Cs lipan tenis de masă confirma organizarea turneului A din data de 10 August!Multumim

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          In urma modificarii datei pentru organizarea Festivalului ,,Vaii Mureșului'' care initial a fost programat pentru 5-6-7 iulie, solicitam modificam datei de desfasurare a turneului de la Deda pentru 13 iulie 2013( festivalul va fi in 12-13-14 iulie).Pentru a nu incalca regulamentul Amatur am cerut aprobarea d-l Chirap Dan care in aceasi data organizeaza Turneu A la Gura Humorului.Aceasta modificare a discutat-o si cu d-l Kantor si nu ar fi nici o problema.
                                          Va multumesc.Marian Florin(Gress)

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            As vrea sa fac si eu un turneu "A" in Arad pe data de 6 iulie, deranjez pe cineva?
                                            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Asi dori si eu aprobarea unui turneu A la Victoria in data de 31 august.Multumesc

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Postat în original de Gress Vezi post
                                                In urma modificarii datei pentru organizarea Festivalului ,,Vaii Mureșului'' care initial a fost programat pentru 5-6-7 iulie, solicitam modificam datei de desfasurare a turneului de la Deda pentru 13 iulie 2013( festivalul va fi in 12-13-14 iulie).Pentru a nu incalca regulamentul Amatur am cerut aprobarea d-l Chirap Dan care in aceasi data organizeaza Turneu A la Gura Humorului.Aceasta modificare a discutat-o si cu d-l Kantor si nu ar fi nici o problema.
                                                Va multumesc.Marian Florin(Gress)
                                                Ca urmare a acceptului d-lui Dan Chirap, turneul de la Deda isi poate modifica data de desfasurara pe 13 iulie.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Ce se aude cu etapa pe echipe,programata in 8 iunie pe Prahova? Vad ca se organizeaza un turneu B, De ce nu se respecta Calendarul?
                                                  Postat în original de Dan2 Vezi post
                                                  Ca urmare a acceptului d-lui Dan Chirap, turneul de la Deda isi poate modifica data de desfasurara pe 13 iulie.
                                                  YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Cele doua echipe de la Targoviște s-au retras iar Prahova 1 si Tricolorul Breaza au probleme de efectiv Iancu George si Mihaila Nicolae fiind in doliu dupa decesul parintilor.Putem stabili de comun acord o alta data desfasurare nu neaparat sambata.Multumesc pentru intelegere.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X