pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 170

Subiect: Turneu A la IASI - "CUPA UNIRII" - 09 februarie 2013 - amatori si open

  1. #1
    senior

    Data înscrierii
    21.06.2006
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    60
    Postări
    367
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 13 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    429

    Smile Turneu A la IASI - "CUPA UNIRII" - 09 februarie 2013 - amatori si open

    Dragi prieteni ,Iasii va organiza primul turneu al anului ce vine -,,CUPA UNIRII" ,sambata 09 februarie in SALA DE SPORT a Scolii G .CALINESCU-primul turneu iesean ,din cele 4 propuse pentru 2013.In principiu ,se vor disputa doar doua categorii ,amatour si open ,copii vor avea o competitie separata ,conditiile fiind similare cu cele de la concursurile anterioare .Ca de obicei ,organizatorii Gigi Ciobotaru si Adrian Valcu se vor stradui sa se descurce onorabil... Stiti foarte bine ,acest concurs este reprogramat datorita conditiilor meteo nefavorabile .Sper ca inscrierile facute deja sa ramana valabile!Dar mai asteptam si alte inscrieri...
    Ultima modificare făcută de GigiC; 02.02.2013 la 10:57. Motiv: Modificare data concurs

  2. Îmi place dinicescuion le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    senior

    Data înscrierii
    09.04.2007
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    45
    Postări
    280
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 11 h 24 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    99

    Turneu A - Iasi

    Organizarea concursului - specificatii:
    Numar de mese: 16;
    Numar jucatori (maxim): Open:28 (4 mese); Amatori:84 (12 mese)
    7
    Numar jucatori/grupa (maxim): 7
    Se va juca in sistem 3/5 (3 seturi castigate din 5 posibile)
    Sistem concurs:
    - grupe inferioare: calificare 4 din 7;
    - grupe superioare: calificare 2 din 4;
    - tablou eliminator (amatori: 24 jucatori; open:8 jucatori)
    - se joaca si finala mica pentru locuri 3.4
    Inscrierea: pe forum sau telefonic
    Data limita a inscrierilor: 08.02.2013, ora 22.00
    Grupele vor fi afisate in holul salii de concurs, sambata 09.02.2013, ora 8.30
    Obs:
    - intarziatii (cei care ajung mai tarziu in Iasi), vor contacta telefonic organizatorii
    - se vor face inscrieri si "la fata locului" (sambata, 09.02.2013), in limita locurilor disponibile dar nu mai tarziu de ora 9.30
    - meciurile vor incepe la ora 10.00
    Succes!


    On 2/812/2013 at 11:09 AM
    Clasament Open
    Loc Nume si prenume
    1 CALIN MIHAI
    2 LITOVCENCO GHEORGHE
    3 CIOLAN VLAD
    4 CRETU FLORIN
    5-8 SUMULEA MIHAI
    5-8 CORCOZ COSTIN
    5-8 CARPOVICI BORIS
    5-8 ALBU VLAD
    9 MOSNEAGU MARIUS ( 2 v. Sup. )
    10-14 ONISEI FLORIN ( 1 v. Sup. )
    10-14 SURDU MARCEL
    10-14 DAVID DORIN
    10-14 NEMTOI GABRIEL
    10-14 ILIES IOAN
    15-16 BABONEA CLAUDIU ( 0 v. Sup. )
    15-16 SENGOZ MEHMET
    17 BULARDA IULIAN ( 5 v. Inf. (retras) )
    18-20 PIZLARU IONEL ( 3 v. Inf. )
    18-20 VALCU ALIN
    18-20 CAPUSA BOGDAN
    21 MOROSANU VASILE ( 2 v. Inf. )
    22-26 TIGANAS MIHAI ( 1 v. Inf. )
    22-26 PREDA IONUT
    22-26 COROIU ANDREI
    22-26 URSULEAN FLORIN
    22-26 PURDILA DAN
    27-28 CIUBOTARIU ANDREI ( 0 v. Inf. )
    27-28 APOSTOL LUCIAN
    ************************************************** *********************
    Clasament Amatori (data afisarii 12.02.2013, ora 13.37)

    1 CIOBANU GABRIEL
    2 ACATRINEI DANIEL
    3 ONUFREI CIPRIAN
    4 BODIN ION
    5-8 IRIMIA SORIN JR
    5-8 AVRAM GABRIEL
    5-8 GHERASIM FLORIN
    5-8 URSULEAN VASILE

    9-16 DUCEAC CATALIN
    9-16 COTILICI ANA MARIA
    9-16 ALDEA IULIAN
    9-16 MUNTEANU OCTAVIAN
    9-16 CONSTANTINOVICI CIPRIAN
    9-16 DABIJA RAZVAN
    9-16 AGA ALEXANDRU
    9-16 VOLOSTIUC MARIUS

    17-32 POTURU IOAN
    17-32 NEMACIUC MIHAI
    17-32 ALDEA NELU
    17-32 MORARU EUGEN
    17-32 CIRNU EUGEN
    17-32 CORNEANU SORIN
    17-32 FETCU CRISTIAN
    17-32 GASNER PAUL
    17-32 NICULITA SORIN
    17-32 CIRNU EUGEN JR
    17-32 COLESNIUC ROMEO
    17-32 ALUPOAIE DUMITRU
    17-32 CRAMBA CRISTIAN
    17-32 DUMBRAVA DANIEL
    17-32 ZANESCU CRISTIAN
    17-32 SOFIAN CORNELIU

    33-40 BENCSI CSABA (0 v. sup)
    33-40 DUMITRESCU DAN
    33-40 URSULESCU IOAN
    33-40 CIUBOTARU LEO
    33-40 PINTILIE VLAD ( IASI, nou )
    33-40 URECHE IOAN
    33-40 AXINTE TIBERIUS ( IASI, nou )
    33-40 BUZDUGAN IUSTIN ( IASI, nou )

    41-44 SAVA SORIN (4 v. inf)
    41-44 NASTASE VINTILA ( IASI, nou )
    41-44 MAHU BOGDAN
    41-44 DUNGA REMUS ( IASI, nou )
    45-49 MOROSAN MARIAN (3 v. inf.)
    45-49 VILCU CATALIN ( IASI, nou)
    45-49 CORNEANU GABRIEL
    45-49 ROBU VALENTIN
    45-49 ALEXIU ANDREI

    50-58 GHIUREA VIOREL (2 v. inf.)
    50-58 RUSU RADU
    50-58 CARPOVICI SERGIU
    50-58 IACOB GABRIEL
    50-58 CIOBICA BOGDAN
    50-58 ZVORISTEANU CRISTI
    50-58 DRAGOMAN VASILE
    50-58 DUMBRAVA OVIDIU
    50-58 MARTINAS MARIUS

    59-68 CIOBICA CRISTIAN (1 v. Inf.)
    59-68 DAVID MADALINA
    59-68 CRETU CRISTIAN
    59-68 VANACHI VALENTIN ( IASI, nou )
    59-68 MALAESCU ELENA
    59-68 PATRASCU CRISTIAN
    59-68 GRAUR ROBERT
    59-68 ACATRINEI LUCIAN
    59-68 CHITIC PAUL
    59-68 MORARU RAZVAN

    69-78 JIPA COSTICA (0 v. inf.)
    69-78 ABABEI RAZVAN ( IASI, nou )
    69-78 ALEXANDRU LIVIU
    69-78 CONSTANTIN BOGDAN ( FOCSANI, nou )
    69-78 NICU CONSTANTIN ( IASI, nou )
    69-78 CUDRIC ANDREI ( IASI, nou )
    69-78 CRUSOS CRISTIAN
    69-78 BODNARESCU BOGDAN
    69-78 OGRINJI NICU ( IASI, nou )
    69-78 POPESCU DORU VIOREL
    ************************************************** **********************
    Eliminatorii Open
    1 CORCOZ COSTIN
    -------------------- LITOVCENCO GHEORGHE 0-3
    8 LITOVCENCO GHEORGHE
    ---------------------------------------- LITOVCENCO GHEORGHE 3-0
    5 CIOLAN VLAD
    -------------------- CIOLAN VLAD 3-0
    4 ALBU VLAD
    ------------------------------------------------------------ CALIN MIHAI 2-3
    3 CALIN MIHAI
    -------------------- CALIN MIHAI 3-1
    6 SUMULEA MIHAI
    ---------------------------------------- CALIN MIHAI 3-1
    7 CRETU FLORIN
    --------------------- CRETU FLORIN 3-0
    2 CARPOVICI BORIS
    Eliminatorii Amatori
    1 CIOBANU GABRIEL
    -------------------- CIOBANU GABRIEL 3-0
    32 BUZDUGAN IUSTIN
    ---------------------------------------- CIOBANU GABRIEL 3-0
    17 NEMACIUC MIHAI
    -------------------- DUCEAC CATALIN 0-3
    16 DUCEAC CATALIN
    ------------------------------------------------------------ CIOBANU GABRIEL 3-0
    9 COTILICI ANA MARIA
    -------------------- COTILICI ANA MARIA 3-1
    24 ALDEA NELU
    ---------------------------------------- IRIMIA SORIN JR 1-3
    25 MORARU EUGEN
    -------------------- IRIMIA SORIN JR 0-3
    8 IRIMIA SORIN JR
    A
    -------------------------------------------------------------------------------- 1 CIOBANU GABRIEL 3-1

    5 ONUFREI CIPRIAN
    -------------------- ONUFREI CIPRIAN 3-0
    28 CIRNU EUGEN
    ---------------------------------------- ONUFREI CIPRIAN 3-0
    21 ALDEA IULIAN
    -------------------- ALDEA IULIAN 3-2
    12 CORNEANU SORIN
    ------------------------------------------------------------ ONUFREI CIPRIAN 3-2
    13 AVRAM GABRIEL
    -------------------- AVRAM GABRIEL 3-1
    20 FETCU CRISTIAN
    ---------------------------------------- AVRAM GABRIEL 3-1
    29 GASNER PAUL
    -------------------- MUNTEANU OCTAVIAN 0-3
    4 MUNTEANU OCTAVIAN


    3 BODIN ION
    -------------------- BODIN ION 3-0
    30 NICULITA SORIN
    ---------------------------------------- BODIN ION 3-0
    19 CIRNU EUGEN JR
    -------------------- CONSTANTINOVICI CIPRIAN 0-3
    14 CONSTANTINOVICI CIPRIAN
    ------------------------------------------------------------ BODIN ION 3-2
    11 DABIJA RAZVAN
    -------------------- DABIJA RAZVAN 3-0
    22 COLESNIUC ROMEO
    ---------------------------------------- GHERASIM FLORIN 0-3
    27 ALUPOAIE DUMITRU
    -------------------- GHERASIM FLORIN 0-3
    6 GHERASIM FLORIN
    B
    -------------------------------------------------------------------------------- 2 ACATRINEI DANIEL 0-3

    7 AGA ALEXANDRU
    -------------------- AGA ALEXANDRU 3-1
    26 CRAMBA CRISTIAN
    ---------------------------------------- ACATRINEI DANIEL 2-3
    23 DUMBRAVA DANIEL
    -------------------- ACATRINEI DANIEL 1-3
    10 ACATRINEI DANIEL
    ------------------------------------------------------------ ACATRINEI DANIEL 3-0
    15 VOLOSTIUC MARIUS
    -------------------- VOLOSTIUC MARIUS 3-2
    18 ZANESCU CRISTIAN
    ---------------------------------------- URSULEAN VASILE 0-3
    31 SOFIAN CORNELIU
    -------------------- URSULEAN VASILE 2-3
    2 URSULEAN VASILE


    Finala mica amatori:

    Bodin Ion - Onufrei Ciprian: 2-3
    Finala mare amatori:
    Ciobanu Gabriel - Acatrinei Daniel:3-2
    Grupe inferioare Open
    1. Pizlaru Ionel, Ilies Ioan, Capusa Bogdan, Carpovici Boris, Calin Mihai, Albu Vlad, Apostol Lucian
    2. Morosanu Vasile, Sengoz Mehmet, Purdila Dan, Ciubotariu Andrei, Litovcenco Gheorghe, Sumulea Mihai, Ciolan Vlad
    3. Ursulean Florin, Mosneagu Marius, Coroiu Andrei, Cretu Florin, David Dorin, Valcu Alin, Onisei Florin
    4. Corcoz Costin, Tiganas Mihai, Surdu Marcel, Nemtoi Gabriel, Bularda Iulian, Preda Ionut, Babonea Claudiu
    Grupe inferioare Amatori
    1. Ciobanu Gabriel, Rusu Radu, Zanescu Cristian, Sava Sorin, Ureche Ioan, Acatrinei Daniel, Jipa Costica
    2. Corneanu Sorin, Nemaciuc Mihai, Gherasim Florin, Carpovici Sergiu, Gasner Paul, Cretu Cristian, Ababei Razvan
    3. Ursulean Vasile, Morosan Marian, Alexandru Liviu, Cotilici Ana Maria, Iacob Gabriel, Bencsi Csaba, Axinte Tiberius
    4. Bodin Ion, Corneanu Gabriel, Cramba Cristian, Alupoaie Dumitru, Ciobica Bogdan, Malaescu Elena, Constantin Bogdan
    5. Avram Gabriel, Robu Valentin, Cirnu Eugen Jr, Fetcu Cristian, Dumitrescu Dan, Patrascu Cristian, Constantin Nicu
    6. Ursulescu Ioan, Duceac Catalin, Graur Robert, Cirnu Eugen, Mahu Bogdan, Zvoristeanu Cristi, Cudric Andrei
    7. Colesniuc Romeo, Aldea Nelu, Acatrinei Lucian Marian, Ciubotaru Leo, Dragoman Vasile, Poturu Ioan, Majeed Mahmud
    8. Aldea Iulian, Onufrei Ciprian, Moraru Eugen, Dumbrava Ovidiu, Bodnarescu Bogdan, Chitic Paul, Melinte Gabi
    9. Munteanu Octavian, Alexiu Andrei, Aga Alexandru, Irimia Sorin Jr, Martinas Marius, Moraru Razvan, Ogrinji Nicu
    10. Sofian Corneliu, Dumbrava Daniel, Popescu Doru Viorel, Ghiurea Viorel, Niculita Sorin, Ciobica Cristian, Pintilie Vlad, Vilcu Catalin
    Inscrieri OPEN
    1. Pizlaru Ionel - Focsani - 34
    2. Morosanu Vasile - Suceava - 45
    3. Ursulean Florin - Straja - 58
    4. Corcoz Costin - Focsani - 76
    5. Tiganas Mihai - Radauti - 89
    6. Mosneagu Marius - Falticeni - 98
    7. Sengoz Mehmet - Botosani - 130
    8. Ilies Ioan - Radauti - 136
    9. Capusa Bogdan - Bacau - 268
    10. Purdila Dan - Falticeni - 277
    11. Coroiu Andrei - Roman - 285
    12. Surdu Marcel - Iasi - 311
    13. Ciubotariu Andrei - Moinesti - 321
    14. Cretu Florin - Iasi - 353
    15. Nemtoi Gabriel - Suceava - 358
    16. Carpovici Boris - Falticeni - 376
    17. Calin Mihai - Barlad - 385
    18. Litovcenco Gheorghe - Iasi - 391
    19. David Dorin - Barlad - 429
    20. Bularda Iulian - Barlad - 615
    21. Preda Ionut - Moinesti - 657
    22. Albu Vlad - Iasi - 689
    23. Sumulea Mihai - Iasi - 703
    24. Valcu Alin - Botosani - 906
    25. Onisei Florin - Iasi - 947
    26. Ciolan Vlad - Iasi - 1003
    27. Apostol Lucian - Iasi - 1182
    28. Babonea Claudiu - Iasi - 1236
    On 2/8/2013 at 11:24:30 PM
    Inscrieri AMATORI
    1. Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei - 90
    2. Corneanu Sorin - Botosani - 100
    3. Ursulean Vasile - Straja - 107
    4. Bodin Ion - Tecuci - 161
    5. Avram Gabriel - Radauti - 208
    6. Ursulescu Ioan - Bacau - 238
    7. Colesniuc Romeo - Botosani - 243
    8. Aldea Iulian - Falticeni - 297
    9. Munteanu Octavian - Tecuci - 299
    10. Sofian Corneliu - Suceava - 306
    11. Dumbrava Daniel - Focsani - 315
    12. Alexiu Andrei - Falticeni - 328
    13. Onufrei Ciprian - Botosani - 333
    14. Aldea Nelu - Falticeni - 336
    15. Duceac Catalin - Botosani - 344
    16. Robu Valentin - Botosani - 380
    17. Corneanu Gabriel - Botosani - 400
    18. Morosan Marian - Suceava - 410
    19. Nemaciuc Mihai - Suceava - 422
    20. Ciubotariu Ioan - Preutesti - 463
    21. Rusu Radu - Falticeni - 503
    22. Zanescu Cristian - Roman - 574
    23. Gherasim Florin - Iasi - 616
    24. Acatrinei Lucian Marian - Roman - 653
    25. Popescu Doru Viorel - Botosani - 683
    26. Cirnu Eugen Jr - Bacau - 711
    27. Graur Robert - Focsani - 744
    28. Moraru Eugen - Iasi - 796
    29. Alexandru Liviu - Botosani - 808
    30. Aga Alexandru - Botosani - 844
    31. Cramba Cristian - Iasi - 848
    32. Ciubotaru Leo - Iasi - 893
    33. Fetcu Cristian - Iasi - 950
    34. Sava Sorin - Iasi - 955
    35. Dumbrava Ovidiu - Focsani - 988
    36. Cirnu Eugen - Bacau - 999
    37. Irimia Sorin Jr - Moinesti - 1061
    38. Alupoaie Dumitru - Iasi - 1079
    39. Cotilici Ana Maria - Iasi - 1081
    40. Carpovici Sergiu - Falticeni - 1120
    41. Ghiurea Viorel - Piatra Neamt - 1208
    42. Ureche Ioan - Botosani - 1251
    43. Gasner Paul - Iasi - 1252
    44. Iacob Gabriel - Iasi - 1253
    45. Dragoman Vasile - Iasi - 1289
    46. Dumitrescu Dan - Piatra Neamt - 1377
    47. Mahu Bogdan - Pascani - 1419
    48. Ciobica Bogdan - Bacau - 1483
    49. Bodnarescu Bogdan - Straja - 1520
    50. Martinas Marius - Iasi - 1534
    51. Niculita Sorin - Iasi - 1538
    52. Chitic Paul - Iasi - 1682
    53. Moraru Razvan - Iasi - 1862
    54. Patrascu Cristian - Iasi - 1877
    55. Poturu Ioan - Pascani - 1882
    56. Zvoristeanu Cristi - Iasi - 1915
    57. Ciobica Cristian - Bacau - 2104
    58. Malaescu Elena - Barlad - 2160
    59. Bencsi Csaba - Moinesti - 2551
    60. Cretu Cristian - Piatra Neamt - 2587
    61. Acatrinei Daniel - Iasi - 2755
    62. Jipa Costica - Iasi - 2844
    63. Ababei Razvan - Iasi -
    64. Axinte Tiberius - Iasi -
    65. Constantin Bogdan - Focsani -
    66. Constantin Nicu - Iasi -
    67. Cudric Andrei - Iasi -
    68. Majeed Mahmud - Iasi -
    69. Melinte Gabi - Iasi -
    70. Ogrinji Nicu - Iasi -
    71. Pintilie Vlad - Iasi -
    72. Vilcu Catalin - Iasi -
    Va multumim si va asteptam cu drag!
    Ultima modificare făcută de adrian_vilcu; 12.02.2013 la 14:41.

  4. Mulțumesc Antal Denes, iuliu zedler, Mihai.10, ivisuc, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PenkTennis, marcelgiosan le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data înscrierii
    06.02.2011
    Locație
    botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    2.274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    76 z 2 h 40 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    4320
    Corneanu Sorin - Botosani - amatori
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  6. #4
    senior
    Avatarul lui Mihai.10
    Data înscrierii
    11.09.2012
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    22
    Postări
    326
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 20 h 6 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    798
    Din Suceava:
    Nemaciuc Mihai-Amatori.
    Blade: Butterfly Timo Boll ALC
    Bh: Tenergy 64
    Fh: Tenergy 05

  7. #5
    senior
    Avatarul lui Ciubotariu Ioan
    Data înscrierii
    05.04.2011
    Locație
    Preutesti
    Vârstă
    25
    Postări
    173
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 15 h 11 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    78
    Din Preutesti Ciubotariu Ioan Amatori
    Bl:Timo Boll ZLC
    Fh:Yasaka Rakza 7 Soft 2.0mm
    Bh:Yasaka Rakza 7 Soft 2.0mm

  8. #6
    junior

    Data înscrierii
    30.09.2011
    Locație
    Radauti
    Vârstă
    43
    Postări
    123
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 h 14 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    91
    Buna,
    De la Radauti:
    Foca Stefan - juniori clasele 5-8
    Foca Ciprian - juniori clasele 1-4 (baieti)
    Foca Melania - juniori clasele 1-4 (fete)
    Foca Dorin - amatori
    Bafta tuturor participantilor!

  9. #7
    senior
    Avatarul lui Mihai.10
    Data înscrierii
    11.09.2012
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    22
    Postări
    326
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 20 h 6 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    798
    Din Suceava:
    Nemaciuc Mihai -Daca se poate copii si amatori
    Blade: Butterfly Timo Boll ALC
    Bh: Tenergy 64
    Fh: Tenergy 05

  10. #8
    cadet Avatarul lui vizitiu iulian
    Data înscrierii
    07.04.2011
    Locație
    preutesti
    Vârstă
    25
    Postări
    39
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 h 32 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    4
    Din Preutesti Vizitiu Iulian-amatori

  11. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    05.09.2012
    Locație
    Tecuci, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    404
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    54 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    1573
    Munteanu Octavian amatori Tecuci

  12. #10
    senior

    Data înscrierii
    21.06.2006
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    60
    Postări
    367
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 13 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    429
    Turneu A la IASI -,,CUPA UNIRII"-amatori si open (copiilor ,cadetilor si juniorilor le voi organiza o competitie separata!)
    Data -26 ianuarie 2013 -Sala de sport a Scolii G.Calinescu ,situata in Cartierul Dacia , pe partea dreapta a axului principal al Bulevardului ALEX.CEL BUN.
    Orele 9-22(sau pana la final)
    Mese omologate ITTF-12-18 .Se acorda -Cupe ,medalii ,figurine tenis de masa ,diplome(au si fost comandate)
    Se asigura apa minerala ,cafea ,biscuiti ,prajituri
    Taxa -25 lei ,din care 3 lei vor merge la cotizatia Amatour.
    Sistem de joc -cel deja clasic ,cu grupe inferioare ,superioare si eliminatoriu (se disputa si ,,finala mica")
    Echipament sportiv-obligatoriu .
    Firma VIVA SPORT va fi probabil prezenta!!!Voi comunica ulterior acest aspect.
    Se va tine cont de clasamentul actualizat in alcatuirea grupelor.
    Contact-Gigi Ciobotaru-tel-0743192192 ,0735210815-Adrian Valcu-tel-0741641845
    Se vor face si inscrieri in ziua concursului ,intre orele 8.30-9.30-Competitia va demara la ora 10.00.
    Presupun ca stiti de ce va asteptam!!-Ca sa va batem!!!!~Pentru detalii suplimentare ,contactati-ne!
    Antrenor Gigi Ciobotaru.
    .

  13. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.692
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    202 z 13 h 28 m
    Timp online pe zi
    1 h 29 m
    Reputație
    5163
    La" Memorialul Cornel Macovei "desfasurat in noiembrie 2012 toata lumea a inceput concursul la aceeasi ora(juniori,cadeti,amatori,openisti),grupele inferioare la open terminandu se in jurul orei 5.30 pm.Nu credeti ca ar fi mai bine sa incepeti decalat concursul de open in jurul pranzului?In acest fel,amatorii vor putea disputa grupele inferioare lejer,fara a se inghesui 2 grupe la o masa sau 3 grupe la doua mese,iar copii se vor putea desfasura in voie.Cam asta e tendinta in concursurile din ultimii doi ani,datorita numarului crescut de paerticipanti.E doar o sugestie.
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  14. Îmi place Joo, cornelus3 le-a plăcut acest mesaj
  15. #12
    senior
    Avatarul lui CosminT
    Data înscrierii
    01.07.2011
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    21
    Postări
    215
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 9 h 9 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    274
    Din Suceava- Toporas Cosmin-copii si amatori daca se poate

  16. #13
    boboc Avatarul lui Joo
    Data înscrierii
    22.12.2010
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    43
    Postări
    692
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    33 z 7 h 59 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    -15
    Citat Postat în original de cata_60 Vezi post
    La" Memorialul Cornel Macovei "desfasurat in noiembrie 2012 toata lumea a inceput concursul la aceeasi ora(juniori,cadeti,amatori,openisti),grupele inferioare la open terminandu se in jurul orei 5.30 pm.Nu credeti ca ar fi mai bine sa incepeti decalat concursul de open in jurul pranzului?In acest fel,amatorii vor putea disputa grupele inferioare lejer,fara a se inghesui 2 grupe la o masa sau 3 grupe la doua mese,iar copii se vor putea desfasura in voie.Cam asta e tendinta in concursurile din ultimii doi ani,datorita numarului crescut de paerticipanti.E doar o sugestie.
    e o idee buna insa ma gandesc ca s-ar elibera cateva ore doar 4 mese...
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

  17. #14
    senior

    Data înscrierii
    09.04.2007
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    45
    Postări
    280
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 11 h 24 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    99
    M-am gandit la urmatoarea strategie pentru inscrierile la acest turneu (o voi discuta maine cu dl. antr. Gigi Ciobotaru):
    1. vom dimensiona turneul la 16 mese, 4 pentru open si 12 pentru amatori
    2. in fiecare grupa vor fi cel mult 7 jucatori => 7x4=28 open (maxim), 12x7=84 amatori (maxim)
    3. inscrierile se vor termina vinerea 25.01.2013 la ora 22.00, cu respectarea urmatoarelor criterii:
    a) numarul de locuri pe fiecare sectiune
    b) ordinea de inscriere (primul inscris, primul servit)
    obs: inscrierile se vor face pe forum sau telefonic pana la data si ora limita
    4. grupele vor fi facute in noaptea de vineri si dimineata (ora opt) vor fi afisate, in holul salii de concurs (componenta grupei, masa de joc )
    5. la ora 10 vom da drumul efectiv la meciuri pe ambele sectiuni (open si amatori)
    Timp de joc estimat:
    1. grupele inferioare:1+2+3+4+5+6=21 meciuri (la o frecventa de 3meciuri/1h) =>7 ore (timp real: 17.00)
    2. grupele superioare: 1+2+3=6 meciuri (3 meciuri/1h) =>2 ore (timp real: 19.00)
    3. tablou eliminator: 2h 30' (timp real: 21.30)
    Obs: in dimineata zilei de sambata, se vor mai face inscrieri in limita locurilor ramase libere in grupe (ora 9)
    Va asteptam cu drag!
    Blade: Timo Boll Spirit
    Fh:Tibhar Genius 2.0
    Bh:Tibhar Genius 2.0
    materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

  18. Îmi place Joo, dinicescuion le-a plăcut acest mesaj
  19. #15
    senior
    Avatarul lui Ciubotariu Ioan
    Data înscrierii
    05.04.2011
    Locație
    Preutesti
    Vârstă
    25
    Postări
    173
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 15 h 11 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    78
    as dori daca se poate sa ma inscriu si la juniori
    Bl:Timo Boll ZLC
    Fh:Yasaka Rakza 7 Soft 2.0mm
    Bh:Yasaka Rakza 7 Soft 2.0mm

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 29.12.2013, 19:36
  2. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 17.03.2013, 21:36
  3. Răspunsuri: 115
    Ultimul post: 21.01.2013, 13:28
  4. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 30.12.2012, 20:20
  5. Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 04.01.2012, 10:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •