Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Oradea Open + Amatori 09.02.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Tic Ioan - Amatori
    Craciun Calin - Open
    Merai Janos - Amatori
    Tanc Florin - Amatori

    Comentariu


    • #52
      Incet incet la amatori se desfunda teava, bravo
      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

      Comentariu


      • #53
        Boby Simion-open

        Comentariu


        • #54
          Cristian Mateiu - Cluj se retrage.
          Antreneaza-te ca un animal si joaca precum o bestie. (Cristian MATEIU)
          www.acstopspin.ro​

          Comentariu


          • #55
            Este pacat ca un jucator ca si Cristian Mateiu nu poate sa participe la un asfel de concurs.Organizatorul-daca spune ca poate oferi premii substantiale-cred ca l-ar putea invita cel putin pt meciuri demonstrative-sa vedem si noi in Amatur un tenis de calitate,la fel ca si la Sfantu Gheorghe unde Marinescu a fost exceptional.
            ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

            Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
            Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

            Comentariu


            • #56
              Pop Mihail - Cluj Napoca amatori

              Comentariu


              • #57
                4-5 min au cam trecut de 4-5 ori....hai cu pozele

                Comentariu


                • #58
                  Din BIstrita:Nistor Dorel: open
                  Dumitru Ioan:amatori

                  Comentariu


                  • #59
                    Ghile Ioan loc 1311
                    Fofiidor daca ai vazut sala noua spune-mi mesele sunt Joola 3000 sau Joola 3000 SC? Ca eu Joola 3000 simplu nu am vazut in catalog .
                    (at) Adrian: Inscrierile se pot face pana vineri, nu-i ca pentru Salina Turda locuri limitate si primul inscris primul servit, asa ca multi care nu sunt siguri acum ca pot veni se vor inscrie pe ultimele zile.
                    Ultima editare de D.D.; 02.feb.2013, 13:55.

                    Comentariu


                    • #60
                      Precum vedeti la postul lui Bogdan este scris gresit numele lui Johny si fara loc ca New.
                      In Cluj sunt vreo 6 organizatori de turnee Amatur si in Oradea au fost mai multi dar a ramas numai Tibi deocamdata si eu as vrea sa fie mai multe turnee in Oradea .
                      Cluburi de tenis de masă inregistrate la FRTM sunt 4 in tot judetul Bihor:
                      22 Bihor Clubul Sportiv de Tenis "Iris Team" Oradea
                      23 Bihor Asociatia Clubul Sportiv "Tibclau" Oradea
                      24 Bihor Clubul Sportiv al Veteranilor Oradea
                      25 Bihor Clubul Sportiv "Metalul" Salonta
                      V-am intrebat de mese pentru ca ati zis ca aveti poze si filmulete.
                      Ultima editare de D.D.; 08.feb.2013, 17:17.

                      Comentariu


                      • #61
                        Imi pare rau ca vad ca si la amatori sunt probleme intre organizatorii, cand totul ar trebui sa fie o placere din partea lor si a participantilor de a se vedea, de a juca si a socializa. Din pacate pina nu se vor gasi spatii clare, aceste probleme vor fi si in continuare. Nu exista sali spatioase in care sa se poata juca corespunzator, in afara de cele de la stat, sau daca cineva a vrut sa faca ceva a fost injunghiat. Cazul meu cu acea sala de la Armatura. Eu am vrut sa particip, doar in calitate de oaspete, meciurile mele sa nu conteze in clasament, dar am fost oprit de la centru. Daca va exista ordine si intelegere, intrun scurt timp va fi bine. Succes tuturor participantilor. Si succes cu organizarea concursului.
                        Antreneaza-te ca un animal si joaca precum o bestie. (Cristian MATEIU)
                        www.acstopspin.ro​

                        Comentariu


                        • #62
                          la amatori se inscrie Horatiu Ceontea din Targu Mureș

                          Comentariu


                          • #63
                            Din cluj-napoca se inscrie la amatori: Moldovan ioan (nelu)

                            Comentariu


                            • #64
                              sargu eugen-amatori-cluj

                              Comentariu


                              • #65
                                Fratilor ,deci se mai tine concursul??? Nu de alta dar sa nu facem clujenii 300 km(degeaba).cu stima r.cristian
                                LEMN:MAZE(Old Tag)
                                Fh:TEN. 05
                                Bh:,TEN. 05

                                Comentariu


                                • #66
                                  Dragi colegi, cand se mai inscrie cineva, rog sa scrie si locul in clasament, pt ca sunt cazuri cand numele real al jucatorului nu coincide cu cel din clasament si nu-l gasesc, si il trec "nou". Multumesc
                                  Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                  FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                  BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Bogdane din lista poti sa stergi de pe locul 28 pe Ghilea Ioan ca este aceeas persoana cu cel de pe locul 20 Ghile Ioan, a fost o greseala din parte mea, am gresit numele cu o litera in plus dar D D l-a scris corect mai tarziu. Scuze.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Balogh Attila- amatori 730

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        din Ungaria vor veni 2 persoane...Kovacsi,Dihel.

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Se retage Parus Lilian,distractie placuta sa aveti.
                                          ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Imi pare rau ca se retrage Lilian,sper sa nu o faca si altii,pt ca venim cu vesti foarte bune.Eu cred ca numarul participantilor se va dubla la acest turneu .......
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Asa cum vi-am spus saptamana trecuta,am zis ca o sa revin cu noutati despre stadiul salii..... dupa ce am discutat astazi cu investitorul-nu o sa-i dau numele-dar pot sa va spun pe incredere ca este un om deosebit.Dansul mi-a trimis acum cateva momente ultimele poze cu sala nou-inaugaurata in Oradea.Mentionez ca astazi am vazut personal sala cu dansul pe post de ghid...si o sa va las pe voi sa va spuneti parerea...Acest om a facut intr-o zi cat altii in 10.......
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Lucrez acum la comprimarea pozelor......
                                            Am vazut o sala care are urmatoarele....le-am si pipait sa vad daca sunt reale....
                                            1;10 mese joola 3000 sc noi albastre
                                            2.filee noi
                                            3 vestiare renovate;albe,curate,cu dusuri,etc
                                            4.lumina foarte buna
                                            etc....intr-un cuvant..tot ce ai nevoie pt un turneu reusit...este aceeasi sala pe care ati vazut-o sapt trecuta dar cu alta fata......
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	sala 1.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,4 KB 
ID:	766819
                                            urmeaza si alte poze
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Ma bucur ca dansul a avut incredere intr-un-oarecare-si mi-a trimis personal aceste poze.D-l Horia m-a asigurat ca se va implica direct in organizare,si va fi prezent la ora de incepere a turneului pt a cunoaste toti paticipantii.....Este bine atunci cand neghina este separata de grau.....
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	sala 2.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	64,0 KB 
ID:	766820
                                            acestea sunt vestiarele
                                            ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                            Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                            Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Se inscrie la amatori-Sabau Liviu 2406 Oradea
                                              -Margin Florin Lucian Oradea

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	sala 3.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,6 KB 
ID:	766821
                                                Cum spunea un amaturist munca multa.....fara munca nu se poate realiza nimic...sunt o gramada care vorbesc fara sa faca nimic...ii vedem ii auzim ii simtim;
                                                Acest om vrea sa faca ceva pt Oradea..nu vorbe....si numai dupa investitii si munca poti sa aspiri sa organizezi 10 turnee A pe an.Haideti sa ne apropiem si noi de performantele altor orase din tara sa avem sali si sportivi de performanta modesti si atunci vom avea si turnee ca n-o sa le putem duce...
                                                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Da! Acum arata un loc deosebit de jucat Tenis de masa, imi place locul are lumina multa si se vede bine mese bune, am sa vorbesc cu baietii sa venim la concurs si sper sa fie o atmosfera placuta ca si data trecuta Mall si sper sa fim cat mai multi...

                                                  Ultima editare de leo33; 04.feb.2013, 23:38.

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    O precizare Pop Mihail din Cluj Napoca amatori pozitia 1412

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X