Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Lemn Timo Boll Forte-An OFF

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Lemn Timo Boll Forte-An OFF

    Vand Paleta Timo boll forte-an off tot cu fete. Greutate 85g . Fetetele sunt in stare buna . Prind foarte bine . Pret 180 . Nr 0749330269
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    Ultima editare de PaiPai; 03.feb.2013, 17:23.

  • #2
    Eu zic sa mai modifici putin anuntul.. lemnul pe care ni-l prezinti in poza s-a fabricat ultima data acum 4 ani
    Incearca sa fii onest..
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      Adica crezi ca e scump? Cu cat este mai vechi cu atata este mai bun parerea mea. Si nu sa jucat cu el doar 2 luni

      Comentariu


      • #4
        Nu am spus ca e scump sau ieftin am spus ca nu are doar cateva luni cum ai specificat tu in anunt ci are cel putin patru ani. Ca a fost folosit doua luni sau 48 de luni e cu totul altceva. Dupa ce modifici postarea acea in care ai mentionat ca lemnul are doar cateva luni rog frumos pe dl. Clau sa stearga cele doua postari ale mele de aici pentru ca anuntul sa fie corect si prezentabil..
        Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

        Comentariu


        • #5
          Sus cu el Pret 230 !

          Comentariu


          • #6
            mai baiatule emblema spune totul adica este model foarte nou si costa max 50$nou
            Blade: kiso hinoki VII
            Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
            tel.0741118700

            Comentariu


            • #7
              Nu te-am intrebat cat coasta , eu il dau cu acest pret pentru ca sunt si fetele . !

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de PaiPai Vezi post
                Nu te-am intrebat cat coasta , eu il dau cu acest pret pentru ca sunt si fetele . !
                Scuze pentru interventie, dar din anuntul tau nu se intelegea ca vinzi paleta cu totul....de aici au aparut si neintelegerile....modifica primul anunt si spune ca vinzi paleta formata din lemn...etc... si fete....etc, si dai si dimensiunile si starea fetelor...
                Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                Comentariu


                • #9
                  upp~ppp

                  Comentariu


                  • #10
                    Salutare...nu doresc sa ma bag în seama,dar nu e bine sa faci spirit de fronda cu ceilalți useri ai forumului de dragul de-a fi singur contra tuturor...Știi cum se spune : daca-ți spun unul,doi,trei oameni ca ești beat...hai ca n-o fi tocmai așa,dar când ?ți spune toata lumea...Paleta este într-o stare nu prea grozava...nu vad ce user de pe forum ți-ar da prețul cerut de tine,chiar daca a stat la naftalina...Cel mai bine ar fi ca macar sa pui alte fețe care sa acopere lemnul total daca se poate și-n felul asta sa dregi busuiocul,cum se zice...altfel cred ca vei fi ținta glumelor rautacioase...O zi buna sa ai și spor la vânzare !

                    Comentariu


                    • #11
                      Nu vad de ce ar trebui dres busuiocul si acoperit lemnul! Ba din contra, trebuie date jos fetele, curatate si prezentate separat. Lemnul isi merita banii, are viteza si foarte mult control. Niste poze mai clare a zonelor "sensibile" poate propulsa vanzarea! Spor la vanzare.
                      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                      Comentariu


                      • #12
                        Eu il dau cu pretul acesta ca vreau sa-mi scot bani . Pe fete am dat ceva bani si pe lemn iarasi Fetele sunt tenergy 64 fx . Nu vreau sa imi dau fetele jos ca dupa nu mai am solutie de lipit . Care este din "Ardeal" Dau lemnu la incercare . O sa revin zilele aceste cu poze cu el mai clare.
                        - - - Actualizat - - -
                        Pret nou 150 .

                        Comentariu


                        • #13
                          Am vrut si eu sa iau un lemn de la Dl. PaiPai. Am oferit cat a cerut, a zis ca e in deplasare dar il trimite cand ajunge in tara si i-am dat adresa totul ok ,cum il aveti dvs il am si eu am anuntat si adminul sa se stie cu cine vorbim.
                          Om serios...

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X