Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Oferte mese din Germania

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Oferte mese din Germania

    Amatorii de mese profi noi sau second hand in stare buna si f.buna au acum posibilitatea sa le procure gratie ofertelor propuse de colegul nostru Emi din Germania.Pretul meselor variaza in functie de gradul lor de uzura,intre 100-450 Euro.Va reamintesc ca noi am cumparat anul trecut 4 mese second f. bune de care suntem foarte incantati.O prima oferta de 20 de mese facuta azi dimineata a fost achizitionata deja de Gelu Vladoiu din Brașov.Nu este vorba de nici o licitatie intre amatori,cine mai doreste ma anunta,specifica bugetul disponibil iar Emi i-mi va comunica tipul de masa ofertat,starea ei(buna sau f.buna),pretul final cu transportul pana in Romania si cand o aduce.Cine este interesat poate sa ma contacteze pe forum, pe mp sau telefonic(0766.29.35.69).
    I love table tennis !

  • #2
    mese de tenis

    Draga domnule felicitari pentru interesul de ajuta oameni(sportivi)care cu un buget redus vor sa joace cu un radament maxim.Eu am un club care se auto finanteaza Acest club este format din 30 de copii dornici sa se lanseze pe culmile cele mai inalte ale tenisului.De aceea am sa va rog daca se poate , sa achizitionez vreo doua mese , de calitate , Bugetul meu disponibil pe luna ar fi maxim 500 ron.As vrea ca intr-o luna sa cumpar una ,intr-o luna alta si tot asa pe rand sa-mi fac si eu cat e posibil conditiile cele mai bune pentru ale oferi acestor copii cei mai bun.Va rog cand aveti timp sa ma sunati(0756258169).
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #3
      OK dle Marcu!Am transmis deja colegului Emi rugamintea dvs,o sa va contactez imediat ce-mi va da un semn.Va doresc spor la munca(antrenamente) si va felicit totodata pentru pasiunea de a antrena copii!Va salut cu respect.
      I love table tennis !

      Comentariu


      • #4
        buna
        m-ar interesa un robot daca se gaseste asa ceva la licitatie , unul din cele cu plasa colectoare
        tel 0743 122796
        cezar

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de csabazedler Vezi post
          OK dle Marcu!Am transmis deja colegului Emi rugamintea dvs,o sa va contactez imediat ce-mi va da un semn.Va doresc spor la munca(antrenamente) si va felicit totodata pentru pasiunea de a antrena copii!Va salut cu respect.
          Va multumesc , ptr. urari , sa speram ca se va rezolva treaba pozitiv .Cum primiti vreo veste va rog sa ma anuntati.Cu stima si cu mult respect
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de cezar Vezi post
            buna
            m-ar interesa un robot daca se gaseste asa ceva la licitatie , unul din cele cu plasa colectoare
            tel 0743 122796
            cezar
            Ok dle Cezar,am transmis mai departe rugamintea dvs si a altui coleg referitoare la roboti profesionali.O sa va anunt imediat ce primesc un semn.
            I love table tennis !

            Comentariu


            • #7
              Puteti sa postati pe site cam cat costa , cu aproximatie un robot?
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #8
                Ceva la 400lei se poate gasi?

                Comentariu


                • #9
                  Va salut D-le CsabaZedler
                  Am un amic care cauta o masa buna SH ( dar nu placaj, mdf ) si eventual un robot ca sa mai exerseze diverse ...Suma maxima alocata pt masa este de 250 euro.
                  Se gaseste ceva decent in suma asta pt masa , robotul fiind optional si in alti bani?
                  Transportul este inclus ? ( pt ca altfel bugetul alocat mesei va fi mai mic )
                  Pentru contact se poate folosi P.M sau cristakke(at)hotmail.com
                  Cu respect
                  Cristake
                  Ultima editare de cristake; 30.ian.2013, 15:04.
                  Mizutani ZLC | MX-S

                  Comentariu


                  • #10
                    Salut,
                    Daca mai este valabila oferta cu mesele second-hand, sunt interesat de achizitionarea uneia la pret cuprins intre 200-300 euro.
                    Astept detalii...nu este graba...
                    Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                    Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                    Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                    Comentariu


                    • #11
                      nimic in legatura cu mesele?
                      Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                      Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                      Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                      Comentariu


                      • #12
                        Buna ziua,
                        va rog sa va interesati de 2 mese second hand DONIC Waldner classic 25. Multumesc.
                        Postat în original de csabazedler Vezi post
                        Amatorii de mese profi noi sau second hand in stare buna si f.buna au acum posibilitatea sa le procure gratie ofertelor propuse de colegul nostru Emi din Germania.Pretul meselor variaza in functie de gradul lor de uzura,intre 100-450 Euro.Va reamintesc ca noi am cumparat anul trecut 4 mese second f. bune de care suntem foarte incantati.O prima oferta de 20 de mese facuta azi dimineata a fost achizitionata deja de Gelu Vladoiu din Brașov.Nu este vorba de nici o licitatie intre amatori,cine mai doreste ma anunta,specifica bugetul disponibil iar Emi i-mi va comunica tipul de masa ofertat,starea ei(buna sau f.buna),pretul final cu transportul pana in Romania si cand o aduce.Cine este interesat poate sa ma contacteze pe forum, pe mp sau telefonic(0766.29.35.69).
                        Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                        Comentariu


                        • #13
                          Noutati sunt,si inca bune!!!
                          Colegul Emy are toate sansele ca,pana la Paste cand soseste in tara,sa satisfaca toate cererile dvs referitoare la mese !!Cat despre roboti,acestia se gasesc mai greu second,dar el face tot posibilul sa aduca si 2-3 roboti profesionali la preturi decente(3-400 Euro).La 400 ron gasiti doar roboti simpli,pentru copii incepatori(cum avem noi unul la Agnita).Cat despre Donic Classic 25,nu stiu ce sa va spun.El cauta oferte(bune) si le ia la pachet,orice marca de masa profi in stare buna si f.buna.Preturile articolelor noi se pot gasi in cataloagele de anul trecut de la orice firma.Exista si mese noi,dar cu mici defecte din fabrica care nu influenteaza insa suprafata de joc,la care pretul scade aproape la jumatate.Ne-auzim de Paste!Stima.
                          I love table tennis !

                          Comentariu


                          • #14
                            OK, tinem legatura!
                            Astept sa vad ce oferte sunt si luam atunci o decizie.
                            Postat în original de csabazedler Vezi post
                            Noutati sunt,si inca bune!!!
                            Colegul Emy are toate sansele ca,pana la Paste cand soseste in tara,sa satisfaca toate cererile dvs referitoare la mese !!Cat despre roboti,acestia se gasesc mai greu second,dar el face tot posibilul sa aduca si 2-3 roboti profesionali la preturi decente(3-400 Euro).La 400 ron gasiti doar roboti simpli,pentru copii incepatori(cum avem noi unul la Agnita).Cat despre Donic Classic 25,nu stiu ce sa va spun.El cauta oferte(bune) si le ia la pachet,orice marca de masa profi in stare buna si f.buna.Preturile articolelor noi se pot gasi in cataloagele de anul trecut de la orice firma.Exista si mese noi,dar cu mici defecte din fabrica care nu influenteaza insa suprafata de joc,la care pretul scade aproape la jumatate.Ne-auzim de Paste!Stima.
                            Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                            Comentariu


                            • #15
                              Primul lot de 17 mese a sosit!4 buc au fost deja achizitionate la Mediaș,Agnita si Sighișoara iar alte 6 mese vor fi duse la Vatra Dornei personal de Emi pentru Vasile Marcu si Dan Chirap.Amatorii din zona de nord ar putea sa profite de ocazia acestui "traseu",sa-si exprime dorintele si sa-si ridice mesele de acolo!Contactati-ne azi la nr. 0766.293.569(Csaba) sau 0747.630.959(Emi).
                              Pe 1 Iunie,cu ocazia Turneului de copii de la Agnita,Emi va mai aduce 20 de buc!
                              I love table tennis !

                              Comentariu


                              • #16
                                Iata mesele ramase,depozitate la Agnita:
                                2 buc Joola 3000S----400 eur/buc(NOI,cu mici def)
                                1 buc Joola Olimp-----350 Eur/buc(NOUA,cu def)
                                1 buc Joola Tieme---- 250 Eur/buc(SH-fb)
                                1 buc Joola Kovers----150 Eur/buc(SH-buna)
                                1 buc Joola Transporter-130 Eur/buc(SH-buna)
                                1 buc Sculler-Micke----130 Eur/buc(SH-buna)
                                Cererile(inregistrate din timp)depasesc cu mult numarul de mese ramase asa ca o sa le expunem dumineca cu ocazia turneului de la Agnita,sa le si testam iar cei care vor sa le cumpere,in ordinea inscrierilor,la pot incarca deja!
                                Pe 1 Iunie,cu ocazia Turneului final de copii,va sosi alt lot de 20 de mese! Stima.
                                I love table tennis !

                                Comentariu


                                • #17
                                  mese de tenis

                                  ECHIPA DE TENIS DE MASA COPIII IMPREUNA CU ANTRENORUL MARCU VASILE MULTUMESTE DIN INIMA COLEGULUI SI PRIETENULUI NOSTRU EMIL PTENTRU MESELE ADUSE LA VATRA DORNEI,sunt de o calitate foarte buna si la un pret excelent.Am sa mai cumpar de la dumneavoastra deoarece sunteti oameni de cuvant si faceti un mare serviciu acestui sport numitTENIS DE MASA.Sa va dea domnul multa sanatate atat dumneavoastra cat si familiei ,si va mai asteptam la VATRA DORNEI si cu alte ocazii.INCA ODATA MII DE MULTUMIRI

                                  Blade . PHOTINO
                                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Amatorii mai pot achizitiona urmatoarele mese:
                                    -Joola Olimp(noua) pe role-350 Eur
                                    -Mobil O Mat Koervers(Sh) pe role-180 Eur
                                    -Donic(Sh)-150 Eur
                                    -Imperial W.Lieck(Sh) pe role-2 buc-650 ron/buc sau 1200 ron la pachet
                                    -Hanno(Sh) pe role-600 ron
                                    -Joola(Sh) pe role-600 ron
                                    Va reamintesc ca Emi va mai aduce un lot de 14 mese pe 14 mai la Reghin si altul de 15 mese pe 1 Iunie la Agnita.
                                    Doritorii ma pot contacta pe Forum,mp sau mobil 0766.293.569
                                    I love table tennis !

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      4 Mese noi au ajuns si la Gura Humorului. Multumesc si eu deasemenea pentru efortul depus de Emi si de Csaba pentru aducerea acestor mese in interiorul Amaturului.
                                      Sunt foarte multumit de calitatea acestor mese si le voi proba la Gura Humorului pe 27 Aprilie la un nou terneu B.
                                      Inca o data multumiri si toate cele bune!
                                      Hai ai nostrii !!!
                                      Dan Chirap
                                      www.sportdakiro.com
                                      email: contact@sportdakiro.com

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Poate ne spui ce grosime au blaturile. E o informatie de baza...
                                        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de laky Vezi post
                                          Poate ne spui ce grosime au blaturile. E o informatie de baza...
                                          Blaturile sunt de 25. Am sa fac cateva fotografii sambata la concurs si am sa le postez...
                                          Dan Chirap
                                          www.sportdakiro.com
                                          email: contact@sportdakiro.com

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Multumita fotografiilor realizate de colegul Marius ,in postul 89 al turneului "B" de la Agnita,cei interesati au ocazia sa vada pe "viu" mesele ramase:Imperial-0198;Mobil O Mat-0199;Donic.
                                            I love table tennis !

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Mai sunt disponibile urmatoarele mese:
                                              -2 buc Imperial W.Lieck(Sh pe role)-650 ron/buc sau 1200 ron la pachet
                                              -Mobil O Mat Koervers(Sh pe role)-180 eur
                                              -Donic(sh pe picioare)-150 Eur
                                              -Hanno(Sh pe role,rabatabila)-600 ron
                                              -Joola(Sh pe role,dezansamblata,cu blat de 22)-600 ron
                                              -4 filee Andro,noi-15 eur/buc
                                              Sunt tratative in curs si pentru aceste mese ramase,asa carimul venit-primul servit.
                                              Restul articolelor au fost achizitionate de colegi amaturisti din tara.
                                              I love table tennis !

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de csabazedler Vezi post
                                                Mai sunt disponibile urmatoarele mese:
                                                -2 buc Imperial W.Lieck(Sh pe role)-650 ron/buc sau 1200 ron la pachet
                                                -Mobil O Mat Koervers(Sh pe role)-180 eur
                                                -Donic(sh pe picioare)-150 Eur
                                                -Hanno(Sh pe role,rabatabila)-600 ron
                                                -Joola(Sh pe role,dezansamblata,cu blat de 22)-600 ron
                                                -4 filee Andro,noi-15 eur/buc
                                                Sunt tratative in curs si pentru aceste mese ramase,asa carimul venit-primul servit.
                                                Restul articolelor au fost achizitionate de colegi amaturisti din tara.
                                                Mobil O Mat Koervers si Joola Sh +2 buc filee Andro au fost cumparate de Rosca Nicolae din Rădăuți.
                                                I love table tennis !

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  ATENTIE!!!
                                                  Cei interesati vor putea vedea cu certitudine lotul de 14 mese noi la Turneul "A+" de la Reghin din luna Mai.
                                                  Lista este deschisa si cei inscrisi au prioritate dar vor mai ramane pentru vanzare cateva mese,asa ca ar fi bine sa profitati de aceasta oportunitate cu totii,mai ales cei din zona!
                                                  I love table tennis !

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X