Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

OFERTA de SPONSORIZARE pentru AMATUR

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de DAN T Vezi post
    Doriti sa sponsorizati un turneu?
    Nimic mai simplu.
    Sa presupunem ca organizatorul local nu poate sa va ofere un contract de sponsorizare.
    Trebuie doar sa inchiriati sala si impreuna cu 50-60 de prieteni si/sau potentiali clienti sa incingeti un turneu de promovare a firmei dumneavoastra.
    Iar la final puteti sa oferiti si cadouri promotionaleixuri,brichete,sepci,tricouri,palete de tenis,etc.
    Va garantez ca organizatorul local va face munca de organizare(alcatuire grupe,clasamente,eliminatorii,etc) de placere,in interesul comunitatii, fara un interes material.
    Iar la final inclusiv autoritatile locale va vor multumii.Pentru ca le luati o treaba de pe cap.
    Daca aveti nevoie de un sprijin Viva Sport va este alaturi.Va putem impartasi din experienta noastra in organizarea de turnee.Iar cele de copii au fost sponsorizate in proportie de 100%

    Succes!
    Stimate domn,va multumesc pentru sfaturi si sper ca sambata sa va avem ca si oaspete la SKT,ideea dvs,zic eu ca sa concretizat in ceva masura.
    Eu nu doresc sa tin partea nimanui,dar din ce vad ca sa facut acolo,trecand de micile antipatii personale inerente unei comunitati,sincer va spun,nu stiu cat castiga dl Motoroi,dar cu siguranta,castigam noi,toti.
    Am pus si noi umarul un pic,poate prea putin,fata de cat ar trebui,de aceea va rog,incercati sa uitati contrele si razbunarile,hai sa ii aratam noi,celui,care nu face bine,cum ar trebui sa faca.Nu cu vorba ci si cu fapta,Am mai spus in alta parte,poate o fata de paleta uzata,care pentru tine nu reprezinta nimic,pentru altii reprezinta sansa de ajuca tenis de masă.
    Sigur cu asta nu ai sponsorizat direct Amaturul,dar ai ajutat inca un om sa participe(poate doar sa isi doreasca sa ajunga acolo),deci indirect,numarul celor care ajung in sala de tenis creste.
    Eu sunt prea mic sa vorbesc de ce a facut sau nu Dl Motoroi(sunt convins ca la fel ca toti are si el greselile lui,dar cine nu greseste,oare)dar hai la SKT,sa vezi daca nu merita felicitari,macar si pentru ca o mana de oameni au sansa sa practice acest sport,eu zic la niste preturi decente in conditii super(de ce nu fac si altii ca el,sa aiba Amaturul,100 de sali ca asta la dispozitie,sa vezi atunci competitie).
    Scuze daca am suparat pe cineva,nu asta a fost intentia mea.

    Comentariu


    • #77
      Va multumesc pentru invitatie.Imi cer scuze dar abia astazi am citit postarea.
      Eu nu am nici o antipatie fata de Costin Motoroi si nu sunt razbunator din fire.
      Discutiile in contradictoriu ar trebuii sa fie constructive.

      O zi buna

      Postat în original de giulesti202 Vezi post
      Stimate domn,va multumesc pentru sfaturi si sper ca sambata sa va avem ca si oaspete la SKT,ideea dvs,zic eu ca sa concretizat in ceva masura.
      Eu nu doresc sa tin partea nimanui,dar din ce vad ca sa facut acolo,trecand de micile antipatii personale inerente unei comunitati,sincer va spun,nu stiu cat castiga dl Motoroi,dar cu siguranta,castigam noi,toti.
      Am pus si noi umarul un pic,poate prea putin,fata de cat ar trebui,de aceea va rog,incercati sa uitati contrele si razbunarile,hai sa ii aratam noi,celui,care nu face bine,cum ar trebui sa faca.Nu cu vorba ci si cu fapta,Am mai spus in alta parte,poate o fata de paleta uzata,care pentru tine nu reprezinta nimic,pentru altii reprezinta sansa de ajuca tenis de masă.
      Sigur cu asta nu ai sponsorizat direct Amaturul,dar ai ajutat inca un om sa participe(poate doar sa isi doreasca sa ajunga acolo),deci indirect,numarul celor care ajung in sala de tenis creste.
      Eu sunt prea mic sa vorbesc de ce a facut sau nu Dl Motoroi(sunt convins ca la fel ca toti are si el greselile lui,dar cine nu greseste,oare)dar hai la SKT,sa vezi daca nu merita felicitari,macar si pentru ca o mana de oameni au sansa sa practice acest sport,eu zic la niste preturi decente in conditii super(de ce nu fac si altii ca el,sa aiba Amaturul,100 de sali ca asta la dispozitie,sa vezi atunci competitie).
      Scuze daca am suparat pe cineva,nu asta a fost intentia mea.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X