Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Propunere pentru parteneriat sportiv - educational

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Suntem bucurosi sa fim parteneri si noi(Asociatia Judeteana de Tenis de Masa Botoșani) la un asemenea proiect(copiii sunt prioritatea noastra numarul unu) si sa incheiem un contract de parteneriat dar vorba cantecului...spune-mi unde,cand si cum!

    Comentariu


    • #27
      Avem confirmarea participarii la acest proiect a urmatoarelor localitati:
      Vatra Dornei
      Caransebeș
      Ploiești
      Curtea de Argeș
      Buftea
      Botoșani
      Bors
      Urmeaza, foarte repede, inca SASE locatii!!!!
      Ultima editare de costinmotoroi; 12.feb.2013, 20:48.

      Comentariu


      • #28
        Succes Costi si treceti si cat mai repede la actiune ca sa linistesca apele ; )

        Comentariu


        • #29
          Propunerea mea pentru primul turneu SKT - copii este pe data de 16 martie la Buftea.
          Pana atunci, este timp pentru organizarea acestui circuit. Este vorba de logistica necesara, modalitatea de alcatuire a clasamentelor, conditiile de joc, asigurarea prezentei medicale in sala, asigurarea prezentei personalului de ordine, mediatizarea circuitului.
          Exista posibilitatea obtinerii actelor necesare pentru a organiza, in aceeasi zi, mai multe turnee in tara.
          Daca aveti propuneri sau sugestii, va rog sa le expuneti. Orice ajutor este binevenit.

          Comentariu


          • #30
            In aceeasi zi avem concurs SKT si la VATRA DORNEI ,,CUPA PRIMAVERII'' 2013.Doritorii sunt bineveniti.Va asteptam cu drag.Conditiile de participare sunt excelente,sala este incalzita , dus , vestiare ,catering tot ce trebuie pentru a se desfasura in conditii f. bune un concurs de categorie B.
            PROGRAMUL DE DESFASURARE;
            sambata 16.03.2013 ora 10 ptr. seniori(16-100 de ani si chiar si peste)
            duminica 17.03.2013 ora 10 ptr juniori (6-10ani si 11-15ani,aici e fix)nu ca n-as primi copii mai mici dar nu pot cobori masa de
            tenis.Ca premii sigur diplome ,medalii ,cupe,plachete dupa cum urmeaza;
            Locurile I;II;III;-DIPLOMA,MEDALIE,CUPA(si s-ar putea si ceva bani am promisiuni de la sponsori)
            Locurile IV-VIII -DIPLOMA,PLACHETA CU MEDALIE

            Cateringul Va fi prezent in sala la comanda veti primi mancare proaspata de cea mai buna calitate si cu preturi acceptabile.Cazare cine doreste sa ma sune din timp sa caut ceva ieftin si bun.Tel 0756258169
            VA ASTEPTAM CU DRAG
            - - - Actualizat - - -
            Ca venit vorba de organizare as vrea sa punem in discutie si probleme de organizare.Propun ca fiecare asociatie sa-si faca diplome de premiere personalizate.DE CE.Ptr. ca atunci cand ne uitam pe raftul de premiere a fiecarei asociatii sa stim de unde avem frumoasele premieri.Am sa afisez diplomele personalizate de la VATRA DORNEI

            CE SPUNETI
            Ultima editare de marcu vasile; 14.feb.2013, 08:37.
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de costinmotoroi Vezi post
              Avem confirmarea participarii la acest proiect a urmatoarelor localitati:
              Vatra Dornei
              Caransebeș
              Ploiești
              Curtea de Argeș
              Buftea
              Botoșani
              Bors
              Urmeaza, foarte repede, inca SASE locatii!!!!
              - - - Actualizat - - -
              Domnul Cosmin,asteptam oferta pt. caransebes. Speram ca nu ne-ati uitat.

              Comentariu


              • #32
                S-a rezolvat!

                Comentariu


                • #33
                  Dragi prieteni ai acestui sport,as fi bucuros sa va cunosc asa cum am avut onoarea sa il cunosc si pe dl Costin Motoroi, cum am mai spus si in alte posturi,incercati sa va faceti cunoscuti si in alte medii ale internetului.
                  Din pacate aceasta criza financiara in care traim,nu este una care sa ne permita sa mai disponibilizam fonduri,necesare acestui sport,dar,pentru ca exista un dar,incercati cu putin,sa miscam muntele din loc.De ce zic asta,eu conduc o firma care vinde usi de orice fel,ofer acei 2% din impozitul pe profit,( osuma de ceva milioane),produse ale firmei mele,diverse obiecte promotionale(tricouri,sepci,etc) sigur nu este suficient pentru a sponsoriza o competitie cum se doreste aici,dar daca langa mine ar veni si altii,care isi doresc ca,copilul sau nepotul lor sa nu creasca in coltul plin de seringi al stazii,poate am face o lume mai buna.
                  Stiu ca este ridicol,dar ganditi-va si voi la cat de mult poti face uneori cu putin,cat de mult conteaza pentru un copil o fata de paleta pe care tu o aruncisau o paleta pe care tu o consideri depasita.
                  In alt post vorbeam de cei de la Viva Sport,oameni de mare isprava,pe care ii cunosc mai mult sau mai putin personal,am vazut ca isi dezvolta afacerea pas cu pas,am avut placerea sa fiu la ei in sala(poate nu este perfecta,dar sigur este foarte buna),eu as putea oferi ce am mai mult din produsele mele,ei pot sponsoriza acei copii minunati care vor sa incerce acest sport,drag noua.Eu cred ca asta trebuie sa incercam,sa unim putinul,nostru(cum spuna mai sus Dl Emil Tudor),pentru a face mult.Poate si macar timpul liber si tot este ceva pretios pentru acesti copii.
                  Sper sa nu ma judecati prea aspru si sa veniti alaturi de mine si de pritenii mei,pentru a ajuta,acesti copii minunati.
                  Mentionea aici,ca desi imi place tenisul de masa,nu voi participa nicodata la Amatur,nu am copii care sa participe la acest tip de turneu pe care noi am dori sa il punem pe picioare si nu doresc sa detin nici cea mai mica functie in acest sistem,nou creat.
                  Stima si Respect.

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X