Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B, Cluj-N, 23 martie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B, Cluj-N, 23 martie 2013

    Turneu organizat cu sprijinul magazinului sportiv DECATHLON
    si destinat amatorilor Tdm impreuna cu jucatorii din Open
    Locul desfasurarii: POLUS CENTER (Poarta 2)
    Ora de acces:9,oo ; Ora de incepere: 10,15
    Spatiul de joc permite instalarea a 4-6 mese
    Taxa participare=15 ron, Nr max jucatori=48+
    Sistem de joc: grupe inf + sup, eliminatoriu
    Premiere: cupe, medalii si diplome
    Va invit cu respect pe toti cei ce doriti sa faceti cunoscut si publicului
    neavizat frumusetea tenisul de masa jucat in Circuitul Amatur. Stefan Rusu
    P.S. Avand experienta altor turnee, la care unii s-au inscris si altii au participat, tin sa va fac cunoscut (ca pt mine) inscrierea pe site e pur informativa si doar prezenta dvs in sala de joc e hotaratoare in stabilirea sistemului de desfasurare a competitiei. De aceea, nu voi mentine personal o numaratoare a celor inscrisi pe site, ci am sa va rog doar ca in momentul prezentarii la turneu sa va declarati pozitia din clasament si valoarea Mp.
    Ultima editare de stefan_rusu23; 25.feb.2013, 21:06.

  • #2
    Spaller Tiberiu
    Ott Nistor Ioan Nasaud amatori!!!!

    Comentariu


    • #3
      Rozenfeld Cristian-amatori-CLUJ
      Ultima editare de FlorinBN; 25.feb.2013, 21:18.
      LEMN:MAZE(Old Tag)
      Fh:TEN. 05
      Bh:,TEN. 05

      Comentariu


      • #4
        Balla Bela J?zsef, Amator, Cluj Napoca.

        Comentariu


        • #5
          Remeber

          Doresc sa le amintesc celor interesati ca, pe 23 martie a.c, sunt invitati la turneul organizat in POLUS CENTER CLUJ-N. Detalii in plus gasiti in anuntul din pag 2. Stefan Rusu

          Comentariu


          • #6
            stefane se mai tine concursul?
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • #7
              Pop Mihail - Cluj-Napoca, amatori

              Comentariu


              • #8
                In conformitate cu regulamentul AmaTur (Calendar competitional pct.3.1.2) la data cand sunt organizate turnee A+ nu se vor organiza (nici ) turnee B.
                Imi cer scuze anticipat!
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • #9
                  pai si cei care nu pot sa se deplaseze la 300 km pt un a+ ce fac stau si se uita la tv ? si oricum jucatorii valorosi sunt la acel turneu nu vad care e problema! la cluj vor participa jucatori care sunt la inceput sau care pur si simplu nu doresc participarea la un concurs asa mare! ne intoarcem din nou la dictatura ! lasati oamenii sa aleaga unde si cand pot sau doresc sa joace !!
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de alehandro Vezi post
                    pai si cei care nu pot sa se deplaseze la 300 km pt un a+ ce fac stau si se uita la tv ? si oricum jucatorii valorosi sunt la acel turneu nu vad care e problema! la cluj vor participa jucatori care sunt la inceput sau care pur si simplu nu doresc participarea la un concurs asa mare! ne intoarcem din nou la dictatura ! lasati oamenii sa aleaga unde si cand pot sau doresc sa joace !!
                    Da, ai dreptate!
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • #11
                      daca voi fi sanatos pana la data concursului voi participa si eu la cluj..pop danut !
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de alehandro Vezi post
                        daca voi fi sanatos pana la data concursului voi participa si eu la cluj..pop danut !
                        Asa sa fie,...sa fi sanatos!
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • #13
                          David Zoltan Amatori
                          BTY-----Fx 05

                          Comentariu


                          • #14
                            Radu Serban-Amatori, Loc.147, MP-18

                            Comentariu


                            • #15
                              Dictatura-i buna atunci cand uni nu inteleg!Cred ca turneul nu va fi punctat amatur...si va fi mutat la competitii.

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                stefane se mai tine concursul?
                                Bine-nteles ca se tine! Va astept!

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                  Dictatura-i buna atunci cand uni nu inteleg!Cred ca turneul nu va fi punctat amatur...si va fi mutat la competitii.
                                  Adi de ce esti asa de dur,eu cred ca se pot face si excepti cu permisiunea organizatorilor,oricum la Arad s-au ocupat locurile de participare,deci eu cred ca se poate

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                    Dictatura-i buna atunci cand uni nu inteleg!Cred ca turneul nu va fi punctat amatur...si va fi mutat la competitii.
                                    Daca dvs acceptati dictatura cu seninatate, va priveste! Pe mine insa, nu va bazati! Si cata vreme nu participati la turneele noastre din Ardeal (datorita probabil distantei) nu vad de ce va amestecati. Faceti cum doriti dincolo de munti, ca unii dintre noi tot vor organiza si vor participa la turnee de ping-pong cu sau fara puncte in Amatur. Eu personal n-am fost si nu voi la cheremul nimanui. Nu ma puteti santaja, nici constrange cu nimic, fiindca nu sant nici angajatul, nici subalternul, nici vasalul nimanui, ci mai degraba nasul multora. Sper ca m-am facut inteles si n-are rost sa ma zgandariti tocmai acum, cand m-am facut "baiat cuminte". Succese in activitatea sportiva, va doresc! Stefan Rusu

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Cu toata stima d.Adrian Lazaroiu ce ar fi daca a-ti sta cuminte in ,,banca dv. .. Si nu mai interveniti cu niste polemici care nu va privesc? Targoviște ai un oras frumos,iesiti afara la un gratar si lasati Clujul sa promoveze acest sport frumos,,tenis de masă,,!!! Nu stiu de ce dar noi romanii am devenit foarte rautaciosi,invidiosi!! Ce ziceti,am dreptate?
                                      LEMN:MAZE(Old Tag)
                                      Fh:TEN. 05
                                      Bh:,TEN. 05

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se retrage Spaller Tiberiu si Ott Nistor ioan Nasaud.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Am fost la Cluj de doua ori.Doua concursuri ratate.Atat.
                                          Daca nu va intereseaza amaturul,postati anuntul in ziarul local.
                                          Pe 23 merg la Arad.l
                                          La gratar...altadata,oricum,mersi.
                                          Cat despre rautati...............sunt printre ultimii.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                            Am fost la Cluj de doua ori.Doua concursuri ratate.Atat.
                                            Daca nu va intereseaza amaturul,postati anuntul in ziarul local.
                                            Pe 23 merg la Arad.l
                                            La gratar...altadata,oricum,mersi.
                                            Cat despre rautati...............sunt printre ultimii.
                                            drum bun!!! si succese acolo ...
                                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                              Am fost la Cluj de doua ori.Doua concursuri ratate.Atat.
                                              Daca nu va intereseaza amaturul,postati anuntul in ziarul local.
                                              Pe 23 merg la Arad.l
                                              La gratar...altadata,oricum,mersi.
                                              Cat despre rautati...............sunt printre ultimii.
                                              Adi,
                                              nu trebuie sa fii rautacios!
                                              Daca ai fi participat la ultimul turneu de la Cluj, Cupa BT Direct, ti-ai fi schimbat parerea referitoare la turneele de la Cluj!
                                              Sa ne intalnim sanatosi si la Arad ( noi ne-am intalnit si la Topoloveni...)

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Stefan, nimeni nu-si doreste sa te "deranjeze", poti face turnee in fiecare sambata chiar si in cursul saptamanii, dar aceste turnee trebuiesc inregistrate in clasament AmaTuR si dupa cate observ te ghidezi dupa regulamentul AmaTuR. Intrebarea mea este:daca tot te ghidezi dupa acest regulament nu ar fi corect sa-l respectam cu totii, cap-coada, (fara dictatura)?
                                                Adi, ca si mine, am frecventat turneele importante din Cluj si probabil ca ne mai vedem, chiar daca au fost unele (mici) probleme, pana la urma sunt semnale benefice/construtive nicidecum aduse ca ofensa impotriva cuiva.
                                                Cum bine cunoastem, pe la sfarsitul anului, cu ocazia bilantului ne punem problema si ne reprosem ca s-au facut derogari de la regulament si ne plangem ca; au fost B-uri la distante mai mici, au fost B-uri in aceiasi data cu A+, au fost jucatori fara drept de joc, s.a.m.d.
                                                "Oamenii" au inteles si faptul ca nu vrei sa cedezi nimic din incasari, pt baietii destepti, ...lasa ca platesc numai prostii pt AmaTuR, dar totusi, poate ne incadram intr-o echipa si ne respectam mai mult.
                                                Ultima editare de GeluBv; 22.mar.2013, 19:07.
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Din motive de sanatate se retrage Pop Mihail- Cluj Napoca amatori

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X