Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Recomandare palete incepatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Recomandare palete incepatori

    Salutare si bine v-am gasit!
    Am nevoie de recomandari pentru 2 palete pentru incepatori amatori: una pentru mine si una pentru prietena mea.
    1) Paleta 1: prietena mea are un joc mai mult defensiv, folosind in primul rand BH.
    2) Paleta 2: eu am tendinta de a juca mai mult ofensiv, in primul rand cu FH si topspin.
    Deocamdata avem 2 palete Gold Cup cumparate din piata cu vreo 20 RON.
    Bugetul este pana in 150-180 RON / paleta (300-360 RON in total). Ma puteti ajuta cu niste recomandari? Ma intereseaza si second-hand daca are cineva vreo paleta buna.
    Multumesc!
    Ultima editare de Fallen; 15.feb.2013, 17:54.

  • #2
    salut.sportul acesta este unul foarte frumos.este si mai frumos cind il practici impreuna cu prietena ta.un sfat di partea mea poti lua legatura cu Dr. RBlade www.ttmall.ro - Echipamente tenis de masă (729 Friendship, LKT, Gambler, DHS, Galaxy...) care iti poate da recomandari pentru cele 2 palete.este de incredere iar produsele sunt foarte bune ,ieftine si de calitate.cu stima si respect ptr. acest om.Remus din Tulcea.

    Comentariu


    • #3
      Multumesc tuturor celor care m-au ajutat fie direct in acest topic, fie prin mesaje private! Am achizitionat 2 palete cu care sper sa ma inteleg bine.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X