Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ajutor...Va rog :P

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ajutor...Va rog :P

    Pai...Sunt incepator la tenisul de masa...Ma rog ... am mai jucat tenis de camp...dar incepe sa imi placa tenisul de masa... Asa ca am o intrebare pentru voi profesionistilor... Fiind incepator,ce paleta mi-ati recomanda? Ce firma...ce lemn,si ce fete sa aiba.Acum eu joc cu o paleta Active ( nu spune ce model e), ma rog, ma joc cu prietenii care si ei sunt incepatori . Va rog sa imi spuneti ce paleta ar fi buna pentru un incepator si cam cat ar costa.

  • #2
    Bine ai venit pe acest forum de tenis de masă. Sa stii ca noi doi avem multe in comun. Si eu am facut tenis de camp de performanta dar acum ma pasioneaza mai mult cel de masa. Si eu joc momentan tot cu o paleta active , dar vreau sa-mi cumpar acum una mai buna. Cu alegerea paletei (adica a lemnului si ale fetelor) eu nu te prea pot ajuta pt nici eu nu ma prea stiu . Imi pare rau. Cum te cheama? poate ne cunoastem de la tenis de camp.
    Lemn : Donic Crisan Titanium
    FH : Donic Sonex JP : rosu
    BH : Donic Sonex : negru
    www.versuri-muzica.tk

    Comentariu


    • #3
      Salut ! M-am hotarat sa zic si eu ceva pe aici doar asa ca sunt si eu pasionat de tenisul de camp.

      Nu sunt incepator in tenisul de masa dar e prima data cand fac comanda pentru o paleta profesionista asa ca nu te pot ajuta nici eu prea mult. In schimb, stai linistit o sa te ajute "greii" de pe acest forum. Si eu am postat acum cateva zile un mesaj asemanator asa ca vezi ce mi-a raspuns si mie lumea.

      In rest bafta ... si daca esti din București poate schimbam si cateva mingii

      Comentariu


      • #4


        Da elefantzel_roz...sunt dn București... Si ma cheama Vlad daca ma cunoaste cineva

        Comentariu


        • #5
          Cred ca pentru cei noi pe forum si noi in ceea ce priveste echipamentul de tenis de masă ar fi foarte util daca v-ati 'potrivi' pe la sala cand merg si cei care au echipament performant, dati cateva mingii cu paletele lor si va veti da seamacare este treaba.

          Eu cam asa am facut prima data.

          Comentariu


          • #6
            pana te hotarasti intre tenisul de masa si cel de camp foloseste ce ai in prezent, daca te-ai hotarat alege un all around mai ieftin

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de blackjack Vezi post
              pana te hotarasti intre tenisul de masa si cel de camp foloseste ce ai in prezent, daca te-ai hotarat alege un all around mai ieftin
              blackjack te-ai trezit cu 7-8 ani mai tarziu ..e a doua oara cand raspunzi la niste intrebari puse acum 7-8 ani ...te plictisesti asa de rau incat vrei sa acumulezi cat mai multe posturi ?
              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de blackjack Vezi post
                pana te hotarasti intre tenisul de masa si cel de camp foloseste ce ai in prezent, daca te-ai hotarat alege un all around mai ieftin
                poty
                Primorac Carbon
                FH Dignics 09C
                BH JOOLA MAXX

                Comentariu


                • #9
                  Va sfatuiesc sa mergeti la o sala unde e un numar mare de jucatori, sunt sigur ca acolo vor fi binevoitori care va vor da cateva sfaturi si eventual sa probati cateva palete, asa sunt convins ca va veti face o idee cam ce tip de paleta vi s-ar potrivi mai bine
                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                  BH : Tenergy 05Fx
                  FH : Tenergy 05Fx

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X