Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Poate cineva sa-mi lipeasca o paleta in Ploiești?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Poate cineva sa-mi lipeasca o paleta in Ploiești?

    Vin la dumneavoastra cu o rugaminte. Mi-am cumparat o paleta second,fete si lemn,nelipite. Este cineva dispus din Ploiestti sa ma ajute sa o lipesc? Platesc cat costa. Multumesc de ajutor. 0724849830 Dany

  • #2
    Salut te pot ajuta eu am un prieten in Ploiești care ludreaza cu mine la Condor in București el face naveta zilnic si te rezolv in 2 zile,poti sa-mi lasi MP.

    Comentariu


    • #3
      0751840078, stadinadi@yahoo.com
      G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

      Comentariu


      • #4
        daca ai lipici te ajut eu cu placere.
        problema este ca am ramas fara lipici...

        Comentariu


        • #5
          Ar fi buna si o informatie legata de materiale:tipul de lipici(cu avantaje si dezavantaje),pret,etc.Omul nu se pricepe.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de gogutz Vezi post
            Ar fi buna si o informatie legata de materiale:tipul de lipici(cu avantaje si dezavantaje),pret,etc.Omul nu se pricepe.
            S-a mai discutat de "n" ori pe forum. Folositi si functia "Search"...

            Comentariu


            • #7
              Buna seara. Vreau sa va multumesc acelora care a-ti raspuns cu atata amabilitate la postul meu. Am fost la București cu treburi de servici si am reusit sa ajung la magazinul din incinta Sema Park. Nea Tibi mi-a lipit paleta si a fost foarte amabil.
              Dumnezeu sa va binecuvinteze vietile de sportivi si sa nu uitati sa va ganditi si la El,care ne iubeste si ne poarta de grija.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X