Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A la Topoloveni AG in 4 octombrie 2008?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A la Topoloveni AG in 4 octombrie 2008?

    Acest topic se adreseaza mai mult lui Filo si lui Florin BN de la care astept un raspuns. Suntem un grup de cativa pasionati de tenis de masă care dorim sa ne implicam mai mult in Amatour. In acest sens, am demarat procedura de achizitie a 6 mese ITTF: Joola Rollomat si 2000 S. Multumesc lui Vali (Valigti) pentru sprijinul acordat la achizitionarea meselor. Uitandu-ma pe calendarul Amatour am observat ca data de 4 octombrie e libera si as dori daca se poate sa tinem un turneu A la Topoloveni. Orasul e situat la 20 km de Pitești pe soseaua veche catre București. De la București se face cam 1 ora si 20 minute cu masina.
    Capacitate de organizare avem deci astept confirmarea faptului ca putem organiza acest turneu la Topoloveni. Astfel am echilibra putin si distributia teritoriala a turneelor in tara, in aceasta zona nefiind organizat niciun turneu A. Indata ce primim mesele voi face cateva poze cu sala si le voi posta pentru a va asigura ca totul e in regula.
    Va urez un Paste fericit tuturor!
    www.clubarena08.ro

  • #2
    Pai bineinteles ca suntem de acord, poate si mai repede, sa-mi dati un numar de telefon sa discutam (dar numai sapt viitoare ca acu`s in Franta).

    Comentariu


    • #3
      Contact

      Numarul meu de telefon este 0723.33.64.55. Oricum sper sa ne vedem la Galați sau la Brazi si atunci discutam pe indelete despre organizarea unui turneu A la Topoloveni.
      www.clubarena08.ro

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X