Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

noua Fata FH in loc de Focus 3 Snipe

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • noua Fata FH in loc de Focus 3 Snipe

    As dori cateva sfaturi in legatura cu o noua fata pe FH. Momentan am un Focus 3 Snipe insa simt ca nu ma avantajeaza, parca se duce prea moale... m-am gandit la un Andro Rasant sau un DONIC Bluefire. Prefer jocul de la semidistanta. Pretul sa nu fie unul exagerat, cam tot pe acolo ca la cele de mai sus.
    Multumesc!

  • #2
    Donic Blufire M2 2mm
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Pe ce lemn vrei sa pui fata respectiva ?
      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

      Comentariu


      • #4
        Andro rasant am jucat cu ea si vine ft tare mingea din ea si e foarte rapida, efect are cat ii trebuie, chestia ce m-a deranjat pe mine la ea e ca oricat dadeam, mingea imi venea inapoi, nu deranja foarte tare cum, de ex, deranjeaza un tenergy sau un dhs... recomand donic acuda s1 simplu daca vrei o trecere de la friendship si sa simti diferenta in joc sau bluefire m2 ca m1 e prea mult si rasantul e prea mult pt o trecere de la friendship focus snipe... mergi pe un yasaka mark V, tibhar sinus sound chestii ieftine ca isi fac efectul mai bine decat friendship focus si nu sunt asa rapide ca si rasant sau bluefire
        Lemn: Butterfly Petr Korbel
        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

        Comentariu


        • #5
          Fata va fi pusa pe un lemn galaxy venus v-14, se schimba situatia cu ceva?

          Comentariu


          • #6
            sitituatia se schimba din cauza faptului ca lemnul pe care l-ai mentionat are compozit ceva amestecuri de carboane care au in general obiceiul de a creste viteza si a face lemnul mai rigid ceea ce poate scadea destul de semnificativ dwell time iar daca mai trantesti si niste fete viteziste... situatia ar putea fi una "extrema"...
            Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X