Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

xu xin si mizutani jun au lemne noi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • xu xin si mizutani jun au lemne noi

    noile lemne ale lui xu xin si mizutani jun...
    Fișiere atașate
    Andro Rasanter 48
    Butterfly Timo ALC
    Andro Rasanter 48​

  • #2
    Din imagini, se pare ca XU Xin joaca cu YEO!

    Comentariu


    • #3
      Asa este am vazut si eu ieri dar ca sa nu bata la orice ochi a pus totusi banda de cant de la stiga
      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

      Comentariu


      • #4
        Dar Mizutani cu ce lemn joaca? (ca nu-mi dau seama din poza)
        Ultima editare de CornelTT; 08.apr.2013, 10:45.
        Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

        Comentariu


        • #5
          ciudat cu Xu Xin . batea Stiga toba ca el foloseste rosewood nct 7 si mai nou rosewood ...
          Boys, be ambitious !

          Comentariu


          • #6
            mie mi se pare un sk 7. parca...
            Blade :Timo Boll Spirit Old AN
            Fh : Tenergy 05
            Bh : Tenergy 64

            Comentariu


            • #7

              Cu ce seamana?

              Comentariu


              • #8
                asta vroiam si eu sa arat...ca in semifinala openului Koreei de sapt asta, mizutani Jun avea un lemn al carui maner semana cu al lui (rosu cu negru)...doar ca banda neagra era mai scurta, nu pana spre varful manerului...
                nu mi-am dat seama ce lemn era...
                Claudiu a aratat foarte bine imaginea...
                Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                Comentariu


                • #9
                  o fi ceva varianta custom la BTY mizutani jun diferenta fata de cele cu care se antreneaza nu pare sa fie foarte mare putina culoare rosie in plus in partea de sus si emblema usor schimbata plus marginea de jos continuata cu negru nu rosu
                  Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                  Comentariu


                  • #10
                    Buna Ziua,

                    Am analizat si eu poza...mi se pare totusi un lemn Jun Mizutani...care este slefuit in lung pana la stratul rosu, de aceea dispare nuanta neagra care trebuia sa mearga pana in capul manerului...din cate vad nu se mai vede umarul marginal al manerului...asta este parerea mea...O zi buna!
                    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                    Comentariu


                    • #11
                      Daca e un lemn custom special facut pentru el(Mizutani), atunci n-o sa descoperim niciodata ce fel de lemn foloseste.
                      Butterfly face lemne custom si pentru muritorii de rand, fara niciun fel de inscriptionare. A se vedea linkurile urmatoare :
                      http://eshop.butterfly.co.jp/html/it...1/item154.htmlhttp://eshop.butterfly.co.jp/html/ca...egory25_0.html
                      Aceste lemne au aceeasi comozitie ca TB Spirit, Amultart, Photino, Mizutani (in general lemnele de succes). Ele sunt considerabil mai scumpe decat cele inscriptionate de acelasi fel, pentru cei ce-si permit.
                      Asa ca Mizutani poate cere de la Butterfly si mai mult decat "muritorii de rand" cu bani, ca e campionul Japoniei...
                      Rudius

                      Comentariu


                      • #12
                        http://tabletennisonline.org/profess...%27-equipment/
                        Cateva dintre echipamentele multor jucatori, nu neaparat la toti actualizat 2013

                        Comentariu


                        • #13
                          este mizutani super zlc
                          *** D09C/ZX GEAR F/GD 612

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Claudiu84 Vezi post

                            Cu ce seamana?
                            Mizutani super zlc.In Japonia deja se vinde
                            *** D09C/ZX GEAR F/GD 612

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X