Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "DAN LEORDA" A+ , Reghin 11 mai

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Finala Amatori:

    Cosmin Cindea (Sibiu) - Muntean Alin (Târnaveni) 3-1

    Multumesc mult domnul Apian! Raman dator
    Tin sa multumesc domnilor care m-au incurajat atat inainte de meci (cand eu nu credeam ca voi putea sa iau vreun set, si speram sa nu ma fac de ras in fata spectatorilor) cat si pe parcursul lui (chiar si in timpul inceputului ezitant si descurajator). Chiar m-ati ajutat! (In special domnului Pop Zoltan din Dej! )
    We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
    Aristotle



    Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

    Comentariu



    • - - - Actualizat - - -

      Comentariu


      • Finala Open:

        Roman Iulian (Brașov) - Gogu Gabriel (Cluj Napoca) 3-0

        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Semifinale Open:

          Roman Iulian (Brașov) - Farkas Gabor (Targu Mureș) 3-0

          Gogu Gabriel (Cluj Napoca) - Barabas Zoltan (Targu Mureș) 3-2

          TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

          Comentariu


          • poze


            - - - Actualizat - - -
            Felicitariri organizatorilor pentru frumosul turneu, sunt sigur ca au depus un efort imens. Ma bucur ptr Cosmin care ne-a intrecut zic eu asteptarile si il asteptam sa repete figura frumoasa. Felicitari invingatorilor si tuturor participantilor.

            Comentariu


            • poate se face un topic si pentru cel mai fain turneu al anului
              - - - Actualizat - - -
              La turneul final sa se si premieze organizatorii

              Comentariu


              • Fotografia turneului

                Postat în original de tipseragt Vezi post
                Felicitari!
                10 puncte pentru ideea fotografica si 10 puncte pentru ideea de integrare!
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • Foarte frumos Turneu.
                  Organizarea extraordinar de buna avand in vedere nr. de participanti.
                  Dan Leorda nu poate fi dacat mandru de Rares si de cei care l-au ajutat sa faca totul cat mai bine.
                  Cei din Piatra Neamț au numai cuvinte de lauda.
                  .....
                  Multumim si lui Florin Apian pentru disponibilitatea de a ne lamuri la alcatuirea clasamentului intr-o grupa superioara pe care a rezolvat-o simplu si corect. Chapeau!!!!
                  ....
                  Nu am mai fost la Turnee de aceasta anvergura de mult timp, dar as dori sa fac o observatie care nu tine de organizatori ci de altceva.... Fata de inceputurile Amatur unde exista mult fair-play acum am vazut o mare indarjire , pentru puncte ( a fost sau nu a fost tus, net, a fost stop...) , se fura cu setul, se ajunge la dispute cand nu se mai stie daca este 1-1 sau 2-1... se rejoaca meciul....??????
                  Daca din punct de vedere al nivelului de joc, jocul este in continua crestere, organizarea este mult peste ce se organiza in 2008-2009, la cei 7 ani de acasa si fair-play am luat-o la vale rau .
                  Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                  FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                  BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                  Comentariu


                  • Multumesc Cosmin pentru ca ai ascultat sfatul meu de a juca cu curaj in finala prin a ataca adversarul ,insa meritul este total al tau pentru ca ai jucat inteligent cu mult curaj si daruire pentru a fi numarul 1 la amatori in acea frumoasa seara pe care sunt sigur ca nu o vei uita niciodata . cu stima POP Z...

                    Comentariu


                    • Multumim Reghin !
                      Un memorial DAN Leorda de cinste,organizare ireprosabila !
                      Felicitari tuturor celor implicati !
                      Cu stima si respect Deni.

                      Comentariu



                      • - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        Comentariu


                        • felicitari dlui PUSCAS ARPAD DIN GHERLA PT LOCUL 5 OBTINUT LA DOAR CATEVA PARTICIPARI IN AMATOUR !! LA UN CONCURS DE ASEMENEA ANVERGURA !!
                          va astepapta pe 25mai la gherla la arena gherla la un concurs b!!
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • Asa este! Cel mai frumos turneu se desfasoara la Reghin.DAR......................Cei care doresc sa organizeze unul,nu trebuie(desi ar fi bine)sa-l ia ca etalon.Standardul este mult mai jos.DIN MAI MULTE INCERCARI SE POATE AJUNGE SI MAI SUS.EU MA STRADUIESC SI ASTEPT SI PE ALTII.

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X