tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 62

Subiect: Turneul final Amatur pentru copii - Agnita - 1 Iunie 2013

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.076
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 51 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4333

    Turneul final Amatur pentru copii - Agnita - 1 Iunie 2013

    Turneu final Amatur pentru copii - Agnita - 1 Iunie
    Localitatea - Agnita (Sb), centrul tarii, intre Sibiu, Medias, Fagaras si Sighisoara
    Ora -10.00 - ora de incepere (09.00-accesul in sala)
    Locatia: sala de sport “Nastase” situata in incinta Liceului “AT Laurian”
    -dinspre Sibiu si Medias > Banca Raiffeisen > dreapta, spre Liceu
    -dinspre Sighisoara si Fagaras > Banca Raiffeisen > stanga, spre Liceu
    Logistica
    -16-20 mese ITTF asigurate de firma Joola prin intermediul D-lui Beltechi Dumitru
    -conditii f bune de joc, garduri despartitoare, mingi 3*
    Taxa-15 ron
    Desfasurare:
    -pe categorii de varsta: <10 ani; 10-14 ani; 14-18 ani
    -daca sunt inscrise cel putin 6 fete la o categorie se face separat fete-baieti
    -daca nu sunt inscrise 6 fete la o categorie atunci fetele vor juca amestecat cu baietii din aceeasi categorie
    Sistem de joc:
    -sistemul adoptat va fi in functie de numarul total de inscrisi!
    -se preconizeaza varianta cu gr.inf de 6, gr.sup. de 4 si eliminatorii
    -se preconizeaza si varianta turneului de consolare
    -in orice varianta aleasa vor fi garantate un nr.de minim 5 jocuri/participant
    Important
    -capii de serie pe categorii de varsta vor fi alesi conform clasamentului Amatur la zi si a listelor de inscriere postate de conducatorii delegatiilor, alcatuite in ordine valorica
    -listele vor contine: nume, prenume, data nasterii, clasa si localitatea.
    Premiere -cupe, medalii, diplome, articole sportive, premii speciale, diploma de merit
    Masa -se asigura fiecarui participant gustari, dulciuri, suc, apa si masa la pranz
    Cazare:
    -se asigura celor interesati cazare in conditii de internat (in camere de 2-3-4-5-7 locuri) la preturi modice (sub 20 ron) cca 50 locuri;
    -alte posibilitati de cazare in oras: pensiunea Ice 3*(100 ron/pers cu MD) si cazare la privat 2*(60 ron/pers) 8 locuri si 1*(30 ron/pers) 10 locuri
    Oaspetii nostrii vor fi delectati sambata dupa masa cu programe artistice si demonstratii sportive sustinute de elevii si copii din Agnita, manifestatii dedicate “Zilei copilului”.

    Turneul este organizat de CS Agnita-tenis de masa in colaborare cu Amatur Romania, Primaria si Consiliul Local al orasului Agnita si DJST Sibiu.
    Va asteptam cu deosebita placere la acest festival national al tenisului de masa pentru copii!
    Veniti la Agnita sa sarbatorim impreuna "Ziua copilului".
    Organizatori:
    Csaba Zedler - 0766.293.569
    Paul Oancea - 0742.034.216
    Dumitru Nicula - 0766.457.358
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 17.05.2013 la 08:15.
    I love table tennis !

  2. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, iuliu zedler, sevraj, TRADU, gabyyy100 le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.076
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 51 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4333
    Inscrieri Copii < 10 ani - on 31-May-13 at 15:04:02
    1. Rosca Nicolae Jr - Galanesti - 429
    2. Mihai Bianca - Pitesti - 467
    3. Rosca Mihai - Galanesti - 496
    4. Muntoiu Theodor - Pitesti - 586
    5. Stanescu Briana - Pitesti - 805
    6. Stanescu Raluca - Pitesti - 1084
    7. Susciuc Anastasia - Vatra Dornei - 1143
    8. Afrasinei Serban - Cluj Napoca - 1148
    9. Butnaru Madalina - Vatra Dornei - 1212
    10. Donisa Cosmina - Vatra Dornei - 1250
    11. Cojocaru Stefan - Suceava - 1273
    12. Movileanu Darius - Targoviste - 1366
    13. Hinceanu Maria - Vatra Dornei - 1406
    14. Donisa David - Vatra Dornei - 1418
    15. Sestac Silviu - Vatra Dornei - 1463
    16. Susciuc Ioana - Vatra Dornei - 1621
    17. Boicu Anda - Vatra Dornei - 1676
    18. Roznoveanu Iarina - Suceava - 1789
    19. Ilyes Tamas - Odorheiu Secuiesc - 1840
    20. Arsene Andreea - Vatra Dornei - 2013
    21. Apalamaritei Mara - Vatra Dornei - 2015
    22. Sestac Stefana - Vatra Dornei - 2046
    23. Cocinschi Emanuel - Vatra Dornei - 2379
    24. Monoranu Iarina - Vatra Dornei - 2476
    25. Racolta Nicolae - Vatra Dornei - 2516
    26. Pribeagu Sebastian - Pitesti - 2589
    27. Pruna George - Pitesti - 2590
    28. Terbea Valentin - Agnita - 2665
    29. Oancea Paul Jr - Agnita - 2803
    30. Ianovici Mara - Vatra Dornei - nou
    31. Hutanu Tamara - Vatra Dornei - nou
    32. Vlad Tudor - Sibiu - nou
    33. Hribal Larisa - Lupeni - nou
    34. Ambrus Amalia - Lupeni - nou
    35. Bucatariu Silvia - Lupeni - nou
    36. Soaca Bianca - Lupeni - nou
    37. Iszlai Lorand - Lupeni - nou
    38. Iszlai Robi - Lupeni - nou
    39. Iszlai Ladislau - Lupeni - nou
    40. Usurelu Bogdan - Lupeni - nou
    41. Pop Vladut - Lupeni - nou
    42. Moldovan Szidonia - Ludus - nou
    43. Teglas Andrea - Ludus - nou
    44. Kacso Bence - Odorheiu Secuiesc - nou
    45. Popescu Mihnea - Pitesti - nou
    46. Govoreanu Chendi - Cisnadie - nou
    Inscrieri Copii 10-14 ani - on 31-May-13 at 13:12:04
    1. Farkas Bence - Targu Mures - 177
    2. Nemaciuc Mihai - Suceava - 231
    3. Moldovan Iulia - Ludus - 394
    4. Vlaicu Cosmin - Pitesti - 460
    5. Opris Dora - Ludus - 464
    6. Oprea Ionela - Pitesti - 465
    7. Fodor Adrian - Ludus - 473
    8. Ionica Maria - Pitesti - 548
    9. Hrituleac Claudiu - Radauti - 950
    10. Rizea Cristina - Pitesti - 1053
    11. Opris Olivia - Ludus - 1055
    12. Bordan Patricia - Ludus - 1218
    13. Varzaru Teodora - Suceava - 1226
    14. Vida Stefana - Suceava - 1227
    15. Oancea Ana Maria - Agnita - 1330
    16. Lazaroiu Greta - Targoviste - 1533
    17. Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc - 1540
    18. Fulop Balazs - Odorheiu Secuiesc - 1685
    19. Roznoveanu Tudor - Suceava - 2040
    20. Covaci Denisa - Reghin - 2070
    21. Covaci Emilia - Reghin - 2071
    22. Martin Stefan - Suceava - 2103
    23. Parau Mihai Jr - Agnita - 2499
    24. Gheceff Eduard - Sighisoara - 2631
    25. Olteanu Tudor - Agnita - 2648
    26. Stan Catalin - Lucieni - nou
    27. Hribal Izabela - Lupeni - nou
    28. Cimpean Madalina - Lupeni - nou
    29. Begu Vladut - Lupeni - nou
    30. Vilcica Luca - Lupeni - nou
    31. Santa Daniel - Sighisoara - nou
    32. Santa Szidonia - Sighisoara - nou
    33. Patrick Klein - Reghin - nou
    34. Papai Zsolti - Reghin - nou
    Inscrieri Juniori 14-18 ani - on 31-May-13 at 13:12:37
    1. Mocean Dan - Cluj Napoca - 122
    2. Avram Gabriel - Radauti - 195
    3. Banescu Dragos - Pitesti - 310
    4. Stan Dragos - Pitesti - 325
    5. Groza Alexandru - Cisnadie - 341
    6. Ene Diana - Pitesti - 396
    7. Iordache Ioana - Pitesti - 450
    8. Nechita Alexandru - Agnita - 949
    9. Moldovan Razvan - Agnita - 955
    10. Dragoiu Catalin - Agnita - 1326
    11. Bucur Dragos - Pitesti - 1387
    12. Bujor Radu - Reghin - 1411
    13. Rebegel Bogdan - Agnita - 1437
    14. Toader George - Agnita - 1792
    15. Olteanu Sebastian - Agnita - 2039
    16. Gros Eduard - Lupeni - nou
    17. Camen Paul - Lupeni - nou
    18. Pacurariu-Beches Nicolae - Agnita - nou
    19. Borfina Paul - Agnita - nou
    20. Matei Ioan - Reghin - nou
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 31.05.2013 la 15:04.
    I love table tennis !

  4. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.076
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 51 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4333
    Clasamente:

    Fete pana la 10 ani:

    1.Mihai Bianca-Pitesti
    2.Stanescu Briana-Pitesti
    3-4
    Hribal Larisa-Lupeni
    Stanescu Raluca-Pitesti
    5-8
    Butnaru Madalina-V.Dornei
    Apalamaritei Mara-V.Dornei
    Moldovan Szidonia-Ludus
    Moldovan Flavia-Tarnaveni
    9-12(1 v sup)
    Teglas Andreea-Ludus
    Hutanu Tamara-V.Dornei
    Susciuc Ioana-V.Dornei
    Hinceanu Maria-V.Dornei
    13-16(0 v sup)
    Monoranu Iarina-V.Dornei
    Donisa Cosmina-V.Dornei
    Arsene andreea-V.Dornei
    Ambrus Amalia-Lupeni
    2 v gr inf
    Susciuc Anastasia-V.Dornei
    1 v gr inf
    Ianovici Mara-V.Dornei
    Sestac Stefana-V.Dornei
    0 victorii
    Boicu Anda-V.Dornei
    Roznoveanu Iarina -Suceava
    Bucatariu Silvia-Lupeni
    Soaca Bianca-Lupeni

    Au fost inscrise 24 de fetite,au ramas 23 de participante(s-a retras Govoreanu Chendi din Cisnadie,din motive medicale).S-au alcatuit 3 gr inferioare de cate 6 si una de 5,dupa care 4 gr superioare de cate 4,eliminatorii pe tabel de 8.

    Baieti pana la 10 ani:

    1.Cojocaru Stefan-Suceava
    2.Rosca Mihai-Galanesti
    3-4
    Muntoiu Theodor-Pitesti
    Cine-Buzsi Attila-Tarnaveni
    5-8
    Kacso Bence-Odorheiu Secuiesc
    Racolta Nicolae-V.Dornei
    Kovaci Richard-Tarnaveni
    Ferencz Valentin-Tarnaveni
    1 v sup
    Movileanu Darius-Targoviste
    Sestac Silviu-V.Dornei
    Popescu Mihnea-Pitesti
    Ilyes Tamas-Odorheiu Secuiesc
    0 v sup
    Chibulcutian Bogdan-Tarnaveni
    Donisa David-V.Dornei
    Cocinschi Emanuel-V.Dornei
    Pietraru Darius-Or.Victoria
    2 v inf
    Terbea Valentin-Agnita
    Rosnoveanu Tudor-Suceava
    Martin Stefan-Suceava
    Toader Valentin-Agnita
    1 v inf
    Pribeagu Sebastian-Pitesti
    Pop Vladut-Lupeni
    Vlad Tudor-Sibiu
    Pruna George-Pitesti
    0 v
    Iszlai Ladislau-Lupeni
    Iszlai Lorand-Lupeni
    Iszlai Robi-Lupeni
    Usurelu Bogdan-Lupeni
    Au fost inscrisi 28 de baieti,s-au alcatuit 4 gr inf de cate 7,4 gr sup de cate 4,eliminatorii pe tablou de 8.

    Fete 10-14 ani:

    1.Moldovan Iulia-Ludus
    2.Opris Dora-Ludus
    3-4
    Ionica Maria-Pitesti
    Bordan Patricia-Ludus
    5-8
    Campean Madalina-Lupeni
    Opris Olivia-Ludus
    Bartha Fruzsina-Odorheiu Secuiesc
    Oprea Ionela-Pitesti
    1 v sup
    Buta Denisa-Tarnaveni
    0 v sup
    Vida Stefana-Suceava
    Rizea Cristina-Pitesti
    Varzaru Teodora-Suceava
    1 v inf
    Birsan Suzana-Tarnaveni
    Hribal Izabela-Lupeni
    0 v
    Lazaroiu Greta-Targoviste
    Covaci Emilia-Reghin
    Covaci Denisa-Reghin
    Au fost inscrise 17 fete repartizate in 3 gr inf:2 de 6 si una de 5;3 gr sup de 4,eliminatorii de 8(6 + 2 cele mai bune locuri 3).

    Baieti 10-14 ani:

    1.Fodor Adrian-Ludus
    2.Farkas Bence-Tg.Mures
    3-4
    Nemaciuc Mihai-Suceava
    Hrituleac Claudiu-Radauti
    5-8
    Vilcica Luca-Lupeni
    Begu Vlad-Lupeni
    Vlaicu Cosmin-Pitesti
    Fulop Balazs-Odorheiu Secuiesc

    9-12(locurile 3 gr sup)
    Savu Sorin -Tarnaveni
    Lunca Razvan-Tarnaveni
    Moldovan Alexandru-Tarnaveni
    Rosca Nicolae jr-Radauti

    13-16(locurile 4 gr sup)
    Mihu Ciprian-Or.Victoria
    Barsan Alexandru-Tarnaveni
    Borfina Radu-Agnita
    Parau Mihai jr-Agnita

    2 v inf
    Popa D-tru Rares-Tarnaveni
    Marian Sergiu-Tarnaveni

    1 v inf
    Barabas Edmont-Tarnaveni
    Santa Daniel-Sighisoara
    Gheceff Eduard-Sighisoara
    Niculescu Marian

    0 victorii
    Pietraru Sorin-Or.Victoria
    Coroiu Paul-Agnita
    Patrick Klein-Reghin
    Papai Zsolti-Reghin
    Au fost 26 de baieti repartizati in 4 gr inf de 7 si 6;4 gr sup de 4 si tabel eliminatoriu de 8.


    Categoria 14-18 ani:

    1.Stan Dragos-Pitesti
    2.Gros Eduard-Lupeni
    3-4
    Baciu Gabriel-Tarnaveni
    Nechita Alex-Agnita
    5-8
    Forgacs Laurentiu-Tarnaveni
    Groza Alexandru-Cisnadie
    Soroiu Claudiu-Tarnaveni
    Avram Gabriel-Radauti

    loc 3 gr sup
    Banescu Dragos-Pitesti

    loc 4 gr sup
    Ene Diana-Pitesti
    Bucur Dragos-Pitesti
    Stefan Andrei-Tarnaveni

    2 v inf
    Toader George-Agnita
    Dragoiu Catalin-Agnita

    1 v inf
    Moldovan Razvan-Agnita
    Iordache Ioana-Pitesti
    Camen Paul-Lupeni

    0 victorii
    Rebegel Bogdan-Agnita
    Muntean Ioan-Tarnaveni
    Au fost 22 inscrisi,19 prezenti(s-au retras Pacurariu-Beches Nicolae din Agnita,Bujor Radu si Matei Ioan din Reghin),doar 2 fete inscrise asa ca s-a jucat amestecat in 3 gr inf de 6 si 7;3 gr sup de cate 4;tablou eliminatoriu de 8( 6+2 cele mai bune locuri 3)
    Ultima modificare făcută de csabazedler; 04.06.2013 la 09:17.
    I love table tennis !

  5. Mulțumesc marius1964, iuliu zedler, Mihai.10 au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    54
    Postări
    2.514
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3260
    De la VATRA DORNEI se v-a prezenta sigur un numar de 17 de participanti.Lista cu datele necesare le voi publica in cursul saptamanii viitoare dupa concursul de verificare care se desfasoara pe data de 26.05.2013 la VATRA DORNEI.Pentru cazare va rog sa rezervati la internat dupa cum am discutat si anume;17 copii ;1 antrenor; 1 sofer 1 asistenti medical total 20 persoane.Inclusiv masa pentru doua zile(1zi masa calda,micul dejun,pranz si cina;1zi hrana rece ptr.plecare adica duminica).Pentru alte detalii am sa va contactez telefonic.Cu toata stima va saluta MARCU
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  7. Îmi place sevraj, iuliu zedler le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.076
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 51 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4333
    Citat Postat în original de marcu vasile Vezi post
    De la VATRA DORNEI se v-a prezenta sigur un numar de 17 de participanti.Lista cu datele necesare le voi publica in cursul saptamanii viitoare dupa concursul de verificare care se desfasoara pe data de 26.05.2013 la VATRA DORNEI.Pentru cazare va rog sa rezervati la internat dupa cum am discutat si anume;17 copii ;1 antrenor; 1 sofer 1 asistenti medical total 20 persoane.Inclusiv masa pentru doua zile(1zi masa calda,micul dejun,pranz si cina;1zi hrana rece ptr.plecare adica duminica).Pentru alte detalii am sa va contactez telefonic.Cu toata stima va saluta MARCU
    Ok,stimate coleg!Totul va fi aranjat conform cerintelor dvs.
    Suntem in masura sa ASIGURAM TUTUROR celor interesati conditii optime de cazare si masa la preturi modice!!
    Sambata la amiaza toti participantii vor servi masa impreuna in pauza dintre grupe!
    I love table tennis !

  9. #6
    senior
    Avatarul lui geoiarba
    Data înscrierii
    24.11.2012
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    61
    Postări
    211
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    135
    Domnule Marcu va asteptam cu drag,GEORGE.

  10. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.076
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 51 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4333
    Din Agnita se inscriu:
    <10 ani
    Oancea Paul jr
    Terbea Valentin

    10-14 ani
    Oancea Ana Maria
    Parau Mihai jr
    Olteanu Tudor

    14-18 ani
    Nechita Alex
    Moldovan Razvan
    Rebegel Bogdan
    Dragoiu Catalin
    Olteanu Sebastian
    Toader George
    Pacurariu-Beches Nicolae
    Borfina Paul
    I love table tennis !

  11. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    54
    Postări
    2.514
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3260
    Din VATRA DORNEI copii <10 ani;
    1.Apalamaritei Mara-2015(clasament amatur)
    2.Susciuc Anastasia-1143
    3.Donisa Cosmina-1250
    4.Donisa David-1418
    5.Racolta Nicolae-2516
    6.Butnaru Madalina-1212
    7.Hinceanu Maria-1406
    8.Cocinschi Emanuel-2379
    9.Sestac Silviu-1463
    10.Sestac Stefana-2046
    11.Monoranu Iarina-2476
    12.Arsene Andreea-nou
    13.Boicu Anda-nou
    14.Ianovici Mara-nou
    15.Hutanu Tamara
    16.Din Galanesti Suceava-Rosca Nicolae jr.-429
    17.Rosca Mihai-496
    VA DORIM TUTUROR CONCURENTILOR SUCCES DEPLIN SI SA CASTIGE LOCUL I TOTI .
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  12. Îmi place costinmotoroi le-a plăcut acest mesaj
  13. #9
    junior
    Data înscrierii
    09.01.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    21
    Postări
    82
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 18 h 33 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    46
    Daca se aduna cele 6 fete,vor juca in sala mare sau ca anul trecut in sala de langa ?

  14. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.076
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 51 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4333
    Citat Postat în original de Denii Vezi post
    Daca se aduna cele 6 fete,vor juca in sala mare sau ca anul trecut in sala de langa ?
    Sala mica(cu 6 mese) va fi pregatita ca "rezerva" in cazul suprapopularii turneului(nu-i cazul deocamdata!)
    In sala mare vom instala 12 mese,in conditii de joc optime cu spatiul de joc "standard"!Este loc suficient pentru ca toate categoriile de participanti sa joace pe mese f.bune!
    I love table tennis !

  15. #11
    junior
    Data înscrierii
    09.01.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    21
    Postări
    82
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 18 h 33 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    46
    Multumesc pentru informare .

  16. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui Adrian's
    Data înscrierii
    01.04.2011
    Locație
    Suceava, Romania
    Vârstă
    47
    Postări
    1.117
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 23 h 1 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1483
    Din Suceava inscriem urmatorii copii: <10ani - Cojocaru Stefan(2004), Roznoveanu Iarina(2004); 10-14ani - Nemaciuc Mihai(2001), Hrituleac Claudiu(2001), Martin Stefan(2002), Roznoveanu Tudor(2002), Varzaru Teodora(2002), Vida Stefana(2001).
    Cu ce acte doveditoare trebuie sa ne prezentam pentru a confirma varsta copiilor?

  17. Îmi place iuliu zedler le-a plăcut acest mesaj
  18. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui Dakiro
    Data înscrierii
    09.06.2006
    Locație
    Gura Humorului, Romania
    Vârstă
    49
    Postări
    1.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 4 h 27 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    3604
    Succes tuturor, si hai dragilor sa sprijinim aceasta actiune ! Merita laudat efortul depus de organizatori pentru a face o sarbatoare din acest turneu destinat viitorului nostru, copiii. Din partea Clubului Sportiv Dakiro fiecare participant din Jud. Suceava va avea parte de o diploma si de participare si o medalie. In plus voi dona turneului suma de 300 lei pentru ceaiul de dupa meciuri.
    Hai ai Nostrii ! (oricare ar fi ei ... )

  19. Îmi place iuliu zedler, PenkTennis, Mihai.10 le-a plăcut acest mesaj
  20. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    54
    Postări
    2.514
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3260
    Bravo domnule DANUT ,ca intotdeauna ai stiut sa apreciez frumusetea acestui sport FELICITARI.Si pregateste o masina de diplome si medalii ptr. cei din V.DORNEI.Da dupa cum ai vazut plec cu un microbuz de copii la acest minunat concurs de la AGNITA.
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  21. #15
    Adrian Lazaroiu
    Guest
    Din Targoviste.Movileanu Darius-2005 si Lazaroiu Greta-2002
    Stan Catalin-Lucieni(DB)-1999
    Ultima modificare făcută de Adrian Lazaroiu; 25.05.2013 la 21:55.

Subiecte similare

  1. Turneu amatur pentru copii- cupa 1 iunie-moinesti 01.06.2013
    De Leo Parnica în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 15.11.2013, 14:49
  2. Răspunsuri: 32
    Ultimul post: 22.06.2013, 21:23
  3. Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 15.06.2013, 10:20
  4. SKT pentru COPII: 1 iunie 2013
    De costinmotoroi în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 18
    Ultimul post: 01.06.2013, 18:10

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •